IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение

    Я бе Маранди, я разясни на нас неграмотните матрьошки как точно ще да стане това украинско "възстановяване" на статуса на ядрена сила.
    Ами, то ядрено оръжие имат и непризнати държави от останалите, ама си имат.

    П.П. Нали руснаците им бяха гарант като ги разоръжаваха, па ко стана. Дайте Крим и сега още малко от Източна Украйна.

    Мислиш ли, че ако имат - ще думнат "братята"?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
      " ... Що да не думнат "братята" москвичи ..."

      Я бе Маранди, я разясни на нас неграмотните матрьошки как точно ще да стане това украинско "възстановяване" на статуса на ядрена сила.

      Ти остави техническата и финасовата страна на въпроса ...

      Ама кой ще им позволи бе, да обогатяват уран и да сглобяват бомби !!!
      Кой - Руснаците? Американците? Европа?
      Ами че нали всички колективно ще ги изпердашат през ръцете още при първата конкретна стъпка в тази посока !!!

      И при това положение се пита - що за формен идиот трябва да си, за да внесеш подобен Законопроект !!!

      Да знаеш, тези от Свобода са бетер Волен - за него поне знаем, че разиграва театро, а тези май наистина са си повярвали
      Е ми ти какво очакваш от идиоти.Същите тия гръмнаха Чернобил и свалиха два граждански самолета единия руски другия израелски.Съмнявам се сега свалиха и малайзийски.Не знам дали на украинска теритоия се добива уран.А Украйна кога стане ядрена държава Господ сигурно няма да е жив

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Не си са сетил щото си инженер и вярваш на математиката и формулите, а за гениЯлността на Марандито формула няма открита, няма открита. Тя му идва отвътре.
        Браво!

        Взе да напредваш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Те милите съвсем се оплетоха в лъжи. Ту опълченците, ту Руснаците им виновни. Днес не помнят лъжата от вчера .....голем смех
          А Маранди ги е обявил за българи....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Тъпите хохли ще закриват ВВС то.Или ще летят на метли много скоро
            Те милите съвсем се оплетоха в лъжи. Ту опълченците, ту Руснаците им виновни. Днес не помнят лъжата от вчера .....голем смех
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • " ... Що да не думнат "братята" москвичи ..."

              Я бе Маранди, я разясни на нас неграмотните матрьошки как точно ще да стане това украинско "възстановяване" на статуса на ядрена сила.

              Ти остави техническата и финансовата страна на въпроса ...

              Ама кой ще им позволи бе, да обогатяват уран и да сглобяват бомби !!!
              Кой - Руснаците? Американците? Европа?
              Ами че нали всички колективно ще ги изпердашат през ръцете още при първата конкретна стъпка в тази посока !!!

              И при това положение се пита - що за формен идиот трябва да си, за да внесеш подобен Законопроект !!!

              Да знаеш, тези от Свобода са бетер Волен - за него поне знаем, че разиграва театро, а тези май наистина са си повярвали
              Last edited by energetik; 23.07.2014, 21:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Марандиту е гении.И не бива да позволяваме бан за него.Как не съм се сетил мама му стара
                Не си са сетил щото си инженер и вярваш на математиката и формулите, а за гениЯлността на Марандито формула няма открита, няма открита. Тя му идва отвътре.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Прави впечатление липсата на бурни ликувания за двата свалени днес Су. Представяш ли си, аз трябваше да качвам видео за случката, вместо максо, спарто или някой от сорта...

                  Що така?
                  Кандитко колко пъти да обяснявам че ма боли един орган за Украйна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Тъпите хохли ще закриват ВВС то.Или ще летят на метли много скоро
                    Прави впечатление липсата на бурни ликувания за двата свалени днес Су. Представяш ли си, аз трябваше да качвам видео за случката, вместо максо, спарто или някой от сорта...

                    Що така?

                    Коментар


                    • Тъпите хохли ще закриват ВВС то.Или ще летят на метли много скоро

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Не са нужни Чуркин си призна...
                        Абе друго си е да видим как путин изстрелва ракетата за да порази самолета. А какво ще кажеш за това http://www.blitz.bg/news/article/280933

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Глей сега. Това очевидно е част от гениЯлния план на Марандито за БГ империята. Няма начин да не е!

                          Първо Украйна си връща статута на ядрена държава (не че го е имала някога), после цялото народонаселение на исконните български земи колективно подава молба да стане българско, то и без туй са българи. Президентът ПлявнЯлиев естествено удовлетворява мълниеносно искането. И така украинците влизат в НАТО и ЕС без никакво чакане, БГ става ядрена имперска сила. И тогаз може и рашъните да поискат да се върнат в БГ империята. Що да не поискат?
                          ГениЯлно го е замислил Марандито. Само неговите анализи са чели укрите, няма начин да е другояче. Ами!
                          Марандиту е гении.И не бива да позволяваме бан за него.Как не съм се сетил мама му стара

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                            Депутаты от "Свободы" предлагают возобновить ядерный статус Украины
                            http://www.unian.net/politics/943020...-ukrainyi.html

                            И това не е просто приказки по медиите - хората са внесли законопроект !!!
                            Глей сега. Това очевидно е част от гениЯлния план на Марандито за БГ империята. Няма начин да не е!

                            Първо Украйна си връща статута на ядрена държава (не че го е имала някога), после цялото народонаселение на исконните български земи колективно подава молба да стане българско, то и без туй са българи. Президентът ПлявнЯлиев естествено удовлетворява мълниеносно искането. И така украинците влизат в НАТО и ЕС без никакво чакане, БГ става ядрена имперска сила. И тогаз може и рашъните да поискат да се върнат в БГ империята. Що да не поискат?
                            ГениЯлно го е замислил Марандито. Само неговите анализи са чели укрите, няма начин да е другояче. Ами!
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Е, това Гейропа и гейлостанци - аз ли го пиша?

                              Само днес си го написал 2 пъти. Да не страдаш от раздвоение на личността?

                              На кое викаш Гейропа - обясни ми, че съм Рус ... и не зацепвам
                              Може ли да посочиш къде съм написал Гейропа?Или пак си говориш с извънземните?Кой пише Путьо БГ матрьошки Джуджак кой и то постоянно?Ми погледни се ти нямаш мнение в което да няма поне една от трите думи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Faki, какво стана със снимките от спътника, има ли няма ли, ще ги видим ли и ние или "вервайте ми"
                                Не са нужни Чуркин си призна...

                                Коментар

                                Working...
                                X