IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
    Некъф термин от роботиката ми иде къмто мислата, ма що пък и я да се напиням.
    По-добре недей и така си мирише достатъчно...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
      Кадиткова, ще ми отговориш ли тогава ТИ на тези ЕЛЕМЕНТАРНИ въпроси или отдавна те е срам да се огледаш в очите на околните?
      А нужно ли е да се отговаря на елементарни съждения на елементарна пропаганда...според мен не...опитай се да разбереш това, което ти е написал dddd, за теб и такива като теб се отнася...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Единствено диктаторите мечтаещи за затворени и статични общества се страхуват от свободно изразяване на мнение. Когато някой осъзнава, че позицията му е слаба той не желае да се чуе алтернативно мнение. Само така може да наложи господство над обществото. За да бъде ефективна медийната пропаганда, то задължително трябва да има и цензура. Така погледнато алтернативната гледна точка на едно НПО е най-голямата заплаха за всяка диктатура. Без да се унищожат насила алтернативните идеи е невъзможно посредствеността да възтържествува. Удивително е колко си приличат идеите на Путин и българските русофили. За тях другото мнение е национално предателство и трябва да се преследва. Всеки който мисли по различен начин от другаря Путин подлежи на гонения, като диверсант. Различния е обявен за враг. При Хитлер бяха евреите. При Путин са западняците и гейовете. Фашистаката диктатура е перзема Русия и мозъците на българските русофили. Радостното е, че тук няма харизматичен водач който да поведе стадото.
        Дали страха от НПО е признак за осъзната интелектуална нищета или за мафиотски прагматизъм е трудно да се каже. Според мен има и от двете.

        Има цензура, но има и автоцензура!

        При тези като теб второто е органично срасло с мозъчната дейност.
        Дори не си роб. Щото той усеща цензурата.И от тук почва да си изгражда собствено мнение.

        .................
        Некъф термин от роботиката ми иде къмто мислата, ма що пък и я да се напиням.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Импотентно словоблудство, което само потвърждава и илюстрира аргументираното изложение на dddd...
          Кадиткова, ще ми отговориш ли тогава ТИ на тези ЕЛЕМЕНТАРНИ въпроси или отдавна те е срам да се огледаш в очите на околните?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
            Четирите дупе....ца. Разликата между свободното изразяване на мнение и плоската пропаганда, с която ни заливате ти и Ко. е от замлята до небето.

            Гледам, че пишеш на кило без да влагаш мисъл, затова да поговорим по същество и да стигнем до основите на истината.

            Кой напада и е агресор в случая? Хунтата, която бомбардира цивилни със самолети или "терористите", които карат танкове - паметници и на се излизали от своите региони?

            Кой убива деца с артилерия? Хунтата или опълчението?

            Кой плаща на НПО клоуните да принизяват нивото на този форум?
            Импотентно словоблудство, което само потвърждава и илюстрира аргументираното изложение на dddd...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
              Те ТОВА е ! От кога призовавам да спрем да храним троловете и те сами ще изпукат от глад.

              ЗА БОГА ХОРА , спрете да пишете в тази тема и господарите им няма да има за какво да им плащат.

              Лично мен точно тези хора ме отвратиха да пиша каквато и да е съдържателна информация в този форум. От инвеститорски, те го превърнаха в тролски ! Да му мислят модераторите, ама знам, че тях също ги натискат, така че.....обречена история.....
              Има "Нежелани потребители" и темата се изчиства

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Единствено диктаторите мечтаещи за затворени и статични общества се страхуват от свободно изразяване на мнение. Когато някой осъзнава, че позицията му е слаба той не желае да се чуе алтернативно мнение. Само така може да наложи господство над обществото. За да бъде ефективна медийната пропаганда, то задължително трябва да има и цензура. Така погледнато алтернативната гледна точка на едно НПО е най-голямата заплаха за всяка диктатура. Без да се унищожат насила алтернативните идеи е невъзможно посредствеността да възтържествува. Удивително е колко си приличат идеите на Путин и българските русофили. За тях другото мнение е национално предателство и трябва да се преследва. Всеки който мисли по различен начин от другаря Путин подлежи на гонения, като диверсант. Различния е обявен за враг. При Хитлер бяха евреите. При Путин са западняците и гейовете. Фашистаката диктатура е перзема Русия и мозъците на българските русофили. Радостното е, че тук няма харизматичен водач който да поведе стадото.
                Дали страха от НПО е признак за осъзната интелектуална нищета или за мафиотски прагматизъм е трудно да се каже. Според мен има и от двете.
                Четирите дупе....ца. Разликата между свободното изразяване на мнение и плоската пропаганда, с която ни заливате ти и Ко. е от замлята до небето.

                Гледам, че пишеш на кило без да влагаш мисъл, затова да поговорим по същество и да стигнем до основите на истината.

                Кой напада и е агресор в случая? Хунтата, която бомбардира цивилни със самолети или "терористите", които карат танкове - паметници и на се излизали от своите региони?

                Кой убива деца с артилерия? Хунтата или опълчението?

                Кой плаща на НПО клоуните да принизяват нивото на този форум?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  НПО-сволоч получава пари, като им се отговаря. Отговаряйки им, понеже в инвестора няма лайкове, НПО-сволоч полапва сребърници...

                  Наскоро говорих с близък върнал се от щатите, казва че масовия американец е зомбирано стадо, дето живее в паралелна реалност, създадена от медиите. Масовия е американец е затъпяло и затлъстяло животно. Целта на НПО-сволоч е същата, да зомбира хората, да разрушава съзнанието на хората, да промотира антихристиянски, античовешки, антисемейни ценности. Също така педерастия, содомия, зоофилия иницеста и т.д.
                  Единствено диктаторите мечтаещи за затворени и статични общества се страхуват от свободно изразяване на мнение. Когато някой осъзнава, че позицията му е слаба той не желае да се чуе алтернативно мнение. Само така може да наложи господство над обществото. За да бъде ефективна медийната пропаганда, то задължително трябва да има и цензура. Така погледнато алтернативната гледна точка на едно НПО е най-голямата заплаха за всяка диктатура. Без да се унищожат насила алтернативните идеи е невъзможно посредствеността да възтържествува. Удивително е колко си приличат идеите на Путин и българските русофили. За тях другото мнение е национално предателство и трябва да се преследва. Всеки който мисли по различен начин от другаря Путин подлежи на гонения, като диверсант. Различния е обявен за враг. При Хитлер бяха евреите. При Путин са западняците и гейовете. Фашистаката диктатура е перзема Русия и мозъците на българските русофили. Радостното е, че тук няма харизматичен водач който да поведе стадото.
                  Дали страха от НПО е признак за осъзната интелектуална нищета или за мафиотски прагматизъм е трудно да се каже. Според мен има и от двете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    Ами аз не деля децата на източни и западни...може би за вас хуйлофанатите е друго...
                    Да съм те питал как делиш децата?

                    Тогаз що ме занимаваш с твоята особа?
                    Ако си човек, би трябвало да можеш да отговаряш поне на прости въпроси!
                    Даже пцетата го могат:

                    https://www.youtube.com/watch?v=mP6O1V2I9_k&feature=kp

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                      И тогаз защо измират източни, а не европейски деца?
                      Ами аз не деля децата на източни и западни...може би за вас хуйлофанатите е друго...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Доколкото Хуйлостан се намира на изток от Украйна Изтокът напада Запада (т.е. Европа)...по-ясно как да го кажа...
                        И тогаз защо измират източни, а не европейски деца?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Аз новини от Крим, откак го анексираха не съм чувал. Даже и от руски медиии, дето вече са единствените там . Ти си сигурен, че всички там пеят от щастие и славят батя?
                          Военните сблъсъци в Източна Украйна, не мога да коментирам. Не съм "спецназ", като доста от съфорумците. Мисля, че разбита Украйна трудно би могла да се противопостави на полуоткритата военна агресия от раша. Което ще даде повод за небивала радост на същите "спецназове"

                          http://www.rada.crimea.ua/news
                          http://news.allcrimea.net/
                          http://www.segodnya.ua/regions/krym.html

                          пък може после да последваш и други препратки
                          Last edited by Dolaresko; 16.07.2014, 17:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            за задукеанските фашисти нещо да кажеш, хитлер говореше за арииците, а пък задукеанци казват че са изключителни, което им дава права да не се съобразяват със законите
                            Напоследък не съм чул за "изключителността" на никой друг, освен на "православните славяни". Всички други са "гейропейци", "жидове" или откровенно "негри"...според арийците в кремлина.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Бандитино, само за престъпното знаме на аватара си, трябва да лежиш дълги годинки в затвора. Както и всички, които носят аксесоари по себе си с лика на престъпниците сталин, хитлер, ленин, мао и т.н. С нищо не си по-различен от бандитите от СС, НКВД, както и от съвременните "фашисти" в кремъл.
                              за задукеанските фашисти нещо да кажеш, хитлер говореше за арииците, а пък задукеанци казват че са изключителни, което им дава права да не се съобразяват със законите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майор Деянов Разгледай мнение
                                Няма фронт от изток...
                                Киевските превратаджии водят гражданска война срещу собственото си население...
                                Бандитино, само за престъпното знаме на аватара си, трябва да лежиш дълги годинки в затвора. Както и всички, които носят аксесоари по себе си с лика на престъпниците сталин, хитлер, ленин, мао и т.н. С нищо не си по-различен от бандитите от СС, НКВД, както и от съвременните "фашисти" в кремъл.

                                Коментар

                                Working...
                                X