IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ще е следващия президент - Обама или Ромни ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    От латиносите една не малка част се е обърнала към републиканците последните месеци. Колкото до вицето, мярнах някъде икономическата му платформа - биваше я май, или поне бе дясна и изчистена от църковни глупости.
    Брях ...от къде тази привързаност към републиканците. Тез републиканци не са като онез едно време

    Що се отнася до Кенеди - доколкото знам прави опит да реформира ФЕД и подписва резолюция хазната да издава долари. След него Линдън Джонсън започва офанзивата във Виетнам и към края на мандата си прави всичко възможно да я спре. Никсън се е превърнал пък в най-документирания и обсъждан президент. Това само по себе си не е положително ...
    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

    Коментар


    • How will the next presidential election impact on the value of the dollar?

      http://blog.forex4you.com/how-will-t...of-the-dollar/
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Ми айде тогава, за да спазим традицията за "лека нощ" - лапай патката и бъди здрав!
        Липсата на аргументи те кара да търсиш нещо в гащите си......

        Момченце си и ако патката ти все още става за игра - поиграй си с нея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Абе стига си ми говорил глупости!!!!

          Ти може и да си на 100 години, но ние (България) работим са американците по проекти и изобщо с официално финасиране от 23 години.

          Ами съвсем елементарно е да се сетиш защо ти харесват републиканците.

          Клинтън (демократ) беше от 1993 до 2001 г. и дотогава нито бяхме в НАТО (от 29 март 2004 г. сме членове), нито в ЕС (1 януари 2007 г. сме членове).

          Буш Младши беше от 2001 до 2009 година и тогава вече бяхме и в двете структури.

          Сега ти ревеш, че Обама (демократ) не ти пълни хранилката, но това е не защото е демократ, а защото САЩ са в криза.


          Аре лягай да спиш и престани да се излагаш.

          Бахти опита, бахти знанията дето имаш....
          Ми айде тогава, за да спазим традицията за "лека нощ" - лапай патката и бъди здрав!
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Аноне, пак се правиш на по-тъп, отколкото си. Никакво ЦРУ няма тук. Всеки служител в държавната адмнистрация има поне няколко служебни контакта годишно с някой главоч от сходната американска държавна структура. Постоянно идват да ни дават акъл и да ни "помагат". Няма значение дали е за борба с листните въшки, с чумата по свинете, с международния тероризъм или финансовите измами. Набутват се навсякъде, нахални са, държат се нагло и самоуверено, и въпреки всичко, когато са от републиканска администрация, са с една идея по-възпитани.
            Абе стига си ми говорил глупости!!!!

            Ти може и да си на 100 години, но ние (България) работим с американците по проекти и изобщо с официално тяхно финасиране от 20-23 години.

            Ами съвсем елементарно е да се сетиш защо ти харесват републиканците.

            Клинтън (демократ) беше президент от 1993 до 2001 г. и дотогава нито бяхме в НАТО (от 29 март 2004 г. сме членове), нито в ЕС (1 януари 2007 г. сме членове).

            Буш Младши беше от 2001 до 2009 година президент и тогава вече бяхме и в двете структури, което отвори доста американски финансови потоци към България.

            Сега ти ревеш, че Обама (демократ) не ти пълни хранилката, но това е не защото е демократ, а защото САЩ са в криза.


            Аре лягай да спиш и престани да се излагаш.

            Бахти опита, бахти знанията дето имаш....
            Last edited by anon6706; 24.10.2012, 00:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Пол Райън има харизма и смятам, че след време ще го видим и като Президент.
              П.П. Проблемът не е само в черните, а и в хиспаник малцинствата, както и почти всички емигрантски общности последните 30 години.
              От латиносите една не малка част се е обърнала към републиканците последните месеци. Колкото до вицето, мярнах някъде икономическата му платформа - биваше я май, или поне бе дясна и изчистена от църковни глупости.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                За него не съм питал, ще питам, но Ромни нещо губи. Не следя кампанията, но ходи само с костюми, навлечен, не показва ръце, крака - къси тениски, няма тен (да иде на солариум поне), не рита футбол, не се прави на водопроводчик и на татко, всичко това което подмокря женските избиратели и педалите. Пък точно те ще решат гласуването. Всички черни ще гласуват за Обама, то ясно, но ако жените на белите гласуват за него - спукана им е работата на републиканците.
                Пол Райън има харизма и смятам, че след време ще го видим и като Президент.

                П.П. Проблемът не е само в черните, а и в хиспаник малцинствата, както и почти всички емигрантски общности последните 30 години.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Ареееее, работата стана ЦРУ при теб.

                  Много ме развеселяваш.
                  Аноне, пак се правиш на по-тъп, отколкото си. Никакво ЦРУ няма тук. Всеки служител в държавната адмнистрация има поне няколко служебни контакта годишно с някой главоч от сходната американска държавна структура. Постоянно идват да ни дават акъл и да ни "помагат". Няма значение дали е за борба с листните въшки, с чумата по свинете, с международния тероризъм или финансовите измами. Набутват се навсякъде, нахални са, държат се нагло и самоуверено, и въпреки всичко, когато са от републиканска администрация, са с една идея по-възпитани.
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    И аз това си го мислех преди време, но забеляза ли кандидата за вице на републиканците? Изследванията показват убийствено висок рейтинг сред жените.
                    За него не съм питал, ще питам, но Ромни нещо губи. Не следя кампанията, но ходи само с костюми, навлечен, не показва ръце, крака - къси тениски, мускули, няма тен (да иде на солариум поне), не рита футбол, не се прави на водопроводчик и на татко, всичко това което подмокря женските избиратели и педалите. Пък точно те ще решат гласуването. Всички черни ще гласуват за Обама, то ясно, но ако жените на белите гласуват за него - спукана им е работата на републиканците.
                    Last edited by Jay Gould; 24.10.2012, 00:39.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Имам малко съмнение. И ще кажа защо - Ромни не се харесва на жените в САЩ, а известно е, че те ако има двама кандидати в голямата си част ще гласуват за тоя който им е по-секси. Познати от САЩ ми казват (мацки) "Никога не бих гласувала за Обама, но тоя Ромни ми е антипатичен" . Така, че ако Ромни и екипът му не се опитат да го покажат в малко по-секси светлина пак Обама ще спечели.
                      И аз това си го мислех преди време, но забеляза ли кандидата за вице на републиканците? Изследванията показват убийствено висок рейтинг сред жените.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Но аз ти говоря за другата страна на намесата във вътрешните работи на чужди държави. Тази страна, която не е видна за широката общественост,
                        Ареееее, работата стана ЦРУ при теб.

                        Много ме развеселяваш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          За мен почти е ясно, че Ромни ще спечели.
                          "Белият" електорат ще се активизира, ще каже "НЕ" на циганизацията в САЩ и ще го избере. Важното е да го отиграем на пазарите.
                          Имам малко съмнение. И ще кажа защо - Ромни не се харесва на жените в САЩ, а известно е, че те ако има двама кандидати в голямата си част ще гласуват за тоя който им е по-секси. Познати от САЩ ми казват (мацки) "Никога не бих гласувала за Обама, но тоя Ромни ми е антипатичен" . Така, че ако Ромни и екипът му не се опитат да го покажат в малко по-секси светлина пак Обама ще спечели. Нещо в тая връзка - навремето Кенеди е спечелил само заради това срещу грозничкия Никсън. И в момента още Кенеди всички гейове и жени го обожестяват, въпреки, че точно той подпали силно войната във Виетнам, а точно Никсън бе този който я приключи и сключи мир. Въпреки това, Никсън е псуван въпреки, че спаси десетки хиляди американци да не си оставят червата някъде, а Кенеди го харесват, въпреки, че в резултат на политиката му много американци се върнаха в ковчега. Истината е, че повечето хора мислят напълно първично и с оная си работа, а не с главата и ги боли пуканката и за икономика и за това, че синовете или мъжете им мрат някъде.
                          Last edited by Jay Gould; 24.10.2012, 00:36.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Вземи малко да си преговориш близката история.

                            Айзенхауер (републиканец) - Виетнам!
                            Буш Старши (републиканец) - Пустинна буря!
                            Буш Младши (републиканец) - тук ти е прясно и няма смисъл да ти подсказвам.


                            Обидите ти по мой адрес не те правят по-информиран.

                            Давай сега с "нещо да лапам" и ходи чети Историята.
                            Ми ше го лапаш, щото първо пишеш, а после мислиш. Аз ясно съм написал, че изказвам мнение от собствен опит, а не преценявам действията им, които са видни за целия свят, т.е. споменатите от теб Виетнам, Пустинна буря и т.н. Ако съдиш САМО по тези общоизвестни исторически факти, съм склонен да се съглася с теб. Но аз ти говоря за другата страна на намесата във вътрешните работи на чужди държави. Тази страна, която не е видна за широката общественост, освен в редките случаи на говеда като Уорлик. Става въпрос за намесата във вътрешните работи чрез дипломатически натиск, чрез всякакви "мисии", които уж ни "помагат", чрез изпращане на разни тъпанари, които да дават акъл на нашата държавна администрация независимо в коя област - от земеделие до отбрана и т.н. и т.н. Уверявам те, че по "нескопосни", нахални, брутални и тъпи от представителите на администрациите на демократичните президенти, НЯМА! Когато президентът е републиканец поне праща по-интелигентни, по-деликатни и по-фини в общуването "наместници". Докато тия на демократите са с финеса на селянин яхнал слон в стъкларски магазин.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Всички комунисти, либерасти, ислямисти и социалисти харесват Обама, значи правилния избор е Ромни
                              За мен почти е ясно, че Ромни ще спечели.

                              "Белият" електорат ще се активизира, ще каже "НЕ" на циганизацията в САЩ и ще го избере.

                              Важното е да го отиграем на пазарите.

                              Коментар


                              • Всички комунисти, либерасти, цигани, ислямисти и социалисти харесват Обама, значи правилния избор е Ромни.

                                ПС: Първата предизборна кампания на Обама е финансирана от член на комунистическа партия - ако се не лъжа, съквартирант на сегашния президент. Ако някой е много любопитен може да провери и къде точно Обама се е запознал с жена си
                                Last edited by Jay Gould; 24.10.2012, 00:20.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X