IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой всъщност е Бойко Борисов?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре де Вие защо сте 4 години на власт, когато нищо не се променя. За да лапате бонусите ли. Надминахте и комунистите по лъжи и мизерия. Скапахте и БОРСАТА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Хващам се и още сега....
      От 10 години съм РИК/ОИК/ и съм правил проверки на 50 % от комисиите и всички случай сме броили всички бюлетини . ...
      Мнението ми е в.. София е невъзможно за голяма измама..... Всяка СИК има по седем ,осем членове и по най малко петима застъпници от различни партии...
      Подписите трябва да отговарят на бюлетините и се изравняват бройките а ако има повече нередовни вече се решава казуса на място от комисията но не се формализира . Защото един да се опъне и става мазало от няколко часа всички да стоят при тази лудница...
      Купуването е с пари давани на ръка за уж застъпници ,за членове на комисии до 12 в секция ,на цигани и т.н. ,на симпатизанти за концерти ,винетки ,паркинг места ,футболни мачове ,екскурзии ......
      Монти има си начини. Нали хората се оплакваха на места, че са глясували повече хора от колкото има у самия град.
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...26993246_n.jpg
        ЗА ГЕРБ И ХВАЛБИТЕ ИМ
        кирчо извади една такава табличка от 2008 г. например за да сравним...също така от 1990 , 1995 , 2000 и 2004 също... за да видим как е било тогава ..
        иначе и ти като другите будали говориш безсмислици....

        Коментар


        • Бог ни го даде !

          БОЙКО БОРИСОВ Е ДОСТОЙНИЯТ МИНИСТЪР.ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРИЯ!

          Да,бат'Бойко е проз, но и ние сме прозти, та се разбираме
          Не препоръчвам никому нищо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Захариел лично го каза по ТВ че е дал 8 К в лева спонсорски на ГЕРБ....
            Имам познати и приятели в ГЕРБ София даже и общински координатор в провинцията и даже се хвалеха че могат да дадат" премии " на апарата и симпатизантите за изборите.... . Хора като хора искат си свойто и когато не им се дава и почват да работят на ръба на закона.... За мен Гербаджиите не са виновни защото търсят реализация а са виновни малките борисоФчетата с арогантността си , нарцисизма , лъжата и фълшивото его и става вредно за обществото ....
            аха сега разбирам...цели 8 000 лева дал...голяма пара е това Ши знаИш .... предполагам тези твои приятели от Герб вече не са ти приятели нали....
            а това поседното за мен ли се отнася ..аз ли съм малко борисофче с арогантно поведение , нарцисизъм , лъжа , фалшиво его и вреден за обществото.... А ти с кухата си лейка си страшно полезен за обществото.... ох защо броя на глупаците така нараства последно време не разбирам

            Коментар


            • https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...26993246_n.jpg
              ЗА ГЕРБ И ХВАЛБИТЕ ИМ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                Да бе, ама нито Станишев, нито Доган, нито царя, са имали обща фирма с Алексей Петров! Съдружник на Алексей е бил само Бойко Борисов! Та какъв общ бизнес са имали Алексей Петров и Бойко Борисов, Та да създадат обща фирма , А? [U][SIZE="5"]Как така любимия вожд се оказа официален съдружник на "Главата на Октопода", А?
                Това си е чиста червена пропаганда, както се и вижда от твоя пост

                Имали са една фиективна фирма, която никога не е развивала дейност. Дребнаво комунистическо заяждане

                Но много по-важното е следното : Бойко Борисов не се поколеба не само да свали от власт Тройната Коалиция, но и за постави нейните бандити в затвора, дори и да са били негови лични познати. Никой друг политик не се осмели да извърши тази смела постъпка

                Досадно е да се спори с обслужващ червен персонал. Дори в оплюванията им липсват интелигентност и кураж.

                Затова ще ти повторя ясно:

                БОЙКО БОРИСОВ Е ДОСТОЙНИЯТ МИНИСТЪР.ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРИЯ!
                РОСЕН ПЛЕВНЕЛИЕВ Е ДОСТОЙНИЯТ БЪЛГАРСКИ ПРЕЗИДЕНТ!
                ТРЯБВА ДА ГОВОРИШ ЗА ТЯХ С УВАЖЕНИЕ!
                ПАДНИ НА КОЛЕНЕ И МОЛИ ЗА МИЛОСТ!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  аха значи и ти си намазал филийката ..е защо плачеш тогава... а иначе ти със Захариев ли беше когато ги раздаваха или така си "чул".....
                  и сега последно пак не разбрах как са ставали фалшификациите...ако не знаеш кажи да не питам повече
                  Захариел лично го каза по ТВ че е дал 8 К в лева спонсорски на ГЕРБ....
                  Имам познати и приятели в ГЕРБ София даже и общински координатор в провинцията и даже се хвалеха че могат да дадат" премии " на апарата и симпатизантите за изборите.... . Хора като хора искат си свойто и когато не им се дава и почват да работят на ръба на закона.... За мен Гербаджиите не са виновни защото търсят реализация а са виновни малките борисоФчетата с арогантността си , нарцисизма , лъжата и фълшивото его и става вредно за обществото ....

                  Коментар


                  • Да се спори с партийци е като да се спори с телевизора или радио София.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      На последните го практикуваха най много Гербаджиите.... плюс 70 лв и 15 за спечелил кмет..
                      Тези пари не са отчетени никъде. Гарантирам ти го......
                      А тези парички са от Захариев и сие да знаиШ...
                      аха значи и ти си намазал филийката ..е защо плачеш тогава... а иначе ти със Захариев ли беше когато ги раздаваха или така си "чул".....
                      и сега последно пак не разбрах как са ставали фалшификациите...ако не знаеш кажи да не питам повече

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        а това комунистите не го ли практикуват и те ... а резаците и другите кандидат политици .Или тези неща са въведени от Герб

                        след като си участвал в избори я ми кажи как точно стават фалшифицирането за които толкова напоително ни надуваха главите и маяманоловки и кутевци и резаците и кой ли не.....че като те чета май в комисиите не стават .. та къде точно стават фалшификациите.
                        На последните го практикуваха най много Гербаджиите.... плюс 70 лв и 15 за спечелил кмет..
                        Тези пари не са отчетени никъде. Гарантирам ти го......
                        А тези парички са от Захариев и сие да знаиШ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Купуването е с пари давани на ръка за уж застъпници ,за членове на комисии до 12 в секция ,на цигани и т.н. ,на симпатизанти за концерти ,винетки ,паркинг места ,футболни мачове ,екскурзии ......
                          а това комунистите не го ли практикуват и те ... а резаците и другите кандидат политици .Или тези неща са въведени от Герб

                          след като си участвал в избори я ми кажи как точно стават фалшифицирането за които толкова напоително ни надуваха главите и маяманоловки и кутевци и резаците и кой ли не.....че като те чета май в комисиите не стават .. та къде точно стават фалшификациите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                            ..............Тая държава вече е чиста частна собственост на субекта Борисов ако още не сте разбрали.
                            Е, така говориха и за Костов ........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                              Йосифе,
                              Аз обичам захарен памук и розиви очила. Какво искаш за тях...
                              нищо не искам ..дай ми адреса си и аз ти ОБЕЩАВАМ да ти ги пратя... размера на очилата предполагам е детски .. за малка главичка нали или бъркам....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                                Борисов не е приятел с никой. От чиста любезност му се усмихват такива като Меркел.

                                И басчета за изборите по-добре не хващай щото е невъзможно ГЕРБ да не спечели.

                                Тая държава вече е чиста частна собственост на субекта Борисов ако още не сте разбрали.
                                Хващам се и още сега....
                                От 10 години съм РИК/ОИК/ и съм правил проверки на 50 % от комисиите и всички случай сме броили всички бюлетини . ...
                                Мнението ми е в.. София е невъзможно за голяма измама..... Всяка СИК има по седем ,осем членове и по най малко петима застъпници от различни партии...
                                Подписите трябва да отговарят на бюлетините и се изравняват бройките а ако има повече нередовни вече се решава казуса на място от комисията но не се формализира . Защото един да се опъне и става мазало от няколко часа всички да стоят при тази лудница...
                                Купуването е с пари давани на ръка за уж застъпници ,за членове на комисии до 12 в секция ,на цигани и т.н. ,на симпатизанти за концерти ,винетки ,паркинг места ,футболни мачове ,екскурзии ......

                                Коментар

                                Working...
                                X