IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хм! Кеворк!

    Невъзможният нов ден. Сам срещу всички

    Мъжът се подава от мрачния вход на стара софийска кооперация и се оглежда. Не изглежда много сигурен - сякаш някой му е възложил да прави нещо, което той не харесва особено, после някак несръчно излиза на улицата. И походката му е неуверена, а пък гласът му кънти изкуствено, когато започва да поздравява минувачите. Едно дете отговаря на поздрава му, но майка му гледа свирепо и го дръпва да вървят по пътя си.

    И по-нататък някои отвръщат на поздрава, а други го подминават, сетне обаче мъжът се натъква на добър наш познайник, който го очаква широко усмихнат: "Добро утро, приятел - казва той. И допълва: - Денят ще бъде хубав!?"

    Двамата се съгласяват с тази прогноза, без синоптикът Емо да е наблизо, и се отдалечават, а ние виждаме, че ги следва някакво множество.

    Ох, да не продължавам, че ще се разплача от тия инфантилно-лирични опуси на БСП. По-рано бе дивотията с трамвая развалина, в който нямаше никакви пътници - ако не броим същия симпатичен мъж, който трябва пак и пак да им върши някаква работа, сега пък дойде ред на клипа с кухото "Добро утро" - поне звукът да бяха изравнили както трябва, да не звучи толкова неестествено.
    .....................

    Кеворк Кеворкян

    Приказки за телезивията

    В. Стандарт

    Коментар


    • Двоен агент!

      Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Имаш ТЕЗА в заглавието. Изложение, което не подкрепя тезата и НЯМАШ заключение. Имаш само твърдение, че в големите градове ГЕРБ е манипулирал вота. Ама точно в големите градове това е по-трудно. Докато в малките селца е по-лесно. С което изобщо не твърдя, че ГЕРБ не е манипулирал. Нито пък твърдя, че в малките се манипулира.
      И няма нужда някой да ми дава на МЕН данни. Аз мога да си ги взема сам от сайта на ЦИК.
      Но сега съм доста уморен, щото пътувам от сутринта и не ми се гледа много. От утре обаче съм в отпуск и ще ти кажа къде са манипулирали здраво. Вече съм засякъл някои неща на първи тур. А като публикуват секционните протоколи от втория тур-ще има изненади.
      gigow още с предишния ти пост се видя и на теб колко ти е акъла. За разлика от масата тук аз те усетих що за стока си още преди седмици когато почна да даваш оценки как ГЕРБ ще спечелят.

      Изобщо нямам никакво намерение да се занимавам да отговарям на глупости от сорта как в по-големите градове е по-трудно да се манипулира вота!
      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
        gigow никой не ти дава данни на теб за кмет.

        Поста ми ясно е написан ИМА СИ ТЕЗА, ИЗЛОЖЕНИЕ И ЗАКЛЮЧЕНИЕ и данните в него са само за президент!

        Единствено в поста ми е опоменато някакво име, че печели кметски пост - Следващия път ще се постарая съвсем да ги опростявам нещата щото явно на народа му е трудно и това да асимилира.
        Имаш ТЕЗА в заглавието. Изложение, което не подкрепя тезата и НЯМАШ заключение. Имаш само твърдение, че в големите градове ГЕРБ е манипулирал вота. Ама точно в големите градове това е по-трудно. Докато в малките селца е по-лесно. С което изобщо не твърдя, че ГЕРБ не е манипулирал. Нито пък твърдя, че в малките се манипулира.
        И няма нужда някой да ми дава на МЕН данни. Аз мога да си ги взема сам от сайта на ЦИК.
        Но сега съм доста уморен, щото пътувам от сутринта и не ми се гледа много. От утре обаче съм в отпуск и ще ти кажа къде са манипулирали здраво. Вече съм засякъл някои неща на първи тур. А като публикуват секционните протоколи от втория тур-ще има изненади.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Коментар не е нужен!

















          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Е и какво доказва това?
            Ами виж резултатите от балотажа в Каспичан!
            За президент: 53.!% за БСП и 46.9% за ГЕРБ.
            А за кмет: 41,03 за БСП и 58.97 за ГЕРБ

            А всъщност за кметския балотаж хората не гласуват за БСП или за ГЕРБ, а гласуват за личността. Пък Каспичан са два файтона хора и се познават. Кандидата на БСП Николов е абсолютен партиен апаратчик. Беше зам. областен по време на тройната коалиция, а преди е бил и кмет на Каспичан, та хората добре го познават. Каква ти тук манипулация?
            gigow никой не ти дава данни на теб за кмет.

            Поста ми ясно е написан ИМА СИ ТЕЗА, ИЗЛОЖЕНИЕ И ЗАКЛЮЧЕНИЕ и данните в него са само за президент!

            Единствено в поста ми е опоменато някакво име, че печели кметски пост - Следващия път ще се постарая съвсем да ги опростявам нещата щото явно на народа му е трудно и това да асимилира.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
              Много лесно могат да бъдат хванати ГЕРБ в пълно фалшименто!

              Каспичан. Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на Каспичан, съобщиха за Радио „Фокус”-Шумен от Общинската избирателна комисия. Води двойката Ивайло Калфин - Стефан Данаилов с 2121 гласа, за Росен Плевнелиев и Маргарита Попова са гласували 1873 души.
              Е и какво доказва това?
              Ами виж резултатите от балотажа в Каспичан!
              За президент: 53.!% за БСП и 46.9% за ГЕРБ.
              А за кмет: 41,03 за БСП и 58.97 за ГЕРБ

              А всъщност за кметския балотаж хората не гласуват за БСП или за ГЕРБ, а гласуват за личността. Пък Каспичан са два файтона хора и се познават. Кандидата на БСП Николов е абсолютен партиен апаратчик. Беше зам. областен по време на тройната коалиция, а преди е бил и кмет на Каспичан, та хората добре го познават. Каква ти тук манипулация?
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • http://www.segabg.com
                Разликата между Плевнелиев и Калфин падна на 5% или според статията - За кандидата на ГЕРБ са гласували 1 692 330 избиратели, а за Калфин - 1 527 383, разликата е 164 947.


                Според мен не е голям повод за хвалене победа с такава преднина и то когато става на въпрос за избор на президент. Ако включим и негласувалите грубо излиза, че всъщност 1 на 4 души е подкрепил Плевнелиев. Ще видим.

                Коментар


                • Много лесно могат да бъдат хванати ГЕРБ в пълно фалшименто!

                  Каспичан. Милена Недева от ГЕРБ е новият кмет на Каспичан, съобщиха за Радио „Фокус”-Шумен от Общинската избирателна комисия. Води двойката Ивайло Калфин - Стефан Данаилов с 2121 гласа, за Росен Плевнелиев и Маргарита Попова са гласували 1873 души.

                  Рудозем – Смолян от ОИК в града. За кандидатпрезидентската двойка на ГЕРБ Росен Плевнелиев и Маргарита Попова са гласували 3401 от жителите на Рудозем, а за Ивайло Калфин и Стефан Данаилов, гласовете са 3481.


                  На президентските избори, варненци са предпочели двойката Росен Плевнелиев -Маргарита Попова, за които са гласували 81 006 души или 65,71%. За Ивайло Калфин -Стефан Данаилов са гласували 42 268 души или 34,29% на сто от избирателите.

                  ------------------------------------

                  Народа на България е един и същ!

                  Не може по равно навсякъде пък у главните градове двойно.

                  Въпросът е там, че и да бъдат касирани изборите и да ги проведем отново резултата надали ще се промени, защото никой не е в състояние да направи проверка на въведените протоколи и да каже да така е или не пълна измама е.

                  Чака ни Борисово управление докато е жив!
                  Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                    гълъбче не си разбрал намекът ми .Последната 8 т .е евентуално ако послушкото стане президент какво ще последва

                    И що да я сменям?Напротив оставам тука .Много скоро ще разберете какво ви е подготвил Рапона.След като минем през него ,дано ни дойде акъла ,защото сме и много тъпи на всичкото отгоре !Няма толкова тъп народ като нас който си трае и вярват на всяка лъжа !Чакам и искам да видя -ще бъде интересно !
                    Уважавам всеки, който осъзнае и признае сам слабостите си! Браво, коки!

                    И все се чудя, наистина ли си от Русе!?

                    Коментар


                    • коки-Битие
                      1. А Луканов позна Демокрация; и тя зачна и роди Филип; и каза: С помоща на червените придобих премиер.
                      2. Роди се още брата му Костов. Костов пасеше стадо, а Филип беше премиер.
                      3. И след време Костов се огорчи и лицето му се помрачи.
                      4. И Демокрация рече: Защо си се разсърдил и защо е помрачено лицето ти?
                      5. И дойде Симеон и управлява земята и пасе овцете.
                      6. И Навъди се триглава ламя, която опоска горите в Родопите.
                      7. И появи се юнак Бойков и уж преряза главите на Ламята, но сгреши и преряза Демокрацията...
                      8. И стана тъмнина и хаос и тогава почнаха човеците да призовават Господното име
                      Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      ..... и гласуваха.
                      гълъбче не си разбрал намекът ми .Последната 8 т .е евентуално ако послушкото стане президент какво ще последва
                      Елементарно, Коксън! Сменяй държавата! Пожелавам ти успех и реализация в чужбина. Остави ни нас да се мъчим тук.
                      И що да я сменям?Напротив оставам тука .Много скоро ще разберете какво ви е подготвил Рапона.След като минем през него ,дано ни дойде акъла ,защото сме и много тъпи на всичкото отгоре !Няма толкова тъп народ като нас който си трае и вярват на всяка лъжа !Чакам и искам да видя -ще бъде интересно !
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                        Егати държавата в която живеем.
                        Елементарно, Коксън! Сменяй държавата! Пожелавам ти успех и реализация в чужбина. Остави ни нас да се мъчим тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          ......
                          8. И стана тъмнина и хаос и тогава почнаха човеците да призовават Господното име!
                          ..... и гласуваха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            С липса на мнозинство ЦИК си изми ръцете за случая с депутатите от ГЕРБ с чували

                            Ето как герберската ЦИК не желае да се произнесе по очевадното нарушение. Просто няколко герберастки члена на комисията не участват в гласуването или отиват да пият кафе. Така комисията няма кворум от 2/3 и НЯМА решение.
                            И някой ще ми каже че изборите са ЧЕСТНИ?!?!?!?!
                            Герберастките депутати ходят да контролират комисията, разнасят бюлетини и всичко е редовно????

                            И герберастките хейтъри не се стаеайте много да тролите във форума. И без това съм ви сложил "игнор".
                            Много си прав гигов.Да напомня на тия които им е къса паметта ,че герберите с подкрепата на ДПС през пролетта ,заедно избраха за шеф на ЦИК Красимира Медарова /+10 представители са техни/и председател на Комисията за конфликт на интереси.Имат крава пият мляко, имат си ЦИК, правят си всякакви ЦИРКОВЕ и част от народ гласува за тях.Егати държавата в която живеем.
                            Last edited by коки; 29.10.2011, 17:18.
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар



                            • Битие
                              1. А Луканов позна Демокрация; и тя зачна и роди Филип; и каза: С помоща на червените придобих премиер.
                              2. Роди се още брата му Костов. Костов пасеше стадо, а Филип беше премиер.
                              3. И след време Костов се огорчи и лицето му се помрачи.
                              4. И Демокрация рече: Защо си се разсърдил и защо е помрачено лицето ти?
                              5. И дойде Симеон и управлява земята и пасе овцете.
                              6. И Навъди се триглава ламя, която опоска горите в Родопите.
                              7. И появи се юнак Бойков и уж преряза главите на Ламята, но сгреши и преряза Демокрацията...
                              8. И стана тъмнина и хаос и тогава почнаха човеците да призовават Господното име!
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Еба си и цирка стана тая думокрация.

                                Коментар

                                Working...
                                X