IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
    На 4 август 2014г. в Русия добивът на природен газ е намалял спрямо 4 август 2013г. с около 15,854 %. Може ли според вас, заради новите санкции, спадът в добива на природен газ в Русия да надмине 16 %?
    На 5 август 2014г. добивът на природен газ в Русия е намалял спрямо 5 август 2013г. с около 16,277 %. Според вас, може ли заради санкциите спадът в добива на природен газ в Русия да достигне 17 %?
    Last edited by the money-maker; 06.08.2014, 10:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Аз съм Българин - за разлика от тИбя!

      Описал съм свинщината на УСА армията при окупацията на Япония и да им отнемат самурайските мечове, които после ще ползват за сувенир.

      Над 2 млн. меча тогава са стъпкани да ги пречупят с багери и фандроми. На места и с танкове. Това е пълна гаменщина - меч на 600 години, предаван от поколение на поколение .....
      -------------------------------------------------------------

      Мисля, че всички рабраха и ти кой си

      Не си Българин определено - чети Любен Каравелов - Криворазбраната Цивилизация - там ще се откриеш
      Българин не се става с тупане в гърдите във форум.Българин се става като се ожениш направиш три деца къща купиш земя.Като отгледаш и възпиташ тези деца.Българин не се става когато руси турци плачат за тебе и като се наливаш с алкохол наркотици и цигари.За мечовете си заревал....А атомните бомби са хуманно дело.Една безсмислена и ненужна жестокост.Това е най голямото варварство в човешката история.Предумишлено убийство на невинни жени старци и деца.И тия варвари били християни и цивилизация.И ми ги натрапваш тука.Едни хора които избиха животните на цял един континет.Избиха коренното население заграбиха земите му а остатъците натикаха в резервати.Тия които разпалват войни по целия свят и грабят природните му ресурси?Тия ли са цивилизацията бе Маранди?????Сметката рано или късно ще си платят.Един индиански вожд им го е казал много добре.Когато убият последното животно уловят последната риба и отсекат последното дърво ще разберат че парите им не струват нищо.В тая варварска страна живеят най простите и алчни хора.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Maранди налага се да ти припомня че на днешната дата пиндостанските изверги и убийци хвърлиха атомна бомба над Хирошима.Избиха много мирно население жени и деца.Тази безсмислен жестокост Господ няма да остави ненаказана.Така че много внимавай на чия страна си.
        Аз съм Българин - за разлика от тИбя!

        Описал съм свинщината на УСА армията при окупацията на Япония и да им отнемат самурайските мечове, които после ще ползват за сувенир.

        Над 2 млн. меча тогава са стъпкани да ги пречупят с багери и фандроми. На места и с танкове. Това е пълна гаменщина - меч на 600 години, предаван от поколение на поколение .....
        -------------------------------------------------------------

        Мисля, че всички рабраха и ти кой си

        Не си Българин определено - чети Любен Каравелов - Криворазбраната Цивилизация - там ще се откриеш
        Last edited by marandi; 06.08.2014, 09:41.

        Коментар


        • Maранди налага се да ти припомня че на днешната дата пиндостанските изверги и убийци хвърлиха атомна бомба над Хирошима.Избиха много мирно население жени и деца.Тази безсмислен жестокост Господ няма да остави ненаказана.Така че много внимавай на чия страна си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi
            Оффф .....

            изкара надника ( ръкопляс ) сега си го отчети и толкоз.

            Защо ме занимаваш с простотии като мога 3 дена да ти изнасям лекции колко световни Империи са изгрявали и залязвали за няма и 500 години?

            Или световни Цивилизации? ( с подобен тайминг ), че и по-голям.

            Но твоята Рашка щяла да хиляди ... - дрън-дрън ...
            -----------------------------------

            Ае ... пий една ракия за Путьо докато плаща в стил ( Бобовдол ) и толкоз. Енергийният сектор на БГ сте ясни - купени и продадени отдавна.

            Логичния въпрос е как са изгрели и как са залязали после?

            Седи си на село и не умувай, има кой да се грижи за БГ Империя. Капиш?
            Можеш ли да осъзнаеш че през твоя живот това което предричаш за Русия няма да се случи а ще се случи с господарите от Пиндостан.Вярвай си колкото си искаш в лъскавите опаковки на Запада но не го натрапвай на другите хора.Прехвалените ти господари до 10 години така ще се сгромолясат че ще завиеш на умряло.Никой не е над природните закони.Дълговете рано или късно ще изгърмят и ще идват тука да се молят за коричка хляб.Ако пък и Господ ги шамароса с наводнения и земетресения тогава ще ги видим.В твоя велик Пиндостан дето били наужким най добрите университети дълговете са 20 трилиона а след 10 години ще са 50.Половината население е неграмотно и няма здравни осигуровки.А другата половина са наркомани алконолици и педали.Не желая да ми навираш тоя модел в България.България ще се възроди може да не е през моя живот но ще се възроди няма как да не стане

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Лека и успешна!

              Аз дудня само срещу режим на Джуджето.

              Някой все пак трябва да реагира. Има вече около 45 млрд. $ - колко още иска. Да изчезва и да си ги харчи.

              Той иска да краде още - това вече е Лакомия. Даже Църквата го определя като грях
              Е той явно не се интересува ти какво дуднеш.Той дори не подозира че ти съществуваш.Не е решил не те е размазал.Не ми е ясно защо продължаваш.
              Колкото и да му се иска на Запада Русия няма да се превърне в България.Там ще управлява Путин а не разни крадливи олигарси.Данъци ще се плащат и няма да се изнасят природните богатства срещу 1-2% концесионна такса.В Русия ще има закон и ред.Русия ще се въоръжава и ще си остане най голямата и силна страна в света.Участта на такива като теб е да лаят да лаят да лаят

              Коментар


              • Ей, да си четат БГ матрьошките ко ста'а от първо лице - доле коментарите под статия:
                ----------------------------------

                Украина считает циничными призывы России по гуманитарной миссии

                http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/08/5/7034029/
                ----------------------------------

                Коментар на участник:

                Georgi _ 05.08.2014 23:34
                Введение российских "миротворческих сил" неизбежно. Для Путина важно локализовать свидетелей и не допустить возврата наёмников назад в Россию. Они могут вернуться только под конвоем. Не зря Пушилин, "Бес" оказались в Москве. Пройдет 2-3 месяца и о них забудут. Думаю и не найдут. Еще остались те, кто что-то знает о сбитом БОИНГе. И не дай бог они окажутся в руках украинцев и начнут давать показания. "Помощь" должна состояться до 17 августа. Вероятно сроки заставляют Чуркина будоражить ООН. "Благодетель" зачистит всё за одни сутки. Таким образом будет оказана "помощь"Украине.
                ------------------------------------

                Накратко очакват агресия от Джуджето до 17 август и да навлезе през границата под формата на "хуманитарна" мисия.

                Родните БГ матрьошки ще са у възторг, ако се случи. Да видим какво мисли Запад за подобно действие, понеже вече ООН и Червеният кръст са на място и гледат ко ста'а ..

                Явно избутват сепаратистите ( руските военни ) и Ботокс ще се включи.

                П.П. Толкоз за "прозренията" на Марфууфф от РИА-новости, цитирани през агенция Фикус в БГ ( ДС прадъкшън ), която не спира да сипе като айдиътс, все едно е там на място и да заблуждава обществото в БГ.

                Цъкат му да сипе копи/паста всеки ден и е видно от Космоса, както и на Фукуса
                Last edited by marandi; 06.08.2014, 06:48.

                Коментар


                • Брей, работата зле.

                  В трите основни форума на Донецк няма никой - 3, 12 и 9 посетители ( нерегистрани като мИня ) и оглеждат.

                  Може би са им резнали тока. Ей, това е последната активност в единия форум в раздел Новости: в Донецке и в мире:
                  ----------------------------------

                  Клинчаев, захватывавший Луганскую ОГА, жарит шашлыки в Киеве

                  Депутат Луганского областного совета Арсен Клинчаев, который неоднократно принимал участие в митингах местных , сепаратистов отдыхает на берегу Днепра в Киеве.


                  http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/08/4/7033876/
                  Последний раз редактировал Юз 2014-08-04 14:43:06
                  Last edited by marandi; 06.08.2014, 06:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Ми ако не се лъжа Путин: портрет.Ако го намерите пратете линка

                    https://www.youtube.com/results?sear...80%D0%B5%D1%82

                    Коментар


                    • Москва посадила поляков на яблочную диету

                      http://ria.ru/radio_brief/20140805/1018899609.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                        Що,ти от 2008,откогато си регнат,т.е.,вече цели шест години,само за Украйна ли говориш непрекъснато?!Не съм останал с такива впечатления...Ърмм..!!!

                        П.С.Лека,Маранди!Отивам да спя,че утре ме чака доста работа...
                        Лека и успешна!

                        Аз дудня само срещу режим на Джуджето.

                        Някой все пак трябва да реагира. Има вече около 45 млрд. $ - колко още иска. Да изчезва и да си ги харчи.

                        Той иска да краде още - това вече е Лакомия. Даже Църквата го определя като грях
                        Last edited by marandi; 05.08.2014, 23:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Е, от 2008 съм регнат из тоя форум, ама и аз не те помня? Украйна, че Украйна?

                          Може ли да ми извадиш твой постинг за Украйна преди 2012 г. ( да кажем ) и откакто имаш регистрация да си я споменал поне веднъж тази дума?

                          Ърмм ...?
                          Що,ти от 2008,откогато си регнат,т.е.,вече цели шест години,само за Украйна ли говориш непрекъснато?!Не съм останал с такива впечатления...Ърмм..!!!

                          П.С.Лека,Маранди!Отивам да спя,че утре ме чака доста работа...
                          Last edited by retro_69; 05.08.2014, 23:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            Ти кой беше,че нещо не те помня...
                            Е, от 2008 съм регнат из тоя форум, ама и аз не те помня? Украйна, че Украйна?

                            Може ли да ми извадиш твой постинг за Украйна преди 2012 г. ( да кажем ) и откакто имаш регистрация да си я споменал поне веднъж тази дума?

                            Ърмм ...?

                            Коментар


                            • Янукович съди ЕС в Люксембург

                              http://www.segabg.com/article.php?id=711130

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                От кога па взе толкоз да ви пука за Украйна?

                                Ти откакто си се родил никога не си я споменавал като дума, бря?!
                                --------------------

                                Сега Украйна по 100 пъти на ден. Леле - Майко - загрижените .....
                                Ти кой беше,че нещо не те помня...

                                Коментар

                                Working...
                                X