IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ще е следващия президент - Обама или Ромни ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моят човек спечели и ето първата му работа е да покани ББ на среща. Хайде сега да видим

    Коментар


    • http://www.youtube.com/watch?v=7s_1JuNYRD4
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • http://www.vbox7.com/play:47b4a4c5&start=53
        Напред към Американските ценности!
        http://georgipiskov.blogspot.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Да му се не види!
          Пак няма да спя на памучна възглавница. Жена ми купила някакви калъфки, дето нямат нищо общо с памука. Твърди, че не може да намери памучни.
          Така е, щото негрите вместо да берат памук са хукнали да управляват Америка!
          Пак не си разбрал - има недостиг на памук, защото е основна съставка в $ банкнота, а печатницата мина на денонощен режим

          Коментар


          • Туриха пак на власт Черничкото - и Жълтичкото веднага направи: Пьяу !!! - нагоре.

            Това ако е непоказателно - не знам кое е.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Нещо се е случило в америка и Ромни ще е новият президент.
              брекинг нюз!!
              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Да му се не види!
                Пак няма да спя на памучна възглавница. Жена ми купила някакви калъфки, дето нямат нищо общо с памука. Твърди, че не може да намери памучни.
                Така е, щото негрите вместо да берат памук са хукнали да управляват Америка!
                Гигов, това е тъпо изказване. Разочарова ме.

                Коментар


                • Хайде закривайте темата вече.

                  Коментар


                  • Да му се не види!
                    Пак няма да спя на памучна възглавница. Жена ми купила някакви калъфки, дето нямат нищо общо с памука. Твърди, че не може да намери памучни.
                    Така е, щото негрите вместо да берат памук са хукнали да управляват Америка!
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Just as expected - БарДака спечели и това е съвсем нормално: когато потогенните мутации в един организъм (маймуни, жълтури, латиноси, педера.ти, либерсти и вся осталная сволоч) станат поне 25% от него, то организма така или иначе умира. Жалко за Америка - никога не съм ги харесвал като поведение на световната сцена (освем в годините след първата световна), но бяха велика сила. да сведем глави в минута мълчание пред трупа й....
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                        Е, ти редовно взимаше 99,99% на избори
                        тъй тъй ТАТОвото - убави времена бяха
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                          Обама
                          43.96%

                          Ромни
                          43.96%
                          е това на нищо не прилича я по смелооооооо
                          Е, ти редовно взимаше 99,99% на избори

                          Коментар


                          • http://youtu.be/QdpGd74DrBM

                            Специално ще ги доставят догодина още за рИферендума
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                              Не знам дали следите The daily show, но ако и половината неща, които показват не са прекалено изопачени, не знам какъв идиот трябва да си да гласуваш за републикански кандидат...
                              А какъв идиот трябва да си да гледаш дъ дейли шоу за да решиш за кой да гласуваш
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Не знам дали следите The daily show, но ако и половината неща, които показват не са прекалено изопачени, не знам какъв идиот трябва да си да гласуваш за републикански кандидат...

                                Коментар

                                Working...
                                X