IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Той тоя най-дългото разстояние, което е минавал през живота си е от София до Плевен, ама остави го, че се хиля яко.

    Българите пътували свободно навсякъде в цял свят в периода 1950-1990
    Е ходил съм и от София до Сарафово да знайш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Той тоя най-дългото разстояние, което е минавал през живота си е от София до Плевен, ама остави го, че се хиля яко.

      Българите пътували свободно навсякъде в цял свят в периода 1950-1990

      Баща ми никъде не отиде щото не поиска.Вуйчо му се молил почти на колене ама той си беше такъв скромен да не наруши спокойствието на никого...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Верно ли бе...ами изходна виза, ами удостоверение за благонадеждност, ами до $50 на валутна книжка...

        Ех, свободаааа.....
        Кандитко финансов проблем нито мама нито леля нито баба са имали.Вуйчо ми е инженер химик беше директор на голяма фирма в Белгия със заводи из цяла Европа.
        Другия в Швеция Бог да го прости беше хидроинженер и строеше язовири из Африка.Семейството му е в Упсала.Братовчедката ми е лекар и бачка оправачка на болница.когато някоя болница закъса и я извикат тя влиза оглежда и казва за да се оправите 1......2.....3......И изкарва големи пари.преди това беше хирург.Ма на Маранди кво да му обяснявам....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Верно ли бе...ами изходна виза, ами удостоверение за благонадеждност, ами до $50 на валутна книжка...

          Ех, свободаааа.....
          Той тоя най-дългото разстояние, което е минавал през живота си е от София до Плевен, ама остави го, че се хиля яко.

          Българите пътували свободно навсякъде в цял свят в периода 1950-1990

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Паспортите на майка си/баща си/ баба си/дядо си можеш ли да ми покажеш докъде са пътували в интервала 1950-1990 г. ?

            Любопитен съм и по каква линия? Туризъм?
            За съжаление не са у нас.Майка ми и баба ми са Пътували до Белгия Швеция Франция Испания.От София при вуйчо в Белгия а от там с него до страните които съм изброил а във Франция и Швеция за да видят други роднини.Че и до Зимбабве ходиха.А леля ми с един хор обиколи целия свят.Друг роднина обиколи целия свят със жена си като научен работник в БАН.Ся че в Търново нивото ви е друго това не е мой проблем.Аз няма да ти казвам къде съм ходил щот не си ме питал

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
              Видеото добре показва душевността на модерния руснак

              Брутално видео: съзнателно прегазване на човек в Москва

              http://www.dnes.bg/video/2014/07/17/...v-moskva.78598
              Сега що трябва да пускам видео за стрелбите из Гейлостан дето всеки ден някой откача влиза някъде със шмайзера и убива десет двайсе човека.Това разкрива душевността на гейлостанеца

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Навсякъде до 1950г.После до пак до всякъде с малко затруднения.
                Паспортите на майка си/баща си/ баба си/дядо си можеш ли да ми покажеш докъде са пътували в интервала 1950-1990 г. ?

                Любопитен съм и по каква линия? Туризъм?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Къде съм казал да мразя някого? Спри да си измисляш! Фактологията и Историята е такава.

                  Аз лично коментирам Украйна и как изглежда тя като част от пъзела от няколко хиляди години към днешна дата.

                  Охх ... забравих - то още тогава е нямало москвичи и Путьо ....

                  П.П. Сега ще къпим по романите на Чейс предполагам - Свидетели няма да има!
                  може ли поне един пост без да си нагъл?Не моа да разбера това старите ергени що така нервно го давате.Вземи олаби жилата че взе да откачаш
                  Last edited by chronos; 17.07.2014, 12:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Навсякъде до 1950г.После до пак до всякъде с малко затруднения.
                    Верно ли бе...ами изходна виза, ами удостоверение за благонадеждност, ами до $50 на валутна книжка...

                    Ех, свободаааа.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vik Разгледай мнение
                      марандетито си е трол че платено остави го да бълва
                      + 1111111

                      Коментар


                      • Видеото добре показва душевността на модерния руснак

                        Брутално видео: съзнателно прегазване на човек в Москва

                        http://www.dnes.bg/video/2014/07/17/...v-moskva.78598

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          И къде можеха да пътуват Българите преди 1989г. - светни ни!
                          Навсякъде до 1950г.После до пак до всякъде с малко затруднения.

                          Коментар


                          • РИА Новости: Украинската армия се изтегля от Луганск, според представители на Донецката народна република
                            17 Юли 2014 | 11:49 | Агенция "Фокус"
                            РИА Новости: Украинската армия се изтегля от Луганск, според представители на Донецката народна републикаСнимка: АФП
                            Луганск. Украинската армия се изтегля от Луганск. Това заяви пресслужбата на Донецката народна република, цитирана от РИА Новости. „Подразделенията на Въоръжените сили на Украйна са напуснали селата Сабовка, Говоруха, Раскошное и Георгиевка”, се казва в съобщението.

                            Превод и редакция: Калина Жекова

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              И как те обидих?И за пръв път научавам че преди 1989г можело да се ходи само до братските държави.......Това на пазара в Дряново ли ти го казаха?
                              И къде можеха да пътуват Българите преди 1989г. - светни ни!

                              Офф ... забравих - само БГ топ-спортистите можеха да пътуват свободно - за другите - греда - гредоред ....
                              Last edited by marandi; 17.07.2014, 12:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Модераторката моля те не трии Маранди.

                                Омразата към Русия е твой личен проблем.Или го разреши или се разкарай.


                                Къде съм казал да мразя някого? Спри да си измисляш! Фактологията и Историята е такава.

                                Аз лично коментирам Украйна и как изглежда тя като част от пъзела от няколко хиляди години към днешна дата.

                                Охх ... забравих - то още тогава е нямало москвичи и Путьо ....

                                П.П. Сега ще къпим по романите на Чейс предполагам - Свидетели няма да има!
                                Last edited by chronos; 17.07.2014, 12:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X