IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никога повече в България няма да се проведат честни избори.

    В България няма 1 милион души които да подкрепят Герб.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Гласуване по "факултетен" номер http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/...ulteten_nomer/

      Никога не е било така. Участвала съм и на други избори, но толкова много хора никога не съм виждала...
      По 20 лв. им даваме
      Да гласуват за... (казва номера от листата за кметове и общински съветници). Затова стоят в двора, чакат да се плати." Това разказва без капка притеснение мъжът, който преди малко е упътил възрастната жена.

      Той е около 30-годишен. А на ухо споделя: "На мен ми дадоха 2 хил. лв., за да правя това." Вади от портфейла си дебела пачка пари. Питаме го: "Какво прави полицията, не ви ли е страх?" Той почти усмихнато отговаря: "И полицията взима."

      Историята се повтаря по-късно от случаен човек на ул. "Възкресение", който обяснява схемата: "Кандидатът за общински съветник е обещал на хората по 20-30 лв., за да гласуват. На някои парите са дадени предварително, на други - след като гласуват.

      Тук някъде има една кола, пълна с пари, сигурно има около милион. Населението е неграмотно и изнемощяло и се хваща и взима парите. Какво да правят? Очаква се скоро да се появи голяма клечка, за да види как върви организацията."

      Предупреждава ни да внимаваме и да не разпитваме много. На въпроса той взел ли е пари отговаря с въпрос: "Ако ти предложат на теб, ти няма ли да вземеш?"
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        netware5 , че той Калфин е много по син по убеждение от Плевнелиев, вота за този е направо за тъмно червен.Ти сериозно ли би гласувал за номенклатурен кадър от най класическата порода , такива ги имаше като се разви социализъма в БГ.
        В момента съм зает да наблюдавам наглостта и хитростта на Доган. Иначе ми е много интересно да ми обясниш как точно Калфин е син, а Плевнелиев е номенклатурен червен кадър. Но честно казано, не очаквам много смислено обяснение от теб.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • netware5 , че той Калфин е много по син по убеждение от Плевнелиев, вота за този е направо за тъмно червен.Ти сериозно ли би гласувал за номенклатурен кадър от най класическата порода , такива ги имаше като се разви социализъма в БГ.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Много е мангалско това , такива неща не се правят от цивилизовани хора. Ситуацията в БГ ще се влоши драстично. Ей това е голяма глупост , просто е невероятна.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              E той и на теб ти викаше нещо и на теб и на цялото ти семейство даже и на котката ти.....и ти не отиде да те почерпи с хилядото лева защото......... а след това станахте много близки ..... а това путьо ,дали не си го научил в първите седем години .
              А контролира те интереса ,колкото по голям толкова по си сменяш убежденията.....
              ако потърсиш в миналите постове щеше да пишеш против Борисов и до арменският поп за правото на слово и демокрация ....Та какво писа ?
              А сега ще гласуваме за него........
              С никого не съм ставал близък. А иначе относно интереса, наистина трябва да си много тъп за да не разбираш нещата. Има разлика между контролиран вот (най-прост пример е циганин от Столипиново или турчин от Кърджали) и ИЗБОР. Изборът се основава на преценката кой кандидат (или коя политическа партия) ще направи живота ти по-добър. Ако това за теб значи "контролиран вот", значи не разбираш основни механизми на демокрацията. В конкретния случай аз знам, че не са комунистите, които ще ми направят живота по-добър. Нещо повече - те са хората, които направиха живота ми по-лош, както и живота на моите родители. В исторически план тази партия е съсипала България. В този смисъл аз НИКОГА няма да гласувам за техен кандидат и никога не съм го правил от 1990 г. насам, както и преди това, между другото. Дали ще гласувам за Плевнелиев или ще си остана в къщи, все още не съм решил. Но вероятността да го подкрепя за да не бъде избран Калфин е много голяма. А ти си гласувай за Коминтерна и си пусни Интернационала.

              П.С. А за думата "путьо" - не си спомням откога я знам, но със сигурност много точно описва определен тип мъжки характер.
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Пак ти казвам - жалък си! Не напразно един не особено обичан от мен форумец ти вика Цветанка! А кукла на конци няма как да бъда, защото не съм циганин от Столипиново, чийто вот се контролира. Ще съм ти много благодарен ако ми посочиш механизъм, по който може някой да ме контролира как гласувам.

                И да - от 2001 г. на всички избори неизменно гласувам за НДСВ. Би ли ми обяснил как точно се нагаждам, особено на тези избори и на изборите през 2009 г., когато НДСВ е в пълен упадък?
                E той и на теб ти викаше нещо и на теб и на цялото ти семейство даже и на котката ти.....и ти не отиде да те почерпи с хилядото лева защото......... а след това станахте много близки ..... а това путьо ,дали не си го научил в първите седем години .
                А контролира те интереса ,колкото по голям толкова по си сменяш убежденията.....
                ако потърсиш в миналите постове щеше да пишеш против Борисов и до арменският поп за правото на слово и демокрация ....Та какво писа ?
                А сега ще гласуваме за него........

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Тези са подправили резултатите от изборите и това е много лошо , мисля че отдавна не се е случвало.
                  +++ Абсолютно! Няма как иначе да изведат Кирчо Светулката на балотаж!
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                    Майси съвсем си изкукала, казах ти още преди години да излизаш повече на слънце. Ти лично ли ги преброи тези милион и 300 хиляди или ти ги прошепнаха от партиината централа
                    http://www.google.co.uk/search?hl=en...41l755l3.4l7l0
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Alan10

                      Тези са подправили резултатите от изборите и това е много лошо , мисля че отдавна не се е случвало.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • rogers - от какво си доволен , България остана без президент , никой в Европа няма да ни вярва.Гърците хитреци и тарикати , а ние глупаци и на хората ще им писне от нас , ако изгонят Гърция..нас ще ни натирят с кеф и ще ни въведат даже визи всички държави разпадне ли се ЕС.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                          Абе соки, в БГ няма дясно за мое огромно съжаление. В БГ има същото като в Русия - от бледо червено до ярко червено. В БГ уви руско-олигархическият модел е не само много добре копиран, а нещо повече - намира благодатна почва за развитие.
                          Но както вече ти казах си чудовищно тъп, че да си струва да ти обяснявам. Плувай си в собственият илюзорен свят.
                          Ама ти си напълно болен, отивай на психолог и на доктор.Мога да ти препоръчам личния ти лекар д-р Анусян.

                          Ами Петъре, знаеш ли това за което говориш кога и къде е решено и от кого.
                          И знаеш ли кое е в момента на власт и кой е точно против това монополизиране.
                          Ами да ти кажа демократичното правителство в момента.
                          А ти какво говориш, ЧЕ Б.Б бил мутра и имало полицейщина, незнам си какви пълни глупости.Това са напълно болни мозъци, нищо неструващи.Нямат значение, така ли е ?????
                          Last edited by SoKoLoV; 24.10.2011, 00:59.

                          Коментар


                          • Слушайте Станишев, как е .....точно такива са били до сега на власт.И то заради такива гьонове против това правителство.
                            Айде говорете си.Нагли, болни, и какви ли не врагове на България.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Вече си станал такъв ,за който ще гласуваш.Кукла на конци ..Борил си се за свобода на словото. Следя политическите пристрастия от две години НДСВ и Кунева нали....след това Борисов ...
                              Каква свобода бе ченгенце, в службата нали .......
                              Гадно е да научиш истината за себе си....
                              Пак ти казвам - жалък си! Не напразно един не особено обичан от мен форумец ти вика Цветанка! А кукла на конци няма как да бъда, защото не съм циганин от Столипиново, чийто вот се контролира. Ще съм ти много благодарен ако ми посочиш механизъм, по който може някой да ме контролира как гласувам.

                              И да - от 2001 г. на всички избори неизменно гласувам за НДСВ. Би ли ми обяснил как точно се нагаждам, особено на тези избори и на изборите през 2009 г., когато НДСВ е в пълен упадък?
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoKoLoV Разгледай мнение
                                Глупи изпята песен си.Пак ли хората да ти го казват.
                                СЛУШАЙ ВНИМАТЕЛНО СТАНИШЕВ.КОЛКО ПОЛЯРНО МИСЛЕНЕ ИМА.ТИ ТАКЪВ ОЛИГОФРЕН СИ ЧЕ, НЕМОЖЕШ ДА РАЗБЕРЕШ, ЧЕ БЪЛГАРИЯ ИМА ДЯСНО ПРАВИТЕЛСТВО.ТАКИВА КАТО СТАНИШЕВ И МИСЛЕЩИТЕ КАТО ТЕБ СА ПРОСТО НЕНУЖНИ.НЕ НИ ЗАНИМАВАЙТЕ ЕЛЕМЕНТАРНИ ТАПАНАРИ.

                                КОИ ПАРТИИ ПРЕРАЗПРЕДЕЛЯТ ПЕНСИИТЕ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ И ПО КАКЪВ НАЧИН.
                                КОЛКО ТРЯБВА ДА ИЗВАДИ ЕДНО ЦЯЛО ПОКОЛЕНИЕ ЗА ДА ИМА И ЗА КРАДЯЩИТЕ И ЗА ТЯХ СЛЕД ВРЕМЕ.
                                ДРУГ Е ВЪПРОСА, АКО АБСОЛЮТНО ЧАСТНИ ТЕЗИ ИНВЕСТИЦИИ.
                                отговори си на тия въпроси и после, пак ела да говориш за пенсии и комунистически начин на мислене.Особено за възрастните ни родители.Глупи.
                                Абе соки, в БГ няма дясно за мое огромно съжаление. В БГ има същото като в Русия - от бледо червено до ярко червено. В БГ уви руско-олигархическият модел е не само много добре копиран, а нещо повече - намира благодатна почва за развитие.
                                Но както вече ти казах си чудовищно тъп, че да си струва да ти обяснявам. Плувай си в собственият илюзорен свят.

                                Коментар

                                Working...
                                X