IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    От пети опит украинците успяха да приемат закон, който им позволява да закрият коминистическата партия...Да им е честито и да последваме примера...

    https://twitter.com/VolodymyrAriev/s...12093380976640
    Казал съм, че възстановяването на БГ империя ще започне от Татаристан ( Волжска БГ ) и Украйна ( Черна БГ ).

    Не ми се обяснява защо - нямам толкова време, че дъня други неща.

    П.П. Интересно ми е родните примати като им се нацвъкат няколко нови БГ-та как ще реакгират.

    Пешо и Маркуфф ще се запишат доброволци да ходят да ги трепят със сигурност, защото са се отрекли от Русия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      .........П.П. Интересно ми е ти как ще се почувстваш, ако започнат от Сомалия и Лесото да дрънкат същото за България?

      Че сте идиоти, бедни и пройдохи. Ха, помисли си
      Ще ни заболи много от тази истина !

      Коментар


      • От пети опит украинците успяха да приемат закон, който им позволява да закрият коминистическата партия...Да им е честито и да последваме примера...

        https://twitter.com/VolodymyrAriev/s...12093380976640

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          ОК.
          Бъдете здрави и щастливи.
          Поздрави на "екипа" на сайта.
          Като искаш да си "последователен" в Света са около 220 независими държави - може спокойно да подкарвате и останалите, а не само Украйна.

          Сигурен съм, че ще се справите - Президентът им ще е фидераст, целият им народ ще са олигофрени, а Правителствата им подлоги на Обонго.

          Дерзайте!!

          П.П. Интересно ми е ти как ще се почувстваш, ако започнат от Сомалия и Лесото да дрънкат същото за България?

          Че сте идиоти, бедни и пройдохи. Ха, помисли си

          Коментар


          • В понеделник европейските дипломати вече подчертаха, че някои санкции биха били особено тежки за част от по-бедните страни в ЕС. Особено деликатен е енергийният сектор, който е ключов не само за руската, но и за европейските икономики. Страните от ЕС разчитат на Русия за около 30% от газовите си нужди, като Германия и Италия са най-зависими от гледна точка на закупуваните обеми. Според данни на ООН, изключващи износа на газ от Русия, Холандия е била най-голямата дестинация за руския износ през последната година.

            Енергийните санкции най-вероятно биха прекъснали крехкото европейско възстановяване и дори биха могли да доведат до пълен икономически колапс в някои страни", коментира дипломат. "Не виждам как колективното икономическо самоубийство ще послужи на нас или на украинците", продължава той.

            Според дипломатите ако енергетиката влезе сред санкционираните ресори, Европейският съюз ще трябва да измисли методи за споделяне на финансовия удар от това.

            BP вече е изправена пред загуби заради решението на САЩ да санкционира най-голямата руска петролна корпорация "Роснефт", една пета от която е собственост на британския енергиен гигант.

            Друг чувствителен сектор е отбраната. Франция обяви, че за момента ще изпълни договора си за доставка на самолетоносачи Mistral на стойност 1,2 млрд. евро за Русия, тъй като неговото анулиране би причинило повече вреди на Париж, отколкото на Москва.

            http://www.investor.bg/evropa/334/a/...rofata,176607/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ами, тук не сме детската градина, а инвеститорски форум.

              Може да се къпи и без лафчета за хохли и сие ....

              Докато ги пускате тия неща спрямо изконни БГ територии, където живеят Българи и аз ще пиша за Джуджета и Ботокси.

              То вече цял свят го знае така ваш'то момче, ама това е индивидуално и сам си е послал да е така. Не е от мИня

              Да си ме чул да лафя за пияници, азиатски варвари и сие спрямо руснаците? Ърмм ....?

              Малко се увличате - Украйна е независима държава. Набийте си го в кофите някой ден и не може да им обвинявате законното правителство по цял ден + институциите им като Президент и т.н.
              ОК.
              Бъдете здрави и щастливи.
              Поздрави на "екипа" на сайта.
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Браво на админа !
                Ами, тук не сме детската градина, а инвеститорски форум.

                Може да се къпи и без лафчета за хохли и сие ....

                Докато ги пускате тия неща спрямо изконни БГ територии, където живеят Българи и аз ще пиша за Джуджета и Ботокси.

                То вече цял свят го знае така ваш'то момче, ама това е индивидуално и сам си е послал да е така. Не е от мИня

                Да си ме чул да лафя за пияници, азиатски варвари и сие спрямо руснаците? Ърмм ....?

                Малко се увличате - Украйна е независима държава. Набийте си го в кофите някой ден и не може да им обвинявате законното правителство по цял ден + институциите им като Президент и т.н.

                Коментар


                • Браво на админа !
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Записите на разговори между сепаратистите са автентични, потвърдиха щатски експерти

                    http://news.ibox.bg/news/id_2093501704

                    Коментар


                    • По нашите ширини казват, че най-шумно се възмущава този, който е пуснал пр@днята по терлици... Да си припомним стайперите на майданя, какъв демократичен вой се надаваше от НПО-сволоч, а сега пр@дналите мълчат... Де си припомним доказателствата, предоставени от СпецСлужбите на нашия брат хохоль часове след трагедията в информационното пространство на разговорите на опълченците, доказващи свалянето на Б-777, ами оказа се фалшивка, както и че доказателството е създадено един ден преди катастрофата, а НПО-сволоч смърди, а накрая мълчи...

                      НПО-смрад! Ами душкайте си какво сте сътворили, мене ме нема у таа схема...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                        На 21 юли 2014г. добивът на природен газ в Русия е намалял спрямо 21 юли 2013г. с около 8,973 %. Смятате ли, че след станалото на 17 юли 2014г. в Украйна ще има по-големи санкции и ще се отразят ли според вас на добива на природен газ в Русия?
                        Той третия пакет от мерки е приет, просто не го обявяват официално, а чакат Джуджето да се оплете докрай в лъжите си.

                        Много е елементарен и гласи - никаква газ и петрол от Русия за ЕС

                        П.П. Е, и сърбите ги предупредиха вчера да не си губят времето и парите с ЮПаток.

                        Само БГ матрьошките се опитват да борчеят в стил Путьо и: "Не бе, ти не ми искаш газта, ама аз ще ти я дам и то на 50% над пазарните цени, щото сме "братя".

                        Аз брат циганин нямам, па не знам за к'ви братя ми дрънка тоя Ботокс?
                        Last edited by marandi; 22.07.2014, 10:24.

                        Коментар


                        • Поздрав от Грузия:

                          https://www.youtube.com/watch?v=PEIK9bn6m6c

                          И поздрав от Маша Путина (дочьката) от...Холандия...

                          Last edited by kandid; 22.07.2014, 10:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                            На 16 юли 2014г. добивът на природен газ в Русия е намалял спрямо 16 юли 2013г. с около 5,321 %. Как ще се отразят, според вас, новите санкции върху добива на природен газ в Русия?
                            На 21 юли 2014г. добивът на природен газ в Русия е намалял спрямо 21 юли 2013г. с около 8,973 %. Смятате ли, че след станалото на 17 юли 2014г. в Украйна ще има по-големи санкции и ще се отразят ли според вас на добива на природен газ в Русия?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Преди да сляза на плажа реших да ви погледна ...че то едно и също като вчера бе....няма ли някакво развитие стига с едни същи кухи фрази.
                              Путя кога ще го водите на заточение в Сибир и на чело на Русия да качите някои безволев от вашия тип, дето за 5 долара ще прави квото му кажат обонговците.
                              Нека стои, бря. До 5 години ще си върнем Волжска България, а Укайна до 15-20 години.

                              Да е жив и здрав Джуджака!!

                              Коментар


                              • Маранди, Кандид - ето ви един хубав материал от инвестора, там горе долу е изяснена ситуацията в момента - и холандската позиция, и за какво натискат САЩ :

                                Ще засили ли ЕС санкциите срещу Русия заради авиокатастрофата?
                                http://www.investor.bg/evropa/334/a/...rofata,176607/

                                " ... Междувременно американският президент Барак Обама засили натиска върху Европа за по-агресивен отговор,.."

                                "Импулсът за решенията трябва да дойде от Хага, тъй като тя има моралното право да поиска решителна и твърда реакция. Всичко зависи от нея", добавя дипломат от ЕС, пожелал анонимност.

                                В речта си пред парламента в понеделник холандският премиер Марк Руте заяви, че Брюксел ще наложи нови санкции срещу Русия, ако се докаже, че тя е директно или индиректно е отговорна за свалянето на полет MH17. Това хвърля съмнение върху възможността трагедията да се превърне в повратна точка за разрешаване на кризата.

                                Айде чао, че наистина трябва да тръгвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X