IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Faki, какво стана със снимките от спътника, има ли няма ли, ще ги видим ли и ние или "вервайте ми"

    Коментар


    • Осем часа мина.
      Аре визитацията свърши, всички по леглата ще гасим лампите.


      В Е Д Н А Г А аааааааааа........
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Маранди пак пи нещо.И пак твърдиш неща които не съм казал.
        Е, това Гейропа и гейлостанци - аз ли го пиша?

        Само днес си го написал 2 пъти. Да не страдаш от раздвоение на личността?

        На кое викаш Гейропа - обясни ми, че съм Рус ... и не зацепвам
        Last edited by marandi; 23.07.2014, 20:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
          Сценария издава руски начин на мислене. Само те мислят в стил завладяване на други народи. Справка - дугин и теорията за Европа от Лисабон до владивосток
          Но дугин не е разбрал, че Европа свършва там където започва раша. Т.е - азия.
          Да и кои народи завладя Русия?Или на теб ти харесва американския начин да оберем и окрадем всички народи?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ама, бате Пешо каза, че в Русия няма гейове и аз му вярвам.

            В Юръп са гейовете, а в Русия били фидераси? Правилно ли съм го разбрал?
            Маранди пак пи нещо.И пак твърдиш неща които не съм казал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Ами, не знам - месеци наред беше едно броене на трупове, една дивна радост от колегите ти. Но вероятно съм изтрещял и пак си измислям.

              За Джуджак бързаш - ако е жив до 5 години ще го прилапат в Хага, ако преди това неговите не го пратят към Сибир да покопа газ за китайците.

              П.П. Остави го момчето Валентин и не се занимавай с него. Виж, че ми брои момчето ракиите и ч*киите.

              Кажи му, че съм платен - по хиледарка на пост и като направя днес 40 хилки и спирам
              Ми като не знаеш що обвиняваш и обиждаш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                Е как да няма, доказано в хуйлостан се раждат повече леви резби като процент отколкото в гейропа и пиндостан
                Ама, бате Пешо каза, че в Русия няма гейове и аз му вярвам.

                В Юръп са гейовете, а в Русия били фидераси? Правилно ли съм го разбрал?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Ако ти досега не си разбрал че уса искат да направят империя и само руснаците им се противопоставят то тогава не знам къде си живял последните 10г да не казвам повече. Не е нужно да четеш проповедите на демократите за да видиш че това се случва. Просто като информация- уса имали 700бази по целия свят, това говори ли ти нещо. А относно азия, ами всички се кълнат напоследък в китай бразилия индия, защо ли
                  Това са го разбрали само в масква.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                    Депутаты от "Свободы" предлагают возобновить ядерный статус Украины
                    http://www.unian.net/politics/943020...-ukrainyi.html

                    И това не е просто приказки по медиите - хората са внесли законопроект !!!

                    Та така, ако мине това предложение от утре Украйна почва да сглобява бомбите
                    Това разбира се са популистки простотии, защото никой няма да ги остави да се въоръжат току тъй. Но е много показателно за начина им на мислене в момента
                    Е, те и мобилизация пуснаха днес - още 20 хил. души.

                    Що да не думнат "братята" москвичи.

                    Нали в първите месеци това беше "опорната" точка, че били братя и за исконните руски земи и Крим?

                    П.П. Сега нова плоча ли ще завъртате? Колко пъти вече стана да сменяте плочата през няколко часа?

                    Последно "братя" ли са и Украйна руска ли е?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Факи,

                      ама нали в Русия няма гейове? Само в Юръп са фидерасите?

                      П.П. Единият Путин ли е ХЛО ли е, другият Чуркин ... - ум да ти зайде от имена само.
                      Е как да няма, доказано в хуйлостан се раждат повече леви резби като процент отколкото в гейропа и пиндостан

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Сценария издава руски начин на мислене. Само те мислят в стил завладяване на други народи. Справка - дугин и теорията за Европа от Лисабон до владивосток
                        Но дугин не е разбрал, че Европа свършва там където започва раша. Т.е - азия.
                        Факи,

                        ама нали в Русия няма гейове? Само в Юръп са фидерасите?

                        П.П. Единият Путин ли е ХЛО ли е, другият Чуркин ... - ум да ти зайде от имена само.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Сценария издава руски начин на мислене. Само те мислят в стил завладяване на други народи. Справка - дугин и теорията за Европа от Лисабон до владивосток
                          Но дугин не е разбрал, че Европа свършва там където започва раша. Т.е - азия.
                          Ако ти досега не си разбрал че уса искат да направят империя и само руснаците им се противопоставят то тогава не знам къде си живял последните 10г да не казвам повече. Не е нужно да четеш проповедите на демократите за да видиш че това се случва. Просто като информация- уса имали 700бази по целия свят, това говори ли ти нещо. А относно азия, ами всички се кълнат напоследък в китай бразилия индия, защо ли

                          Коментар


                          • Депутаты от "Свободы" предлагают возобновить ядерный статус Украины
                            http://www.unian.net/politics/943020...-ukrainyi.html

                            И това не е просто приказки по медиите - хората са внесли законопроект !!!

                            " ...Сегодня депутаты зарегистрировали проект постановления о заявлении Верховной Рады Украины относительно возобновления Украиной статуса ядерной державы (№4351а)..."
                            " ... а также поручить Кабмину безотлагательно разработать Государственную программу возобновления Украиной статуса ядерной державы и начать работу по разработке ядерного оружия как единственного эффективного механизма сдерживания агрессии со стороны Российской Федерации..."

                            Та така, ако мине това предложение от утре Украйна почва да сглобява бомбите
                            Това разбира се са популистки простотии, защото никой няма да ги остави да се въоръжат току тъй. Но е много показателно за начина им на мислене в момента

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Много ми е любопитен един сценарии как би изглеждал:
                              Под някаква форма щатите са направили империя и русия е подчинена на западната цивилизация. За Бг не говоря, нас ни няма, в бг е станало мангалия. Та значи руснаците са подчинени и какво става с тях. Като как ще бъдат демократизирани или утилизирани като нация.
                              Ясно в че санкциите не работят, но да си представим този вариант. Какво мислите???
                              Сценария издава руски начин на мислене. Само те мислят в стил завладяване на други народи. Справка - дугин и теорията за Европа от Лисабон до владивосток
                              Но дугин не е разбрал, че Европа свършва там където започва раша. Т.е - азия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Би ли ми припомнил къде проповядвам насилие?Та аз дори не искам да те баннат.И никого не бива да баннат.нека всеки свободно си пише каквото си иска.На който нещо не му харесва има игнор.Ма да пращаш хора без съд и присъда в затвора си е нещо демократично.Ако става дума за Путин питам кой съд го е обявил за терорист.Ще ми е интересно да разбера кои са тия смелчаци за да не кажа безумци
                                Ами, не знам - месеци наред беше едно броене на трупове, една дивна радост от колегите ти. Но вероятно съм изтрещял и пак си измислям.

                                За Джуджак бързаш - ако е жив до 5 години ще го прилапат в Хага, ако преди това неговите не го пратят към Сибир да покопа газ за китайците.

                                П.П. Остави го момчето Валентин и не се занимавай с него. Виж, че ми брои момчето ракиите и ч*киите.

                                Кажи му, че съм платен - по хиледарка на пост и като направя днес 40 хилки и спирам

                                Коментар

                                Working...
                                X