IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
    Т.е.,в Украйна ще останат само светци.??!!?Блажени са верующите!
    От кога па взе толкоз да ви пука за Украйна?

    Ти откакто си се родил никога не си я споменавал като дума, бря?!
    --------------------

    Сега Украйна по 100 пъти на ден. Леле - Майко - загрижените .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Много е смешно...ХАХАХАХХА...ма тя работата ясна, бре, скоро няма да има пукнат главорез на украинска земя...малко остана...Роберта, сдавайся!
      Т.е.,в Украйна ще останат само светци.??!!?Блажени са верующите!

      Коментар


      • Е, роберта, това за Иран вече го чухме днес, няма ли нещо ново, по колко пъти ше ми качвате едно и също?

        Знаеш ли, че точно преди 3 часа и 41 минути влязоха в сила санкциите, които Швейцария наложи на путинските фашисти...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
          "Сдавайтесь, ребята. Ополченцам или русским — неважно. Главное — уходите из этой драки. Пускай воюют Порошенко, Аваков, Турчинов, Яценюк, Коломойский и прочие. Нам с вами нечего делить. Не становитесь соучастниками преступлений! "

          http://rusvesna.su/news/1407240409
          Добре, бе Роберта?

          Предайте се, деца - опълченци или руси не е важно. Най-важното е да излезете от този капан.

          За какво призоваваш в момента да'е ... ( сори за семплия ми руски ), както би казал Авалон.

          Това е послание от Русия, а не от "опълченците". Недей така, че чичо Путин отрича, че има нещо общо

          Коментар


          • Россия и Иран близки к заключению крупной товарно-сырьевой сделки
            Россия и Иран приблизились к заключению крупной товарно-сырьевой сделки, которая позволит ослабить влияние западных санкций. Сегодня был подписан Меморандум о взаимопонимании сроком на пять лет. Он предусматривает поставку в Иран российского оборудования и потребительских товаров в обмен на иранскую нефть.

            Как сообщает РИА Новости со ссылкой на агентство Reuters, объём поставок иранской нефти в Россию может составить 500 тыс. баррелей в день, а сумма сделки может составить $20 млрд.

            Оригинал статьи: http://russian.rt.com/article/44052#ixzz39Y2zfPVh

            Коментар


            • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
              "Сдавайтесь, ребята. Ополченцам или русским — неважно. Главное — уходите из этой драки. Пускай воюют Порошенко, Аваков, Турчинов, Яценюк, Коломойский и прочие. Нам с вами нечего делить. Не становитесь соучастниками преступлений! "

              http://rusvesna.su/news/1407240409
              Много е смешно...ХАХАХАХХА...ма тя работата ясна, бре, скоро няма да има пукнат главорез на украинска земя...малко остана...Роберта, сдавайся!

              Коментар


              • Без коментар !

                "Сдавайтесь, ребята. Ополченцам или русским — неважно. Главное — уходите из этой драки. Пускай воюют Порошенко, Аваков, Турчинов, Яценюк, Коломойский и прочие. Нам с вами нечего делить. Не становитесь соучастниками преступлений! "

                http://rusvesna.su/news/1407240409

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Avalaon
                  В зависимост от контекста.

                  Не сменяйте темата. Съдейки по интепретацията на писаното и изказа Ви, Българският го знам по-добре от Вас. А, също и няколко други езика, между другото.


                  Хубаво е да депозирате по една сума - преди да нападате лично.

                  Казах, че имам фантастична памет ( за добро или зло ) и прекрасно помня всяка комуникация и какво аз съм писал.
                  Last edited by chronos; 05.08.2014, 19:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi
                    ......за да спреш да спекулираш като с гражданството за руснаци в БГ - че не полагали тестове за език

                    ............
                    .............че, са я връщали 2 пъти , че приказвали глупости, че им взели апартамента !

                    Или интерпретацията ви е погрешна или отново преиначавате нещата.

                    Коментар


                    • Там, предлагаше някой да посочи стойностите / доколкото помня поста / .

                      Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ей, тук ги бях казал и ме изтриха.

                      Не'ам идея защо?

                      Днес, 18:01
                      marandi
                      Това съобщение беше изтрито от chronos. Причина: не е по темата
                      --------------------------------------------------------

                      Питай човек с гумичката - аз няма се обяснявам по 30-сет пъти като ученичка на всеки.

                      На работа е - питай я - защо ме изтри и кое не е по темата ( Украйна си е бой за Южен Паток - демек енергоносители ).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Avalaon
                        Всъщност, на всички ще ни е интересно да чуем от първоизточника колко плаща за сметки . А, за да е по темата ще ги сравним и с тези в Украйна .
                        Ей, тук ги бях казал и ме изтриха.

                        Не'ам идея защо?

                        Днес, 18:01
                        marandi
                        Това съобщение беше изтрито от chronos. Причина: не е по темата
                        --------------------------------------------------------

                        Питай човек с гумичката - аз няма се обяснявам по 30-сет пъти като ученичка на всеки.

                        На работа е - питай я - защо ме изтри и кое не е по темата ( Украйна си е бой за Южен Паток - демек енергоносители ).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          Честен референдум при руснаците няма (виж Крим). Особено там по тези ширини, печеленето на свобода е мисия невъзможна . Още колко народи искат свободата си в Русия, ама не им дават, вчера се писа по въпроса тук.. Ще ги избият, но няма да им дадат свободата. Такова е мисленето на руснака. Това и ще го затрие без значение кога. Изключително неадаптивни към човешките ценности и постижения. Непригодни за прогресиращ и свободен свят. Робски продукт на алчни царе и подли вождове. И вие им се кефите?! Няма ли стойностни неща по света, че сте се хванали в тия руснаци, да се излагате само.
                          И какво не му беше честното в Крим бе....70% етнически Руснаци са искали да живеят в държавата на фашагите сигурно......стига бълнува каквото ти се иска....

                          Ако се направи честен референдум , от когото си искаш, но да е честен - минимум 6 области в които етническите Руснаци са преобладаващи изхвъркват към Русия........ма няма да им го позволят просто ....ебати демакрацията.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Е, недей така - ставаш контрабандист по този начин.

                            Бодни си една "евтина" руска газ за 200 сметка/месец за жилище 120 кв.м. и да видиш колко е гот.

                            Нали - затова си шпрехаме от колко време? Че е голямата далавера .... ( е, ще ти дам моята тръба - па, ти ми дай после Южната )

                            Чудя се как не си се светнал още. ЧесНУ
                            Няма бе няма как.За двеста кинта на месец ще го направя ма няма газ.Никой не ще да газифицира село.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Mи щото у село не са прекарали газ е за това не съм.Па и дървата по ма кефят.Циганите продават кубик и половина за тресе кинта.що да не изкарат некой лев
                              Е, недей така - ставаш контрабандист по този начин.

                              Бодни си една "евтина" руска газ за 200 сметка/месец за жилище 120 кв.м. и да видиш колко е гот.

                              Нали - затова си шпрехаме от колко време? Че е голямата далавера .... ( е, ще ти дам моята тръба - па, ти ми дай после Южната )

                              Чудя се как не си се светнал още. ЧесНУ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Е, що не си на газ?

                                Нали е голЕма далавера да'е ...

                                Дай личен пример поне
                                Mи щото у село не са прекарали газ е за това не съм.Па и дървата по ма кефят.Циганите продават кубик и половина за тресе кинта.що да не изкарат некой лев

                                Коментар

                                Working...
                                X