IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Владимир Путин: САЩ подтикват Украйна към война
    17 Юли 2014 | 12:10 | Агенция "Фокус"

    Вашингтон. Руският президент Владимир Путин смята, че не Москва подтиква Русия към война, а САЩ, предаде „Радио Свобода”, позовавайки се на изказване на държавния глава по време на визитата му в Бразилия.
    По-специално, Путин смята, че САЩ не настояват достатъчно за мирно разрешаване на конфликта в Украйна.
    "Ние не виждаме подобно нещо от страна на партньорите, най-вече от американските партньори, които, струва ми се, подтикват сегашните украински власти да продължат братоубийствената война и да продължават с наказателните военни операции", каза Путин.
    Маркуфф ...

    ти да не си опериран от лоботомия, бря?

    Значи:

    1. САЩ не настояват достатъчно за мирно разрашаване на конфликт в Украйна.
    2. Извод: САЩ подтикват към война?

    Ти си уникум да четеш простотиите на Путьо. В Масква уж му вярват .... те там 26 часа облъчени от новия Месия.

    Ти въобще можеш ли да четеш за какви глупости иде реч? Тоест, ако се намесят САЩ са виновни - ако не се намесят - пак САЩ са виновни?

    Пълни си главата с глупости - неслучайно изкараха проучване, че над 50% от българчетата не могат да разберат смисъл на текст. Явно и ти си в кюпа, за да пуснеш подобна простотия.
    -----------------------------------------------------

    Мога да се хвана на бас, че Путин не е казал подобно нещо, ако ми го дадеш в оригинал, а медиите са го "деформирали" до подобна тъпня.
    Last edited by marandi; 17.07.2014, 15:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Знам че се дразниш но и ти си българин.И да знаеш обичам България не Русия.Господ ни е дал всичко.И аз се дразня на нашите заспали съотечествени дори понякога ги ругая и обиждам но не мога да ги предизвикам или променя.
      Това е смешно твърдение!

      Как сме се оправяли хиляди години на много по-голяма площ и с много повече народи под нашата шапка?

      Без технологии, без медии и пропаганда?

      А, сега граничим от всички страни с българи и сме навряни в миша дупка при всички удобства на еволюцията?
      ----------------------------------------------------------------

      Пример за "пренаписана" история:

      Където и да отвориш относно Иван Асен II - ще видиш кратък текст - след 10 годишно изгнание се връща в БГ империя с руски наемници.
      -------------------------------------------------------------------------

      На това се вика килиферчене на Историята, защото:

      1. То няма Русия още, бря - тя ще се пръкне чак 200 години по-късно като отхвърли робството на монголите и то под името Московско княжество. Какви "руски" наемници при Асен?
      2. Предполага се, че първо е бил при куманите ( днешна Румъния/Молдова ) и после в Киевска Рус ( днешна Украйна ).

      Защо са били тия връзки според БГ матрьошките между БГ Империя и Киевска Рус?

      Дали не е, защото са били една държава някога? Ърмм ...?
      Last edited by marandi; 17.07.2014, 14:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        [COLOR="Red"][SIZE="5"]РИА Новости: Украинската армия се изтегля от Луганск, според представители на Донецката народна република
        Виждам, че се интересуваш живо...ей ти една интерактивна карта, дава ти пълна картина на боевете почти в реално време с обяснения къде какво се случва...

        http://24tv.ua/home/showSingleNews.d...bjectId=460849

        Коментар


        • РИА Новости: Украинската армия се изтегля от Луганск, според представители на Донецката народна република
          17 Юли 2014 | 11:49 | Агенция "Фокус"

          Луганск. Украинската армия се изтегля от Луганск. Това заяви пресслужбата на Донецката народна република, цитирана от РИА Новости. „Подразделенията на Въоръжените сили на Украйна са напуснали селата Сабовка, Говоруха, Раскошное и Георгиевка”, се казва в съобщението.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Владимир Путин: САЩ подтикват Украйна към война
            17 Юли 2014 | 12:10 | Агенция "Фокус"

            Вашингтон. Руският президент Владимир Путин смята, че не Москва подтиква Русия към война, а САЩ, предаде „Радио Свобода”, позовавайки се на изказване на държавния глава по време на визитата му в Бразилия.
            По-специално, Путин смята, че САЩ не настояват достатъчно за мирно разрешаване на конфликта в Украйна.
            "Ние не виждаме подобно нещо от страна на партньорите, най-вече от американските партньори, които, струва ми се, подтикват сегашните украински власти да продължат братоубийствената война и да продължават с наказателните военни операции", каза Путин.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Дразня ви - да се сетите, че сте Българи!

              Като видя тия руски шльоковици в темата и не знам какво ми става ... ( 95% от същата информация я има преведена на български от същите източници ), но ........ сега е "фешън" да се набиват линкове на развален български.

              П.П. Спокойно, Джуджи ще пукне преди нас. Много пасти има да яде докато се научат матрьошките как се управлява Империя.
              Знам че се дразниш но и ти си българин.И да знаеш обичам България не Русия.Господ ни е дал всичко.И аз се дразня на нашите заспали съотечествени дори понякога ги ругая и обиждам но не мога да ги предизвикам или променя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Ей няма да ми говориш така.Щото ще дойда в Търново и с чирпака по канчето.
                Казва се при Крум владем ....При Симеон....При Асеневци....Смени вие с ние.
                Дразня ви - да се сетите, че сте Българи!

                Като видя тия руски шльоковици в темата и не знам какво ми става ... ( 95% от същата информация я има преведена на български от същите източници ), но ........ сега е "фешън" да се набиват линкове на развален български.

                П.П. Спокойно, Джуджи ще пукне преди нас. Много пасти има да яде докато се научат матрьошките как се управлява Империя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Няма как да станеш нещо, когато вече си и то от хиляди години. Най-малко от времето на Атила.

                  Вместо да ме трият за щяло и не щяло не е зле да се замислите как се стигна дотук?

                  П.П. При Крум владеете от Будапеща до Киев ( Украйна ) - дори при Асеневци сте топ 3 на Европа.

                  А, сега последна дупка на ЕС? Що така?
                  Ей няма да ми говориш така.Щото ще дойда в Търново и с чирпака по канчето.
                  Казва се при Крум владем ....При Симеон....При Асеневци....Смени вие с ние.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                    СНБО: Российский военный самолет сбил украинский Су-25
                    http://www.unian.net/politics/940679...kiy-su-25.html

                    В този случай украинците май са прави - в руски медии пишеше че въпросния Су-25 бил навлязъл на руска територия и бил свален от опълченците

                    Така или иначе Украйна започва много сериозно да го закъсва откъм авиация !!!

                    За нуждите на контратерористияната операция на тях най-много им трябват щурмови бомбардировачи (Су 25) и ударни хеликоптери (Ми 24).
                    А точно при тях загубите са най-сериозни:

                    Ако може да се вярва на Уикипедия в началото на 2014 Украйна е имала изправни 13-14 СУ 25. Този дето го свалиха вчера е СЕДМИЯ УНИЩОЖЕН !!!

                    При Ми-24 положението е още по-зле - през Април са имали около 10 изправни, а от тогава досега са унищожени 7 !!!

                    Нищо де, предполагам че когато съвсем им свършат самолетите ще закарат под Донецк митичния катапулт от Майдана и ще замерят терористите с камъни и дървье

                    Е те тогава рашките вече нЕма начин да не капитулират !
                    Чете ли новата програма на НАТО за Ф-35

                    3500 парчета до 2019 г.

                    За отпор Путьо ще успее да докара около 400-500 от уж 5-то поколение и то до 2020?

                    Щатите до 2018 ще са с 2400 нови парчета като още не са си пробвали Ф22А, защото няма с кого и спряха програмата - събират паяжина.

                    Как мислиш? Путьо ще може ли да сваля при съотношение 1:10 плюс досега действащите пропорциите?
                    ------------------------------------------------------

                    БГ матрьошките ви още нямат самочувствие, щото са купени и продадени отдавна. Добрият вариант беше БГ президент да удари по масата и каже на Путьо да се спре и ЕС и УСА да се спрат.

                    Че сега ви се задава готин майтап на ескалация - кризата в Ирак и Израел

                    Там ще ви надмине очакванията по бройкане на трупове.
                    Last edited by marandi; 17.07.2014, 14:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Да БГ ще възкръсне това не подлежи на коментар и съмнение.Това ще е факт до максимум 15 години.По това никога не съм спорил с тебе.Но империя няма да станем..
                      Няма как да станеш нещо, когато вече си и то от хиляди години. Най-малко от времето на Атила.

                      Вместо да ме трият за щяло и не щяло не е зле да се замислите как се стигна дотук?

                      П.П. При Крум владеете от Будапеща до Киев ( Украйна ) - дори при Асеневци сте топ 3 на Европа.

                      А, сега последна дупка на ЕС? Що така?

                      Коментар


                      • Ей да знаеш много е култово след арда качак с цигаре да минеш на Дънхил и Ротманс.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Твоите роднини са имали двойно гражданство. БГ го позволява и са пътували по света с другия паспорт - не с българския в него период.

                          Имаш телефони - звъни и ги питай.

                          Я, питай един украинец колко цъка за виза в БГ и то туристическа - тоже и бай руснак?

                          Ама, моди ме търка, че не било по темата. Що да не е по темата като ония кихат кат' разпрани, за да видят Европа, па уж са в нея
                          Сега се сещам че вуйчо винаги е имал български паспорт.Но за белгийско гражданство не съм го питал.Може и да е ставало дума ама нямам спомен миналия месец си замина.Довечера ще му звънна.Навремето когато Белгия е окупирана от Германия през ВСВ едно момиче идва в България щото тука няма война.Майката на това момиче е белгийка а бащата българин.Това момиче среща вуйчо и се харесват.После сватба.След войната вуйчо отива в Белгия и там учи.После има три деца и стига до момента да се връща щото парите не стигат.И тогава чорбаджията му казва аз тебе няма да си позволя да те пусна.Вдига му заплата и те така....Разказвал ми е през каква мизерия е минал в най младите си години.Глад разрушения.Въобще живота му е много труден и интересен.Спомням си как ми даваше франкове и майка и леля като ми се скрат той ме вика и казва я кажи на сестри Кушляви да се приготвят отиваме на ресторант с колата.И те стават едни мили кротки.Тръгваме а той ми подава ключовете на един опел манта и вика караш ти аз ще пия.Ей ония двете като ревнаха как ще кара той.....А вуйчо тържествено обявяваше имайте доверие в младите ето аз сядам до него отпред.Слизаме в Симеоново.И един юнак вика на баща си гледай хората какви коли карат а ние с тоя москвич?В това време викам вуйчо вземи ключовете а оня юнак се удря по главата и вика ама тея българи бе.Вуйчо ходеше на море в Гърция и после с колата тука на гости за две седмици.Цялата рода се събираше.какви софри ставаха.Ей Маранди какви спомени и хубави мигове предизвика.Вуйчо е пич и как ми посрещаше гаджето.Прибирам се а те си седят на френски коняк кафе и белгийски бонбони и шоколад.Га бях студент и нямаше цигари он кат чу и вика ето ти малко пари иди си купи не се излагай с тия качаци.И аз отивам у Корекома и жулех Ротмънс плочка Боро Бенсън хеджис ли беше забравил съм.Колежките откачаха.Народа пуши качак или няма цигари Бате Пешо дъни Дънхил и Ротманс Лъки страйк.Мислех че ми е дал 40-50 долара а те се оказаха 300.Та така преодолях цигарената криза 1990г.

                          Коментар


                          • Яценюк обещает не продавать гособъекты за копейки
                            http://economics.unian.net/stockmark...a-kopeyki.html

                            Яцнюк в случая не лъже - разбира се, че няма да ги продава за копейки !

                            Ще ги продаде за центове (и евроцентове) !!!

                            Важното е да се приватизира смело, рИформата да върви на мах и да се движат ускорено по пътя към Европа

                            Дет се вика, добре дошли в клуба, братя украйнци, ха да са ви честити вашите БГА Балкан, Кремиковци, ЕРП-та и пр. и пр.

                            Коментар


                            • Сега виждам Santigold (стара моя любимка) направила парче с клипче от Майдана...значи ората не спят...

                              https://www.youtube.com/watch?v=DV8TSSiZa2E

                              Коментар


                              • СНБО: Российский военный самолет сбил украинский Су-25
                                http://www.unian.net/politics/940679...kiy-su-25.html

                                В този случай украинците май са прави - в руски медии пишеше че въпросния Су-25 бил навлязъл на руска територия и бил свален от опълченците

                                Така или иначе Украйна започва много сериозно да го закъсва откъм авиация !!!

                                За нуждите на контратерористияната операция на тях най-много им трябват щурмови бомбардировачи (Су 25) и ударни хеликоптери (Ми 24).
                                А точно при тях загубите са най-сериозни:

                                Ако може да се вярва на Уикипедия в началото на 2014 Украйна е имала изправни 13-14 СУ 25. Този дето го свалиха вчера е СЕДМИЯ УНИЩОЖЕН !!!

                                При Ми-24 положението е още по-зле - през Април са имали около 10 изправни, а от тогава досега са унищожени 7 !!!

                                Нищо де, предполагам че когато съвсем им свършат самолетите ще закарат под Донецк митичния катапулт от Майдана и ще замерят терористите с камъни и дървье

                                Е те тогава рашките вече нЕма начин да не капитулират !

                                Коментар

                                Working...
                                X