IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • маркс, това ти ли си с "баварката" ?
    http://www.dnevnik.bg/video/2014/07/...viia_v_moskva/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
      Предполагам си наясно,че нета никога не е бил анонимен и много лесно можеш да бъдеш локализиран?!

      Съветът ми е да понамалиш глупостите- пък ако не можеш,намери си няква друга утеха!
      Мдаааа, след обидите дойде ред и на заплахите....Леле, треперя....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
        Кое това? Откъде знаеш кой е хвърлил бомбата? Не ти ли се струва че много вярваш на руската пропаганда? И защо - показали ли са че може да им се вярва?
        Бобарка, истината излиза наяве обикновено, след като лъжата си е свършила работа... Обясни са за снайперите на Майданя, нали Беркут и Янукович бяха стреляли или ще си мълчим, като изпуснали се зайци...

        Коментар


        • ИА Новости: Сепаратистите съобщиха, че са свалили два украински самолета
          16 Юли 2014 | 17:43 | Агенция "Фокус"
          РИА Новости: Сепаратистите съобщиха, че са свалили два украински самолетаСнимка: АФП
          Галерия
          Снимка: АФП Снимка: АФП Снимка: АФП Снимка: АФП Снимка: АФП Снимка: АФП Снимка: АФП
          Киев. Членовете на Донецката народна република обявиха, че по време на днешните сражения са успели да свалят още два украински самолета, предаде РИА Новости. Информацията не е потвърдена.
          Сепаратистите държат контрола над Саур Могила в източната част на Донецката област. В този район, по техните думи, са били свалени двата самолета на украинските сили, които са осъществявали удари. Не е ясно дали самолетите са паднали или са успели да достигнат до базата си.

          Превод и редакция: Гергана Т


          нали нямаше да летат......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
            Тук доста хора пространно нищят пропагандата, историята, политиката, ......

            А всичко е толкоз просто.
            И на детето на най-големия си враг не бих причинил това:

            https://www.youtube.com/watch?v=pIoXS9lgJBY#t=778
            Кое това? Откъде знаеш кой е хвърлил бомбата? Не ти ли се струва че много вярваш на руската пропаганда? И защо - показали ли са че може да им се вярва?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
              Не им обръщай внимание Те нямат капацитета за това. А и са глупави.
              Мислят си че като се разлогнат след пост и са минимално експозед
              Трябва да кажа, че миналата година го правех това с ИП-тата, и е много лесно (за мен)
              Както и да е.
              Има хора тук, на които навремето им раздадоха пари в куфарчета и ги изпратиха зад граница. Но не в Хуйлостан. На Запад. Типични комунисти.
              Например има един тук който "раздава" виртуални шамари. Изпратен в Берлин навремето. Вече е одъртел.
              Та ето такива паразити продължават та пускат отрова в обществото.
              Ще се заема с неговото ИП така да се каже.

              Плашиш гаргите.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Това заплаха ли е? Слава богу още няма руска окупационна армия, както е било след 9.09.1944. Тогава за шест месеца руснаците избиват без съд и присъда около 10 000 българи.
                Не им обръщай внимание Те нямат капацитета за това. А и са глупави.
                Мислят си че като се разлогнат след пост и са минимално експозед
                Трябва да кажа, че миналата година го правех това с ИП-тата, и е много лесно (за мен)
                Както и да е.
                Има хора тук, на които навремето им раздадоха пари в куфарчета и ги изпратиха зад граница. Но не в Хуйлостан. На Запад. Типични комунисти.
                Например има един тук който "раздава" виртуални шамари. Изпратен в Берлин навремето. Вече е одъртел.
                Та ето такива паразити продължават та пускат отрова в обществото.
                Ще се заема с неговото ИП така да се каже.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Това заплаха ли е? Слава богу още няма руска окупационна армия, както е било след 9.09.1944. Тогава за шест месеца руснаците избиват без съд и присъда около 10 000 българи.

                  Ти да не си мазохист....
                  Стига си спамил.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Предполагам си наясно,че нета никога не е бил анонимен и много лесно можеш да бъдеш локализиран?!

                    Съветът ми е да понамалиш глупостите- пък ако не можеш,намери си няква друга утеха!
                    Това заплаха ли е? Слава богу още няма руска окупационна армия, както е било след 9.09.1944. Тогава за шест месеца руснаците избиват без съд и присъда около 10 000 българи.

                    Коментар


                    • http://www.ridus.ru/news/163881

                      Подариха плюшена играчка, напоена с детска кръв, на внука на Парошенко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                        Аз пък не мога да схвана защо толкова им се дразниш на троловете. Пишат срещу заплащане. Няма нищо непочтено в това човек да си храни семейството с каквото може. Досадното е, че не изразяват свое мнение, ами плющят каквото им се спусне, но от наемен работник какво очакваш да прави? Няма лошо да вземат пари, особено щом парите идват от америка. То друга американска инвестиция дето да оставя пари в държавата не се сещам. И инвестора вероятно взема някой лев. Не си представям, че сериозна медия ще ги остави да ръсят гадости безплатно.

                        А иначе на повечето им личи, че са образовани и интелигентни хора. Би било добре от време на време да пущат и по някоя своя мисъл, но не знам дали им е разрешено.
                        Пределно ми е ясна схемата. Просто като ми доскучае влизам в темата за да им откъртя по един виртуален шамар, публично, така да се каже....

                        Пък и да им се напомни къде им е мястото. На НПО хранилката, сред лъскачите на центове.

                        Коментар


                        • Най-смирено да Ви се примоля?!

                          Ако нямате какво да кажете - преместете се в друга тема.
                          Ако бягате от въпроси и отговори - не сте за тук.
                          Ако ще си избивате комплекси - идете в некой бардак.

                          Аз влизам тук, за да науча нещо.
                          Затуй рядко пиша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            може би за вас хуйлофанатите е друго...
                            Предполагам си наясно,че нета никога не е бил анонимен и много лесно можеш да бъдеш локализиран?!

                            Съветът ми е да понамалиш глупостите- пък ако не можеш,намери си няква друга утеха!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                              Кадиткова, ще ми отговориш ли тогава ТИ на тези ЕЛЕМЕНТАРНИ въпроси или отдавна те е срам да се огледаш в очите на околните?
                              Аз пък не мога да схвана защо толкова им се дразниш на троловете. Пишат срещу заплащане. Няма нищо непочтено в това човек да си храни семейството с каквото може. Досадното е, че не изразяват свое мнение, ами плющят каквото им се спусне, но от наемен работник какво очакваш да прави? Няма лошо да вземат пари, особено щом парите идват от америка. То друга американска инвестиция дето да оставя пари в държавата не се сещам. И инвестора вероятно взема някой лев. Не си представям, че сериозна медия ще ги остави да ръсят гадости безплатно.

                              А иначе на повечето им личи, че са образовани и интелигентни хора. Би било добре от време на време да пущат и по някоя своя мисъл, но не знам дали им е разрешено.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                По-добре недей и така си мирише достатъчно...
                                Е,
                                Тъй де!
                                Едно свестно нещо не съм прочел от тебе, щом отпочнах да следя темата. Камо ли пък да науча!
                                Само плява, плява, плява..............

                                Ми верно насмърдява!

                                Коментар

                                Working...
                                X