IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.ntv.ru/novosti/1142076/

    5000 украинци са обкръжени и бягат хвърляйки оръжието...

    Специално пиша пояснения на български заради Факито и Миранда дето ги затруднява руският език...
    Слава Великому Сталину!

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=JEPGgfeH9P4

      Все повече дезертират от т.нар. национална гвардия....
      Слава Великому Сталину!

      Коментар


      • http://www.capital.bg/biznes/tehnolo...trudno_izlita/

        Ето го скъпото недоносче дето не може да лети...
        Слава Великому Сталину!

        Коментар


        • Юрий Продан: На Украйна не й достигат 6 милиарда кубични метра газ за зимата

          http://www.focus-news.net/news/2014/...za-zimata.html

          Я, каква изненада

          " ... Количеството, което не ни достига за зимния период, е около 6 млрд. куб. метра газ”, каза Продан, като изтъкна, че в момента Киев работи по въпроса за увеличаването на реверсните доставки..."

          Да бе, и кой от Западна Европа е в състояние да им осигури 6 млрд. кубометра?

          С две думи - басни за наивници!!! Реверсивни доставки, ама друг път - ще точат от транзита за Централна и Югоизточна Европа докато руснаците не го спрат и него.

          Както вече съм споменавал сега е момента да се купи печка "Циганска радост" и съответното количество дръвца/кюмюр, че през Февруари ще са бая по-скъпички.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Това, според теб, ОК ли е ?
            За нещо, което НЕ лети ?

            Всъщност, 100 парчета, ще получи само ТАЗИ 2014 година.

            Тия 3000 парчета, знаеш ли, дали ще могат да летят ?
            Глупости, как че летят, всички знаят че само руските самальоти могат да летят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Между другото се предполага, че тук пишете ерудирани хора, а не в стил фен на футболен отбор.

              Проект за новото Ф-35 е спонсориран и разработен от около десетина държави - както от Европа, така и от САЩ и Канада.

              П.П. Що не заби направо в прав текст, че Германия, Англия, Белгия, Франция, Канада и те са фрости пред Джуджака?

              Сори, че късно отговарям, ама после асимилирам какви глупости си писал!!

              Или дотук имаш пробна серия за около 25 млрд $ с близо 100 парчета ( а бе по 250 милки слагай на самальот ), че не ми се вади калкулатор да смятам за нулите.

              Джуджи ще изкара 100 парчета чак към 2018 в най-добрия случай, ако са му останали кинти.

              Дотогава тия ще са на 3000 парчета, понеже не правиш разлика между идеен проект ( прототип ) и работен проект ( серийно производство ). Разликата е огромна между двете.

              Тоест - това, че имаш идеен проект ( прототип ) няма гаранция, че някога ще имаш работен проект ( серия ).

              Добре е, че не си ни началник ГЕНЩАБ.
              Като нищи щеше да хвърлиш самальотите на С-500 + ПАК-ФА + останалите самолети.

              85% щети за чуждите авиоармии само от ПВО

              Коментар


              • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение

                Айде хаирлия да е !!!


                Хунтата няма време ...
                Не са сяли пшеница ...
                Иде зима.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Кабмин решил продать 164 гособъекта
                  http://economics.unian.net/stockmark...osobyekta.html

                  В этом году на продажу планируется выставить контрольный пакет акций Одесского припортового завода, а также ряд госпакетов энергокомпаний.


                  Почна се

                  Айде хаирлия да е !!!

                  http://www.youtube.com/watch?v=h_gp3jSqBOk

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    ....

                    Или дотук имаш пробна серия за около 25 млрд $ с близо 100 парчета ( а бе по 250 милки слагай на самальот ), че не ми се вади калкулатор да смятам за нулите.
                    Това, според теб, ОК ли е ?
                    За нещо, което НЕ лети ?
                    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Джуджи ще изкара 100 парчета чак към 2018 в най-добрия случай, ако са му останали кинти.
                    Всъщност, 100 парчета, ще получи само ТАЗИ 2014 година.
                    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Дотогава тия ще са на 3000 парчета, понеже не правиш разлика между идеен проект ( прототип ) и работен проект ( серийно производство ). Разликата е огромна между двете.
                    Тия 3000 парчета, знаеш ли, дали ще могат да летят ?
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      ...
                      Какво точно очакваш да ти напиша ?
                      Няма как да ти изброя всички проблеми, които създава F 35.
                      От започването на програмата до момента са изразходвани колосални средства, а резултат НЯМА. Това, е най-скъпата оръжейна система в света. Да, строят бройки, но самолета НЕ Е готов да лети, камо ли за бой, той НЕ Е ПРИЕТ на въоръжение...
                      Не отговаря на изискванията за 5-то поколение.
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Ахахахахаха ....
                        Ф35 (най-грандиозния провал на американското самолетостроене)

                        ...
                        Между другото се предполага, че тук пишете ерудирани хора, а не в стил фен на футболен отбор.

                        Проект за новото Ф-35 е спонсориран и разработен от около десетина държави - както от Европа, така и от САЩ и Канада.

                        П.П. Що не заби направо в прав текст, че Германия, Англия, Белгия, Франция, Канада и те са фрости пред Джуджака?

                        Сори, че късно отговарям, ама после асимилирам какви глупости си писал!!

                        Или дотук имаш пробна серия за около 25 млрд $ с близо 100 парчета ( а бе по 250 милки слагай на самальот ), че не ми се вади калкулатор да смятам за нулите.

                        Джуджи ще изкара 100 парчета чак към 2018 в най-добрия случай, ако са му останали кинти.

                        Дотогава тия ще са на 3000 парчета, понеже не правиш разлика между идеен проект ( прототип ) и работен проект ( серийно производство ). Разликата е огромна между двете.

                        Тоест - това, че имаш идеен проект ( прототип ) няма гаранция, че някога ще имаш работен проект ( серия ).
                        Last edited by marandi; 17.07.2014, 15:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Бат МарандеЙ, не четеш достатъчно по темата ...
                          Кат не четеш, НЕ ЗНАЕШ.
                          А кат се изказваш, без да знаеш, пишеш ГЛУПОСТИ ...
                          налЕ...
                          Дал съм ти няколко точни числа ( 3-4 )

                          Ти насреща ми мяташ едно бауцане и че пиша глупости?

                          Обоснови се!

                          П.П. Знам, че беше спряна програма за месец и не отиде на 2-те изложения, но я стартираха пак с опитите след разследването.

                          Изненадай ме какво не знам?
                          ---------------------------------------------------------

                          Навремето при корабите питахме светилата защо учим само теория.

                          Отговор беше: Защото нямаме пари. Руска школа - няма пари = теория.

                          Хамериканска школа - фрости + имат пари = опити.
                          ---------------------------------------------------------
                          Дано си ме разбрал! Едва ли - ти нямаш представа какво значи тестове на 97 парчета, а защо са близо до 100 = 100% си отговори сам. Не говорим за 1 прототип на изложение. В серийно производство ще се почне с кастренето, за да слезе в цена.

                          Ама, ти откъде да ги знаеш тия неща?
                          Last edited by marandi; 17.07.2014, 15:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Слепок, ти не си инженер и няма за какво да ти се смея.

                            П.П. Колко опита направиха твоите матрошляци докато изкарат човек/куче в Космоса?

                            От раз ли стана?

                            Ново поколение са Ф-ките и е нормално, че един се запали, докато тестваха 97 парчета на полигон.

                            Обърни внимание по колко тестват, а не като Путьо с един прототип и вече орева света, че това ще избие рибата новото СУ.

                            Чаткаш ли колко благо те хокам
                            Бат МарандеЙ, не четеш достатъчно по темата ...
                            Кат не четеш, НЕ ЗНАЕШ.
                            А кат се изказваш, без да знаеш, пишеш ГЛУПОСТИ ...
                            налЕ...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Ахахахахаха ....
                              Ф35 (най-грандиозния провал на американското самолетостроене) не 3500, а 35 000 000 ще построят, а пък ако можеха и да летят само ....

                              Да се пробват... Да видим, на кого врата е по-дебел...
                              Слепок, ти не си инженер и няма за какво да ти се смея.

                              П.П. Колко опита направиха твоите матрошляци докато изкарат човек/куче в Космоса?

                              От раз ли стана?

                              Ново поколение са Ф-ките и е нормално, че един се запали, докато тестваха 97 парчета на полигон.

                              Обърни внимание по колко тестват, а не като Путьо с един прототип и вече орева света, че това ще избие рибата новото СУ.

                              Чаткаш ли колко благо те хокам
                              Last edited by chronos; 17.07.2014, 15:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Чете ли новата програма на НАТО за Ф-35

                                3500 парчета до 2019 г.

                                За отпор Путьо ще успее да докара около 400-500 от уж 5-то поколение и то до 2020?

                                Щатите до 2018 ще са с 2400 нови парчета като още не са си пробвали Ф22А, защото няма с кого и спряха програмата - събират паяжина.
                                Ахахахахаха ....
                                Ф35 (най-грандиозния провал на американското самолетостроене) не 3500, а 35 000 000 ще построят, а пък ако можеха и да летят само ....
                                Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Как мислиш? Путьо ще може ли да сваля при съотношение 1:10 плюс досега действащите пропорциите?
                                Да се пробват... Да видим, на кого врата е по-дебел...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X