IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Е, що не си на газ?

    Нали е голЕма далавера да'е ...

    Дай личен пример поне
    Миризмата си е друга!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Ми аз съм на дърва.Имам къде дваесе кубика.Мое да купа още две каруци.
      Е, що не си на газ?

      Нали е голЕма далавера да'е ...

      Дай личен пример поне

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Още месец ,два и ще застудее.
        Ми аз съм на дърва.Имам къде дваесе кубика.Мое да купа още две каруци.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
          Независимая газета”: Русия спаси цял батальон от украинската армия
          5 Август 2014 | 03:45 | Агенция "Фокус"
          Москва. Украинската страна се обърна към руските граничари с молба да предоставят хуманитарен коридор за голяма група военнослужещи, които са взели участие в силовата операция на Киев срещу опълченците на Донбас. Коридорът бе създаден и отворен на ГКПП „Гуково”. И 438 военнослужещи от украинската армия минаха през него. Досега не е имало толкова масово преминаване на участници във военната операция в Източна Украйна, пише „Независимая газета”.
          Хм, да не би да му е дошъл ъкъла на Путя....мммм, не вярвам...

          Да ето оригинала...явно самите дезертьори са осъзнали каква глупост са сторили...

          Украинский сержант: "Мы не сдались в плен!"

          Старший сержант Игорь из 72-й бригады украинской армии и его товарищи говорят, что вышли из окружения на территорию России потому, что не видели возможности сражаться дальше. Все хотят вернуться на родину, но не хотят дальше воевать.
          Last edited by kandid; 05.08.2014, 17:28.

          Коментар


          • Независимая газета”: Русия спаси цял батальон от украинската армия
            5 Август 2014 | 03:45 | Агенция "Фокус"
            Москва. Украинската страна се обърна към руските граничари с молба да предоставят хуманитарен коридор за голяма група военнослужещи, които са взели участие в силовата операция на Киев срещу опълченците на Донбас. Коридорът бе създаден и отворен на ГКПП „Гуково”. И 438 военнослужещи от украинската армия минаха през него. Досега не е имало толкова масово преминаване на участници във военната операция в Източна Украйна, пише „Независимая газета”.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              нещо японеца оплашен ми се вижда ,че е направил такава глупост.....така ми каза едно птиче.....
              Имали договори да подпишат и сега ще ги подпишат ....друг път....
              мислел ,че няма да го накажат с липса суровини......
              Абе кога японец се е боял от бляд...



              Виж и това, че ме е срам, да го сложа...
              http://sidmontonpost.ie/wp-content/u...193e9ed5bd.jpg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Русия обмисла да забрани на Европейските авиокомпании да летят през нейна
                територия.
                Россия договорилась с Ираном о заключении крупной товарно-сырьевой сделки, которая позволит ослабить для обеих стран влияние западных санкций. Сегодня стороны подписали пятилетний меморандум о взаимопонимании, который предусматривает поставку в Иран российского оборудования и потребительских товаров в обмен на иранскую нефть.

                Коментар


                • Не знаете елементарни неща - "инвеститорите".

                  Пише (У)плашен.

                  С това (О)плашен може да плашиш гаргите - че заплаши сега и Япония.

                  Чудя се колко нагли и прости може да станете БГ матрьошките? Още колко?

                  Че сте тотал неграмотни - разбраха всички.

                  Коментар


                  • Русия обмисла да забрани на Европейските авиокомпании да летят през нейна
                    територия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      нещо японеца оплашен ми се вижда ,че е направил такава глупост.....така ми каза едно птиче.....
                      Имали договори да подпишат и сега ще ги подпишат ....друг път....
                      мислел ,че няма да го накажат с липса суровини......
                      Само пълен кретен може да твърди подобни глупости.

                      Виж %-ти морски търговски флот чия собственост е - в част енерго-носители ( петрол/газ ).

                      В момента плашиш куче със салам
                      -----------------------------------------------------------

                      П.П. Видно е, че не сте никакви "инвеститори", а просто пионки на заплата от БСП в БГ.

                      В Октомври месец - ще видим - само да не изчезнете ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Ми те се сафирясаха ве....виж, че почти всеки ден валят нови санкции за фашагите в Кремъл...След Обонго и ЕС вече и Швейцария, и Япония...а китайците дебнат в засада...лошо, много лошо го чака другаря Путин...
                        нещо японеца оплашен ми се вижда ,че е направил такава глупост.....така ми каза едно птиче.....
                        Имали договори да подпишат и сега ще ги подпишат ....друг път....
                        мислел ,че няма да го накажат с липса суровини......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Още месец ,два и ще застудее.
                          И какво ще стане като застудее?

                          Всички ще хукнат към Джуджето ли? За топлина?

                          Това ли "послание" внушаваш в момента? ( щото баба ти е търчала за топло и светло при Хаяско ).

                          Ай, дай малко по-сериозно. Ърмм ...?

                          П.П. В момента всички бягат от Джуджето, ако не си разбрал и не искат да имат нищо общо с него.

                          Цивилизацията! ( не я интерусува и цена, която ще се плати ). Те кинти имат - да му мисли Ботокса, дето няма.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Или сте много глупави или се правите на кукуригу.Поне онез в Брюксел малко се
                            сафирясат.
                            Ми що не обясниш? Какво ще стане чак толкоз?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Или сте много глупави или се правите на кукуригу.Поне онез в Брюксел малко се
                              сафирясат.
                              Ми те се сафирясаха ве....виж, че почти всеки ден валят нови санкции за фашагите в Кремъл...След Обонго и ЕС вече и Швейцария, и Япония...а китайците дебнат в засада...лошо, много лошо го чака другаря Путин...

                              Коментар


                              • Фашистката цензура на Путя в действие...

                                Роскомнадзор пригрозил заблокировать Русскую службу Би-Би-Си

                                http://slon.ru/fast/russia/roskomnad...-1138743.xhtml

                                За неконструктивное поведение и федерализацию Сибири...

                                Коментар

                                Working...
                                X