IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
    Я, че ми стана интересно !!!

    Каква резолюция са приели в СС на ООН? Да не би да е тая, дето призоваваше за международно разследване, ЗА КОЯТО ГЛАСУВА И РУСИЯ ?
    Ти не разбра ли, че Русия до 5 години ще я сринат и въобще вече не е пее в хора.

    Отсвирена е от космически програми, от всички международни проекти, от всички военни учения, от финансова общност, от технологии.

    Аз ви пиша като човек още в началото на годината, че ако продължи така Джуджето ще изпадне в международна изолация и руската икомика ще влезе в рецесия.

    20 БГ матрьошки ник-а тук ми се дзверят и ми бучат колко била велика.

    П.П. Е, сега ще я видиш колко е велика - и после Запад ще е виновен за разпад предполагам? Нале? Щото не понася азиатски ботокс

    Коментар


    • Синтезирано ....

      " Порошенко избавляется от тех, кто потом мог бы организовать новый Майдан в Киеве – от особо активных приверженцев националистических и неонацистских идей. Гибнут наиболее пассионарные молодые люди с той и другой стороны. Потенциал каких-либо протестов подрывается именно сейчас. Именно поэтому украинская сторона заинтересована во всё большей эскалации военных действий "
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Преди да сляза на плажа реших да ви погледна ...че то едно и също като вчера бе....няма ли някакво развитие стига с едни същи кухи фрази.
        Путя кога ще го водите на заточение в Сибир и на чело на Русия да качите някои безволев от вашия тип, дето за 5 долара ще прави квото му кажат обонговците.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
          Важното в случая е, че Холандия настоява за РАЗСЛЕДВАНЕ, докато в Щатите например вече са "издали присъдата" и натискат да се действа ВЕДНАГА !
          Айде пак врели-некипели!?

          Само Холандия ли настоява за разследване? Или цялата международна общност?

          Щатите не са издали никаква присъда, но директно казаха, че свалянето на самолети е дело на Фиткин. Той ги въоръжава и обучава в лагери, имат и доказателства, че става на територията на Русия.

          Нали до вчера заливахте темите колко сте велики и по колко самольота сваляте на ден?

          П.П. Ся обърнахте палачинката на 180 градуса и ще влизате в манастир като непорочни девици.

          Обонго го каза директ - за да се стигне дотук пряка отговорност носи Джуджето, защото не спря да подкрепя терористите, а в същото време да отрича като ощипана мадама, че не бил той. А, кой?

          Коментар


          • А защо си пропуснал да ни уведомиш за това...

            Холандската прокуратура започна разследване за военни престъпления в самолетната катастрофа

            Холандската прокуратура е започнала разследване на катастрофата на малайзийския самолет MH17 по подозрения за убийство, военни престъпления и предумишлено сваляне на самолет, съобщи агенция "Ройтерс".

            По силата на закона за международните престъпления Холандия може да преследва всяко лице, което е извършило военно престъпление срещу холандски гражданин. От всички 298 жертви на борда на малайзийския самолет, паднал над Украйна, 193 души са холандци.

            Говорител на холандската прокуратура заяви, че холандски прокурор е пристигнал в Украйна в рамките на разследването.

            Междувременно холандският премиер Марк Рюте заплаши с тежки санкции срещу Русия, ако Кремъл не съдейства по-усилено.


            Западните правителства обвиниха проруските сепаратисти, както и Москва за свалянето на самолета. Русия отрече да има нещо общо с трагедията и на свой ред заяви, че украинските военни са отговорни за случилото се.

            "Ясно е, че Русия трябва да използва влиянието си над сепаратстите, за да се подобри ситуацията в региона", заяви Марк Рюте пред комисия в холандския парламент. "Ако и през идните дни оценката на трагедията остане неадекватна, тогава всички политически, икономически и финансови опции ще бъдат на масата и ще бъдат насочени срещу тези, които директно или индиректно носят отговорност", допълни той.

            Коментарите на Рюте илюстрират промяната на тона в сравнение с предните дни, когато премиерът подчерта колко е важно установяването на фактите, преди да се стигне до ответна реакция.

            "В Холандия сме склонни да подхождаме към опонентите си по честен и социално приемлив начин с надежда, че опонентите ще отговорят по същия начин", заяви Дик Берлин, бивш главнокомандващ на холандските въоръжени сили, известен с призивите си за по-твърдолинейна ответна реакция.

            Русия е вторият по големина доставчик на петрол в Холандия и популярна експортна дестинация за холандските производители. Нарастващото напрежение след катастрофата на МH17 може да принуди холандските власти да предприемат по-твърдолинейна позиция.

            В понеделник следобед част от семействата на загиналите на борда се срещнаха с Рюте както и с кралското семейство, за да получат информация за усилията за получаване на тленните останки. Освен това властите са обсъждали с близките на жертвите каква церемония в тяхна памет е редно да се проведе.

            http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/07/...oenni/?ref=rss

            Коментар


            • Айде, за сега ви оставям да се трудите на ползу роду!

              Следобед ще намина да проверя какви нови аналитични висоти сте достигнали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Е, СС към ООН не излезе ли с официална позиция? Или думаш официалните холандски власти там са я отхвърлили?

                П.П. Защо така никой не вярва на Джуджака вече? Как мислиш?

                Дали не е зщото доста лъже. В Крим нямало руски военни, после па имало. Сега в Украйна терористите не ги обучавал той и въоръжавал и пак нямало руснаци, а само местни патриоти.

                Вие цял свят за идиоти ли ги мислите и че това ще мине?
                Я, че ми стана интересно !!!

                Каква резолюция са приели в СС на ООН? Да не би да е тая, дето призоваваше за международно разследване, ЗА КОЯТО ГЛАСУВА И РУСИЯ ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                  Че откъде да знам, да не съм подслушвал случайно
                  Говори се, че е бил бесен заради мародерство и непочтително отношение към тленните останки, ама да ли е било точно така няма как да знаем.

                  Ама не съм чул засега да ги е наричал Империя на злото (като Яценюк) или да е поискал да бъдат обявени за държава, спонсорираща тероризма (като Порошенко).

                  Важното в случая е, че Холандия настоява за РАЗСЛЕДВАНЕ, докато в Щатите например вече са "издали присъдата" и натискат да се действа ВЕДНАГА !
                  Така, така... а я виж как се преправят данни в руското Уики...

                  Russian Wikipedia edited to distort MH17 story

                  Russian Ministry of Defense has just tried to shift the blame for MH17 on Ukraine in a press conference covered by Russia Today. One allegation was an Ukrainian Su-25 fighter-bomber being spotted near the Malaysian airliner around the time of attack. While the aircraft has been extensively used by Ukrainian forces againt the separatists, the 33 000 feet [10 000 meters] altitude MH17 was flying at seems too much for a close air support aicraft. However, the Russian military spokesman claimed the combat plane was capable to gain such an altitude, albeit temporarily.

                  What may cast doubt on these claims, however, is a peculiar edit of the Russian Wikipedia page on Su-25, spotted by a Russian opposition activist and IT expert Leonid Volkov:
                  https://twitter.com/leonidvolkov/sta...913601/photo/1

                  Повече: http://euromaidanpress.com/2014/07/2...es-on-ukraine/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    Tака ли? Ама ти вчера не ми отговори, защо Марк Рюте е крещял по телефона на Джуджака?
                    Че откъде да знам, да не съм подслушвал случайно
                    Говори се, че е бил бесен заради мародерство и непочтително отношение към тленните останки, ама да ли е било точно така няма как да знаем.

                    Ама не съм чул засега да ги е наричал Империя на злото (като Яценюк) или да е поискал да бъдат обявени за държава, спонсорираща тероризма (като Порошенко).

                    Важното в случая е, че Холандия настоява за РАЗСЛЕДВАНЕ, докато в Щатите например вече са "издали присъдата" и натискат да се действа ВЕДНАГА !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                      По холандските вестници картинката е ясна - считат, че руснаците са виновни и искат крути мерки !!!

                      http://www.independent.co.uk/news/wo...s-9618753.html

                      По важно в случая е какво ще кажат Официалните холандски представители - а те засега не бързат с крайни изявления !
                      Е, СС към ООН не излезе ли с официална позиция? Или думаш официалните холандски власти там са я отхвърлили?

                      П.П. Защо така никой не вярва на Джуджака вече? Как мислиш?

                      Дали не е зщото доста лъже. В Крим нямало руски военни, после па имало. Сега в Украйна терористите не ги обучавал той и въоръжавал и пак нямало руснаци, а само местни патриоти.

                      Вие цял свят за идиоти ли ги мислите и че това ще мине?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                        По важно в случая е какво ще кажат Официалните холандски представители - а те засега не бързат с крайни изявления !
                        Tака ли? Ама ти вчера не ми отговори, защо Марк Рюте е крещял по телефона на Джуджака?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          А, с холандските медии какво става? Те скоро ли ще навлизат в Украйна?

                          Ха, добро утро!

                          Днес до 18ч ще успеете ли да капичнете гадния ЕС? ( че има мач после и мисля да го гледам )
                          По холандските вестници картинката е ясна - считат, че руснаците са виновни и искат крути мерки !!!

                          http://www.independent.co.uk/news/wo...s-9618753.html

                          По важно в случая е какво ще кажат Официалните холандски представители - а те засега не бързат с крайни изявления !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от invert Разгледай мнение
                            И колко пъти си летял на су-25 с херметична кабина???и какво се случва на пилота в нехерметичен самолет на 10000м??
                            Нищо не му се случва на пилота.
                            Това е боен самолет, не е делтапланер.
                            Разхерметизация по време на бойни действия може да се случи винаги.
                            Затова пилотите носят специални костюми, и имат система за подаване на
                            кислородна смес за дишане.

                            Коментар


                            • А, с холандските медии какво става? Те скоро ли ще навлизат в Украйна?

                              Ха, добро утро!

                              Днес до 18ч ще успеете ли да капичнете гадния ЕС? ( че има мач после и мисля да го гледам )

                              Коментар


                              • Окомплектоването на украинското Министерство на пропагандата върви с пълна пара!

                                Украинский олигарх Коломойский запускает англоязычный телеканал Ukraine Today
                                http://www.gazeta.ru/business/2014/07/21/6127345.shtml

                                Според текста идеята първоначално е била това да е държавен канал, ама явно наистина нямат кинти, та се е наложило Коломойски да поеме задачата. Това разбира се е нож с две остриета, защото този юнак взе много да се окопава - направи си собствена армия, напира да прилапа бизнеса на "непатриотичните олигарси" сега и това ...

                                Та много интересна е позицията на Мустафа Найем - един от най- видимите блогъри от Майдана. Той смятал че въпросния канал не трябва да бъде достъпен на територията на Украйна, а да се излъчва само за чужбина

                                Коментар

                                Working...
                                X