IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да им се спрат стипендиите и заплатите на стачкуващите

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам какъв човек трябва да си мислиш, че тия вътре са платени...

    Сутринта гледах контра окупаторите по телевизията и щях да падна, каква сган има в БГ...

    И някакви хора дето не са стъпвали на лекция да обясняват "ама те ни пречат на учебния процес, ние сме жадни за знания..."

    Мн. долни и гнусни същества...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Спрете им и въздуха, спрете им и водата, спрете им наченките на мисъл!!! Вкарайте ги в матрицата и чакайте да се оправим!
      Нека да си протестират и стачкуват. Всеки има право на това независимо дали е прав или не. Само не трябва да пречат на тези, които не протестират и не стачкуват. Твоята свобода свършва там, където започва свободата на другия... Това е всеобщо правило в демократичните общества... Освен това се иска иска да имаш поне две гънки на мозъка за да разбереш, кога си в малцинство и да спреш със смешните си претенции, че си най-умен и най-красив пък не си прескочил 4-те % изборна бариера, щото народът е овце и не си знае интересите!?!?

      Вместо 1000 човек да викат "Ааааа-Уууууу, Долуууу-Горееее, Смърт на червените, Да живеят Сините, Няма светлина, Тъмно еееее, Станете вие за да седнем ние"... по-добре един човек да запали една свещичка и да пръсне светлина на метър от себе си. Той ще е много по-полезен от викащите 1000!

      Трябва да се работи. Това е, Няма вече нищо за крадене в тази опоскана държава. Всичко бе окрадено и разпарчетосано през последните 20 години. Няма натрупано богатство. Правителството трябва да събере от имащите за да даде на нямащите! Всяко правителство, което и да е то!

      Това, което особено ме дразни е неприкрития непукизъм у тъй наречените протестиращи и разбирането им, че демокрацията е хубава само ако те са спечелили изборите. Ако не беше Пеевски щяха да си намерят друг повод за протести. Поводи има и ще има бол...По цял свят, не само у нас.
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Спрете им и въздуха, спрете им и водата, спрете им наченките на мисъл!!! Вкарайте ги в матрицата и чакайте да се оправим!
        "Първото задължение на университета е да учи на мъдрост, а не на професия; на характер, а не на техники."- Уинстън Чърчил

        Коментар


        • Спрете им и въздуха, спрете им и водата, спрете им наченките на мисъл!!! Вкарайте ги в матрицата и чакайте да се оправим!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
            Стипендиите като ги спрат ... то пък големите стипендии нали
            Ами щом няма къде да нощуват и се налага да ползват СУ като студентско общежитие, явно не са малко пари за тях?
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
              Според военната тактика винаги има и план "B". Запалва се кораба и плъховете сами изпълзяват.

              Млад си още гледам и наивен. Всеки проблем си има своето решение.
              Може и да съм млад, ма не съм наивен, повервай ми Точно затова нема да тръгна да Укопирам университети. Моите цели са малко по-различни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                Мастъре, радвам се, че се върна.
                По темата със студентите.... Ясно е, че някой плаща едни пари на отделни елеметни. Плюс още в кюпа им разни заблудени наивници. Ако зависеше от мен, на окупиращише щяш да им спретна една окупация и на тях. Спирам им водата, спирам им храната и да ги видя колко време ще издържат. Нали искат "окупация", няма проблем....


                Белене и бой , прасета и т.н., както са правили миналия век.Колеги ,това е форум за инвеститори.За дописници на БСП/ДПС лакардии има друго поле за изява /хартиите на Д.П./. Моля Ви дайте да запазим ИНВЕСТОР за инвеститорите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
                  Ще си спреш ходенете по голема нужда ... Утре като отидеме 200 човека да им занесем храна и вода, ела да ни спреш, чакам те

                  Според военната тактика винаги има и план "B". Запалва се кораба и плъховете сами изпълзяват.

                  Млад си още гледам и наивен. Всеки проблем си има своето решение.

                  Коментар


                  • в живота има малко моменти в които се разбира за един ден ставаш ли за нещо или не. е днес беше такъв ден за доста хора.

                    [COLOR="Red"][SIZE="3"][SIZE="2"]Ако 20% от студентите в СУ подкрепят окупацията, значи тя има легитимността на кабинета Орешарски. ако подкрепата стигне 25% - ще имат легитимността на кабинета Борисов, а с 33% - на кабинета Станишев.[/C
                    Д-р Черкезов
                    Last edited by Черкезов; 28.10.2013, 23:19.
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                      Мастъре, радвам се, че се върна.
                      По темата със студентите.... Ясно е, че някой плаща едни пари на отделни елеметни. Плюс още в кюпа им разни заблудени наивници. Ако зависеше от мен, на окупиращише щяш да им спретна една окупация и на тях. Спирам им водата, спирам им храната и да ги видя колко време ще издържат. Нали искат "окупация", няма проблем....
                      Ще си спреш ходенете по голема нужда ... Утре като отидеме 200 човека да им занесем храна и вода, ела да ни спреш, чакам те

                      Коментар


                      • Мастъре, радвам се, че се върна.
                        По темата със студентите.... Ясно е, че някой плаща едни пари на отделни елеметни. Плюс още в кюпа има разни заблудени наивници. Ако зависеше от мен, на окупиращите щях да им спретна една окупация и на тях. Спирам им водата, спирам им храната и да ги видя колко време ще издържат. Нали искат "окупация", няма проблем....

                        Коментар


                        • Forex Master

                          Поредните глупости на кукловодите от ДС , протести и стачки с цел изпускане на парата в жегата ! Като свие зимата в студа и излязат истински протестиращи искам да ги питам дали ще им помогнат тези похабяващи енергията на недоволството "мероприятия".Много ясно че ще им платят и заплати и стипендии а за организаторите ще има и бонуси, нали са техни хора и трябва да се плаща.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Каква ти демокрация, като говорят за окупации ,смърт на червени боклуци и други опасни заигравания. С комунистическите методи и сталинова репресия се борят за демокрация. Жена ми вчера са я съпровождали разни напикаващи се дядковци, които се водят охрана! Пълен абсурд, нямаме ли власти вече да озаптят и изгонят тези узурпатори от Алма Матер?
                            Eй Лордов ма ти си поумнял бе.Само една забележка имам.Защо колегите ти не се вземат в ръце и да започнат да млатят ама ако да бият и жестоки глоби да налагат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              То и аз не разбрах ,к"ви точно са му резултатите на Мастъра,след като бачка по 24 часа в денонощието....
                              Ами като начало 19% загуба от началото на годината за задържане на златни активи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
                                Бааа нема. Я питай го пелян дебелеевски как е успял, не вервам да се бъхта по 24 часа
                                То и аз не разбрах ,к"ви точно са му резултатите на Мастъра,след като бачка по 24 часа в денонощието....

                                Коментар

                                Working...
                                X