IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Стискай си малко нервите, бре бро ... ( ясно е, че сутрин ставаш и вечер лягаш лягаш пред иконата на Джуджо ).

    И аз съм изнервен, ама по съвсем други причини, а не разни БГ територии, които ще се освободят.

    П.П. Не ми се прави на нервен - да не ти се направя аз на нервен с т'ва "борчеене" дет' ми го пробваш.

    БГ Империя е Европа, БГ е ЕС ... - свиквай ....- ако си за Азия - прав ти път.
    И през деня я нося във вътрешния джоб.А през нощта е под калъфката.На обяд пи ли нещо?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      1. Като гледам какви "българи" останаха в БГ се имам за вече за "чужденец" ( вярно ).
      2. Прогнози ли искаш? Не си чел моите, които са доста по-глобални и като тайминг всичко е прецизно.

      Мога да ти кажа какво ще стане с Украйна ( пардон България ), ама няма да ти хареса.
      Нали не забравяш че и ти си останал и някой като гледа тебе пише същото

      Коментар


      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
        Да не забравим Чикаго. Скоро и Дортмунд.
        С фрости БГ матрьошки не можеш се разбра никога.

        Чихаго вече ви е втори град по големин в БГ - за Дортмунд ще почакаш.

        Бавария сте Българи само от Германия - другите са плужеци. Атила някога е бил най-добрия дистрибутор на народи за Юръп и Азия.

        Та, нашите са в Бавария още от тогава. Всичко друго за "арийци" там е менте. После Гитлер ще тръгне да си приписва разни неща за арийска раса, ама ... "греда"

        БГ сте само в Бавария - те затова са най-мощни спрямо останалите из Джърмъни
        Last edited by marandi; 22.07.2014, 14:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Oпааа, я с какво се е похвалил тоз боец от ДНР в страничката си във ВК (вече изтрита)...



          https://vk.com/id136727005
          А ти,откъде е набара тази снимчица,като вече е изтрита....
          П.С.Не ми отговаряй,Гигов вече ме е изпреварил сподобен въпрос,бързак тоя Гигов,ей..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Oпааа, я с какво се е похвалил тоз боец от ДНР в страничката си във ВК (вече изтрита)...



            https://vk.com/id136727005
            Бре колко убедително!
            Мъж с камуфлаж на фона на ЗРК. Неизвестно от каква армия е младежът.
            Препратка към изтрита снимка...

            А тази снимка от американската тролска централа ли ти я изпратиха?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Македония и Татаристан ви ги отписа товарищ Сталин. ( Македония след 1944г. - а Волжска България през 1917 г. от товарищ Ленин ) се преименуват вече да не се казват БГ империя.

              Затова сега ходите на море в Гърция, ама като чужденци + Охридското езеро.

              Афганистан ни имат за близки/роднини, Осетия, Балкария и Чечня тоже.

              Южна Италия никога не е била Българска - само Северна Италия и затова имаш марката Булгари.

              Ограмотете се да'е ...
              Да не забравим Чикаго. Скоро и Дортмунд.

              Коментар


              • Oпааа, я с какво се е похвалил тоз боец от ДНР в страничката си във ВК (вече изтрита)...



                https://vk.com/id136727005

                Коментар


                • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                  Тях - до 6 години. Първо трябва да си върнем Памир, Хиндукуш, малко от Китай, Афганистан, Осетия, Кабардино-Балкария, Чечня, Южна Италия ...
                  Македония и Татаристан ви ги отписа товарищ Сталин. ( Македония след 1944г. - а Волжска България през 1917 г. от товарищ Ленин ) се преименуват вече да не се казват БГ империя.

                  Затова сега ходите на море в Гърция, ама като чужденци + Охридското езеро.

                  Афганистан ни имат за близки/роднини, Осетия, Балкария и Чечня тоже.

                  Южна Италия никога не е била Българска - само Северна Италия и затова имаш марката Булгари.

                  Ограмотете се да'е ...
                  Last edited by marandi; 22.07.2014, 13:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Да сваляме самолети по колкото си искаме но пътнически не сваляме.Пътническите ги сваля орангутана от Гейлостан.И американски сваляме и над кораби летим и екипажа се посира и напуска.Въобще можем да правим каквото си искаме и никой не може нищо да ни каже щото ръката ни е здрава и удряме по веднъж.Виж с болните хора сме жалостиви
                    Стискай си малко нервите, бре бро ... ( ясно е, че сутрин ставаш и вечер лягаш лягаш пред иконата на Джуджо ).

                    И аз съм изнервен, ама по съвсем други причини, а не разни БГ територии, които ще се освободят.

                    П.П. Не ми се прави на нервен - да не ти се направя аз на нервен с т'ва "борчеене" дет' ми го пробваш.

                    БГ Империя е Европа, БГ е ЕС ... - свиквай ....- ако си за Азия - прав ти път.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Енергетиков,

                      нали щеше да четеш само холандски източници.

                      П.П. БГ матрьошките лъжете като побъркани и си мислите, че някой ви вярва.

                      Дано утре Итар-тасс напише половин БГ-стан да се самоубие.
                      Няма по нагли убийци и лъжци от БГ гейлостанците

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        А Сърбия Унгария Румъния Македония Хърватско Албания кога?Ми Източна Тракия и Солун кога?
                        Тях - до 6 години. Първо трябва да си върнем Памир, Хиндукуш, малко от Китай, Афганистан, Осетия, Кабардино-Балкария, Чечня, Южна Италия ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Айде пак врели-некипели!?

                          Само Холандия ли настоява за разследване? Или цялата международна общност?

                          Щатите не са издали никаква присъда, но директно казаха, че свалянето на самолети е дело на Фиткин. Той ги въоръжава и обучава в лагери, имат и доказателства, че става на територията на Русия.

                          Нали до вчера заливахте темите колко сте велики и по колко самольота сваляте на ден?

                          П.П. Ся обърнахте палачинката на 180 градуса и ще влизате в манастир като непорочни девици.

                          Обонго го каза директ - за да се стигне дотук пряка отговорност носи Джуджето, защото не спря да подкрепя терористите, а в същото време да отрича като ощипана мадама, че не бил той. А, кой?
                          Да сваляме самолети по колкото си искаме но пътнически не сваляме.Пътническите ги сваля орангутана от Гейлостан.И американски сваляме и над кораби летим и екипажа се посира и напуска.Въобще можем да правим каквото си искаме и никой не може нищо да ни каже щото ръката ни е здрава и удряме по веднъж.Виж с болните хора сме жалостиви

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Ти не разбра ли, че Русия до 5 години ще я сринат и въобще вече не е пее в хора.

                            Отсвирена е от космически програми, от всички международни проекти, от всички военни учения, от финансова общност, от технологии.

                            Аз ви пиша като човек още в началото на годината, че ако продължи така Джуджето ще изпадне в международна изолация и руската икомика ще влезе в рецесия.

                            20 БГ матрьошки ник-а тук ми се дзверят и ми бучат колко била велика.

                            П.П. Е, сега ще я видиш колко е велика - и после Запад ще е виновен за разпад предполагам? Нале? Щото не понася азиатски ботокс
                            Пак сме пушили рано рано.И пак сме объркали желаното с реалността.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Казал съм, че възстановяването на БГ империя ще започне от Татаристан ( Волжска БГ ) и Украйна ( Черна БГ ).

                              Не ми се обяснява защо - нямам толкова време, че дъня други неща.

                              П.П. Интересно ми е родните примати като им се нацвъкат няколко нови БГ-та как ще реакгират.

                              Пешо и Маркуфф ще се запишат доброволци да ходят да ги трепят със сигурност, защото са се отрекли от Русия
                              Ма то и никой няма нужда да чете поредната порция глюпости

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Нека стои, бря. До 5 години ще си върнем Волжска България, а Укайна до 15-20 години.

                                Да е жив и здрав Джуджака!!
                                А Сърбия Унгария Румъния Македония Хърватско Албания кога?Ми Източна Тракия и Солун кога?

                                Коментар

                                Working...
                                X