IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Отрицанието не е решение. Подсъзнанието не го разбира, само съзнанието, пък то не е важно за това как се чувстваш.
    Абе момче, ти нещо наистина не си в ред. Я си отиди при групата по интереси на четвърти километър и там се прави на умен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
      Извинявай, не съм чел от теб защо харесвам ГЕРБ. Би ли повторил да се посмеем.
      Отрицанието не е решение. Подсъзнанието не го разбира, само съзнанието, пък то не е важно за това как се чувстваш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        че добре ще ти дойде разговор с психолог, добре ще е. Споко тях ги учат на друг вид разговори, не такива каквито аз приказвам Интересите ми са основно в тъмната старана на психологията, а не в тази която помага на хората

        Ама много ти е бръкнало здравето това което написах защо харесваш ГЕРБ. Не се притеснявай само едни десетина година си закъснял в развитието си да си изградиш собствена личност. А като гледам как масово се гласува за ГЕРБ явно още поне 15% от пълнолетното население на страната ни изпитва същото като теб. Така че бъди доволен, нали това искаш да си като другите, да не се различаваш, да те приемат. Има много хора като теб, не си сам.
        Извинявай, не съм чел от теб защо харесвам ГЕРБ. Би ли повторил да се посмеем.

        Коментар


        • Поздрав за всички!

          И до понеделник да не спирате да пеете

          АЗ НЕ СЪМ КОМУНИСТ И НИКОГА ДА БЪДА.....

          http://www.youtube.com/watch?v=qa4z7YNQXzg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Стамболов ,ти Луканов недей да го слагаш сред хора които нищо не са направили за България.Луканов е единственния , който не прие командите от вън и действа в интерес на България и затова беше убит ! България щеше да е окъсала повече от Македония в момента , ако не беше това лично решение на Луканов да си сложи главата в торбата.
            В хазната нямаше никакви пари и той взе газ от руснаците с много голяма комисионна , която да се полага на партията му...обаче подадоха газта към предприятия на ниската цена..обърнаха я в пари с производство на енергоемка продукция и вкараха тези пари в хазната.В момента единственно Бойко има този потенциал - да вземе някое решение накриво. Н а негово място първото решение може да бъде . за по малко оцапване на идеята за Герб във властта..те сега искат яко да го оцапат чорбаджиите отвън.Борда няма нужда да се маха , само трябва да го трансформират да е към щатски долар а не към евро или онези от Европа да кихнат 25 милиарда на българските банки - скромно, Гърция лапа по 100 по 100.Как би му се отразило на ойрото България да се закачи зазеления гущер и да даде пример как се излиза от кризата - ще се появят много последователи !
            25 миларда евро чрез фиктивен заем , да не се връщат...Просто в момента ни трябват адски много , за да се прекрати този геноцид и намаляване на българската нация..
            Макар,че пропускам постове ти ,тоя път ще се вържа заради по -младите и нови членове във форума-газа го получавахме поЯмбургската спогодба-построихме газопровод,като ни оцениха труда в рубли,а се разплащаха с нас с газ в доларови цени-това е цената да правиш бизнес с Русия-винаги ще си прецакан,не знаеш само колко.Причината да фалира държавата ни при Виденов не е световния империализъм,а това,че фирмите гълтаха газ и ток докато дойде момент в който монополистите си го потърсиха ,защото изтече спогодбата,свърши безплатния газ и тръгнаха едни цесии отначало,после банките взеха да гърмят и т.н.
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
              Аха, разбрах. Тъй като нямам никакви проблеми вино с психолози, нито с психиатри, не разбирам нещо от тази материя. А на теб май не ти е само хоби, а съдба. На теб хоби ти е политическия мазохизъм и привързаността към червената корупция, кражбите, далаверите, лъжите и т.н. Не зная с какво се занимаваш, ама с тази политическа нагласа си за началото на 20 век, не за началото на 21 век. Тогава комунизмът беше модерен, сега е демоде. Та и ти! Ще те видя каква песен ще пееш в неделя вечерта. Сигурно пак ще обвиниш всички, които гласуват срещу комунистите. Айде къш към 4 км., че им домъчня за теб.
              че добре ще ти дойде разговор с психолог, добре ще е. Споко тях ги учат на друг вид разговори, не такива каквито аз приказвам Интересите ми са основно в тъмната старана на психологията, а не в тази която помага на хората

              Ама много ти е бръкнало здравето това което написах защо харесваш ГЕРБ. Не се притеснявай само едни десетина година си закъснял в развитието си да си изградиш собствена личност. А като гледам как масово се гласува за ГЕРБ явно още поне 15% от пълнолетното население на страната ни изпитва същото като теб. Така че бъди доволен, нали това искаш да си като другите, да не се различаваш, да те приемат. Има много хора като теб, не си сам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Бе то и аз е интересувам от миграцията на лемингите, ама не съм си го написал на профила, да не би някой да сметне че пък разбирам от това

                Психологията ми е само хоби, както вече леко ми омръзна да казвам. Също както и още доста други неща.

                А за да правиш разлика между психология и психиатрия. Психиатрията е клон от медицината. За теб специално обяснение поради равнището ти на обща култура, психолога се занимава със здрави хора, психиатъра с болни. Психиатъра предписва лекарства, психолога няма това право.
                Аха, разбрах. Тъй като нямам никакви проблеми вино с психолози, нито с психиатри, не разбирам нещо от тази материя. А на теб май не ти е само хоби, а съдба. На теб хоби ти е политическия мазохизъм и привързаността към червената корупция, кражбите, далаверите, лъжите и т.н. Не зная с какво се занимаваш, ама с тази политическа нагласа си за началото на 20 век, не за началото на 21 век. Тогава комунизмът беше модерен, сега е демоде. Та и ти! Ще те видя каква песен ще пееш в неделя вечерта. Сигурно пак ще обвиниш всички, които гласуват срещу комунистите. Айде къш към 4 км., че им домъчня за теб.

                Коментар


                • Стамболов ,ти Луканов недей да го слагаш сред хора които нищо не са направили за България.Луканов е единственния , който не прие командите от вън и действа в интерес на България и затова беше убит ! България щеше да е окъсала повече от Македония в момента , ако не беше това лично решение на Луканов да си сложи главата в торбата.
                  В хазната нямаше никакви пари и той взе газ от руснаците с много голяма комисионна , която да се полага на партията му...обаче подадоха газта към предприятия на ниската цена..обърнаха я в пари с производство на енергоемка продукция и вкараха тези пари в хазната.В момента единственно Бойко има този потенциал - да вземе някое решение накриво. Н а негово място първото решение може да бъде . за по малко оцапване на идеята за Герб във властта..те сега искат яко да го оцапат чорбаджиите отвън.Борда няма нужда да се маха , само трябва да го трансформират да е към щатски долар а не към евро или онези от Европа да кихнат 25 милиарда на българските банки - скромно, Гърция лапа по 100 по 100.Как би му се отразило на ойрото България да се закачи зазеления гущер и да даде пример как се излиза от кризата - ще се появят много последователи !
                  25 миларда евро чрез фиктивен заем , да не се връщат...Просто в момента ни трябват адски много , за да се прекрати този геноцид и намаляване на българската нация..
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                    Аз в профила си съм писал от какво се интересувам, виж. Ти не си писал нищо. И от теб чуваме само психиатрия и политическа любов с червени, което спада към особен клон на психиатрията - равновесната.
                    ПП И като отидеш в неделя да гласуваш си сложи червените прашки, че Станишев ги обича с такива.
                    Бе то и аз е интересувам от миграцията на лемингите, ама не съм си го написал на профила, да не би някой да сметне че пък разбирам от това

                    Психологията ми е само хоби, както вече леко ми омръзна да казвам. Също както и още доста други неща.

                    А за да правиш разлика между психология и психиатрия. Психиатрията е клон от медицината. За теб специално обяснение поради равнището ти на обща култура, психолога се занимава със здрави хора, психиатъра с болни. Психиатъра предписва лекарства, психолога няма това право.

                    Коментар


                    • ЕТ "Бойко Борисов"

                      Чудите се, защо ли? Особено, след „МВР“АД.

                      А, спокойно каквото и да си мислите не е тва :lol:

                      Е, причината за странните ми писания, донякъде се дължи на неизбежната професионална деформация, настъпваща с практиката, ма както добре знаем никой не е съвършен, дори Той…………..

                      Дооообре, както би казвал лирическия герой Жоро Бекъма. Няма да ви мъча повече.

                      Абе, виновник за днешните ми терзания пред белият лист е фундаментално изказване на онзи-който-строи-магистралите пред медиите днес, разказвайки как ще протекат изборите в Неделя, а именно:

                      аЗ срещу Доган!
                      Баси, къФ нещо, а?

                      От време на време и най-вече ако пропуснем да си пием хаповете, изпускаме по някоя реплика от типа, че тва неговото е тоталитарна диктатура в чистият и вид. Естествено, веднага се обажда някой от онези разбиратели, които ги има при всяка власт и обяснява, как подобно определение било вражеска и прочие пропаганда? Да, де ама нещо твърде много станаха признаците. Даже не съм сигурен, че вече са признаци. Направо си е факт!

                      Първи забеляза, че признаците на влошаване у болния са се превърнали в диагноза с летален изход добрият доктор …………..не бе, как Хаус, не е Хаус, а д-р Тони Филипов, който заяви, че ситуацията се колебае в тесните граници между конституционната и абсолютната монархия.

                      Още по-точно, онзи ден Иван Бакалов в публикацията си определи случващото се, като режимът Борисов.

                      Факт!

                      Ситуацията, покрай проведените избори за пореден път потвърждава тъжната истина.

                      Спокойно, няма да ви приказвам за изборите и за тва как са се провели. Не сте кьорави, имате глави на раменете си, а и честно казано на мен ми писна. За това реших да ви запозная с политическата сатира, която винаги се развихря в тоталитарните режими и която се намира в небивал подем, напоследък.

                      ЦИК – Цецо Избира Кандидатите

                      Предизборен крясък от някой кандидат: Не пускайте празни бюлетини, че Цецо ги попълва………………


                      Това за съжаление не е никак смешно.

                      Добре де, ето ви и нещо смешно:

                      В р.Марица имало делфини? И ние не знаехме за делфините?

                      Смешно ли, ви е?

                      А на едно място взели, че Му премерили КИ и описали резултатите, което ме навежда на някой спомени за Виденовата зима, че и на известни аналогии.

                      Не знам, защо? Сигурно и ние остаряваме, знам ли?

                      Толкова за днес!

                      Гепи, Гелуин!

                      Както би казал, средностатистическия нашенец, учил някога руски език в училище.

                      Речник на използваните чуждици и съкращения в публикацията:

                      *Онзи-чието-име-не-се-произнася е от Банкя

                      http://hadjigenov.com/?p=1920

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Ами вземи си увеличи малко общата култура, ако четеш само предизборни плакати нищо добро няма да излезе от теб. Новините по телевизията и политическата агитация водят до трайна смърт на мозъчни клетки.
                        Аз в профила си съм писал от какво се интересувам, виж. Ти не си писал нищо. И от теб чуваме само психиатрия и политическа любов с червени, което спада към особен клон на психиатрията - равновесната.
                        ПП И като отидеш в неделя да гласуваш си сложи червените прашки, че Станишев ги обича с такива.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                          Манков ти нали ходиш за гъби в неделя, какво се косиш за нас тогава не те разбирам ... гледай си гъбките , мизерния си животец и не се занимавай с глупости....Какво искаш да ни убедиш ,че си по голям умник от нас ли..Ами не си пич , не си.а си обикновен гъбар...
                          Не ми пука дали съм пич или умник, Йофска. Аз съм си аз и нема пред кого да се доказвам. Нема и не се.

                          Но ми пука как гласувате вие, овцете, защото и аз покрай вас, овцете, съм в кюпа ви овчешки.

                          А и вълк не искам да съм - понеже съм извън вашата игра офци-вълци.

                          Та затова се пъна, Йофцо - белким се сетите нещо, та малко и аз да въз-дъхна по-свободно.
                          Но - надали. Нищо друго не е безкрайно, освен глупостта.
                          Last edited by vmankov; 28.10.2011, 20:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                            Нямам спомени от там. Както и познания като теб. То в центъра на София психиатрия не се учи. Току що съобщиха, че не се е върнал един с нарушено равновесия. Ако се върне му обещават да го пуснат за изборите. Айде беж, заяко, беж!
                            Ами вземи си увеличи малко общата култура, ако четеш само предизборни плакати нищо добро няма да излезе от теб. Новините по телевизията и политическата агитация водят до трайна смърт на мозъчни клетки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Не знам, твоите спомени какво ти говорят
                              Нямам спомени от там. Както и познания като теб. То в центъра на София психиатрия не се учи. Току що съобщиха, че не се е върнал един с нарушено равновесия. Ако се върне му обещават да го пуснат за изборите. Айде беж, заяко, беж!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                ами на път сме...но за съжаление не обичам тройките .. та ако си правиш устата няма да те огрее...
                                Много брадясал аватар, направо ми убива желанието

                                Коментар

                                Working...
                                X