IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ще е следващия президент - Обама или Ромни ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Аноне, това сега го приказваш колкото да се намираш на работа. Като ти казвам, че имам опит - да, имам. При това - 19 години. И да - това са ми впечатленията. Разбира се, говоря за моята си област и нямам претенции да обобщавам за всички области. Но в моята си област - това са ми впечатленията и ги споделям съответно. А ти си викай Господа да ти прибере вересиите. Аман от тъпанари!
    Вземи малко да си преговориш близката история.

    Айзенхауер (републиканец) - Виетнам!
    Буш Старши (републиканец) - Пустинна буря!
    Буш Младши (републиканец) - тук ти е прясно и няма смисъл да ти подсказвам.


    Обидите ти по мой адрес не те правят по-информиран.

    Давай сега с "нещо да лапам" и ходи чети Историята.

    Коментар


    • Който и дае е настраната на евреите?....мислете му....
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Бахти глупостите....

        Ти чувал ли си за Айзенхауер???!!! За Буш Старши и Буш Младши????!!!

        Републиканците не се намесвали нескопосано в работите на чуждите държави.....

        Че чак и от опит го знаел.....

        Боже!, ела си прибери вересиите!
        Аноне, това сега го приказваш колкото да се намираш на работа. Като ти казвам, че имам опит - да, имам. При това - 19 години. И да - това са ми впечатленията. Разбира се, говоря за моята си област и нямам претенции да обобщавам за всички области. Но в моята си област - това са ми впечатленията и ги споделям съответно. А ти си викай Господа да ти прибере вересиите. Аман от тъпанари!
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
          и сега последно ОБАМА ли пИчели ?
          Какво толкова си се развълнувал, кой ще спечели Г-н Кока Кола или Г-н Пепси Кола в полицейската държава САЩ?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Честно казано, би трябвало да ми ме през к.ра кой е президент на САЩ. Но практиката показва, че републиканските президенти не се бъркат толкова нескопосно във вътрешните работи на други държави, колкото демократическите. Поради естеството на работата си съм работил с различни американски администрации и от опит знам, че с републиканците се работи по-лесно. От гледна точка на американските граждани също няма еднозначна рецепта. Това което го интересува американеца е собственият му джоб. В последните 30 години имат двама ВЕЛИКИ президенти в това отношение - Рейгън и Клинтън, републиканец и демократ. Всеки един от тях би бил избран без проблеми за трети мандат ако нямаше конституционно ограничение. Останалите в този период са само пълнеж - баща и син Буш и Обама. Тоя Ромни не ми вдъхва доверие, а на Обама единствният му плюс в моите очи е, че си пада по мазен блус.

            Та в този смисъл - trans penis
            Бахти глупостите....

            Ти чувал ли си за Айзенхауер???!!! За Буш Старши и Буш Младши????!!!

            Републиканците не се намесвали нескопосано в работите на чуждите държави.....

            Че чак и от опит го знаел.....

            Боже!, ела си прибери вересиите!

            Коментар


            • анкетата е объркана
              добавете отдолу 'кандиадата на ГЕРБ'
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Та в този смисъл - trans penis
                Личи си доброто образование.
                Аз като военен бих отговорил на въпроса за президента така: in my dick
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • В този форум винаги везните натежават в полза на лузтрите. И няма как да е иначе, при положение, че те са 85% от пишещите и четящите го

                  Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                  Обама спечели последния дебат срещу Мит Ромни
                  http://www.investor.bg/sasht/337/a/o...-romni,141814/
                  като гледам анкетата нещо май множко натежаха везните за Обама

                  Коментар


                  • Обама ще изкара още един мандат.След това президент ще бъде жена .

                    Коментар


                    • Честно казано, би трябвало да ми ме през к.ра кой е президент на САЩ. Но практиката показва, че републиканските президенти не се бъркат толкова нескопосно във вътрешните работи на други държави, колкото демократическите. Поради естеството на работата си съм работил с различни американски администрации и от опит знам, че с републиканците се работи по-лесно. От гледна точка на американските граждани също няма еднозначна рецепта. Това което го интересува американеца е собственият му джоб. В последните 30 години имат двама ВЕЛИКИ президенти в това отношение - Рейгън и Клинтън, републиканец и демократ. Всеки един от тях би бил избран без проблеми за трети мандат ако нямаше конституционно ограничение. Останалите в този период са само пълнеж - баща и син Буш и Обама. Тоя Ромни не ми вдъхва доверие, а на Обама единствният му плюс в моите очи е, че си пада по мазен блус.

                      Та в този смисъл - trans penis
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Обама, ще бъде последния щатски презизент !!!! Бернанке, ще го вземат китайците да им управлява банката , каквото каже те ще правят обратното.
                        хахаха хахаха хахаха хахаха хахаха хахаха хахаха хахаха хахаха хахаха
                        хахаха хахаха хахаха хахаха
                        ТОВА Е ВЕЛИКО
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Fiscalist

                          Обама, ще бъде последния щатски презизент !!!! Бернанке, ще го вземат китайците да им управлява банката , каквото каже те ще правят обратното.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • и сега последно ОБАМА ли пИчели ?
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Обама спечели последния дебат срещу Мит Ромни
                              http://www.investor.bg/sasht/337/a/o...-romni,141814/
                              като гледам анкетата нещо май множко натежаха везните за Обама
                              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                                Кой ще е следващия президент на Щатите
                                Няма никво значение, татовото... Тези които управляват Хамериката са зад кадър и на тях им е все едно кого ще сложат. Важното е овцете да си мислят че от тях зависи кой ще е президента... А пък онези извън САЩ които се вълнуват от този въпрос са хептен объркани души...
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X