IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
    Абе на четвърти километър нямат ли вечерен час, та да си се прибереш?
    Не знам, твоите спомени какво ти говорят

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Анкети манкети. Не ми пука какво показват анкети, аз гласувам винаги според моите собствени убеждения, не ме интересува какво мисли тълпата. А между другото за толкова десен сайт като инвестора, резултата на Калфин никак не е зле.

      И отново да повторя в момента БСП няма правителство. Ако правителството беше на БСП щях да гласувам за Плевнелеие
      Абе на четвърти километър нямат ли вечерен час, та да си се прибереш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Абе вие двамцата, що не си наемете стая?
        ами на път сме...но за съжаление не обичам тройките .. та ако си правиш устата няма да те огрее...
        Last edited by йосиф; 28.10.2011, 20:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          И все пак кой има повече власт в момента. Доста странно ще е да кажеш че БСП са тези с властта. В такъв случай явно Бойко трябва да е голяма п...ка. А все пак приемам че ГЕРБ имат повече власт, което означава че президента не трябва да е от тях.

          Елементарна логика. Без никакви излишни емоционални пристрастия или идеология
          това пич е "нагласена" логика...нямаща нищо общо с реалната логика и никога не е стоял този въпрос до сега ...но само защото станишевци повдигнаха този въпрос за тебе стана "нормална" логика...както се казва дрън дрън, че пляс.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
            ех как ме пипна....
            Абе вие двамцата, що не си наемете стая?
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Аз все съм си мислил че ти си женско пишеш с мъжки ник
              ех как ме пипна....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                А виж аз имам интерес БСП по всеки възможен начин да бъде държана колкото се може далеч от властта. Просто защото след правителствата на Луканов, Виденов и Станишев те безусловно ми доказаха че са най-голямото зло - най лошие възможен избор.

                Следващата партия в моя черен списък е ДПС и тя отново сега е плътно с БСП и Калфин.

                Така че логиката и здравия разум ми диктуват да отхъврля Калфин. Тук персоналната оценка също дава доказателства - Калфин по произход и начин ан мислене е номенклатура, докато Плевнелиев е доказа се бизнесмен и държавник, при това със собствени усилия.

                Така че избора е ваш - и както се вижда в анкетата на темата за втория тур е определено за Плевнелиев.
                Анкети манкети. Не ми пука какво показват анкети, аз гласувам винаги според моите собствени убеждения, не ме интересува какво мисли тълпата. А между другото за толкова десен сайт като инвестора, резултата на Калфин никак не е зле.

                И отново да повторя в момента БСП няма правителство. Ако правителството беше на БСП щях да гласувам за Плевнелеие

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  БСП няма власт, а ГЕРБ имат. Което означава, че е в мой интерес ГЕРБ да отслабне властта му, дори и това да означава БСП да вземе малко власт.
                  А виж аз имам интерес БСП по всеки възможен начин да бъде държана колкото се може далеч от властта. Просто защото след правителствата на Луканов, Виденов и Станишев те безусловно ми доказаха че са най-голямото зло - най лошие възможен избор.

                  Следващата партия в моя черен списък е ДПС и тя отново сега е плътно с БСП и Калфин.

                  Така че логиката и здравия разум ми диктуват да отхъврля Калфин. Тук персоналната оценка също дава доказателства - Калфин по произход и начин ан мислене е номенклатура, докато Плевнелиев е доказа се бизнесмен и държавник, при това със собствени усилия.

                  Така че избора е ваш - и както се вижда в анкетата на темата за втория тур е определено за Плевнелиев.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    а в мой интерес е Герб да имат много власт, ама много власт....та въпроса е какво правим сега двамцата с тебе...варианта е да си мерим пишките...налЕ. Мойта е 23,50 см.... преди ерекция .Давай твоята...
                    Аз все съм си мислил че ти си женско пишеш с мъжки ник

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                      Много си бос бе равновеско вземи прочи малко за съдебната система - кое как защо, и тогава ни говори как БСП нямали власт.
                      И все пак кой има повече власт в момента. Доста странно ще е да кажеш че БСП са тези с властта. В такъв случай явно Бойко трябва да е голяма п...ка. А все пак приемам че ГЕРБ имат повече власт, което означава че президента не трябва да е от тях.

                      Елементарна логика. Без никакви излишни емоционални пристрастия или идеология

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        БСП няма власт, а ГЕРБ имат. Което означава, че е в мой интерес ГЕРБ да отслабне властта му, дори и това да означава БСП да вземе малко власт.
                        а в мой интерес е Герб да имат много власт, ама много власт....та въпроса е какво правим сега двамцата с тебе...варианта е да си мерим пишките...налЕ. Мойта е 23,50 см.... преди ерекция .Давай твоята...

                        Коментар


                        • Много си бос бе равновеско вземи прочи малко за съдебната система - кое как защо, и тогава ни говори как БСП нямали власт.

                          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Напротив, както не веднъж съм казвал нито веднъж през живота си до сега не съм гласувал за БСП. На никои избори. За момента обаче по мое мнение ГЕРБ и БСП са еднакво лоши. Т.е. и двете партии са ми в силно черния списък.

                          Обаче

                          БСП няма власт, а ГЕРБ имат. Което означава, че е в мой интерес ГЕРБ да отслабне властта му, дори и това да означава БСП да вземе малко власт. Така възможностите за корупция и на двете партии спада. Т.е. един кофти избор, но даващ добри резултати в желана от мен посока.

                          Не ме интересува нито какъв е Калфин, нито какъв е Станишев или Доган. Това което ме мотивира да гласувам е да се намали властта на Герб. Самата личност която ще прави това има много малко значение, защото институцията на Президента сама по себе си има само негативна власт. Т.е. властта да пречи на другите, а не да създава нещо.

                          Коментар


                          • Лъсна голямата измама - вотът беше предрешен
                            ГЕРБ и БСП СПРЕТНАХА гигантска фалшификациЯ, за да изолират АТАКА
                            Вторник, 25 Октомври 2011г.
                            Автор: Павел Шопов
                            След приключване на пресконференцията на ГЕРБ в НДК в изборната нощ, на излизане от сградата един мъж на средна възраст отбеляза: "Явно живея в някаква паралелна България - всички хора, с които съм разговарял, твърдят, че са отвратени от управлението на ГЕРБ!? Как е възможно тогава кандидатът на ГЕРБ да получи 40%?"
                            Избирателите може би са били спечелени от качествата на премиера. Като това, че пред всички той "наби" канчето на кандидата Плевнелиев, опитал се неубедително да измънка пред медиите, че е независим от ГЕРБ. Борисов се ядоса и не скри, че очаква до седмица да се уреди с още едно копче на политическото "дистанционно" - след това на кметицата Фандъкова и на всички министри и депутати от ГЕРБ, най-сетне и с президентско бутонче. Бруталността на министър-председателя в стил: "Къв независим си - ако не бях аз!?", беше толкова отблъскваща, че съвсем нормално е да се питаме: как такава арогантност е събрала толкова много проценти?!
                            Не може ГЕРБ да са го подкрепили и за това, че животът ни се е подобрил. Защото не е така - зле е. Ама наистина по-зле. Не става въпрос за пенсионерите, ами и за работещите, а безработните млади вече са в пъти повече от армията. В кулоарите на НДК беше обсъждан вариантът "гласуване от страх", но повечето бяха категорични: "Може да се получат такива проценти. С фалшификации."
                            Прегледът през годините показва, че от началото на демократичния процес преди 21 години всички произведени от тогава насам 19 избори за президент, Народно събрание, Европарламент и местни власти са белязани с този грозен белег - фалшификацията. Досега с това се занимаваше БКП- БСП, която винаги е имала технологическия инструментариум да го прави - все пак 120-годишната партия, със сериозни структури в цялата страна, мощен партиен апарат в центъра и по места, десетилетия попълвана кадрова банка, информационни масиви. Фалшификацията е тяхно ноу-хау. В по-малка степен се опита да я прави, макар и по-нескопосано, Иван Костов, когато беше на върха на своето "политическо могъщество".
                            ГЕРБ обаче надскочи всички досега, като подхванаха манипулациите месеци преди вота. Мащабно. И за по-голяма сигурност заложиха и на парите - 50 милиона бяха налети в 36 рекламни и социологически агенции, както и в най-тиражираните медии, които половин година по-рано обработваха българите, че вотът е предрешен. И той наистина се оказа предрешен.

                            Фалшификациите са родилното петно на изборите у нас вече 21 години. Никога обаче до този момент не беше извършвана такава изпипана до най-малките подробности манипулация, която да включва толкова много хора и различни властови лостове като медийни, социологически и държавни институции. Днес в цяла България хората се чудят: как можа Меглена Кунева да получи 16%, след като никой от познатите ни или техните познати не е чувал или не знае човек, който да е гласувал за нея?! Членове на СИК повдигат рамене в отговор на този въпрос -

                            едва се сещат
                            за единични и случайно подадени гласове
                            в някоя секция
                            които не са предизвикали вниманието на когото и да било от участниците. Обратното, всеки се чуди, знаейки колко много хора са гласували за АТАКА, на процентите й.
                            Разликата от предишните опити за фалшификации на БСП и на Костов е огромна. Предишните опити бяха по-нескопосани. Този път уж противниците БСП и ГЕРБ се обединиха в едно съглашение за общи действия срещу АТАКА.
                            Кампанията се поде още преди месеци от социологическите агенции, които действаха като непробиваем картел. По отношение на АТАКА си личеше явното съгласуване - Сидеров започна от 1% одобрение, а Кунева, известна по най-печалния начин с поредицата си от предателства спрямо българския национален интерес, започна от 30%. След като комплектът кандидати беше попълнен и включването на г-н Никой от ГЕРБ, към него се прехвърлиха процентите, давани за премиера. Калфин се включи в напреварата в 12 без 5, а подгласникът му, всъщност истинският лидер Данаилов, дойде още по-късно. Медии и социолози ни правиха свидетели на разигралия се скеч между тримата, с които обществото беше облъчвано месеци наред. Целта беше не само да се внушава на българите, че друг няма шанс, а много по-голяма - след изборната нощ да бъде извършена тотална промяна на резултатите и да остане впечатлението, че това е било предречено и такива са били логичните нагласи, затова резултатът е закономерен.
                            Кукловодите много добре знаеха, че в обществото има анти-ГЕРБ нагласи и че за Сидеров ще гласуват не по-малко от 15-20%. Един такъв резултат щеше да повтори паническият ужас отпреди 5 г., когато лидерът на АТАКА отиде на балотаж. Този път враговете на националистите бяха наясно, че трябва да предприемат мерки, за да скрият този процент, който затвърждаваше мястото на патриотите и отваряше път към вземането на властта.
                            Решението е не просто да се разхвърлят тези проценти между победителите БСП и ГЕРБ, които основно са участвали в заговора, а да ги прехвърлят на други, счетени за подходящи. Първата от тях е Кунева, абсолютно безперспективна фигура в българския политически живот - жена с неясни брътвежи и много фалш, безопасна за двуполюсния модел.
                            Другият адресат на тези проценти е решено да бъде ТВ СКАТ с още по-стратегическа цел - да се отклонят проценти от Волен Сидеров, за да се придаде важност на най-големия предател в поредицата предателства срещу АТАКА - Валери Симеонов. Самият той дори не съзнава с елементарния си политически усет, че е част от гигантската манипулация, а се изживява като успял.
                            В цялата тази фалшификация има и пострадали - т. нар. малки десни партии. За да изглеждат нещата по-достоверни, защото никой не може да си представи, че сините и Яне Янев могат да имат по-добър резултат от АТАКА, се наложи и на тях да им се смъкнат процентите. Формулата е 4:2:1 спрямо АТАКА.
                            Това се оказаха и най-зле проведените избори. Всички се вторачиха върху безбройните нарушения - вниманието на медии, политици и участници беше насочено към царящия хаос - опашки, удължено време, прозрачни бюлетини, липсващи имена в листите и др. Но хаосът е планиран, за да отвлече вниманието от истинския проблем - тоталната фалшификация на изборния резултат.

                            Не че останалите традиционни манипулации не донесоха дивиденти на ГЕРБ и БСП
                            От БСП пропищяха за смяна на цели чували с изборни бюлетини - а червените са експерти от години в тези работи. ГЕРБ играеше на едро - купуваше кандидат-кметове, а по-късно и цели избирателни комисии, които са подменяли резултатите още на място. Сега нещата са в ръцете на държавната фирма преброител, намираща се изцяло под контрола пак на ГЕРБ. А за нея знаем още от времето на управлението на БСП - тя винаги е била послушен изпълнител за фалшификации.
                            Тези манипулации струва много пари, хора и структури. БСП и ГЕРБ мога да си го позволят, а и без тяхно участие схемата не би могла да проработи. Следите на поредното престъпление срещу АТАКА сочат и към известни антибългарски сили, които ясно видяхме в нощта на изборите в лицето на Джеймс Уорлик. Генерал-губернаторът доволен цъфна сред публиката на пресконференцията на "победителите".
                            Отстраняването на АТАКА има за цел връщане към двуполюсния модел ляво-дясно, в който единствената пречка за осъществяването му е партията на националистите. БСП се опитва да се съвземе от удара през 2009 г., а изграждането на бъдещото дясно, основано върху ГЕРБ в редуциран вид и остатъците на СДС, ДСБ без Костов, парченца от царската формация, водени от старшата сестра Кунева, предстои. АТАКА може да им разбърка сметките, затова спешно трябваше да бъде отместена колкото се може по-назад, а Сидеров да не бъде допуснат до балотаж. На негово място трябваше да бъде монтиран някой трети като Кунева. Затова медийно-социологическата мафия, финансирана от ГЕРБ и БСП, извърши най-грандиозната манипулация на избори от новата история на страната ни.

                            Касиране на резултата

                            За касиране на резултатите от изборите на 23 октомври първи проговориха от БСП - но това беше преди да стане ясно, че Калфин отива на балотаж. Може би сега червените ще са готови да "преглътнат" нарушенията с надеждата, че реваншът на 30 октомври ще е в тяхна полза.
                            Вчера във "Фейсбук" се появи нова група "Не признаваме резултатите от Избори 2011". В нея пише: "Искаме касиране на манипулирания вот и координация между всички патриотични сили за постигане на тази цел с всякакви средства! Бюлетините отново бяха прозрачни, 13 % от гласовете са купени, а броенето на много места, странно защо, започна след полунощ, когато наблюдателите и застъпниците вече си бяха тръгнали..."
                            Информацията публикуваме специално на вниманието на подопечните на министър Цветанов. Преди време те набързо закриха доста групи в мрежата, които се бунтуваха срещу поведението на ГЕРБ по случая Катуница. Не бива да се допускат още бунтари особено дни преди Борисов да добие абсолютната власт - изпълнителната, парламентарната, местната и президентската! http://www.vestnikataka.bg/show_news.php?id=214797
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              за мене е важно ,че вече си спокоен и че си нахранил катърчето...сега обърни 2 ракии и сядай да гледаш Сделка или не ...и да не забравиш тотото ,че жак пота голям.... сладур си ти вълчо , ставаш ми симпатичен....
                              Арно думаш Йоска, убав уйкенд, дето се вика, ма дедо две ракии - мерси за комплимента, не върви с гинко...баф м...му забраих кво беше.
                              Со здраве и ... квото Народът отреди!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                а 2005 г. не ти правеше впечатление концентрацията на власт ..И понеже сега комунетата ти казаха ,че сега това вече е концентрация на власт и Калфин е твоя човек.... Ето това е показателно каква кукличка на конци си ..човек без собствена позиция , гласуваш защото от бесепето ти наредиха..Ами гласувай си за калфин , то си е твое право , но сега вече разбрах защо го правиш и съм спокоен..От плазмодии и голи охлюви не изпитвам безпокойство..За малко да ме заблудиш ,че си интелигентен и образован....е не си
                                Напротив, както не веднъж съм казвал нито веднъж през живота си до сега не съм гласувал за БСП. На никои избори. За момента обаче по мое мнение ГЕРБ и БСП са еднакво лоши. Т.е. и двете партии са ми в силно черния списък.

                                Обаче

                                БСП няма власт, а ГЕРБ имат. Което означава, че е в мой интерес ГЕРБ да отслабне властта му, дори и това да означава БСП да вземе малко власт. Така възможностите за корупция и на двете партии спада. Т.е. един кофти избор, но даващ добри резултати в желана от мен посока.

                                Не ме интересува нито какъв е Калфин, нито какъв е Станишев или Доган. Това което ме мотивира да гласувам е да се намали властта на Герб. Самата личност която ще прави това има много малко значение, защото институцията на Президента сама по себе си има само негативна власт. Т.е. властта да пречи на другите, а не да създава нещо.

                                Коментар

                                Working...
                                X