IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    Ашкоолсун!
    Дедо има катърче, и требе да те уверим, че е в пъти по-добре от магаренце.
    Питай, не се притеснявай.
    Апропо - гъби не ручам, само прасешко и некоя рибка.
    за мене е важно ,че вече си спокоен и че си нахранил катърчето...сега обърни 2 ракии и сядай да гледаш Сделка или не ...и да не забравиш тотото ,че жак пота голям.... сладур си ти вълчо , ставаш ми симпатичен....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
      още един с промит мозък...ДА бе ще има огрооомна концентрация на власт... сега доволен ли си ...

      Аре бегай да нахраниш магаренцето , че в неделя ще ти трябва за разходката до гората за гъбки
      Ашкоолсун!
      Дедо има катърче, и требе да те уверим, че е в пъти по-добре от магаренце.
      Питай, не се притеснявай.
      Апропо - гъби не ручам, само прасешко и некоя рибка.
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
        Ма, Йоска бе, мене жокер ми не требе...
        Та...
        Може ли да се каже, че сегашната ситуация ще концентрира повече властови лостове в един човек отколкото при ПС и ГП или не?

        Другите лакърдии......... на стадиона при футбалерчетата...
        още един с промит мозък...ДА бе ще има огрооомна концентрация на власт... сега доволен ли си ...

        Аре бегай да нахраниш магаренцето , че в неделя ще ти трябва за разходката до гората за гъбки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          аре още един гъбар... Ама като караш по хубав асфалт и нормални пътища на станишев ли ще си благодарен...Аз знам че тебе асфалт не ти трябва защото си още на магарешка каручка..но все пак може и да ти излезе късмета някой ден.....
          Ма, Йоска бе, мене жокер ми не требе...
          Та...
          Може ли да се каже, че сегашната ситуация ще концентрира повече властови лостове в един човек отколкото при ПС и ГП или не?

          Другите лакърдии......... на стадиона при футбалерчетата...
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
            Що се отнася до еднолична власт при изборите по-рано, позволявам си да припомня как се стигна до това. Считам, че ПС беше избран при Виденов, и ако сините не бяха сглупили, щеше да вземе втори мандат. От друга страна ГП беше водач на червените, а изборите бяха безапелационно спечелени от СБ Сакс не знам си кво.
            Сегашната ситуация е в пъти повече водеща до безпардонно управление на Асфалт ефенди, защото всички други са загубили възможността да имат по-широко доверие сред хората. В т.ч. и правоверните - те също започват да имат тук таме и други водачи.
            аре още един гъбар... Ама като караш по хубав асфалт и нормални пътища на станишев ли ще си благодарен...Аз знам че тебе асфалт не ти трябва защото си още на магарешка каручка..но все пак може и да ти излезе късмета някой ден.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Това си е лично твоя интерпретация. Аз гласувам против концентрация на власт в едни ръце, а не за куклички. Ако теб те кефи да си избираш кукли ето го Джъмбо ходи си избери някоя с розова рокличка.
              а 2005 г. не ти правеше впечатление концентрацията на власт ..И понеже сега комунетата ти казаха ,че сега това вече е концентрация на власт и Калфин е твоя човек.... Ето това е показателно каква кукличка на конци си ..човек без собствена позиция , гласуваш защото от бесепето ти наредиха..Ами гласувай си за калфин , то си е твое право , но сега вече разбрах защо го правиш и съм спокоен..От плазмодии и голи охлюви не изпитвам безпокойство..За малко да ме заблудиш ,че си интелигентен и образован....е не си

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Еми всякакви хора има сега, не можем да им сърдим за ентуисиазма
                казах ти ,че веднага ще се влюбиш в него..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                  Прав си. Какво предлагаш тогава, направо да запалим куклата на мангала доги ли?
                  Всеки народ заслужава управниците си!!
                  Къде е дясното, синьото, идеята???
                  Ние на идеи не вярваме!
                  http://georgipiskov.blogspot.com

                  Коментар


                  • Що се отнася до еднолична власт при изборите по-рано, позволявам си да припомня как се стигна до това. Считам, че ПС беше избран при Виденов, и ако сините не бяха сглупили, щеше да вземе втори мандат. От друга страна ГП беше водач на червените, а изборите бяха безапелационно спечелени от СБ Сакс не знам си кво.
                    Сегашната ситуация е в пъти повече водеща до безпардонно управление на Асфалт ефенди, защото всички други са загубили възможността да имат по-широко доверие сред хората. В т.ч. и правоверните - те също започват да имат тук таме и други водачи.
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                      Няма ли да им дадем прекалено голям комфорт!
                      Прав си. Какво предлагаш тогава, направо да запалим куклата на мангала доги ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от comet Разгледай мнение
                        Благодаря, не знаех че си толкова "уравновесен" в изказванията си.
                        Ника ми е ироничен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                          Ако трябва да се избира между куклата на Бойко и калфата на Доган и Гоце, аз мисля, че очевидно е да се избере бойковата.
                          Няма ли да им дадем прекалено голям комфорт!
                          http://georgipiskov.blogspot.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            тъй ли... баси ти си бил голям бонак тогава... безплатно да стържиш по форумите...Виж неска го докарах до сто и пейсе лева ..Ела да те черпя едно джони син етикет....

                            ей равновесен ти нали се жалваше от хората с под 10 мнения ...влез в другата тема да видиш какъв екземпляр се е появил ..100 % ,че ще се влюбиш до уши в него...без майтап, голям сладур е .
                            Еми всякакви хора има сега, не можем да им сърдим за ентуисиазма

                            Коментар


                            • Last edited by comet; 23.04.2013, 18:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
                                Ако трябва да се избира между куклата на Бойко и калфата на Доган и Гоце, аз мисля, че очевидно е да се избере бойковата.
                                Това си е лично твоя интерпретация. Аз гласувам против концентрация на власт в едни ръце, а не за куклички. Ако теб те кефи да си избираш кукли ето го Джъмбо ходи си избери някоя с розова рокличка.

                                Коментар

                                Working...
                                X