IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
    А, самолети да искаш >
    Над Ростовской обл. сбит украинский боевой самолет>

    http://www.segodnia.ru/news/143115
    Очевидно по заповед на САЩ хохлите започнаха директни провокации срещу Русия.
    До кога Путин ще трае това?
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      Абе колко самолета са свалени днес:
      А, самолети да искаш >
      Над Ростовской обл. сбит украинский боевой самолет>

      http://www.segodnia.ru/news/143115

      Коментар


      • Абе колко самолета са свалени днес:

        Украинската армия смята, че ракетата свалила над Луганска област АН-26 е изстреляна от територията на Русия
        14 Юли 2014 | 17:24 | Агенция "Фокус"
        Киев. Членовете на екипажа на самолета АН-26, който беше свален изпълнявайки задачи в рамките на антитерористичната операция в Източна Украйна, са се свързали с Генералния щаб на армията. Това министърът на отбраната Валерий Гелетей е доложил на президента Петро Порошенко, предаде УНИАН, позовавайки се на президентската пресслужба.
        „Също така беше отбелязано, че отчитайки че самолетът е летял на височина 6500 м, свалянето му с преносима зенитна система е невъзможно, тоест самолетът е бил свален с друго, по-мощно ракетно оръжия, което е било използвано, вероятно, от територията на Русия”, се казва в съобщението.

        и

        СНБО на Украйна: Самолетът Ан-24 може да е бил свален с „Панцир” или ракета „въздух-въздух”
        14 Юли 2014 | 19:23 | Агенция "Фокус"

        Киев. Изстрелът, с който беше свален украинският транспортен самолет Ан-24 над Луганска област, е бил направен от съвременната наземна ракетно-оръдейна система „Панцир” или със самонасочваща се ракета Х-24 клас „въздух-въздух” от руски самолет, който може да е излетял от летище Милерово. Това съобщава пресслужбата на Съвета за национална сигурност и отбрана (СНБО) на Украйна, цитиран от агенция УНИАН, „основавайки се на данни, предадени от украински пилоти”.
        Украинската армия провежда операция за спасяването на екипажа на самолета.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Е какво да очакваш от тая изкуствена държава която съществува в тия си граници и тоя си вид благодарение единствено на създателя и Ленин и после неговите наследници Хрушчов и Брежнев...
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
            Вече почвам да се чудя....Абе тия украински военни ,генерали....и цялото им висше командване,толкова ли са неподготвени.Да имаш такова огромно преимущество в техника и личен състав.....и да даваш толкова много загуби.Днеска пак загубиисамолет

            Потвърдено от украинска страна,свален със ПЗРК.Аз доколкото знам,за да те свалят така,ракетата трябва да те "гони",не може да те пресрещне.Защо пилотът не си стреля ракетите от далеч и да се маха бързо,а навлиза толкова дълбко,така,че когато си тръгва да могат да го свалят.Не знам колко струва един СУ-25 Ама едва ли нанася повече щети от собствената си цена...Да не говорим за живота на пилота.
            Ми явно са неокосени ливади.Щом сульо и пульо и цивилно население мое да сваля самолети и да ги избива като мухи кво да говорим....Ако чичо Путин реши ще ги прегази за една нощ.Бах ти хохълите негодни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              Какви новобранци, какви резервисти. Там всички са новобранци, т. като преди години отмениха задъжителната военна служба. Върнаха я на пожар когато Путлер нападна...
              Гледайте Украйна, мислете за България...
              Кандид,една поправка .Путин се намеси индиректно,не нападна.Ако беше нападнал нямаше да има толкова жертви.Но не забравяй,че той си защитава интересите там,както и Запада,както и УСА.

              Мен по-скоро ме удивява безхаберието на украинското командване,не на войниците.Те са пушечно месо.Не знам обаче докога ще траят да ги пращат на заколение.Иначе си прав,че там цялата армия е от запасняци....и естествено част наемници.Ама ако само ги обградят ....и си чакат...въпрос на време е опълченците да се отеглят.Те водят безсмислени атаки и дават огромни жертви.
              Няма смисъл от това да се правиш на много силен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Нищо странно няма. Подготовката и моралът са под нулата.
                На първа линия се избутват (буквално) новобранци и резервисти с НУЛЕВ боен опит.
                Като сметнеш, че "данните" за загубите на хунтата са сило ЗАНИЖЕНИ, картинката на касапницата става брутална...
                Какви новобранци, какви резервисти. Там всички са новобранци, т. като преди години отмениха задъжителната военна служба. Върнаха я на пожар когато Путлер нападна...
                Гледайте Украйна, мислете за България...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                  Вече почвам да се чудя....Абе тия украински военни ,генерали....и цялото им висше командване,толкова ли са неподготвени.Да имаш такова огромно преимущество в техника и личен състав.....и да даваш толкова много загуби.Днеска пак загубиисамолет

                  Потвърдено от украинска страна,свален със ПЗРК.Аз доколкото знам,за да те свалят така,ракетата трябва да те "гони",не може да те пресрещне.Защо пилотът не си стреля ракетите от далеч и да се маха бързо,а навлиза толкова дълбко,така,че когато си тръгва да могат да го свалят.Не знам колко струва един СУ-25 Ама едва ли нанася повече щети от собствената си цена...Да не говорим за живота на пилота.
                  Нищо странно няма. Подготовката и моралът са под нулата.
                  На първа линия се избутват (буквално) новобранци и резервисти с НУЛЕВ боен опит.
                  Като сметнеш, че "данните" за загубите на хунтата са сило ЗАНИЖЕНИ, картинката на касапницата става брутална...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Вече почвам да се чудя....Абе тия украински военни ,генерали....и цялото им висше командване,толкова ли са неподготвени.Да имаш такова огромно преимущество в техника и личен състав.....и да даваш толкова много загуби.Днеска пак загубиисамолет

                    Потвърдено от украинска страна,свален със ПЗРК.Аз доколкото знам,за да те свалят така,ракетата трябва да те "гони",не може да те пресрещне.Защо пилотът не си стреля ракетите от далеч и да се маха бързо,а навлиза толкова дълбко,така,че когато си тръгва да могат да го свалят.Не знам колко струва един СУ-25 Ама едва ли нанася повече щети от собствената си цена...Да не говорим за живота на пилота.

                    Коментар


                    • Ситуацията в Източна Украйна към днешна дата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Ма, аз сто пъти досега казах, че там безумието ще спре като обяват за Българи. Едва тогава.

                        Докато цульо и пульо се изрежда там да ги прави на "украици", "руснаци", "поляци", "татари", "румънци", "унгарци" и "евреи" - ще гледаме тоя цирк.

                        Ще се трепят.

                        П.П. Ти въобще чел ли се ме какво пиша? Ърмм ..?
                        Бе щом ти си казал.Да вземем да те пратим в Украйна ли в Русия.Или най добре при Путин.Влизаш и го заплашваш директно.И он отстъпва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          На арменчето Авакян пък му пречи Майдана, бил проект на ФСБ.... Забравило е арменчето за гладните времена, дето виеше демократично на Майданя за евро-интеграция.... Е какво да правиш, Евроценности!

                          Униати срещу православни! Да прочетеш малко за историята на УГрекоКатолическаЦ, да прочетеш за житието, страданието и Смъртта на "светец" Йосафат Кунцевич, архиепископ от 16 век, насаждане на униатството в Украйна, сътрудничеството с Хитлер на униатите, агресивното Униатство през 90-те години, което се използва, като духовен инструмент. Разрушаване и конфискуване на православни църкви от униатите.

                          Униатството, клане на православни, унищожаване на православни храмове, насилствено поУниатчване. На мен ми прилича на турското 500г робство


                          И униати и православни са христиани. Аз какво ти писах, че се бият в момента или ти не четеш?

                          П.П. Докато подкрепа след Априлско въстание е христиани срещу ислям. Демек нищо общо със северния елен, че да ги сравняваш
                          Last edited by Andi11; 14.07.2014, 13:52.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Униати срещу православни! Да прочетеш малко за историята на УГрекоКатолическаЦ, да прочетеш за житието, страданието и Смъртта на "светец" Йосафат Кунцевич, архиепископ от 16 век, насаждане на униатството в Украйна, сътрудничеството с Хитлер на униатите, агресивното Униатство през 90-те години, което се използва, като духовен инструмент. Разрушаване и конфискуване на православни църкви от униатите.

                            Униатството, клане на православни, унищожаване на православни храмове, насилствено поУниатчване. На мен ми прилича на турското 500г робство
                            А ти да вземеш да прочетеш за съдбата на Православието в СССРусия...


                            Православни били, точно тези безбожни атеисти ли бе????
                            Руините на заден план (за твое сведение, понеже едва ли ще направиш връзка) са на храма на Христа Спасителя в Москва, взривен от "православните", както и много други храмове...
                            Last edited by kandid; 14.07.2014, 13:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Стига си съчинява, бре пич!

                              Украйнците скочиха заради безумната корупция там и това ти беше Майдан.

                              Какво общо има с Априлско въстание ми кажи? ( като в случая се бият християни срещу християни основно )
                              На арменчето Авакян пък му пречи Майдана, бил проект на ФСБ.... Забравило е арменчето за гладните времена, дето виеше демократично на Майданя за евро-интеграция.... Е какво да правиш, Евроценности!

                              Аваков назвал нынешний майдан «проектом ФСБ»
                              http://vz.ru/news/2014/7/14/695393.html
                              Активистов, не желающих уходить с главной площади украинской столицы, министр назвал «непонятными, несимпатичными, несветлыми» людьми, собрание которых на майдане является проектом российских спецслужб и «маргинальных партий, которые ушли в прошлое».

                              Униати срещу православни! Да прочетеш малко за историята на УГрекоКатолическаЦ, да прочетеш за житието, страданието и Смъртта на "светец" Йосафат Кунцевич, архиепископ от 16 век, насаждане на униатството в Украйна, сътрудничеството с Хитлер на униатите, агресивното Униатство през 90-те години, което се използва, като духовен инструмент. Разрушаване и конфискуване на православни църкви от униатите.

                              Униатството, клане на православни, унищожаване на православни храмове, насилствено поУниатчване. На мен ми прилича на турското 500г робство

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Как да стане бре, като ПТН ХЛО ги ръфа от изток....
                                Ма, той Хуйло и Медведев са евреи. Какво общо имат с Православието и Украйна или руския народ, че не мога да сетя?
                                Last edited by Andi11; 14.07.2014, 12:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X