IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    Не ми се чете на стар църковнославянски. Форума не е ли български?
    Че той българския нали е славянски език?
    Знам че далеч не си толкова глупав, както на пръв поглед изглежда.
    Щото, това просто е ... невъзможно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Евала, бат'Пеше, това твой неологизъм ли е или нещо ново из Москвъй...
      Мой мой за съжаление Масква не е чувала за мен.И държа на авторското право

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
        Кое това? Откъде знаеш кой е хвърлил бомбата? Не ти ли се струва че много вярваш на руската пропаганда? И защо - показали ли са че може да им се вярва?

        Каква мисла ти се е точила в главата/като сопол в нос на бяла мечка/, че да наскропонджиш таквиз емплименти?

        Доколкото схванах - сичкото чилячество е решило да бомби източното популейшън на Украйна, ма аз щот съм рашкка-зомби йощ не ебавам да сфана дек сущите саде мръсат планетката.
        И требе да зачезнат!!!
        Ай молим ти се!

        .....................
        Всъщност, като външен индивид, какво мислиш за човешката раса?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          Ако няма какво да кажеш, прЕстани да квичиш! Набий си в кр@туната следното!

          Родината на фашизма е Европа! Фашизма е отгледан с финансовия бибeрон на Хамерика!

          Великия СССР и съюзници са спасили света от фашизма!

          Решенията на Нюрбергския съд не подлежат на преразглеждане!
          От фашизЪма, знам кой ни оттърва, ма от комунизЪма (дето е доста по-голямо зло) не успяхме да се оттървем с Нюрнбергски процес.
          Нищо има време. По-късно повече ще боли. Щото и дечицата ви ще го отнесат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Слава великому хитлеру ли си написал? Престъпници и масови убийци. Абе няма ли модератори тука малко да си контролират форума, че се е напълнило с откровенни нацисти.
            Ако няма какво да кажеш, прЕстани да квичиш! Набий си в кр@туната следното!

            Родината на фашизма е Европа! Фашизма е отгледан с финансовия бибeрон на Хамерика!

            Великия СССР и съюзници са спасили света от фашизма!

            Решенията на Нюрбергския съд не подлежат на преразглеждане!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Бе да не са раздавали премий днес от Гейлостан?Или просто си обикновен промит мозък вярващ в изключителността на Гейлостан
              Евала, бат'Пеше, това твой неологизъм ли е или нещо ново из Москвъй...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Ми онова говно Буш какво е?Не е ли масов убиец и крадец?
                Не ми е приятен...честно, ама доста трябва да се потруди да стигне гитлера, еле па сталина.
                А и никога не бих си помислил да си сложа негова снимка или надпис: "слава на дъ грейт буш" , като пишлемето по-долу.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Слава великому хитлеру ли си написал? Престъпници и масови убийци. Абе няма ли модератори тука малко да си контролират форума, че се е напълнило с откровенни нацисти.
                  Ми онова говно Буш какво е?Не е ли масов убиец и крадец?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Единствено диктаторите мечтаещи за затворени и статични общества се страхуват от свободно изразяване на мнение. Когато някой осъзнава, че позицията му е слаба той не желае да се чуе алтернативно мнение. Само така може да наложи господство над обществото. За да бъде ефективна медийната пропаганда, то задължително трябва да има и цензура. Така погледнато алтернативната гледна точка на едно НПО е най-голямата заплаха за всяка диктатура. Без да се унищожат насила алтернативните идеи е невъзможно посредствеността да възтържествува. Удивително е колко си приличат идеите на Путин и българските русофили. За тях другото мнение е национално предателство и трябва да се преследва. Всеки който мисли по различен начин от другаря Путин подлежи на гонения, като диверсант. Различния е обявен за враг. При Хитлер бяха евреите. При Путин са западняците и гейовете. Фашистаката диктатура е перзема Русия и мозъците на българските русофили. Радостното е, че тук няма харизматичен водач който да поведе стадото.
                    Дали страха от НПО е признак за осъзната интелектуална нищета или за мафиотски прагматизъм е трудно да се каже. Според мен има и от двете.
                    Бе да не са раздавали премий днес от Гейлостан?Или просто си обикновен промит мозък вярващ в изключителността на Гейлостан

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Майор Деянов Разгледай мнение
                      Да,но темата е за Украйна и източниците по нея на на руски език преобладават...
                      Като не ти харесва освободи ни от присъствието си...
                      Освен това колко пъти да ти се казва - НЕ СИ ПРИЗНАВАЙ, че източниците са ти все руски!!!
                      Нема да видиш и копейка тая седмица глупендер.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майор Деянов Разгледай мнение
                        Да,но темата е за Украйна и източниците по нея на на руски език преобладават...
                        Като не ти харесва освободи ни от присъствието си...
                        Слава великому хитлеру ли си написал? Престъпници и масови убийци. Абе няма ли модератори тука малко да си контролират форума, че се е напълнило с откровенни нацисти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Не ми се чете на стар църковнославянски. Форума не е ли български?
                          Български е, само че задачата е да се налага руски език като допълнение към лъжливата пропаганда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                            Не ми се чете на стар църковнославянски. Форума не е ли български?
                            Да,но темата е за Украйна и източниците по нея на на руски език преобладават...
                            Като не ти харесва освободи ни от присъствието си...
                            Слава Великому Сталину!

                            Коментар


                            • Не ми се чете на стар църковнославянски. Форума не е ли български?

                              Коментар


                              • Една стара статия, доволно негативна по адрес на Русия... Един поглед през ценностната система на пиндосите, но има за какво да се посмеем на гърба на Обонго и администрация... Санкции, смях! Сещам се за форумци, които бяха заложили на влизането на Руски танкове

                                Весь мир смеется над администрацией Обамы и над американцами, которые ее выбрали.

                                Наглядный пример: длинная статья в Financial Times, опубликованная 25 июня 2014 года, автор которой с пренебрежением отзывается о политике Обамы в отношении Украины.
                                В статье говорится, что в марте 2014 года пресс-секретарь Белого дома Джей Карни (Jay Carney) предупредил о том, что настает неблагоприятный момент для инвестиций в российский фондовый рынок, поскольку Обама планирует ввести в отношении России жесткие экономические санкции, которые вызовут панику на рынке.
                                По словам автора статьи, на самом деле с того времени индекс РТС вырос с 1250 до 1450, то есть более чем на 15%. Таким образом, если бы вы вложились в российский рынок тогда, когда Карни советовал этого не делать, вы бы заработали большие деньги всего за три месяца.

                                Лучше всего себя на рынке показали те акции, которые, как предполагалось, должны были подвергнуться наибольшему риску в связи с введением санкций. Акции газовой группы «Новатек» выросли на 37% с момента, когда в марте Министерство финансов США ввело санкции против ее акционера Геннадия Тимченко, и, таким образом, их рост в этом году составил 7%. Акции компании «Роснефть» выросли на 17% с момента, когда в апреле были введены санкции против ее главы Игоря Сечина.

                                Акции государственного банка ВТБ выросли на 40% с марта, когда их стоимость достигла своего минимума за последние три года, даже несмотря на то, что этот банк рассматривался в качестве потенциальной мишени для санкций США. В список других российских компаний, которые показали хорошие результаты, входят крупнейший российский банк «Сбербанк России», чьи акции с марта выросли на 23%, и «Газпром», чьи акции выросли на 30% с марта и на 10% с начала года.


                                Обама и Россия: весь мир смеется ("American Thinker", США)
                                http://inosmi.ru/world/20140629/221323425.html

                                Коментар

                                Working...
                                X