IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Не се занимавай с този герберастки идиот. Тури го в "игнора" и толкова.
    ех тъп старшина колко страшно прозвуча... червен боклук ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


      Йосифе,Работодател ви /ми/е държавата. В близките 20 години и при Костов и при Царя и при Станишеф всяка година се увеличаваха пенсии и заплати и майчински и пари за безработица. Това показва че Премиера не се справя щом не може а отупа 5 милиарда резерв за нула време. Щом Костов след кризата 1996/7 можеше да компенсира доходи и пенсии а сегашното величие НЕ?
      Защо има спад в производството ... НАЛИ ДЯНКОВ обяви три пъти че сме излезнали от кризата....
      Колко е безработицата в САЩ -8,3
      Колко е в Германия-8,2
      Колко е в северните страни....
      Коя е страната в която безработицата расте най много ... БГ...?
      Аз обичам захарен памук и розиви очила. Какво искаш за тях...
      чиновниче..горепосочените държави са нямали станишевско - догановската бригада за зануляване на държавата ..а преди това не са имали и зрял социализъм и за това нещата там и при северните народи са такива..я да погледнем малко по на юг...там как са нещата - над 20 % безработица в Испания как ти звучи... а за другите проблеми няма да говорим ...
      а това с "опуканите" 5 милиарда са приказки на позитановци - би ли ми казал как точно ги опука тези 5 милиарда - изяде ли ги , открадна ли ги раздаде ги на приятели ли...
      а м/у другото държавата точно на мен не ми е работодател....така че тези глупости ,че тя трябва да ми вдига заплатата си ги говорете с другите чиновници....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


        Йосифе....
        Не се занимавай с този герберастки идиот. Тури го в "игнора" и толкова.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          ето за това си лумпен.. харесваш всеки който ОБЕЩАВА... и аз мога да ти обещая каквото си пожелаеш.... странни сте ми хора които 22 г. продължавате да имате социалистическо мислене...[COLOR="Red"]заплатите монти се увеличават от работодателя , а не от държавата[/COLOR]..пенсиите се увеличават ако има възможност за това ..не може да има спад в производството , увеличаване на безработицата и криза , а пенсиите да растат ... а ти пак си чети обещанията на когото си искаш и колкото си искаш...и за финал ето и моето ОБЕЩАНИЕ .. на всеки от вас лумпените ще ви купя захарен памук и розови очила..може и на лични да ме потърсите...офертата е валидна до края на месец април....
          Йосифе,Работодател ви /ми/е държавата. В близките 20 години и при Костов и при Царя и при Станишеф всяка година се увеличаваха пенсии и заплати и майчински и пари за безработица. Това показва че Премиера не се справя щом не може а отупа 5 милиарда резерв за нула време. Щом Костов след кризата 1996/7 можеше да компенсира доходи и пенсии а сегашното величие НЕ?
          Защо има спад в производството ... НАЛИ ДЯНКОВ обяви три пъти че сме излезнали от кризата....
          Колко е безработицата в САЩ -8,3
          Колко е в Германия-8,2
          Колко е в северните страни....
          Коя е страната в която безработицата расте най много ... БГ...?
          Аз обичам захарен памук и розиви очила. Какво искаш за тях...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Как си преставяш лобитата на големите от ЕС и Борисов с дребнните си игрички за купуване на избори....
            Борисов не е приятел с никой. От чиста любезност му се усмихват такива като Меркел.

            И басчета за изборите по-добре не хващай щото е невъзможно ГЕРБ да не спечели.

            Тая държава вече е чиста частна собственост на субекта Борисов ако още не сте разбрали.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Борисов е пътник. Искаш ли едно басче.
              Почват да падат величията ..... Берлускони ,Саркузи ,Меркел....
              Станишев например е много близък с французина, който го гласят за президент ,има силни връзки в ЕС парламента и в комисиите и с републиканците в Щатите ......
              Сегашният крепач УСА Посланика им вече е пътник точно по тези причини...играе само от едната страна а това е вредно за политиката на Чичо САМ... ....
              Сините този път ще изядат очите на ЕНП заради Борисов...Как си преставяш лобитата на големите от ЕС и Борисов с дребнните си игрички за купуване на избори....
              желязна логика..само забравяш Гоце когато седне на позитано какво ще стане със станишев и неговите връзки в целия свят....
              баб ми казваше ..гладна кокошка просо сънува .. та и твоята логика такава....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                За съжаление си прав.
                И аз настоятелно съветвам моите синове да емигрират. Тази държава няма бъдеще. Един ден от тук ще избягат и мангалите, след като окрадат всичко.
                И ще останат да мизерстват само идиотите гласували през 2009 за Тиквата. Така им се пада!
                нямат бъдеще заради такива като тебе .. с ретроградно мислене и с селски манталитет ..затова емигрират младите ..22 г. такива като тебе ги научиха и продължавате да ги учите ,че тук е добре за крадеца , мазмантията и рушветчията ..но младите имат съвест и този начин на забогатяване не ги кефи и за това емигрират..не че няма и такива които заминават от нужда ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Имам, всичките който са против ГЕРБ и обещават увеличение на заплати и пенсии , за детски и майчинство ,за работни места ,за намаляване на битовата престъпност и обезлюдяването на селата, за решаването на проблема с циганите,за АЕЦ ...Карам по ред Сините , Кунева, Станишев , Архонта и т.н. трябва да им прочета поне обещанията ....
                  За можоритарно ще гласувам за червен кандидат за да не ми отиде гласа напразно.
                  Няма да гласувам за Първанов и Доган защото могат /ще станат маши с Борисов/Лудото Яне и Сидеров и сина му... .
                  Доволен ли си.
                  ето за това си лумпен.. харесваш всеки който ОБЕЩАВА... и аз мога да ти обещая каквото си пожелаеш.... странни сте ми хора които 22 г. продължавате да имате социалистическо мислене...заплатите монти се увеличават от работодателя , а не от държавата..пенсиите се увеличават ако има възможност за това ..не може да има спад в производството , увеличаване на безработицата и криза , а пенсиите да растат ... а ти пак си чети обещанията на когото си искаш и колкото си искаш...и за финал ето и моето ОБЕЩАНИЕ .. на всеки от вас лумпените ще ви купя захарен памук и розови очила..може и на лични да ме потърсите...офертата е валидна до края на месец април....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                    ,

                    ГЕРБ ПЕЧЕЛИ още от сега мога да го каза със 100% сигурност.
                    За съжаление си прав.
                    И аз настоятелно съветвам моите синове да емигрират. Тази държава няма бъдеще. Един ден от тук ще избягат и мангалите, след като окрадат всичко.
                    И ще останат да мизерстват само идиотите гласували през 2009 за Тиквата. Така им се пада!
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                      Всичко това е много хубаво Монти но няма никакво значение за кого ще се гласува.

                      ГЕРБ ПЕЧЕЛИ още от сега мога да го каза със 100% сигурност.

                      Дали после ще има скандали може и да има и то големи но, че печелят изборите ние с Борисов добре си знаем, че е така.
                      Борисов е пътник. Искаш ли едно басче.
                      Почват да падат величията ..... Берлускони ,Саркузи ,Меркел....
                      Станишев например е много близък с французина, който го гласят за президент ,има силни връзки в ЕС парламента и в комисиите и с републиканците в Щатите ......
                      Сегашният крепач УСА Посланика им вече е пътник точно по тези причини...играе само от едната страна а това е вредно за политиката на Чичо САМ... ....
                      Сините този път ще изядат очите на ЕНП заради Борисов...Как си преставяш лобитата на големите от ЕС и Борисов с дребнните си игрички за купуване на избори....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Имам, всичките който са против ГЕРБ и обещават увеличение на заплати и пенсии , за детски и майчинство ,за работни места ,за намаляване на битовата престъпност и обезлюдяването на селата, за решаването на проблема с циганите,за АЕЦ ...Карам по ред Сините , Кунева, Станишев , Архонта и т.н. трябва да им прочета поне обещанията ....
                        За можоритарно ще гласувам за червен кандидат за да не ми отиде гласа напразно.
                        Няма да гласувам за Първанов и Доган защото могат /ще станат маши с Борисов/Лудото Яне и Сидеров и сина му... .
                        Доволен ли си.
                        Всичко това е много хубаво Монти но няма никакво значение за кого ще се гласува.

                        ГЕРБ ПЕЧЕЛИ още от сега мога да го каза със 100% сигурност.

                        Дали после ще има скандали може и да има и то големи но, че печелят изборите ние с Борисов добре си знаем, че е така.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                          останалите 80 % барабар с тебе за кого ще гласувате....имаш ли си фаворит вече .. я кажи
                          Имам, всичките който са против ГЕРБ и обещават увеличение на заплати и пенсии , за детски и майчинство ,за работни места ,за намаляване на битовата престъпност и обезлюдяването на селата, за решаването на проблема с циганите,за АЕЦ ...Карам по ред Сините , Кунева, Станишев , Архонта и т.н. трябва да им прочета поне обещанията ....
                          За можоритарно ще гласувам за червен кандидат за да не ми отиде гласа напразно.
                          Няма да гласувам за Първанов и Доган защото могат /ще станат маши с Борисов/Лудото Яне и Сидеров и сина му... .
                          Доволен ли си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            в
                            Та общо 20 % електорат за Борисов.....не повече .... засега!
                            останалите 80 % барабар с тебе за кого ще гласувате....имаш ли си фаворит вече .. я кажи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Начи трябва да ви кажа тези с които съм разговарял ама много се дразнят от това, че в Гърция въпреки уж фалита им са взели бонуси а тук бонуси взимат само по-върховете на сектата от Гербаджий.
                              Имам доста познати в армията , полицията и прокуратурата....Бяха гласоподаватели на ГЕРБ. ..
                              За три години армията прави второ съкращение ,никави бонуси/освен това което се отмени за хеликоптерите при вече направени атстации и списъци/ и се чувстват втора категория...Всички ще гласуват анти ГЕРБ...да кажем 90%
                              Полицията- Разделянето на чантаджии и външни на бопаджии и обикновени патрулни на младши и старши . Бонуси по 100 лв и никакви увеличения на заплати
                              70 % антиГЕРБ....
                              Прокуратурата. Псуват за принизяване на прокурора до прост помощник на дознателя и следователя. За това че трябва да работят по поръчки ....
                              Не казват за кой ще гласуват но и това е ясно...
                              Държавен апарат в министерства.
                              Ами добре са си горните етажи/бонуси ,еврофондове/ другите се правнят на лоялни ама само в работата...50 %
                              Администрация в общини - изключително слабо платена и освен верните тройка до кмета останалите гласуват над 80 %
                              Безработни --- 100% против
                              Пенсионери 80 %
                              Среден бизнес- 30 % против
                              дребен бизнес -60 % против
                              Работничестка класа- 40 % против
                              Та общо 20 % електорат за Борисов.....не повече .... засега!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                Няма по-голям търтей от Борисов от 97-ма година до ден днешен. Първо живя на гърба на резервите трупани от три предишни управления. Сега ще живее на гърба на заемите с които ще набутва държавата за напред.

                                Абсолютно нищо не е натрупал търтея през живота си а иначе харчи парите на предишните управления за магистрали щото не ги е трупал той. Магистралите се правят изцяло с пари от бюджета 20% директно и 80% от ЕС като се плащаха 870 милиона лева на година членски внос към ЕС.
                                а ве що не спрете с глупостите си ..ходи си карай трактора и не разсъждавай за неща които не разбираш...Я ми кажи работливия доган каква работа е свършил последните 20 г. освен да говори как разпределя порциите и как само от него зависи живота на всички българи..я ми кажи мадридския плешльо какво смислено е свършил 70 г. от безсмисления си живот..а за серьожа да не говорим ..няма един смислен трудов ден..Даже тракторист като тебе е свършил повече работа от тримата взети заедно... голям си глупак да папагалстваш подобни измишльотини....

                                Коментар

                                Working...
                                X