IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    обясняваш ми като на малоумник...Не знам защо си мислиш ,че аз съм малоумен като тебе ...и защо си мислиш ,че с претоплени манджи , ще внесете някаква драстична промяна в това което утре ще ви се случи...На хората , които мразите бесепето , но толкова силно мразите Герб , че ще гласувате за бесепето и за бате ламбо.....
    Всеки гласуващ за бесепето е човек на омразата , за разлика от гласуващите за Герб - това са образованите , с поглед напред , усмихнатите , търсещите реализация хора ..... ти искаш да си от първите ..Бъди .... и успех утре на изборите.
    Хахаха, ако герб разчита на образованите, с поглед напред, усмихнатите и търсещи реализация хора значи няма да могат да вземат повече от 5% на избори

    герб са насочени към читателите на уикенд и монитор промити мозъци. Към тези които вярват на новините по телевизията без да се замислят, към тези чиито гласове могат да бъдат привлечени с елементарни слухове. ГЕРБ е партията на социалните аутсайдери - за това и събира толкова гласове

    Не случайно най-големите подръжници на ГЕРБ са жълтите медии на Доган.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Ами очевидно ГЕРБ мислят така щом оставиха сайта да работи само един ден и след това трябва да се влиза през кеша на гугъл А щом ГЕРБ смята че хората не трябва да знаят това мисля че че е редно да се знае
      обясняваш ми като на малоумник...Не знам защо си мислиш ,че аз съм малоумен като тебе ...и защо си мислиш ,че с претоплени манджи , ще внесете някаква драстична промяна в това което утре ще ви се случи...На вас , които мразите бесепето , но толкова силно мразите Герб , че ще гласувате за бесепето и за бате ламбо.....
      Всеки гласуващ за бесепето е човек на омразата , за разлика от гласуващите за Герб - това са образованите , с поглед напред , усмихнатите , търсещите реализация хора ..... ти искаш да си от първите ..Бъди .... и успех утре на изборите.

      Коментар


      • Това видео в този сайт съвсем ясно показва че ГЕРБ не са белите рицари които ще спасят България от проблема с корупцията, защото и те самите са яко затънали в същите схеми, които прави Доган. Бойко и Доган са две лица на едно и също явление - корупцията в политиката. Бруталното потъпкване на демокрацията чрез цигански гласове.

        Мисля че всеки български гражданин със съвест ще е възмутен от тези практики, също както се възмущава от Доган. Просто защото единственото различие между ГЕРБ и ДПС е в етническите черти на лицето на тези които правят това. Няма никакво различие нито в действията им, нито в отношението към избирателите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          когато се свършат разумните доводи и когато сме най-близо до Голямата болка ,започваме да вадим от чорапите каквото и да е , включително и миризливото си бельо...
          Равновесен в други теми си нормален човек , но тук те барва идиотизма...Тази стара историйка мислиш ли,че много ще ви помогне да "отвратите" хората от лошия Герб.....
          Ами очевидно ГЕРБ мислят така щом оставиха сайта да работи само един ден и след това трябва да се влиза през кеша на гугъл А щом ГЕРБ смята че хората не трябва да знаят това мисля че че е редно да се знае

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Как ГЕРБ са правили избори 2009, сега очевидно са доразвили начина за печелене с правенето на невалидни бюлетини и платените статии
            когато се свършат разумните доводи и когато сме най-близо до Голямата болка ,започваме да вадим от чорапите каквото и да е , включително и миризливото си бельо...
            Равновесен в други теми си нормален човек , но тук те барва идиотизма...Тази стара историйка мислиш ли,че много ще ви помогне да "отвратите" хората от лошия Герб.....

            Коментар


            • Как ГЕРБ са правили избори 2009, сега очевидно са доразвили начина за печелене с правенето на невалидни бюлетини и платените статии

              http://webcache.googleusercontent.co...ient=firefox-a

              Коментар


              • http://www.youtube.com/watch?v=lpRjy...layer_embedded

                Засрамете се с тея псевдо комунаги, дето искате да гласувате за тях

                Коментар


                • Слушах последните обръщения на Росен Плевнелиев и Ивайло Калфин.
                  На Росен сякаш беше писано сякаш в офиса на Атака. От него лъхаше само омраза и разделение на хората. Как може този толкова иначе умерен човек да прочете такова нещо?
                  Единственото, което постигна ГЕРБ в политиката за две години е неистовата поляризация и разделение на народа. Не съм си представял че 22 години след падането на Тодор Живков може да се насажда такова противопоставяне и омраза.
                  Надявам се в неделя партията ГЕРБ, водеща към гибел държавата да бъде наказана.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • НЕ! на високите цени на горивата...


                    Днес на стадион Левски части на Плевневлиевата НКВД са пребили младежи скандиращи "Витков президент"! Няколко са в Пирогов!
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      ....Борда няма нужда да се маха , само трябва да го трансформират да е към щатски долар а не към евро ...
                      ти да не си от екипа на Милен Велчев
                      сега остава и дълга да го трансформираме към долара....пък по някое време долара може да се запъти към паритет с еврото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        що не видиш какви думи използваш към мен в постовете ти. Около какво се концентрират мислите ти. Ами все около психично здраве. Което щеше да е ок ако бяхме в подходящ форум, но за тема за президентски избори е просто странно. От което съдя че съзнанието ти се занимава с това, как аз те преценявам в тази област. И въпреки настойчивите ми писания че не съм специалист ти продължаваш да кръжиш около тази тема.

                        Което за мен е ясен знак че това те притеснява, че има нещо в теб което те тревожи в тази област. И тъй като все пак запазваш смисъл в изреченията ти, очевидно не си луд. Остава да е нещо друго. Нещо което не ти дава спокойствие. Което смяташ че те прави различен от другите хора. И то различен в кофти посока.

                        Така че предложението ми да говориш с психолог беше съвсем добронамерено. Както казах те не са психиатри, това че си приказваш с някой от тях не те прави луд, не означава че и се съмняваш че си луд. Пък де да знае човек може като си изясниш себе си и вече да не изпитваш желание да гласуваш за ГЕРБ.
                        Объркани мисли на объркан човек.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                          Борисов: Аз или Доган - това е изборът
                          http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4249391
                          А аз си мислех че ще избираме Плевнелиев.
                          Самият Борисов ясно показа, че за него не е важен човекът, който стои зад поста-президент.
                          Важно е да му е подчинен, за да е сигурен за влиянието си!

                          Ще си копирам мнението от обяд...за да го допълня. Виждам, че мира не ви дават правомощията на президента, за които пак има много загрижени, но ПОМНИТЕ ли какво промени с ЦЯЛАТА СИ ПАРЛАМЕНТАРНА ВЛАСТ за повече от 2 години ГЕРБ?
                          НИЩО!

                          Напротив, назначи отново Сертов(бесепарския кадър на ДАНС и личен покровител на Алексей Петров) в новите Служби.


                          Късата памет и сляпата политическа привързаност на избирателите са мечтата на всеки политик. Затова и Б. Борисов само едно си пее - Магистрали, магистралиии (Панаири, Панаириии на Лилито повече ме кефи)...и отклонява всякакви въпроси за това какви промени направи в службите и законодателната власт...

                          Но ето накратко(не че не го знаете) от американските грами:
                          ГЕРБ обаче не пожела да промени статуквото на двете преториански служби след идването си на власт. През февруари 2010 Бойко Борисов отхвърли възможността за реформа на НРС и НСО до края на мандата на Първанов със странния аргумент, че "един ден ГЕРБ може да има свой президент". Така и не стана ясно какво точно означава това и дали удобното положение с едноличния и непрозрачен контрол над тези агенции ще бъде запазено.

                          Месец по-късно, през март 2010 в разгара на скандала около импийчмънта на Първанов управляващите от ГЕРБ отново заговориха за изземване от президента на контрола върху Националната разузнавателна служба (НРС) и Национална служба "Охрана" (НСО). В крайна сметка идеята беше изоставена, а "вифаджиите" и "подлизурковците" останаха на постовете си.
                          http://www.bivol.bg/wldrashkov.html
                          Или синтезирано - Не е важна реформата на службите, а само тяхната употреба!
                          Единствената разлика с Хитлер е, че членството ни в ЕС, все пак ни оставя някаква надежда.
                          Нищо, че всичко от властта И медиите е под контрол - контрол...с любезното съдействие на ДОГАН ( така, че не плашете гаргите с Калфин и Доган , Доган си следва интересите и те са в лагера на Борисов сега )

                          Ако оставите настрана политическите си пристрастия, които не е ясно на какво се базират - на някаква ясна партийна платформа и идеи или на личен интерес, то ще видите, че участваме в поредното шоу

                          Опозиция нямаме. Не и такава, която да се явява като коректив на управлението.
                          Както и управлението не използва властта си, за да накаже неправомерните действия на предишните. Напротив, бетонира със закон минали техни неизгодни за гражданството облагодетелствания(напр. заменките).
                          Древните са преценявали по делата, не по думите.

                          Това, което все повече мисля, е че БСП не иска касиране на президентските избори, защото не е убедена, че резултатът няма да е още по-трагичен за нея.

                          Евентуално, след вота в неделя може и да се предприемат някакви действия за пред публиката.
                          Трябва, все пак, да вярваме, че имаме различни партии и някаква опозиция.

                          Преди месец, при размириците в Катуница, Първанов застана плътно до Б.Борисов.
                          Макар и правилна, позицията му демонстрираше, по-скоро отнемане на предимство за уж, партията му БСП.

                          Във вечерта на изборите, Доган веднага заяви своята подкрепа за БСП и Станишев(Калфин)
                          Забележете, само срещу - целувка.
                          Дори не се опита, както обикновено прави да прикрие, че всъщност играе точно СРЕЩУ Калфин с тази си позиция и подметната шега показва забавлението му или типичният му цинизъм, но при него са едно.

                          Та, какво ще избираме в неделя - Борисов или другарите зад гърба му?!

                          Във втория случай, поне ще остане място и за приличие и привидно разделение на властите и шанс за коректив.
                          Last edited by съни(тя); 28.10.2011, 23:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                            Нищо друго не е безкрайно, освен глупостта.
                            така е ..и определено я имаш в излишък.....Овцете са в родопите и делиормана, в пенсионерските клубове също...та въпроса ми е ти към коя група спадаш....Защото родопските овце имат шанс...другите са обречени и се надявам да не си от тях....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Стамболов ,ти Луканов недей да го слагаш сред хора които нищо не са направили за България.Луканов е единственния , който не прие командите от вън и действа в интерес на България и затова беше убит ! България щеше да е окъсала повече от Македония в момента , ако не беше това лично решение на Луканов да си сложи главата в торбата.
                              В хазната нямаше никакви пари и той взе газ от руснаците с много голяма комисионна , която да се полага на партията му...обаче подадоха газта към предприятия на ниската цена..обърнаха я в пари с производство на енергоемка продукция и вкараха тези пари в хазната.В момента единственно Бойко има този потенциал - да вземе някое решение накриво. Н а негово място първото решение може да бъде . за по малко оцапване на идеята за Герб във властта..те сега искат яко да го оцапат чорбаджиите отвън.Борда няма нужда да се маха , само трябва да го трансформират да е към щатски долар а не към евро или онези от Европа да кихнат 25 милиарда на българските банки - скромно, Гърция лапа по 100 по 100.Как би му се отразило на ойрото България да се закачи зазеления гущер и да даде пример как се излиза от кризата - ще се появят много последователи !
                              25 миларда евро чрез фиктивен заем , да не се връщат...Просто в момента ни трябват адски много , за да се прекрати този геноцид и намаляване на българската нация..
                              имам въпрос...с алкохола ли злоупотребяваш или с белото...Възможен отговор : с двете.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                                Абе момче, ти нещо наистина не си в ред. Я си отиди при групата по интереси на четвърти километър и там се прави на умен.
                                що не видиш какви думи използваш към мен в постовете ти. Около какво се концентрират мислите ти. Ами все около психично здраве. Което щеше да е ок ако бяхме в подходящ форум, но за тема за президентски избори е просто странно. От което съдя че съзнанието ти се занимава с това, как аз те преценявам в тази област. И въпреки настойчивите ми писания че не съм специалист ти продължаваш да кръжиш около тази тема.

                                Което за мен е ясен знак че това те притеснява, че има нещо в теб което те тревожи в тази област. И тъй като все пак запазваш смисъл в изреченията ти, очевидно не си луд. Остава да е нещо друго. Нещо което не ти дава спокойствие. Което смяташ че те прави различен от другите хора. И то различен в кофти посока.

                                Така че предложението ми да говориш с психолог беше съвсем добронамерено. Както казах те не са психиатри, това че си приказваш с някой от тях не те прави луд, не означава че и се съмняваш че си луд. Пък де да знае човек може като си изясниш себе си и вече да не изпитваш желание да гласуваш за ГЕРБ.

                                Коментар

                                Working...
                                X