IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Падане на Правителството на Орешарски

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    За бай ти сократ знаеш ли го вица, А!
    Шарко, Шарко, Шарко гледай си работата Шарко! А снощи тея дето бяха пред централата на Атака, какво беше това, А! Герперска омраза, нищо друго........

    Протеста е на лумпени, безработни висшисти, неудачници, теглили по един потребителски кредит, който не обслужват.... 90% това са хора, дето не виждат последствията от действията си.......

    Да това не ми пречи да чуя и интелигентното мнение, Но това е лъжичка мед в кацата с герперски катран!
    Волен Сидеров сам предизвика стълкновенията пред централата на Атака. Защо заварди улицата пред централата няколко часа по-рано? И какво беше това със среднощния му поход и крещене на нецензурни думи ден по-рано? Не беше ли това провокацията? Сега се прави на мъченик. Айде стига бе!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
      Ако питаш мен вече се замислям че Местан всъщност хич не е лоша алтернатива. За разлика от Боко човекът е образован и интелигентен. Вярно, че е ДПС, но ако управляват добре вече май ще загърбя предразсъдъците и ограничеността. Все пак света се отваря, ще става космополитен свят, нужно ли е ние постоянно да се ограждаме и да пъдим раличните?
      Ето това мислене ще ни загроби. По-добре е "умен и интелигентен" човек да управлява кофти, отколкото "тъпа мутра" да управлява добре и да направи много за държавата. Аз предпочитам "тъпата мутра" да развивива инфраструктурата, да осигурява програмни пари, да не допуска агенти на ДС в МВР и Външно, отколкото умници да ме плюят в лицето с назначаването на Делян Пеевски, прокарването на интересите на Черепа и т.н.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Натрий Разгледай мнение
        Протестите са най-масови в София, защото Министерски съвет е в София, Народното събрание и централите на партиите също. Въпросът е в смяна на модела на управление, нещо, което тези избори не можаха да дадат. Не знам какво да се направи и как, знам само, че това не е демокрация.
        Още един объркан тип на тема демокрация! Не може заради една футболна агитка, дето протестира още от втория ден срещу правителството, да затриваме държавата, щото не ги устройва Изборния резултат.

        Демокрацията е спазване на законите!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Shar
          Путьо, хората по протестите ги боли ..ура за герб.
          А това, че в северозападнала БГ матряла е най-заспал, тъп и окумунен и съответно най-беден в целия ЕС го знаем всички. Еми да духат супата.
          За бай ти сократ знаеш ли го вица, А!
          Шарко, Шарко, Шарко гледай си работата Шарко! А снощи тея дето бяха пред централата на Атака, какво беше това, А! Герперска омраза, нищо друго........

          Протеста е на лумпени, безработни висшисти, неудачници, теглили по един потребителски кредит, който не обслужват.... 90% това са хора, дето не виждат последствията от действията си.......

          Да това не ми пречи да чуя и интелигентното мнение, Но това е лъжичка мед в кацата с герперски катран!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от korker Разгледай мнение
            Въпросът е кой и защо иска да падне правителството, и после какво ще правим?
            Ясно е, че ГЕРБ си искат обратно властта, протестите са си главно техни + някой друг заблуден главно столичанин или бургазлия. Забележете че по-големите протести са само в София и в Бургас, т.е. местата където ГЕРБ държи управлението. За столицата е ясно, там са и голяма част от калинките които се страхуват за постовете си и е нормално да изскочат като подгонени хлебарки от дупките си за да защитят постовете си. Бургас е град който се ползваше с привилегии последните 4г., нормално е да искат да запазят предното статукво, т.е. да искат махане на сегашното положение.
            Обаче, в другите градове протести почти няма, или и да има са само и чисто гербистки. Погледнете северна България, няма нито протести, нито чудеса, защото последните 4г. си беше последната дупка на кавала и никой не иска да помага за връщането на ГЕРБ. Във Варна имаше малко опит за протест, но от там нататък - Шумен, Русе, Търново, Плевен и т.н. няма протести, ако не броим по 50 човека от ГЕРБ които се опитват да създават протест.
            Според мен не е коректно да се протестира още на втората седмица от кабинета. А идеята да махнем сегашния кабинет и да сложим един гербистки такъв си е ужасяваща.
            Протестите са най-масови в София, защото Министерски съвет е в София, Народното събрание и централите на партиите също. Въпросът е в смяна на модела на управление, нещо, което тези избори не можаха да дадат. Не знам какво да се направи и как, знам само, че това не е демокрация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
              Кой ти е казал да "сложиш гербистки"?
              И как изобщо "слагаш"? Или вие така сте свикнали 70 години да си ги/го "слагате"?
              В БГ все още има млади и неопетнени, умни, образовани, кадърни и некорумпирани хора. Колкото и да не ви се иска товаи да ги карате да емигрират или да избират между БКП клановете.
              А какви са варинатите? Ясно е, че алтернативата е кабинет на ГЕРБ. А те вече показаха как назначават да ни управляват млади и неопитни калинки, а за останалите оставаше само емиграцията.

              Коментар


              • Кой ти е казал да "сложиш гербистки"?
                И как изобщо "слагаш"? Или вие така сте свикнали 70 години да си ги/го "слагате"?
                В БГ все още има млади и неопетнени, умни, образовани, кадърни и некорумпирани хора. Колкото и да не ви се иска товаи да ги карате да емигрират или да избират между БКП клановете.

                Коментар


                • Въпросът е кой и защо иска да падне правителството, и после какво ще правим?
                  Ясно е, че ГЕРБ си искат обратно властта, протестите са си главно техни + някой друг заблуден главно столичанин или бургазлия. Забележете че по-големите протести са само в София и в Бургас, т.е. местата където ГЕРБ държи управлението. За столицата е ясно, там са и голяма част от калинките които се страхуват за постовете си и е нормално да изскочат като подгонени хлебарки от дупките си за да защитят постовете си. Бургас е град който се ползваше с привилегии последните 4г., нормално е да искат да запазят предното статукво, т.е. да искат махане на сегашното положение.
                  Обаче, в другите градове протести почти няма, или и да има са само и чисто гербистки. Погледнете северна България, няма нито протести, нито чудеса, защото последните 4г. си беше последната дупка на кавала и никой не иска да помага за връщането на ГЕРБ. Във Варна имаше малко опит за протест, но от там нататък - Шумен, Русе, Търново, Плевен и т.н. няма протести, ако не броим по 50 човека от ГЕРБ които се опитват да създават протест.
                  Според мен не е коректно да се протестира още на втората седмица от кабинета. А идеята да махнем сегашния кабинет и да сложим един гербистки такъв си е ужасяваща.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    ей опасен си, няма да споря

                    Успех на всички!
                    Успех и на теб....
                    Анкетата е направена на сайт който се ползва от участници на БФб....
                    Даже и да са най върлите противници на кабинета ,те нямат изгода от бързи избори защото губят пари при тях...
                    В началото е имало някакво преимущество защото има няколко гербера с по 10 ника....или някой форекс играч ,който не му пука за акциите и техните котировки...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      видях го какъв е процента ....
                      Бяха над 30 % ,но и тогава мисля ,че се дава оценка за мнозинство , когато дадено твърдение е поне 50 %...
                      Да не говорим ,за това че анкетата тече до дадена дата.... а ти правиш неверни заключения предварително....в основа на твойте разбирания ,което е манипулация ....

                      Е това е дружеска закачка преди да тръгне борсата....
                      ей опасен си, няма да споря

                      Успех на всички!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        Сутринта когато писах беше такъв процента, сега явно има повече вярващи в кабинета Защо да манипулирам?
                        видях го какъв е процента ....
                        Бяха над 30 % ,но и тогава мисля ,че се дава оценка за мнозинство , когато дадено твърдение е поне 50 %...
                        Да не говорим ,за това че анкетата тече до дадена дата.... а ти правиш неверни заключения предварително....в основа на твойте разбирания ,което е манипулация ....

                        Е това е дружеска закачка преди да тръгне борсата....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Той Местан спечели изборите, българите въобще не искаха да гласуват..ако разберете истината много силно ще се разочаровате..Герб е една малка партия, Бсп същата работа..Никой не ги иска, може някои избори Местан да ги спечели без проблем.
                          Ако питаш мен вече се замислям че Местан всъщност хич не е лоша алтернатива. За разлика от Боко човекът е образован и интелигентен. Вярно, че е ДПС, но ако управляват добре вече май ще загърбя предразсъдъците и ограничеността. Все пак света се отваря, ще става космополитен свят, нужно ли е ние постоянно да се ограждаме и да пъдим раличните?

                          Коментар


                          • Той Местан спечели изборите, българите въобще не искаха да гласуват..ако разберете истината много силно ще се разочаровате..Герб е една малка партия, Бсп същата работа..Никой не ги иска, може някои избори Местан да ги спечели без проблем.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tonipetr@abv.bg Разгледай мнение
                              Аз мисля че по-добре Бойко от колкото местан. Народа не иска да го управляват кукли на конци и турци!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Аз мислех ,че протестите са срещу политическата класа....
                              А те били заради това да се върне БорисоФ....
                              Предпочитам зимата да няма икономически протести ... те са кървави по принцип и хората там се палят или палят другите.....
                              Това май го забравяш....

                              Коментар


                              • tonipetr@abv.bg

                                Това ако е идеята , направо е чудна..но нали протестите пак ще почнат на другия ден..не става и срещу него протестират.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X