IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Падане на Правителството на Орешарски

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Айде сега....
    ти помниш ли министъра на външните работи на Борисов..през септември 2009 г....
    Да си спомняш някой да е искал оставката на БорисоФ.....а редихТе оди на радостта за задните му части....
    А станахме за срам пред цяла Европа....
    Монти, съгласен съм аПсолютно към добавката ти за профила на протестиращите, Бенефициенти на обществени кинти, назначени Калинки в администрацията, дето се страхуват и действително ще си загубят работата

    Смешни лумпенски претенции....... Бай Хой от Ханой ша държи сметка на областния управител, защо не е на работа и ще му влиза на проверка в кабинета да види КВО работи.... Ще ходиш на МП да държиш сметка!!! Ай сиктир бе

    Одобрението към Обама спадна до 45 на сто
    http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/06/...=id#comment-21

    И са кво американските демократи дали ще протестират срещу обамата, че не са представени въф властта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val2 Разгледай мнение
      Ти познаваш Маркс

      Гручо или брат му ?!
      Кой е пък тоя - Грухчо Маркс?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
        Какъв толеранс да им дадеш, като тия от първата минута не спират с простотиите си.

        Сега Вагинин назначи агент на Първо и Второ главно на ДС начело на дипломацията.?!?!
        С какво ли око ще погледнат на това колегите и партньорите ни от ЕС? Бивш клел се във вярност на Кремъл и КГБ номенклатурчик, шеф на дипломати от ЕС?!?!
        Но все пак БКП си остава 5-та колона на масква и за тях важи това, което Р5 каза:
        "Ние си обичаме раша, а пък другите да си е..ат майката!"

        Пеевски пък не бил си подал оставката, щото никога не бил назначаван за шеф на ДАНС with me. Да се чуди човек, в качеството си на какъв се среща още в събота с главния прокурор и вътрешния министър?!?

        Абе дават хляб за протести комунетата, не може да им се отрече . Радвам се, че тоя път ще бъдат наритани здраво веднъж завинаги.
        Айде сега....
        ти помниш ли министъра на външните работи на Борисов..през септември 2009 г....
        Да си спомняш някой да е искал оставката на БорисоФ.....а редихТе оди на радостта за задните му части....
        А станахме за срам пред цяла Европа....

        Коментар


        • Кокал, закъснели сме не с 10, а с 50-60 години. Когато в ГДР, Чехословакия, Полша и Унгария народът се бунтуваше срещу червената чума, ние пращахме нашите танкове да помагат на сАвецките "братя".
          Никога няма и да ги настигнем обаче, ако веднъж завинаги, категорично не изхвърлим на бунището тези терористи и национални предатели, срастнали се като ракови клетки в почти всички политически партии, съдилища и държавен апарат.
          Никога не е късно!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            аз съм държавен служител...
            преди 3 години големия шеф намери начин и подмени за две години , една третаот персонала с негови хора....даже и не са влезнали в час още...
            Преди седмица се пусна слух че се събират имената на хората който ще бъдат уволнени ако си отиде шефа....
            Сега всичките тези момчета и момичета - образовани но дошли да трупат стаж за по нагоре митингуват защото падането на правителството може да е единствената им надежда да не бъдат изгонени... ,други митингуват че ще бъдат отрязани от обществените поръчки....
            А иначе в името на демокрацията....
            така че кой е по лош.... и кой го определя това....
            Аз ги оправдавам борят се за хляба.....
            така че има и две страни...
            Много добре казано. Проблема е, че до няколко месеца парите свършват. И това вече се усеща по държавните хранилки и в бизнеса. Т.е., който и да "грабне" властта, чудото няма да се случи. И да ме прощават всички тези млади и образовани люде, но са адски закъснели. Някъде с около 10 години.

            Коментар


            • Какъв толеранс да им дадеш, като тия от първата минута не спират с простотиите си.

              Сега Вагинин назначи агент на Първо и Второ главно на ДС начело на дипломацията.?!?!
              С какво ли око ще погледнат на това колегите и партньорите ни от ЕС? Бивш клел се във вярност на Кремъл и КГБ номенклатурчик, шеф на дипломати от ЕС?!?!
              Но все пак БКП си остава 5-та колона на масква и за тях важи това, което Р5 каза:
              "Ние си обичаме раша, а пък другите да си е..ат майката!"

              Пеевски пък не бил си подал оставката, щото никога не бил назначаван за шеф на ДАНС with me. Да се чуди човек, в качеството си на какъв се среща още в събота с главния прокурор и вътрешния министър?!?

              Абе дават хляб за протести комунетата, не може да им се отрече . Радвам се, че тоя път ще бъдат наритани здраво веднъж завинаги.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Демокрацията не включва приемане на закони, които да са за нашето момче.
                аз съм държавен служител...
                преди 3 години големия шеф намери начин и подмени за две години , една третаот персонала с негови хора....даже и не са влезнали в час още...
                Преди седмица се пусна слух че се събират имената на хората който ще бъдат уволнени ако си отиде шефа....
                Сега всичките тези момчета и момичета - образовани но дошли да трупат стаж за по нагоре митингуват защото падането на правителството може да е единствената им надежда да не бъдат изгонени... ,други митингуват че ще бъдат отрязани от обществените поръчки....
                А иначе в името на демокрацията....
                така че кой е по лош.... и кой го определя това....
                Аз ги оправдавам борят се за хляба.....
                така че има и две страни...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                  Кои закони? Законите създадени да обогатяват олигарсите ли? Или тези, създадени да ограничат конкуренцията в политическото представителство? Напротив, демокрацията е когато на демоса му писне, законите да бъдат променяни от патрициите. Другото е да си наведеш главата и да си кажеш, че от теб нищо не зависи.
                  Абе човек, ние сме в евросъюза, това е един вид усмирителна риза, от която няма отърване. Ние се намираме в правен мир искаме или не искаме... Най лесно е да препишем Законите на който кажеш, аз искам на Германия и какво имаме демокрация на другия ден...

                  На никой не съм навел главата и няма да наведа! Да лицето на капитала, Десни пичове е Пеевски, Василев, Божков, Домуса, ТИМ, Оги Донев, Ковачки и т.н. Твърдите че сте десни, а не се опитвате да разберете Капитала!

                  Коментар


                  • Ама какво ли се учудвам, та ти просто цитираш по заръка на вожда:

                    "Лидерът на "Атака" настоя, че снощните протести пред централата му не са били мирни, а провокирани и платени.

                    "Никакви мирни протести няма. Това са групички от платени провокатори и криминални елементи. Това беше една ужасна агресия, която няма нищо общо с граждански протест", обяви той в ефира на TV7."

                    Тоя ненормалник и групичката мутирали момченца около него им се ще да се стигне до бой, че реве "Бияяяяят ни". Много добре знае, че е свършен гнусният рубладжия, гадже на Доган.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                      Прав си, че повечето по тези протести със сигурност са висшисти, умни, образовани, инициативни хора. Цветът на нацията (доколкото е останал в БГ). За безработни не знам, сигурно е имало и такива, ама много по-малко, от колкото в северна БГ .

                      А както знаем, такива цървули/пролетарии, като Маркс мразят най-много именно тази средна прослойка от обществото (нищо, че тя храни цялата държава), наричайки ги презрително буржоа и гражданя .

                      Края ви е близо . Плачи дете.
                      Ти познаваш Маркс

                      Гручо или брат му ?!
                      Last edited by val2; 18.06.2013, 10:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        Демокрацията е спазване на законите!
                        Демокрацията не включва приемане на закони, които да са за нашето момче.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          Още един объркан тип на тема демокрация! Не може заради една футболна агитка, дето протестира още от втория ден срещу правителството, да затриваме държавата, щото не ги устройва Изборния резултат.

                          Демокрацията е спазване на законите!
                          Кои закони? Законите създадени да обогатяват олигарсите ли? Или тези, създадени да ограничат конкуренцията в политическото представителство? Напротив, демокрацията е когато на демоса му писне, законите да бъдат променяни от патрициите. Другото е да си наведеш главата и да си кажеш, че от теб нищо не зависи.

                          Коментар


                          • "Футболна агитка" .

                            Брейй ние ще да сме световна футболна сила с поне 3-4 носителя на КЕШ, за да имаме 20-30 хилядна агитка само в София. ))
                            Смешник.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
                              Протестите са най-масови в София, защото Министерски съвет е в София, Народното събрание и централите на партиите също. Въпросът е в смяна на модела на управление, нещо, което тези избори не можаха да дадат. Не знам какво да се направи и как, знам само, че това не е демокрация.
                              така е но от друга страна си противоречиш....
                              при смяна на управлението 10 % от държавният апарат да пипнат ето 10 К протестиращи и всичките в София....а те ди знаят ,че както си дойдоха така ще си отидат .. ако не се борят.....

                              Коментар


                              • Прав си, че повечето по тези протести със сигурност са висшисти, умни, образовани, инициативни хора. Цветът на нацията (доколкото е останал в БГ). За безработни не знам, сигурно е имало и такива, ама много по-малко, от колкото в северна БГ .

                                А както знаем, такива цървули/пролетарии, като Маркс мразят най-много именно тази средна прослойка от обществото (нищо, че тя храни цялата държава), наричайки ги презрително буржоа и гражданя .

                                Края ви е близо . Плачи дете.

                                Коментар

                                Working...
                                X