IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Падане на Правителството на Орешарски

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Кога група хора са справедливо протестиращи граждани и кога са тълпа?
    Справедливо протестиращи граждани са - когато са от "наш`те".

    Тълпа лумпени са когато не са от "наш`те".
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Това, Импе за едни от най-големите комедианти на светЪТ.... Също като тоя дето е измислил "КапиталЪТ" ...
      Е - тоя с Капиталът е измислил и някои отделни умни работи.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        ....който иска тълпата да не му пречи и да го остави да работи....
        Кога група хора са справедливо протестиращи граждани и кога са тълпа?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Ще му иска сметка и още как.Колко пъти Агент Сава е бил на работното си място за 23 години депутатстване?А Делянчо на мама хипопотамчо?Ти ако не ходиш три дни на работа без основание какво те чака?
          Може би си ме разбрал МП, като член на парламемента, щото аз исках да кажа премиер министъра.... Контрола на Премиер министъра е от народното събрание и когато виждам че безценното време на най важната фигура в държаната е заето с това да се обяснява на някакви от улицата е страшно и смешно...... Тук не става въпрос за Бай Тошо говори с народа, някакъв ПиАр, тук става въпрос за човек, стиснал зъби, който иска тълпата да не му пречи и да го остави да работи

          Пламене, мойте съболезнования!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Това някакви циркаджии ли? Явно не е оня, измислителят на свещено дебельо книга - "Капиталът".
            Това, Импе за едни от най-големите комедианти на светЪТ.... Също като тоя дето е измислил "КапиталЪТ" ...
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
              Никакви братя не са ми сАвецките крепостници димитре. И не си прави изводите от една масква, където се изливат всичките петродолари на назначените им олигарси (от коите и нашите 5-токолонци копираха), а иди да видиш в кой век или ера живее населението само на 20 километра от столицата или "питера", където дори савеЦката власт не можа да докара канализация или ток . Нещастни рубладжии и псевдонационалисти от Юруш.
              Потърси данни колко са нарастнали доходите за последните години.

              Иначе - да - огромна част от Русия са съвсем диво и рядко населено място - пътувал съм там и зная.

              Що не са ти братя, бе? Всички хора на светът сме братя.

              Разбира се - без отвратителните мангали.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Снощи и в друг форум колега-фотографин каза нещо ного умно:



                "Делян Пеевски беше грешка" не е достатъчно като извинение на политик,
                но за сметка на това е чудесен слоган за реклама на презервативи.


                Много точно го е казал
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Никакви братя не са ми сАвецките крепостници димитре. И не си прави изводите от една масква, където се изливат всичките петродолари на назначените им олигарси (от коите и нашите 5-токолонци копираха), а иди да видиш в кой век или ера живее населението само на 20 километра от столицата или "питера", където дори савеЦката власт не можа да докара канализация или ток . Нещастни рубладжии и псевдонационалисти от Юруш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Ще му иска сметка и още как.Колко пъти Агент Сава е бил на работното си място за 23 години депутатстване?А Делянчо на мама хипопотамчо?Ти ако не ходиш три дни на работа без основание какво те чака?
                    Снощи и в друг форум колега-фотографин каза нещо ного умно:



                    "Делян Пеевски беше грешка" не е достатъчно като извинение на политик,
                    но за сметка на това е чудесен слоган за реклама на презервативи.


                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Това някакви циркаджии ли? Явно не е оня, измислителят на свещено дебельо книга - "Капиталът".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Това някакви циркаджии ли? Явно не е оня, измислителят на свещено дебельо книга - "Капиталът".
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          .....Ще ходиш на МП да държиш сметка!!! Ай сиктир бе
                          Ще му иска сметка и още как.Колко пъти Агент Сава е бил на работното си място за 23 години депутатстване?А Делянчо на мама хипопотамчо?Ти ако не ходиш три дни на работа без основание какво те чака?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Кой е пък тоя - Грухчо Маркс?
                            https://en.wikipedia.org/wiki/Marx_Brothers
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                              Много добре казано. Проблема е, че до няколко месеца парите свършват. И това вече се усеща по държавните хранилки и в бизнеса. Т.е., който и да "грабне" властта, чудото няма да се случи. И да ме прощават всички тези млади и образовани люде, но са адски закъснели. Някъде с около 10 години.
                              Кокълов - като свръшат парите - ще се оттървем от паразитите - чиновници, хъхряци.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                                Кокал, закъснели сме не с 10, а с 50-60 години. Когато в ГДР, Чехословакия, Полша и Унгария народът се бунтуваше срещу червената чума, ние пращахме нашите танкове да помагат на сАвецките "братя".
                                Никога няма и да ги настигнем обаче, ако веднъж завинаги, категорично не изхвърлим на бунището тези терористи и национални предатели, срастнали се като ракови клетки в почти всички политически партии, съдилища и държавен апарат.
                                Никога не е късно!!!
                                То ние Съветските братя не можем да достигнем - тия ни изпревариха по жизнен стандарт три пъти !!!! Човекът ако иде сега в Москва, може да му паднат очите - Манхатън изглежда смехотворен пред !!!

                                Срам и резил - преди 30 години руснаците като дойдеха туканка - опулваха се, не смееха да пресекат улицата и не вярваха, че мнозинството български семейства имат собствен дом, кола и вила !!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X