IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе, кви ора сте вие бе ?? Нон стоп у форума ...нема ли задачи , задължения , жени, .........чинии ...за вас ??? М ного са ми интересни форумци седящи по 23.15 часа у форума .....и разбиращи от всичко ....ама по най-ногу.....Е го например Лорда ....у посреднощ предлага жена си за размяна на дуел .....ама тя му и не требва .....след 22 .00 щом е у форума ,а не при нея ......ша и цъкне рулетката до скоро .......Ама и тва за другите са отнаса ........Един мъжки въпрос , .....понеже ви чета отдавна ??? Абе , браточки ...на секи съм му извадил активноста по часове .....( с програма) ......Абе ,.....кога ....таковате ....жените си , бе ??? Аз само да ви чета .......и ...заебах моята

    Коментар


    • gigow

      Ситуацията беше такава , че тройната щеше да ги опатка тези пари за 5 пъти по малко време . Затова я махнахме , пък и не им беше приятно да управляват държава с потъваща икономика..Все пак те много крадат и трябва да има много за крадене - тройно. Бойко не е бандит , ако погледнеш от друга гледна точка той е юнак..победил триглава ламя.
      Сега сериозно - от Бойко и Станишев нищо не зависи..Например в интерес на мутрите - съвременното амплоа на Бай Ганьо е цените на имотите да се сгромолясат , за да могат да си откупят за жълти стотинки ипотекираните хотели , цехове..от банките..Те така си мислят с онова празно нещо дето стои отгоре на раменете им..И се води продефлационна политика , и то съвсем съзнателно. От нея ще спечелят малцина..единици с най голям принос , а иначе мутрите ще бъдат тотално ошушкани. Просто еврейските банки използват дефлацията за да придобият имоти , бизнеси и въобще не мислят да ги продават следващите 100 години
      Продефлационната политика разказва обаче играта на обикновенния българин - той остава без работа и без пари в джоба си , това което притежава не струва нищо и парите които е вложил ..не може дори част от тях при нужда да си върне за да си плати да кажем лечение ....и още има много да страда.
      Евреите сами не могат да поддържат дефлацията , ако не са мутрите да им услужат
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Например нови малки градове..
        И къде ще ги строим за кого?Кой ще плати?Трейдър извинявай ама и ти си пил доста айде Наздраве

        Коментар


        • Бате Пешо

          Например нови малки градове..
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
            Аре сдухан военен да се пробваме със сабя или пистолет, един срещу друг на 40 крачки. Кой убие, се жени за жената на другия. Стиска ли ти пискливецио?
            Ти пак си се напушил с нещо силно! Или си вече на спринцовка? От къв зор да храня освен моята жена и твоята?

            Ама това дето го писах са ФАКТИ! ФАКТИ неопровержими. Нещо не ти оттърва да опровергаваш факти. Ходи да плашиш гаргите, лайньо!

            Аз да не живея в Средните векове, та да установявам истинноста на ФАКТИТЕ с дуел. Малоумник герберски.
            Повтарям ФАКТИТЕ:
            Бойко е бивш охранител, от силовите охранители. Има тесни връзки с подземните групировки. Има много очевидни съдружия с лидери на подземните групировки. Съдружия отбелязани в търговския регистър. И не може да ги изтрие.
            Съдружник с (само напишете в гугъла "бойко борисов съдружник" и вижте) босовете от СИК Маджо и Пашата.
            Съдружник с Цветелина Бориславова (опити да бъде взривен на два пъти. Защо ли?)
            Съдружник с Иво Каменов (ТИМ). Същият поема завода за контрабандни цигари на фирмата "Тео Интернешънъл" след оттеглянето на Бойко) ИЗВОДЪТ??? Бандит!

            След като Симеон лекомислено?!?(дали?) го назначи за главсек на МВР в България се развихриха множество поръчкови убийства. Предимно на врагове на СИК!!!! Дали това не е ставало със закрилата на главсека Борисов? Така и НИЩО не се разкри. Но Бойко със неведомата подкрепа на някого (САЩ?) стана медийна звезда!

            Стана кмет на София. Много обещания-нищо не свършено. Да си спомним за така и неродения завод за боклук. Бойко му акушира като кмет 4 години. Не се роди. Станишев му пречел! След още три години като премиер, заводът за боклук е все така химера.... Сега му пречи ЕС и международното положение.

            За три години на власт успя да изхарчи 5 милиарда спестени пари от "лошите". Увеличи вътрешния дълг с повече от 2 милиарда и сега ще емитира и външен дълг за два милиарда. Успехи от където и да ги погледнеш.... При неговото ТРИгодишно управление ВСЕКИ българин е обеднял с повече от хиляда лева... Това без инфлацията.

            Ами "успехите" в борбата с организираната престъпност! Какви грандиозни успехи!
            Едни "нагли" съвсем случайно хванати. И половината оправдани. Нито босовете хванати, нито парите намерени! Ами обирите на банки в София, на коли инкасо? Ами убийствата в София и взрива във Варна? Големи успехи! Няма що!!!
            И пропуснах съдружието му с "главата" на "Октопода"-Алексей Петров.
            Станишев има ли такива съдружници??? Има ли бе, герберска подлого?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Народо ни е изключително прост но въпреки всичко поне върви бавно напред със скоростта на охлюв.

              Първо беше темата за Симеон Дянков който реално не е истинския виновник щото си е една маша. Симеон Дянков свърши поне една две пълни простотии. Но пък свърши и едно положително неща като върза всички към НАП. Или Дянката е и плюс и минус за държавата.

              Сега вече има и тема за Борисов. Определено народо вече почна да прозрява къде е истината.

              Колкото до Борисов той е пълен тотален минус за държавата.

              Положителните неща които е направил Борисов за държавата са три пъти по-малко като стойност спрямо отрицателните неща.

              Борисов и Виденов влизат в историята като изедниците на България. Така ще бъде запомнен Борисов след падането си от власт.

              На Борисов му пожелавам дано се задави в собствената си слюнка от лакомия и дебелоочие за това, че измами най-нагло Българския народ да му даде властта за да се гаври и с нас и с авоарите на държавата.

              Борисов като го види Свети Петър още от прага ще натисне копчето за асансьора към ада. Тъй, че той ще се погаври с нас докато е жив но пък душата му ще се гърчи в ада вовеки Ще видим дали си е струвало пфу и простия атеистичен народ дето не вярва в Бога ама, че му се проясни, че го има.
              Last edited by msimov; 17.04.2012, 23:00.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                По принцип е неправилна употребата. "посредством" е предлог, а от предлози не могат да се правят нови думи (че и цели ГЛАГОЛИ!!!) или могат (както виждам), но не мисля, че е правилно.
                Аз и затова се заблудих, че използваш за основа думата "посредствен".

                Но не ми се спори със Съни(тя), щото тя знае най-добре.
                Ама пич, аз не съм специалист по български език. Дори бих казал, че успехът ми през годините е 5,50. Но съм чел десетки хиляди книги, притежавам няколко хиляди... Някои от тях съм чел няколко пъти. Дори смятам, че книга, която не съм прочел повторно, очевидно не си е струвало да я чета!
                Впрочем благодаря ти, че като политически враг, все пак си достатъчно безпристрастен!

                Но да се върнем към темата ББ.
                За мен Бойко е бивш охранител, от силовите охранители. Има тесни връзки с подземните групировки. Има много очевидни съдружия с лидери на подземните групировки. Съдружия отбелязани в търговския регистър. И не може да ги изтрие.
                Съдружник с (само напишете в гугъла "бойко борисов съдружник" и вижте) босовете от СИК Маджо и Пашата.
                Съдружник с Цветелина Бориславова (опити да бъде взривен на два пъти. Защо ли?)
                Съдружник с Иво Каменов (ТИМ). Същият поема завода за контрабандни цигари на фирмата "Тео Интернешънъл" след оттеглянето на Бойко) ИЗВОДЪТ??? Бандит!

                След като Симеон лекомислено?!?(дали?) го назначи за главсек на МВР в България се развихриха множество поръчкови убийства. Предимно на врагове на СИК!!!! Дали това не е ставало със закрилата на главсека Борисов? Така и НИЩО не се разкри. Но Бойко със неведомата подкрепа на някого (САЩ?) стана медийна звезда!

                Стана кмет на София. Много обещания-нищо не свършено. Да си спомним за така и неродения завод за боклук. Бойко му акушира като кмет 4 години. Не се роди. Станишев му пречел! След още три години като премиер, заводът за боклук е все така химера.... Сега му пречи ЕС и международното положение.

                За три години на власт успя да изхарчи 5 милиарда спестени пари от "лошите". Увеличи вътрешния дълг с повече от 2 милиарда и сега ще емитира и външен дълг за два милиарда. Успехи от където и да ги погледнеш.... При неговото ТРИгодишно управление ВСЕКИ българин е обеднял с повече от хиляда лева... Това без инфлацията.

                Ами "успехите" в борбата с организираната престъпност! Какви грандиозни успехи!
                Едни "нагли" съвсем случайно хванати. И половината оправдани. Нито босовете хванати, нито парите намерени! Ами обирите на банки в София, на коли инкасо? Ами убийствата в София и взрива във Варна? Големи успехи! Няма що!!!
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Наздраве!!!На какво си тази вечер?
                  На SILVER. Множко съм доволен. Златото не го барам докат не пипне 2000. Лошото е че това ще е чак през дисомбър!: Защо всяка вечер ми казваш наздраве!? Да не си битов алкохолик?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    И какво ще строим?
                    Ако си направим една "Берлинска стена" по цялата граница ще има работа за строителите на съвременна България. И ще влезем в Шенген....ще има и други доволни
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Как какво бре? Кое следва след развития социализъм?
                      Наздраве!!!На какво си тази вечер?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        И какво ще строим?
                        Как какво бре? Кое следва след развития социализъм?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Кризата няма да свърши за всички поради някакви външни решения и фактори , който не си спре и обърне дефлацията в инфлация , ще си стои в криза и 50 години. Точно за България това може да стане и утре и след 50 години. Единственния сектор , който може да осигури работа и да завърти някакви пари , така че да са що годе прилични доходите е СТРОИТЕЛНИЯ.Всеки който твърди , че можем да минем без той да зароботи си фантазира и е ИДИОТ !!!!
                          И какво ще строим?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Аз със пешките на Цецо , не си меря акъла.... Това означа да споря със шпертплат .... Хем дървен,хем хлъзгав, хем като се намокри за нищо не е става .....
                            Тук ме насочваш към една мисла.

                            Едновремешните комуняги ги наричат "бетонни глави".

                            А сегашните техни чада до шперплатови ли стигнаха бе?! дейба тейната мама комунистическа дейба?

                            Прочее, да живее ЕвропейскиССР и присно останалите негови партийки!
                            Last edited by vmankov; 17.04.2012, 19:27.

                            Коментар


                            • Бате Пешо

                              Кризата няма да свърши за всички поради някакви външни решения и фактори , който не си спре и обърне дефлацията в инфлация , ще си стои в криза и 50 години. Точно за България това може да стане и утре и след 50 години. Единственния сектор , който може да осигури работа и да завърти някакви пари , така че да са що годе прилични доходите е СТРОИТЕЛНИЯ.Всеки който твърди , че можем да минем без той да зароботи си фантазира и е ИДИОТ !!!!
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                                Така си и мислех - тайни надежди за нова Тройна Коалиция. Ей, комунистите сте хора изобщо без въображение. И как Путин ще обещава европейско бъдеще, след като той самия е символ на ориенталец и чорбаджия изедник. А рейтинга на Меркел и Саркози постоянно се повишава....

                                Ех, душице дърта комунистическа
                                Хайде за последно ....за първият тур Саркози изостава с процент 27 на 28 за вторият тур го дават около 40 % за дребосъка а Оланд над 57 %.....
                                Тук са важни крайната левица над 17 % и зелените над 7 % който ще гласуват на вторият тур за социалиста...

                                Коментар

                                Working...
                                X