IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма фронт от изток...
    Киевските превратаджии водят гражданска война срещу собственото си население...
    Слава Великому Сталину!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
      Червени, ти поне си разумен човек. Кажи ми, защо в Крим никой от окупираните жители не протестира срещу агресора ???

      Иначе, на фронта, полека палачинката се обръща ...
      В Киев, роднини, все по-настойчиво, търсят близките си, с които няма връзка.
      Наближава моментът, да се разберат истинските размери на загубите в жива сила (то техника почти не остана) ...
      Скоро, хунтата няма да има друг изход, освен самоубийствена атака по Крим.
      Времето им почти изтече.
      Увереността и лекотата, с която хвърляш голословия, ме кара да си мисля, че вероятн о сега се връщаш от обиколка на окупирания Крим, като си направил и обход на фронта на изток и разбира се си прекарал няколко седмици в Киев, за да установиш отношението на "роднините"....

      Коментар


      • Аз новини от Крим, откак го анексираха не съм чувал. Даже и от руски медиии, дето вече са единствените там . Ти си сигурен, че всички там пеят от щастие и славят батя?
        Военните сблъсъци в Източна Украйна, не мога да коментирам. Не съм "спецназ", като доста от съфорумците. Мисля, че разбита Украйна трудно би могла да се противопостави на полуоткритата военна агресия от раша. Което ще даде повод за небивала радост на същите "спецназове"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Кво става там? фашоруснаците да не бутат граничните камъни и да нахлуват вече...като приятелите им националсоциалистите на времето?
          Червени, ти поне си разумен човек. Кажи ми, защо в Крим никой от окупираните жители не протестира срещу агресора ???

          Иначе, на фронта, полека палачинката се обръща ...
          В Киев, роднини, все по-настойчиво, търсят близките си, с които няма връзка.
          Наближава моментът, да се разберат истинските размери на загубите в жива сила (то техника почти не остана) ...
          Скоро, хунтата няма да има друг изход, освен самоубийствена атака по Крим.
          Времето им почти изтече.
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Интересни събития се развиват на руската граница при Донецк и Луганск...
            Стрелков го казва направо - целта ни е Киев ...
            В качеството си на диванен спецназ, искам да репликирам Игорь Иванович... Целта е Новоросия в историческите си граници, а Куев е междинен етап

            Публичная казнь фашистов на городской площади в Краснодаре , 18 июля 1943 г.
            https://www.youtube.com/watch?v=T99mBgs_H7M

            Лев Лещенко "День победы" Песня года - 1975
            https://www.youtube.com/watch?v=cHo2skHHi_g

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Интересни събития се развиват на руската граница при Донецк и Луганск...
              Стрелков го казва направо - целта ни е Киев ...
              Кво става там? фашоруснаците да не бутат граничните камъни и да нахлуват вече...като приятелите им националсоциалистите на времето?

              Коментар


              • Интересни събития се развиват на руската граница при Донецк и Луганск...
                Стрелков го казва направо - целта ни е Киев ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Поставям те в игнор, мисля че няма какво повече да ми кажеш, както и аз. Успех!
                  Ами много ти здраве!
                  Най-добре постави в игнор целия свят и се потопи в хуйлостанските "медии"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    НПО-сволоч получава пари, като им се отговаря. Отговаряйки им, понеже в инвестора няма лайкове, НПО-сволоч полапва сребърници...
                    Те ТОВА е ! От кога призовавам да спрем да храним троловете и те сами ще изпукат от глад.

                    ЗА БОГА ХОРА , спрете да пишете в тази тема и господарите им няма да има за какво да им плащат.

                    Лично мен точно тези хора ме отвратиха да пиша каквато и да е съдържателна информация в този форум. От инвеститорски, те го превърнаха в тролски ! Да му мислят модераторите, ама знам, че тях също ги натискат, така че.....обречена история.....

                    Коментар


                    • Хамериканците, нещо сте изпаднали в амок последните дни Не крякайте във форума ами вземайте мешките и в нац. гвардия да помагате . Щото нещо 4 бригади са в обкръжение, и в момента ги тупат като брашнен чувал

                      Коментар


                      • Тая тема няма ли да я разкарате вече?
                        Нашата държава се клати, вие толерирате платените агенти на някаква си страна през пет балкана от нас....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Сайта не лъже. Лъжете вие, хуйлофилите.
                          Никой от вас, хуйлофилите, не дава отговор защо след като е толкова хубаво там, в хуйлостан, всички хуйлостански олигарси си държат парите в Гейропа и Пиндостан?
                          Защо си купуват къщи в Маями а не например в Магаданск?
                          Че дори вие, хуйлофилите-рубладжии нямате рубли
                          Всичмо това е защото...
                          Ха някой да продължи
                          Ако няма кой, аз ще кажа...
                          Поставям те в игнор, мисля че няма какво повече да ми кажеш, както и аз. Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                            Тук доста хора пространно нищят пропагандата, историята, политиката, ......

                            А всичко е толкоз просто.
                            И на детето на най-големия си враг не бих причинил това:

                            https://www.youtube.com/watch?v=pIoXS9lgJBY#t=778
                            Напротив Серго, не е просто. Налага се да спориш с хора, които са с подменена ценностна система... Попитай го да коментира за убитите стари хора, жени, деца, то ти говори за ценности, демокрация

                            Както по време на ВСВ, СК на РФ събира доказателства за престъпленията на хунтата. Доставка на бандитите оръжие от пиндосите, одеската трагедия, наемници и ЧВК, трафик на органи, убийствата на цивилни граждани, употреба на касетни боеприпаси и химическо оръжие.......И когато истината се разбере, това означава моралната и човешка гибел на Пиндостан, дискредитация в световен мащаб.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Дали не трябва да ме попиташ за сметка, по която да преведеш 100 евро на Опълченците на НовоРусия, защото цитираш сайт, дето лъже!
                              Сайта не лъже. Лъжете вие, хуйлофилите.
                              Никой от вас, хуйлофилите, не дава отговор защо след като е толкова хубаво там, в хуйлостан, всички хуйлостански олигарси си държат парите в Гейропа и Пиндостан?
                              Защо си купуват къщи в Маями а не например в Магаданск?
                              Че дори вие, хуйлофилите-рубладжии нямате рубли
                              Всичмо това е защото...
                              Ха някой да продължи
                              Ако няма кой, аз ще кажа...

                              Коментар


                              • Холандия отговорна за клането на мюсюлмани в Сребреница

                                http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4195204

                                Холандия е отговорна за убийства в босненския град Сребреница през 1995 година. Това реши граждански съд в Хага, който се произнесе в полза на роднини на жертви на клането, извършено от босненските сръбски сили, съобщава Би Би Си.
                                По това време Сребреница е защитавана от холандски умиротворители, които без сражение предават града на силите, командвани от сръбския генерал Ратко Младич.
                                Избити са над 8 хиляди мюсюлмани - предимно мъже и млади момчета.
                                Според днешното съдебно решение холандската държава е отговорна за депортирането на 300 души по време на събитията, които са най-кървавото подобно престъпление в Европа след Втората световна война.

                                Когато съд в масква осъди раша за клането в Катин (или което е да е друго извършено от нея, не от някой друг, а тя да е гледала, а те са много), тогава дивашката псевдоимперия ще стане привлекателна страна за живене в нея, подобно на Холандия.

                                Коментар

                                Working...
                                X