IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
    Прав с гръб към Доган.........
    +1
    Не се бъзи-кай !!!

    Коментар


    • Аз съм убеден, че ще ги пипнат управляващите, защото не може да се скрие избирателната активност и ще има големи разминавания!
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
        Ти ли не си гласувал за комунягите бе? )) То ти е изписано на челото, че си червена въшка.
        Виж аз гласувам за сините (когато мога), но на балотаж (при само 2 възможности) бих гласувал винаги против Гоце, кучето Доган и БКП/БСП.
        Само ненормалници и абсолютни мазохисти (то в БГ май са останали само такива) могат да продължават със завидно упорство да се опитват да върнат за пореден път на власт (след Луканов, Виденов и Станишев) най-ретроградната партия не само в БГ, а и в света.
        И да не е моя избор, Плевнелиев при всички случаи е класи над мазния калфа на Гоце и неграмотния министър на културата, дето пише "ЗБОГОМ".
        Плевнелиев и Борисов са много повече БКП от колкото БСП.

        Но принципно няма смисъл да се пише повече при условие, че целите резултати се подменят ама целите.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Ти ли не си гласувал за комунягите бе? )) То ти е изписано на челото, че си червена въшка.
          Виж аз гласувам за сините (когато мога), но на балотаж (при само 2 възможности) бих гласувал винаги против Гоце, кучето Доган и БКП/БСП.
          Само ненормалници и абсолютни мазохисти (то в БГ май са останали само такива) могат да продължават със завидно упорство да се опитват да върнат за пореден път на власт (след Луканов, Виденов и Станишев) най-ретроградната партия не само в БГ, а и в света.
          И да не е моя избор, Плевнелиев при всички случаи е класи над мазния калфа на Гоце и неграмотния министър на културата, дето пише "ЗБОГОМ".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
            Прав с гръб към Доган.........
            Не се и учудвам, че такива като теб предпочитат Герб.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              Никога не съм гласувал за БСП но ще го направя за първи път.

              За съжаление очаквам чувалите с бюлетините от вота да бъдат подменени.

              Станишев се оказа прав какъв срам.
              Прав с гръб към Доган.........

              Коментар


              • Никога не съм гласувал за БСП но ще го направя за първи път.

                За съжаление очаквам чувалите с бюлетините от вота да бъдат подменени.

                Станишев се оказа прав какъв срам.
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Е за балотажа поне ще е всичко ясно:

                  Гласуваш за Калфин - получаваш Гоце + Доган !!!
                  Гласуваш за джуджето Хаяско получаваш Бойко и Цветан

                  Коментар


                  • Очаквам голям скандал с изборите.

                    И очаквам да се обяви колко точно е избирателната активност да я сравним с тази към 17:00 часа.

                    Някой ще дава обяснения май.
                    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                      Е за балотажа поне ще е всичко ясно:

                      Гласуваш за Калфин - получаваш Гоце + Доган !!!
                      !

                      Аз пък ги виждам нещата една идея по-различно от теб! Не харесвам Калфин, но не мога да понасям физиономията,поведението и личноста на ББ! Неговия нарцисизъм е безобразен! Снощи ми се явява като Марлон Брандо, започва да ми обеснява, колко велик е този ръб! На теб, ако това ти харесва, е твой проблем! Мен това ме вбесява! Ето защо, смятам да накажа малоумника, като гласувам за Калфин и Ламбо!
                      Апропо, май разликата започва да се стопява!!!

                      Коментар


                      • Пипнах ги

                        Хора не знам дали си давате сметка но бяхме излъгани.

                        Избирателната активност до 17 часа беше над 40% което е около 2 800 000 души.

                        И до 19 часа при целия наплив се е покачила само с 150 000 души и приключва на по-малко от 3 милиона.

                        Всичко е било предвидено да се подменят работитите само, че избирателната активност ги е прецакала щото не са очаквали такъв наплив.

                        Не видяхте ли как от ЦИК престанаха да съобщават за избирателната активност след 17 часа да не се усетят хората че всъщност това не е техния вот.

                        КРАЙ В БЪЛГАРИЯ ПОВЕЧЕ ЧЕСТНИ ИЗБОРИ НЯМА ДА ИМА.
                        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                        Коментар


                        • Е за балотажа поне ще е всичко ясно:

                          Гласуваш за Калфин - получаваш Гоце + Доган !!!

                          Коментар


                          • при обработени 57.32% протоколи

                            Двойката на управляващите Росен Плевнелиев и Маргарита Попова печелят 39.67% при 671309 гласоподаватели, пуснали бюлетината си за тях. Това показват междинни резултати за страната към 04:28 часа при обработени 57.32% протоколи на СИК в ОИК.

                            На второ място е двойката на БСП Ивайло Калфин и Стефан Данаилов с 29.75% при 503404 гласа. Трети са Меглена Кунева и Любомир Христов, които печелят 14.09% при 238398 подадени гласа.

                            Румен Христов и Емануил Йорданов – 1.77%,
                            Сали Ибрям и Валентина Гоцева – 1.24%,
                            Мария Капон и Николай Кисьов – 0.90%,
                            Стефан Солаков и Галина Василева – 2.68%,
                            Волен Сидеров и Павел Шопов – 3.69%,
                            Алексей Петров и Николай Георгиев – 0.90%,
                            Николай Ненчев и Жеко Иванов – 0.28%,
                            Атанас Семов и Поля Станчева – 1.88%,
                            Павел Чернев и Анелия Делчева – 0.21%,
                            Димитър Куцаров и Камелия Тодорова – 0.19%,
                            Красимир Каракачанов и Даниела Симидчиева – Димитрова – 0.95%,
                            Андрей Чорбанов и Ангел Мирчев – 0.18%,
                            Николай Василев и Владимир Савов – 0.15%,
                            Светослав Витков и Венцислав Мицов – 1.30%
                            Венцислав Йосифов и Емилиян Димитров – 0.20%.

                            Предстои повторна обработка след въвеждане оригиналите на протоколите на СИК и ОИК в ЦИК.
                            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              В момента съм зает да наблюдавам наглостта и хитростта на Доган. Иначе ми е много интересно да ми обясниш как точно Калфин е син, а Плевнелиев е номенклатурен червен кадър. Но честно казано, не очаквам много смислено обяснение от теб.
                              Плевнелиев е комунист магистралите и рехабилитацията на пътиата седава само на нашите фирми......а на подизпълнителите жълти трохи.........така средна класа няма да има

                              А да те всетна от какво печелят тия дето пращат на работа по западна европа (нали плевнелиев е пращал 90те) пишат по документи ,че от бг са изпратени на командировка в германия там германския работодател плаща заплата+германски осигуровки и тоя от бг вместо там да внесе осигуровките ги внася в бг където са 10 пъти по малко и прибира разликата
                              Last edited by vabo_2008; 24.10.2011, 09:20.
                              в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                              Коментар


                              • Още през 2009-та година Яне го е казал.

                                59 хил. фалшиви гласа на вота за кмет в София?

                                "Установихме, че над 30% от протоколите в София са неточни и има разминаване. РЗС ще внесе жалби до Върховния касационен съд и прокуратурата за престъпление и попълване на документи с невярно съдържание", каза той, цитиран от БГНЕС.

                                Според него е опасно да бъде подменян демократичният вот на избирателите чрез груби фалшификации с попълване на невярно съдържание.

                                Още по тематаЦИК установи нередности при вота в София
                                Янев допълни, че 44 000 са неточните гласове и 15 000 са фантомни бюлетини.

                                http://www.dnes.bg/izbori2009/2009/1...v-sofiia.80966
                                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X