IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Що не си направите една тема: "Аз съм БГ матрьошка и мога само да крада от другарчето" ?

    П.П. Малко ми е смешо как всеки, който попита, а къде БГ интереса от цялата стори и се изкарва "ненормален"

    Пешов, а на теб съм ти казал да не говориш за Хистори - тя се учи до 15 годишен. Вече ще ти е късничко да влизаш в пътя.
    Бака аз за разлика от теб не съм компетентен по всичко.Тук не става дума за история.Не може едно и също деяние да има различни тълкувания според зависи от моя интерес.Да не забравяме все пак че когато е избухнало Априлското въстание по тия земи от 500 властта е упражнявана от Турската държава.При тебе всичко е най и велико.Вземи се запри с тия гемии дето ми ги фалиш тука.Салове гемии и канута има от преди новата ера и с нищо не са допринесли за развитеието на човека.Ток има от 100 години и всички виждаме къде отиде двета.Да ми сравняваш някакви гемии еднодръвки с електричеството е смешно.Аз без кораби мога но без ток не.Същото важи и за тебе.Та кайш колко кораба си построил?И от кога Янтра е плавателна река?И да не забравиш да си направиш тема я съм най умен и най велик язе съм пътят истината и живота

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Що не си направите една тема: "Аз съм БГ матрьошка и мога само да крада от другарчето" ?

      П.П. Малко ми е смешо как всеки, който попита, а къде БГ интереса от цялата стори и се изкарва "ненормален"

      Пешов, а на теб съм ти казал да не говориш за Хистори - тя се учи до 15 годишен. Вече ще ти е късничко да влизаш в пътя.
      Няма смисъл...
      Щото и да се направи нова тема и там ще се намъкнеш да плямпаш ГЛУПОСТИ тотално оффтопик темата ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Мда, правото на 7 000 000 българи, компактно заселени на Балканите и съставляващи 60-80% от населението на въстаналите земи и правото на 8% рушняци в Украйна... Баш ми е на ъкъла, че е все същото...

        И като говориш за Априлското въстание, прочети си "Записки по Българските въстания" на бай Захария (но изданието от 1884, 1928 или 1948, че после русо-комунягите яко са редактирали), където поне на десет места бая ти Захарий сравнява съдбата на поробения българин с тази на поробения малорусин (украинец)...
        Да се насладим на поредната НПО-ария, е това е да викаш на белото черно... много квалификации и плява в поста, малко истина

        да дадеш линкове за населението в България към момента на освобождението, да дадеш линкове за населението в украйна

        Пп. Референдума в Донецк и Луганск да коментираш, 7,5 млн руснаци как се произнесоха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Ти по-добре се приготви да гледаш сеир, щото Мути и Пути се срещнаха в Рио и нещо са се разбрали. И явно Мути не споделя твоето виждане за Пути.
          Либоф кво да праиш!

          http://www.cugetliber.ro/imagini/ori...1351864777.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            +1
            (а беше нормален човек..)
            Що не си направите една тема: "Аз съм БГ матрьошка и мога само да крада от другарчето" ?

            П.П. Малко ми е смешо как всеки, който попита, а къде БГ интереса от цялата стори и се изкарва "ненормален"

            Пешов, а на теб съм ти казал да не говориш за Хистори - тя се учи до 15 годишен. Вече ще ти е късничко да влизаш в пътя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
              Маранди, Маранди ...

              За N-ти път се уверявам, че нещо не е наред при тебе

              Аржентина играе далеч над очакваното, Германия печели със зор, като цяло - хубав финал !

              И в тоя момент се появяваш ти, като естествено най-важното по повод финала на световното е ... Джуджака

              Ало - о, виж кво, вземи мерки - смени хапчетата или каквото там пиеш, че почвам сериозно да се тревожа ...
              Айде лека !
              +1
              (а беше нормален човек..)
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Не е точно така, пич!

                Априлско въстание ти надига вълна от недоволство в Европа, но не е единствена причина. Една година по-рано имаш въстание в Босна и Херцеговина, а също война между Сърбия и Чена гора.
                ---------------------------------------------------

                Това предизвиква свикването на Цариградската конференция между Великите сили и Османска империя.

                Там, турците се правят на тарикати и отхвърлят предложения план за независимост на България като излизат с номера, че вече имат Конституция и преговорите са безсмислени.
                ---------------------------------------------------

                Това отвяря пътя на войната като Австро-Унгария удря Босна и Херцеговина, Англия нанася поражение на о-в Кипър, а за Русия остава БГ.

                Русия не те е "освободила", както си приписва всички заслуги.
                ---------------------------------------------------

                Цариградска конференция

                http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%...86%D0%B8%D1%8F
                ---------------------------------------------------

                Всяка ситуация трябва да я разглеждате отделно, а не да правите комични паралели като се сравняват ябълки и круши.

                Украйна не е в такава ситуация най-малкото, защото няма никаква международна подркрепа за сепаратистите/терористите.

                Напротив - световната общност не признава Крим и иска от Русия да го върне.

                Поздрави!
                Чирпак спри да въртиш дупарата както ти е угодно.Може ,и да ми посочиш в кой закон е формулиран термина вълна от недоволство?Няма ли най накрая да проумешш че вълна на недоволство е имало и в Турция та коя вълна е правилната?

                Коментар


                • http://lifenews.ru/news/136536

                  Всех здоровых мужчин в возрасте от 18 до 50 лет призвать в карательные батальоны. Остальных вместе с мужчинами от 50 до 65 лет отправить в резервные войсковые подразделения - например, те, что удерживают контроль над зачищенными от ополчения территориями. Уклонившихся от призыва подвергать "обязательным фильтрационным мероприятиям" или привлечь к уголовной ответственности. Статус беженца и социальные гарантии предоставлять только после демобилизации.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stoio68 Разгледай мнение
                    Тц,тц,тц...нещо голЕмата политика го дава гъзнем:
                    http://iuic.info/kiiev/sobytiya/mir/...shila-otstupit
                    ????


                    Вчера на пресс-конференции в Берлине один из глав Евросоюза Херман Ван Ромпей заявил что в связи с последними событиями на Украине Евросоюз принял решение отменить подписание экономической части ассоциации ЕС с Украиной.

                    "В связи с последними событиями на Украине и шокирующими действиями украинской власти Евросоюз принял решение отменить подписание второй экономической части ассоциации между Украиной и Евросоюзом. Также мы ставим под сомнение легитимность Украинского правительства. Мы шокированы действиями украинских властей на востоке Украины, и поддерживаем планы России по урегулированию украинского кризиса. Также мы призываем немедленно прекратить кровопролитие, Европа не хочет войны!", - заявил глава Евросоюза

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Ти по-добре се приготви да гледаш сеир, щото Мути и Пути се срещнаха в Рио и нещо са се разбрали. И явно Мути не споделя твоето виждане за Пути.
                      Нетваре, какво е мнението на Мути за пути?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Нали утре ще ни надуете главите за могъщия БРИКС и смотаната ГейРопа.

                        Е, да ви спестя еуфорията.

                        П.П. А, Путьо защо не го даваха по кадрите от финала на световното. Нали бил големия пич?
                        Ти по-добре се приготви да гледаш сеир, щото Мути и Пути се срещнаха в Рио и нещо са се разбрали. И явно Мути не споделя твоето виждане за Пути.
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Нали утре ще ни надуете главите за могъщия БРИКС и смотаната ГейРопа.

                          Е, да ви спестя еуфорията.

                          П.П. А, Путьо защо не го даваха по кадрите от финала на световното. Нали бил големия пич?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            ЕС световен шампион по футбол, БРИКС в кофата.

                            Кога Джуджак ще може да излезе поне от групите на Световно? Кога?

                            2018г ли?
                            Маранди, Маранди ...

                            За N-ти път се уверявам, че нещо не е наред при тебе

                            Аржентина играе далеч над очакваното, Германия печели със зор, като цяло - хубав финал !

                            И в тоя момент се появяваш ти, като естествено най-важното по повод финала на световното е ... Джуджака

                            Ало - о, виж кво, вземи мерки - смени хапчетата или каквото там пиеш, че почвам сериозно да се тревожа ...
                            Айде лека !

                            Коментар


                            • ЕС световен шампион по футбол, БРИКС в кофата.

                              Кога Джуджак ще може да излезе поне от групите на Световно? Кога?

                              2018г ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stoio68 Разгледай мнение
                                Тц,тц,тц...нещо голЕмата политика го дава гъзнем:
                                http://iuic.info/kiiev/sobytiya/mir/...shila-otstupit
                                Хахахаха, баси недомаслената х@йлостанска пропаганда. От елементарните, даже не са си направили труда да потърсят длъжността на Ромпой пияните казаци....

                                Пак спите отвити и после дробите глупости...

                                Коментар

                                Working...
                                X