IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Няма съвременна Империя в света, която да не била с периоди на спад от стотици години.

    Кеф ти Англия, Испания, УСА, Русия.

    Ние не правим изключение от правилото. И те са били стотици години по няколко пъти владени от други.

    БГ ще възкръсне като феникс от пепелта - още малко търпение
    Да БГ ще възкръсне това не подлежи на коментар и съмнение.Това ще е факт до максимум 15 години.По това никога не съм спорил с тебе.Но империя няма да станем..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Маранди аз не падам от небето и не вадя картофите с бомби.Е това не ти харесвам че непрекъснато променяш нещата.Ставаше дума за пътуване и че не можело...Ти започна за разликите между тогава и днес.Да днес светът е много по различен.Той интервала е малко по различен..Щото след 1990 запада ни сложи визи.....и руснаците и те.Нещата са несравними различни са времената
      Твоите роднини са имали двойно гражданство. БГ го позволява и са пътували по света с другия паспорт - не с българския в него период.

      Имаш телефони - звъни и ги питай.

      Я, питай един украинец колко цъка за виза в БГ и то туристическа - тоже и бай руснак?

      Ама, моди ме търка, че не било по темата. Що да не е по темата като ония кихат кат' разпрани, за да видят Европа, па уж са в нея
      Last edited by marandi; 17.07.2014, 13:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Маранди ако това днешното е БГ империя аз съм от ансамбъла по художествена гимнастика
        Няма съвременна Империя в света, която да не била с периоди на спад от стотици години.

        Кеф ти Англия, Испания, УСА, Русия.

        Ние не правим изключение от правилото. И те са били стотици години по няколко пъти владени от други.

        БГ ще възкръсне като феникс от пепелта - още малко търпение

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Щом с покани, значи с виза.

          П.П. Сега и без да те кани някой може да си щъкаш, където искаш.

          На туризъм, на гурбет, бизнес да си правиш, имотки и земя да си купуваш.

          Чаткаш ли разликата с преди, че ми стана смешно с интервала 1950-1990

          Защо мислиш, че куцо-кьораво и сакато се натиска да става член на ЕС?! Даже и Турция, която има едва 2% площ от Европа, а 98% в Азия
          Маранди аз не падам от небето и не вадя картофите с бомби.Е това не ти харесвам че непрекъснато променяш нещата.Ставаше дума за пътуване и че не можело...Ти започна за разликите между тогава и днес.Да днес светът е много по различен.Той интервала е малко по различен..Щото след 1990 запада ни сложи визи.....и руснаците и те.Нещата са несравними различни са времената

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Не че нещо, но има някакво сходство в посланията тук и в Хуйлостан....

            Тя тая тьотка е "експерт" кат' нашего Маркова. Момчето пуска статистика за нефт и газов конденз на годишна база и пита има ли връзка със санкциите - Маркууфф въобще не разбира за какво се пита, ама отговаря.

            Да, ще има връзка - понеже вече тия 3 сектора не могат да работят с долари. Следваща стъпка е ЕС да ги отсвири и за евра и тогава да си търгуват енергоносителите в донги, ако искат + пушкалата.
            ---------------------------------------------------------------

            Иначе тьотка агейн не е в час:

            Русбургер замести Макдоналдс в Крим
            БигМак е заместен от "Цар чийзбургер"


            Прочети още на: http://www.dnes.bg/index/2014/07/02/...-v-krim.230941





            Прочети още на: http://www.dnes.bg/index/2014/07/02/...-v-krim.230941

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              На 16 юли 2014г. производството на хамбургери Бик мак в САЩ е намалял спрямо 16 юли 2013г. с около 3,4305 %. Как мислите ,според вас американките са решили да стават от американски свине на фини европеики , или поради санкциите към към Русия населението на САЩ обеднява?
              Не че нещо, но има някакво сходство в посланията тук и в Хуйлостан....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Маранди все пак малък съм бил не знам с какви визи сме пътували.Спомням си че вуйчо пращаше покани.А финансови проблеми не сме имали никога.Щото всички работеха и не живееха нашироко.У нас винаги е имало овце кокошки пуйки градина....
                Щом с покани, значи с виза.

                П.П. Сега и без да те кани някой може да си щъкаш, където искаш.

                На туризъм, на гурбет, бизнес да си правиш, имотки и земя да си купуваш.

                Чаткаш ли разликата с преди, че ми стана смешно с интервала 1950-1990

                Защо мислиш, че куцо-кьораво и сакато се натиска да става член на ЕС?! Даже и Турция, която има едва 2% площ от Европа, а 98% в Азия
                Last edited by marandi; 17.07.2014, 12:45.

                Коментар


                • Аз все пак да питам Матрьошките, сега като се наказва Газпромбанк ще си прибирате ли хонорарите за това че лъскате ..... имиджа на Путя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Ами, нали това ти казвам и аз, бре Пешов!

                    БГ империя я е имало хиляди години преди да се пръкне Путьо и ще има хиляди години след като си замине Путьо, Обанго и сие.

                    Кое не разбра?
                    Маранди ако това днешното е БГ империя аз съм от ансамбъла по художествена гимнастика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Модератор, нали по темата пишем, бря!

                      Значи момчето от Плевенско по цял ден плюе Гейропа - па се оказа, че цялата му рода там.

                      Що не отидоха при Путьо да видят как ще имат доживотни финансови проблеми

                      Пешов, като се каже виза = виза ( дали туристическа, работна, дипломатическа ).

                      Хлъзнах те, ама Модито все те спасява

                      Сега защо нямаш визи? Замислял ли си се?
                      Маранди все пак малък съм бил не знам с какви визи сме пътували.Спомням си че вуйчо пращаше покани.А финансови проблеми не сме имали никога.Щото всички работеха и не живееха нашироко.У нас винаги е имало овце кокошки пуйки градина....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Кандитко аз не лъскам имиджа на Путин.Аз съм реалист.А с чирпака се забавлявам.Много му се ще да е най да се съобразяват с него.Нямам проблем с Путин и Русия.Русия е имало и преди Путин ще я има и след него.Но да се опитваш да преиначаваш историята и да промиваш мозъци не приемам.Айде ти ми кажи не звучат ли налудничаво писаниците на Маранди как щял да се оправи с Путин.Не будят ли смях у тебе ама честно?
                        Ами, нали това ти казвам и аз, бре Пешов!

                        БГ империя я е имало хиляди години преди да се пръкне Путьо и ще има хиляди години след като си замине Путьо, Обанго и сие.

                        Кое не разбра?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от chronos Разгледай мнение
                          Моля, престанете със заяждането и пишете по темата!
                          Ще се постарая.Обещавам.Малко сме по темпераментни и моля за снисхождение към нас.Да си призная искам Маранди да може да пише свободно въпреки стила му.Все пак ме кара да мисля и да му отговарям подобаващо.Ама он се сръди....Ша купа една баница и ша опеча една кокошка ша наточа едно шише ракия ша ида у Търново да го добря

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Кандитко финансов проблем нито мама нито леля нито баба са имали.Вуйчо ми е инженер химик беше директор на голяма фирма в Белгия със заводи из цяла Европа.
                            Другия в Швеция Бог да го прости беше хидроинженер и строеше язовири из Африка.Семейството му е в Упсала.Братовчедката ми е лекар и бачка оправачка на болница.когато някоя болница закъса и я извикат тя влиза оглежда и казва за да се оправите 1......2.....3......И изкарва големи пари.преди това беше хирург.Ма на Маранди кво да му обяснявам....
                            Модератор, нали по темата пишем, бря!

                            Значи момчето от Плевенско по цял ден плюе Гейропа - па се оказа, че цялата му рода там.

                            Що не отидоха при Путьо да видят как ще имат доживотни финансови проблеми

                            Пешов, като се каже виза = виза ( дали туристическа, работна, дипломатическа ).

                            Хлъзнах те, ама Модито все те спасява

                            Сега защо нямаш визи? Замислял ли си се?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid
                              Гледай кви хора имаш в рода, а си седнал на Путя да го лъскаш... имиджа... засрами се...
                              Кандитко аз не лъскам имиджа на Путин.Аз съм реалист.А с чирпака се забавлявам.Много му се ще да е най да се съобразяват с него.Нямам проблем с Путин и Русия.Русия е имало и преди Путин ще я има и след него.Но да се опитваш да преиначаваш историята и да промиваш мозъци не приемам.Айде ти ми кажи не звучат ли налудничаво писаниците на Маранди как щял да се оправи с Путин.Не будят ли смях у тебе ама честно?

                              Коментар


                              • Моля, престанете със заяждането и пишете по темата!

                                Коментар

                                Working...
                                X