IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    и къде тука ти говоря за предишните... а ти за кои факти ми говориш. Я дай някакъв "факт" за крупна далавера , че и аз да науча нещо .... Я ми кажи според тебе защо България продължава да е бедна държава , а хората изнервени и недоволни...
    Какви факти, какви пет лева бе пич, да влезе убития...

    Да ти кажа откровено имам първи братовчед, който в една малка община е лидер на ГЕРБ... Просто виждам едно малко копие на Боко, приказки, маниери, поведение, малоумия... Най лошото е че някой почват да си вярват вече..... Всичките ми близки са гласували за герП, разбира се. Може ли баща ми да не гласува за детето на сестра си....

    Просто излезте от кожата на Боко и се погледнете......

    Коментар


    • Бойко Борисов е по-голям от хляба!
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
        йоска теб си те представям, като интелигентен университетски преподавател по политикономика или стопанска история, който спокойно може да пише под друг ник и за комунетата, нали така...стига да си плащат

        ето за това говоря, когато ти казвам факти, ти почваш да ми говориш за предишните, аз на това му викам Боковщини...
        и къде тука ти говоря за предишните... а ти за кои факти ми говориш. Я дай някакъв "факт" за крупна далавера , че и аз да науча нещо .... Я ми кажи според тебе защо България продължава да е бедна държава , а хората изнервени и недоволни...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          намерихме си новата тема ..Герб-секта... пич по голяма секта от комунистическата ако има то здраве му кажи ..примери и в международен план колкото искаш..а ти си ми седнал врели некипели да разправяш.....
          честно казано не знам къде те стяга чепика , но с тази идиотска теза можеш да впечатлиш някое изветряло комуне , но едва ли сериозен и интелигентен човек ... така че по полезно и за тебе и всички разпространители е да спрете с тая простотия за секти и зомбиране....
          йоска теб си те представям, като интелигентен университетски преподавател по политикономика или стопанска история, който спокойно може да пише под друг ник и за комунетата, нали така...стига да си плащат

          ето за това говоря, когато ти казвам факти, ти почваш да ми говориш за предишните, аз на това му викам Боковщини...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение

            Ал поне има стил! Горният си е чиста проба павиан!
            Няма да обиждаш маймуните Ей! Чиста проба селски деб.л си е.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
              Боко е основна клетка на сектата ГЕРБ, сектата Герб е изградена от три основни елемента: Боко, Боковци и Боковчета.....

              Значи от ниво Боко се задава начин на поведение-арогантност, цинизъм, дебелащина, ниво на компетентност-КАЛИНКА, морал-лицемерие, двуличие, подлост и предателство...

              Понеже Боко е специалист по всичко, компетентен е по всички теми и затова най обича да се изказва по националните медии. По всяка тема Боко спуска най-правилното мнение-тип парадигма, нищо че това мнение се променя по няколко пъти на ден....... приема се за чиста монета и се повтаря от зомбираните Боковци и Боковчетата 100 пъти, за да стане истина.......

              Какво друго да кажем, най добрия футболист, тенисист, икономист, моралист...

              Абе след случая с Мишо Бирата надали има какво повече да кажем......
              намерихме си новата тема ..Герб-секта... пич по голяма секта от комунистическата ако има то здраве му кажи ..примери и в международен план колкото искаш..а ти си ми седнал врели некипели да разправяш.....
              честно казано не знам къде те стяга чепика , но с тази идиотска теза можеш да впечатлиш някое изветряло комуне , но едва ли сериозен и интелигентен човек ... така че по полезно и за тебе и всички разпространители е да спрете с тая простотия за секти и зомбиране....

              Коментар


              • Боко е основна клетка на сектата ГЕРБ, сектата Герб е изградена от три основни елемента: Боко, Боковци и Боковчета.....

                Значи от ниво Боко се задава начин на поведение-арогантност, цинизъм, дебелащина, ниво на компетентност-КАЛИНКА, морал-лицемерие, двуличие, подлост и предателство...

                Понеже Боко е специалист по всичко, компетентен е по всички теми и затова най обича да се изказва по националните медии. По всяка тема Боко спуска най-правилното мнение-тип парадигма, нищо че това мнение се променя по няколко пъти на ден....... приема се за чиста монета и се повтаря от зомбираните Боковци и Боковчетата 100 пъти, за да стане истина.......

                Какво друго да кажем, най добрия футболист, тенисист, икономист, моралист...

                Абе след случая с Мишо Бирата надали има какво повече да кажем......

                Коментар


                • Ето , себулба, един павиан от алфа-ранг http://en.wikipedia.org/wiki/Alpha_(ethology) :




                  http://img.ibtimes.com/www/data/imag...-town-sout.jpg

                  Въобще не прилича, да ти кажа.
                  Last edited by vmankov; 26.04.2012, 13:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    http://media.avtora.com/images/cut/600x450/articles/2010/05/18943.jpg

                    http://images.fineartamerica.com/ima...ig-everett.jpg

                    Ал поне има стил! Горният си е чиста проба павиан!
                    Не е кой знае какъв стил; това си е било нещо като униформа на времето.

                    Забавното е, че нашичките, като захапят една пура и се покажат с нея в медиите или по разни соарета/матинета и разни други великосветски минета, се разтапят от самодоволство. Като жабата, дето видяла, че подковават вола, та се надула и също вдигнала крак.
                    Last edited by vmankov; 26.04.2012, 12:59.

                    Коментар






                    • Ал поне има стил! Горният си е чиста проба павиан!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        пак няма да си доволен ... тогава нещо друго ще те засърби....
                        Е, нали те има теб, да ми го почешеш...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                          Що не преименувате ГЕРБ на "България търси талант"! То само подбора на министрите ви е "Пълна лудница"
                          пак няма да си доволен ... тогава нещо друго ще те засърби....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            монти само така ... спокоен съм като ви гледам селянията ти ... с подобен електорат само в зоопарка може вашата любима партийка да се класира.
                            Що не преименувате ГЕРБ на "България търси талант"! То само подбора на министрите ви е "Пълна лудница"

                            Коментар



                            • Той той той ....навсякъде той .Диктатурата и единовластие в 21 век На въпрос кой ще кадрува в спецслужбите, Борисов отговори лаконично: “Аз“, http://www.mediapool.bg/%D0%BF%D1%80...ews192241.html
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Бойко трябва да е бил дрогиран или пиян ,та да вижда реално на терена България,опасана от магистрали и магистрални пръстени . ,, Изключително ми е приятно, в момента България, погледната от горе, е в пръстени от магистрали " - добави Борисов....
                                Last edited by X_Y; 23.04.2012, 09:55.
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X