IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако трябва да се избира между куклата на Бойко и калфата на Доган и Гоце, аз мисля, че очевидно е да се избере бойковата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
      Мдааа, еми щом такъв е изборът - между Борисов и Доган, аз избирам Борисов. Има ли някой, който да избере Доган???
      То на Бойко човек ако му вярва на глупостите значи ние живеем богато и пре богато а на германците проблема им е че Дянков не им е министър да им свали пенсиите на 200 лева.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        На мен за разлика от теб никой не ми плаща да пиша камо ли пък на брой постове
        тъй ли... баси ти си бил голям бонак тогава... безплатно да стържиш по форумите...Виж неска го докарах до сто и пейсе лева ..Ела да те черпя едно джони син етикет....

        ей равновесен ти нали се жалваше от хората с под 10 мнения ...влез в другата тема да видиш какъв екземпляр се е появил ..100 % ,че ще се влюбиш до уши в него...без майтап, голям сладур е .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
          Борисов: Аз или Доган - това е изборът
          http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4249391
          А аз си мислех че ще избираме Плевнелиев.
          СТана официално всичко Плевнелиев на пресконференцията след вота щесе появи в костюм на Буратино с конци на ръкавите

          Коментар


          • Мдааа, еми щом такъв е изборът - между Борисов и Доган, аз избирам Борисов. Има ли някой, който да избере Доган???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от comet Разгледай мнение
              Аз пък мисля че твоето е "елементарно съждение".
              Недоразумението Сергей Станишев го направиха смешен и западняците, и руснаците, и турците, а диктатурата би била на ДПС/Турция (военно организирана структура, в сравнение със сегашната разпасана БСП/България).
              Пии си хапчетата, торазина не би трябвало да го пропускаш

              Коментар


              • Борисов: Аз или Доган - това е изборът
                http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4249391
                А аз си мислех че ще избираме Плевнелиев.
                http://georgipiskov.blogspot.com

                Коментар


                • Last edited by comet; 23.04.2013, 18:29.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                    пич ти си ми ясен , сега от 10 кладенеца вода ще налееш за да ни "докажеш" че бялото не е бяло...
                    И ти си ми ясен, можеш да пускаш безкраен брой безсмислени постове само за да имитираш работа. На мен за разлика от теб никой не ми плаща да пиша камо ли пък на брой постове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      БСП са пълни с лагери. Там няма единоначалие. те по между си се мразят сигурно по-силно отколкото мразят други партии. Така че не е едно и също дали управлява партия с вътрешни фракции или Мафия с един Дон начело.
                      пич ти си ми ясен , сега от 10 кладенеца вода ще налееш за да ни "докажеш" че бялото не е бяло...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от taliban Разгледай мнение
                        Какво ще се подобри в страната след избирането на Плевенлиев??????
                        Моето настроение!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                          Хвани единия, па удари другия.
                          Без никакво съмнение.

                          Иначе - да, ползвайте си лъжата "избори", направени от други заради вас.
                          "Вашият" избор ви издига в очите ви, все пак. Щото имате нужда от..
                          Манков ти нали ходиш за гъби в неделя, какво се косиш за нас тогава не те разбирам ... гледай си гъбките , мизерния си животец и не се занимавай с глупости....Какво искаш да ни убедиш ,че си по голям умник от нас ли..Ами не си пич , не си.а си обикновен гъбар...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                            значи когато Гоце бе президент , а станишев министър председател нямаше еднолична власт и диктатура, но сега ще има така ли...Как си въртиш червения задник където ти е удобно... бравос... Голяма любов към това бекапето бе братче, направо ти се чудя...Виж онези платените червени драскачи като им спряха джобните и на момента спряха да драскат , но ти си неуморен, Както и оня малоумник равновесния психолог.....
                            БСП са пълни с лагери. Там няма единоначалие. те по между си се мразят сигурно по-силно отколкото мразят други партии. Така че не е едно и също дали управлява партия с вътрешни фракции или Мафия с един Дон начело.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                              Спомнете си какво донесе коцентрацията на власт по времето на управлението:

                              Петър Стоянов -президент и Иван Костов - мин. -председател /СДС-1997-2001г/
                              Георги Първанов - президент и Сергей Станишев - мин. председател /БСП-2005-2009/

                              За това не допускайте на 30 октомври 2011 г. да се случи това:
                              Бойко Борисов, пардон Плевнелиев - президент и Бойко Борисов - мин. председател.
                              Всяка еднолична власт е равна на диктатура. Да не допуснем диктатурата на Борисов през 2011 г., все още има шанс!!!
                              значи когато Гоце бе президент , а станишев министър председател нямаше еднолична власт и диктатура, но сега ще има така ли...Как си въртиш червения задник където ти е удобно... бравос... Голяма любов към това бекапето бе братче, направо ти се чудя...Виж онези платените червени драскачи като им спряха джобните и на момента спряха да драскат , но ти си неуморен, Както и оня малоумник равновесния психолог.....

                              Коментар


                              • Хвани единия, па удари другия.
                                Без никакво съмнение и съвсем смело.
                                ГЕРБ е четвъртата вълна, излъчена от икономическата и политическа сепия (даже не и октопод), наречена БКП.

                                Иначе - да, ползвайте си лъжата "избори", направени от други заради вас.
                                "Вашият" избор ви издига в очите ви, все пак. Щото имате нужда от.
                                Last edited by vmаnkov; 28.10.2011, 16:53.
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X