IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Шапка,ти наистина си нещастен човек!!!
    Шаран,
    това е типичния безмозъчен герберастки стил. Не какваш нищо в защита на ЦИК, ами почваш да ме обсъждаш. През хурката ми е какво казваш за мен.
    Кажи правилно ли е герберчетата от ЦИК да не съберат кворум и да гласуват каквото и да е решение по казуса с депутатите.
    Нека да кажат:
    Правилно са били там или Неправилно... А не така... няма кворум.

    А оня брадатия Маркс от давна съм го игнорнал, щото е излишно да чета дивотии.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Неговият проблем е ,че се мисли за умен!!!
      Кефалче знаеш ли че реагираш на стръв и то от по голямата риба ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        С това "дообре", направо ме смаза....
        Ти ся кво!!!
        Не ми се занимава стебе!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Дообре!!!
          С това "дообре", направо ме смаза....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Кефале, аз си мисля ,че легена в който плуваш, го мислиш за море.....
            Дообре!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              Неговият проблем е ,че се мисли за умен!!!
              Кефале, аз си мисля ,че легена в който плуваш, го мислиш за море.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                вместо да е най-щастливия човек на света ...Шумен стана третия най-комунистически град в света след Пхенян и Хавана ... той пак нещастен.....странна работа
                Неговият проблем е ,че се мисли за умен!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Шапка,ти наистина си нещастен човек!!!
                  вместо да е най-щастливия човек на света ...Шумен стана третия най-комунистически град в света след Пхенян и Хавана ... той пак нещастен.....странна работа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                    И герберастките хейтъри не се стаеайте много да тролите във форума. И без това съм ви сложил "игнор".
                    А КАК БОЛИ, БОЛИ , БОЛИ .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      С липса на мнозинство ЦИК си изми ръцете за случая с депутатите от ГЕРБ с чували

                      Ето как герберската ЦИК не желае да се произнесе по очевадното нарушение. Просто няколко герберастки члена на комисията не участват в гласуването или отиват да пият кафе. Така комисията няма кворум от 2/3 и НЯМА решение.
                      И някой ще ми каже че изборите са ЧЕСТНИ?!?!?!?!
                      Герберастките депутати ходят да контролират комисията, разнасят бюлетини и всичко е редовно????

                      И герберастките хейтъри не се стаеайте много да тролите във форума. И без това съм ви сложил "игнор".
                      Шапка,ти наистина си нещастен човек!!!

                      Коментар


                      • С липса на мнозинство ЦИК си изми ръцете за случая с депутатите от ГЕРБ с чували

                        Ето как герберската ЦИК не желае да се произнесе по очевадното нарушение. Просто няколко герберастки члена на комисията не участват в гласуването или отиват да пият кафе. Така комисията няма кворум от 2/3 и НЯМА решение.
                        И някой ще ми каже че изборите са ЧЕСТНИ?!?!?!?!
                        Герберастките депутати ходят да контролират комисията, разнасят бюлетини и всичко е редовно????

                        И герберастките хейтъри не се стаеайте много да тролите във форума. И без това съм ви сложил "игнор".
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                          това означава , че 50 % от българите сме социални аутсайдери......ти ще си повярваш още малко.... Можеш да влезеш в сайта на ЦИК да си оплакнеш душата и да се поуспокоиш малко , че ден преди изборите си доста изнервен.... ти си добре обаче .....Станишев от 3 дена сънувал само кошмари.....
                          Ами 50% аутсайдери е съвсем нормален процент. Все пак не могат 80% от хората да са над средното

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            ГЕРБ е партията на социалните аутсайдери - за това и събира толкова гласове
                            това означава , че 50 % от българите сме социални аутсайдери......ти ще си повярваш още малко.... Можеш да влезеш в сайта на ЦИК да си оплакнеш душата и да се поуспокоиш малко , че ден преди изборите си доста изнервен.... ти си добре обаче .....Станишев от 3 дена сънувал само кошмари.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              страни хора сте почитателите на бесепето.....изумявате ме .... Много обичате генералните изводи извадени от частен случай , дори така ви омекват мозъците , че само и само да оплюете нормалните хора се опитвате да им пришиете собствените и на вашите любими партньори долните и унизителни качества......Точно съвестните и разумните хора , които ти зовеш не кълват на подобни манипулации...
                              пак ти казвам тази риторика е действаща в близкото село с 15 къщи... там старците може и да се заслушат...
                              Ами шефа ГЕРБ за Пловдив говори как невалидните бюлетини са един от начините да спечелят изборите. След това хвали някакъв там как е успял да направи повече невалидни бюлетини и след това се разбират да разпространят този опит с правенето на невалидни бюлетини. И това 2009

                              На тези избори невалидните бюлетини достигат такова ниво, че на практика могат да решат изхода от изборите в доста общини. И не знайно как все в полза на ГЕРБ. Като преди това ГЕРБ така промениха бюлетините и начина на гласуване, че да е по-лесно правенето на невалидни бюлетини.

                              Нали знаеш - не си параноик ако наистина се опитват да те измамят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Това видео в този сайт съвсем ясно показва че ГЕРБ не са белите рицари които ще спасят България от проблема с корупцията, защото и те самите са яко затънали в същите схеми, които прави Доган. Бойко и Доган са две лица на едно и също явление - корупцията в политиката. Бруталното потъпкване на демокрацията чрез цигански гласове.

                                Мисля че всеки български гражданин със съвест ще е възмутен от тези практики, също както се възмущава от Доган. Просто защото единственото различие между ГЕРБ и ДПС е в етническите черти на лицето на тези които правят това. Няма никакво различие нито в действията им, нито в отношението към избирателите
                                страни хора сте почитателите на бесепето.....изумявате ме .... Много обичате генералните изводи извадени от частен случай , дори така ви омекват мозъците , че само и само да оплюете нормалните хора се опитвате да им пришиете собствените и на вашите любими партньори долните и унизителни качества......Точно съвестните и разумните хора , които ти зовеш не кълват на подобни манипулации...
                                пак ти казвам тази риторика е действаща в близкото село с 15 къщи... там старците може и да се заслушат...

                                Коментар

                                Working...
                                X