IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бате Пешо

    Половината от бившите строителни предприемачи , които сега не работят се пропиха и вече са алкохолно зависими..почват с алкохола още от сутринта ..преди да се обръснат. Странното е че имат пари и 5 кризи от по 10 години да преживеят без да работят. Близките им се чудят как да ги спрат , алкохола се оказва че се спира лесно под смъртна заплаха , има хапчета които се вземат след 24 часа изчистване и при употреба на алкохол в рамките на 24 часа след това по най бързия начин потърпевшия се отзовава в Оарил да му спасяват живота , понеже блокират способността черния дроб да разгражда алкохол. В България са забранени , като нехуманни и в ЕС ..и не се продават и използват. Разрешени са някакви които може да се пият и с алкохол Тези препарати , които са твърди - хард са забранени , но в Турция например не си поплюват и са разрешени. На болния - потърпевшия алкохолик се обяснява че след като е взел такова хапче , да си представи че държи в ръцете си две гранати и ги стиска с махнати предпазители..пусне ли ги - пие ли алкохол..все едно че ги пуска да се взривят и с бърза помощ ще се озове в Оарил да му спасяват живота.Казва му се че хапчето замества алкохола и няма да му се пие , което разбира се не е вярно..то такова действие няма..но пък истината е че нямат тремор. Антабус се казва медикамента , аз давам на познати Антиацид и съм го сложил в опаковка от Антабус която ми попадна празна..върши работа , не пият алкохол..лъжа ги че едно хапче има действие..не се изчиства от организма дори цяла седмица и те вярват.Търсят си обаче хапчето понеже твърдят , че от него със сигурност не им се пие и аз им го давам..безплатно разбира се , правя услуга на близките им с които се познаваме и са ми споделили проблема пък хората се чудеха как да ги измъкнат от тази зависимост и търсеха медицинска помощ.Лекарите ги лекуват с диазепам и те жулят водката с него и получават тремор ако не си пият водката и диазепама.На моите приятели съм и казал че пият Антабус , те имат интернет и компютри и им казвам да прочетат за какво става въпрос ако си позволят с него да пият алкохол !!!!
    Икономическата криза ще свърши , когато се появи в Световен мащаб някой икономист или политик , който да е достатъчно ербап..казано по нашенски и да предприеме някаква дори и еднократна мярка която да се афишира като много жестока , която всички ще усетят и им се каже на хората че от тук нататък трябва да живеят нормално , да си купуват и жилища и коли и всичко защото ще има инфлация и им е изгодно вече , както да си спестяват пари за да си купуват неща които са по скъпи и да ги харчат тези пари и да си върви живота нормално. Иначе хората ще вярват на пишман пророци , които им обясняват как живота ще стане да трябва да се мисли само за ядене и с..не , защото голям проблем и това е най важното.То като ще става така да бягаме в някоя бананова държава , където живота е уреден. самолета и си оправяш живота дето се вика и се спасяваш.
    И твоята теза дето нямало нужда да се строи , то и коли няма нужда да си купуваме защото всички вече си имаме таралясници..ама те и къщите ни са таралясници дето зимата нямат стопляне..издиша.
    Иначе тарикати безброй , винаги ще се намерят да се пишат експерти и за това на тях много трябва да им се плати.Като тези които щели да гледат заварките на панелите дали са здрави на ренген и трябва да им се плати повече отколкото струват заварките , защото били консултатанти - експерти.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
      Абе, кви ора сте вие бе ?? Нон стоп у форума ...нема ли задачи , задължения , жени, .........чинии ...за вас ??? М ного са ми интересни форумци седящи по 23.15 часа у форума .....и разбиращи от всичко ....ама по най-ногу.....Е го например Лорда ....у посреднощ предлага жена си за размяна на дуел .....ама тя му и не требва .....след 22 .00 щом е у форума ,а не при нея ......ша и цъкне рулетката до скоро .......Ама и тва за другите са отнаса ........Един мъжки въпрос , .....понеже ви чета отдавна ??? Абе , браточки ...на секи съм му извадил активноста по часове .....( с програма) ......Абе ,.....кога ....таковате ....жените си , бе ??? Аз само да ви чета .......и ...заебах моята
      Ми то фолклоро пари чине!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Добре , много ме провокирахте! Ще призная:
        АЗ СЪМ БОЙКО БОРИСОВ
        Хайдзе, чакам някой да вдигне ръка срещу мен! За да говно видя! Нмя постоянна мярка щото е местен играче ин е можем да го презацаме Та Ттака
        Нещо трудно ти върви словореда, едва ти се разбира... Пак ли си се начаткал?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          И ти ли ?
          Съдейки по ника му, по-скоро е Цвъкито с 6 имота

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
            Абе, кви ора сте вие бе ?? Нон стоп у форума ...нема ли задачи , задължения , жени, .........чинии ...за вас ??? М ного са ми интересни форумци седящи по 23.15 часа у форума .....и разбиращи от всичко ....ама по най-ногу.....Е го например Лорда ....у посреднощ предлага жена си за размяна на дуел .....ама тя му и не требва .....след 22 .00 щом е у форума ,а не при нея ......ша и цъкне рулетката до скоро .......Ама и тва за другите са отнаса ........Един мъжки въпрос , .....понеже ви чета отдавна ??? Абе , браточки ...на секи съм му извадил активноста по часове .....( с програма) ......Абе ,.....кога ....таковате ....жените си , бе ??? Аз само да ви чета .......и ...заебах моята

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Добре , много ме провокирахте! Ще призная:
              АЗ СЪМ БОЙКО БОРИСОВ
              Хайдзе, чакам някой да вдигне ръка срещу мен! За да говно видя! Нмя постоянна мярка щото е местен играче ин е можем да го презацаме Та Ттака
              Ха ха ха.Ти си голям веселяк.И като се напиеш ставаш Бойко Борисов.Хвала на такива пиячи

              Коментар


              • LANDLORD 31

                И ти ли ?
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                  Абе, кви ора сте вие бе ?? Нон стоп у форума ...нема ли задачи , задължения , жени, .........чинии ...за вас ??? М ного са ми интересни форумци седящи по 23.15 часа у форума .....и разбиращи от всичко ....ама по най-ногу.....Е го например Лорда ....у посреднощ предлага жена си за размяна на дуел .....ама тя му и не требва .....след 22 .00 щом е у форума ,а не при нея ......ша и цъкне рулетката до скоро .......Ама и тва за другите са отнаса ........Един мъжки въпрос , .....понеже ви чета отдавна ??? Абе , браточки ...на секи съм му извадил активноста по часове .....( с програма) ......Абе ,.....кога ....таковате ....жените си , бе ??? Аз само да ви чета .......и ...заебах моята
                  Бацеееееейййййййй аз га бяа млад са бех залител да чукам сички путки у София.По едно време и към Перник погледнах щото у София зеа да привършват.Га станах на 30 разбрах че тая работа не мое стане.На 40 разбрах че не това е най важното нещо.А мои по дърти колеги разправят че се стига до възраст в която се разбира че изобщо може без тая работа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Добре , много ме провокирахте! Ще призная:
                    АЗ СЪМ БОЙКО БОРИСОВ
                    Хайдзе, чакам някой да вдигне ръка срещу мен! За да говно видя! Нмя постоянна мярка щото е местен играче ин е можем да го презацаме Та Ттака
                    A по едно време изглеждаше почти нормален

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Добре , много ме провокирахте! Ще призная:
                      АЗ СЪМ БОЙКО БОРИСОВ
                      Хайдзе, чакам някой да вдигне ръка срещу мен! За да говно видя! Нмя постоянна мярка щото е местен играче ин е можем да го презацаме Та Ттака
                      къде е бащицата на българите спокойно можем да вдигнем лозунг бойко българоубиец номер ...ми номер няма те са много като се по4не от 1989г та насам
                      молим?айде нема нужда

                      Коментар


                      • ББ

                        Добре , много ме провокирахте! Ще призная:
                        АЗ СЪМ БОЙКО БОРИСОВ
                        Хайдзе, чакам някой да вдигне ръка срещу мен! За да говно видя! Нмя постоянна мярка щото е местен играче ин е можем да го презацаме Та Ттака

                        Коментар


                        • Нещо много зачестиха показните убийства... Връщаме се към деветдесете... э

                          http://www.dnes.bg/index/2012/04/18/...-sofiia.156736

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            ако искаш може да си премерим мозъчните гънки... кажи какъв точно дебат искаш или състезание и да те видя с какви гънки си.. Толкова си зле ,че ще ми е жал да се състезавам с нещастник като тебе...
                            Бебетата си гукат, небето е синьо и водата е мокра! yahoo ... точка ком ...
                            ----------------------------------------------------------------
                            Имам едно въпросче към сладко бебе Йосиф-ЧУ. Той красиво шпреха, бърза мисъл с леко неглижиран акцент. Ще ми се някой ден и аз да мога като него.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Въпросчето ми е какво мисли относно: Уроците на Търбър? ( линк-чето долЕ, ако случайно не ги е чел ):

                            http://www.anekdoti-basni.blogspot.c...post_2047.html
                            ----------------------------------------------------------------
                            П.П. Благодаря предварително!

                            Коментар


                            • шега?

                              Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                              Абе, кви ора сте вие бе ?? Нон стоп у форума ...нема ли задачи , задължения , жени, .........чинии ...за вас ??? М ного са ми интересни форумци седящи по 23.15 часа у форума .....и разбиращи от всичко ....ама по най-ногу.....Е го например Лорда ....у посреднощ предлага жена си за размяна на дуел .....ама тя му и не требва .....след 22 .00 щом е у форума ,а не при нея ......ша и цъкне рулетката до скоро .......Ама и тва за другите са отнаса ........Един мъжки въпрос , .....понеже ви чета отдавна ??? Абе , браточки ...на секи съм му извадил активноста по часове .....( с програма) ......Абе ,.....кога ....таковате ....жените си , бе ??? Аз само да ви чета .......и ...заебах моята
                              Щом разсъждават върху текстове от билбордовете,то това са клиенти на талашита
                              "
                              dearblueРейтинг: 1993
                              Неутрално
                              2422:3417 апр, 2012 електронна шведска троика-
                              две мадами на различни монитори
                              а мьжа в креват на икеа
                              " http://www.dnevnik.bg/tehnologii/201..._audiosistemi/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                                Абе ,.....кога ....таковате ....жените си , бе ??? Аз само да ви чета .......и ...заебах моята
                                1. Ако твоята дава много зор - и казваш да пада на колене и да си се занимава...
                                2. Има и вибратори за тази работа.
                                3. На моята и викам - шшшшшът,ма! Пари искаш ли,а?
                                Аман от глупаци!

                                Коментар

                                Working...
                                X