IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам за вас но аз приех изборните резултати доста тежко и в момента имам температура и ме заболя главата.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Или си ги носил на някоя манифестация!!!
      Не.Ти си бил дистрибутор!!!
      Няма лошо! Важното е да се чете! От всичко по малко. Оттам нататък от човека зависи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
        И какво, ще повтаряме старите грешки ли?
        Какви грешки ? Повечето от тия са затвора + конфискация на всичко .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Едно трябва да ни е ясно като избиратели.
          Никога не трябва да се дава цялата власт на една партия, пък била и тя "най-каматната"......
          Не сме и дали нищо. Тя си я ВЗЕ.
          Ако не вярваш поинтересувай се за Русия и си помисли на Путин дали някой му дава властта.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
            Чета по някоя книжка, чат-пат.
            Или си ги носил на някоя манифестация!!!
            Не.Ти си бил дистрибутор!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
              Това що не го каза преди 5 год. или тогова беше в реда на нещата .По дяволите , не разбирате ли че това е следствие от това което са правили Доган, Станишев , Първанов ( най вече ) ,, доста от НДСВ ( начело с Велчев ) , някои отСДС и т.н.
              И какво, ще повтаряме старите грешки ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Ти откъде ги знаеш тези лозунги момко!!!
                Чета по някоя книжка, чат-пат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                  Споко те бюлетините вече ги изброиха тези вашите бюлетини не са нужни.


                  Бе то майтап, майтап ама ...........................

                  Джей, във Варна как успяхте да пратите на балотаж баш най големите МАСКАРИ
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Едно трябва да ни е ясно като избиратели.
                    Никога не трябва да се дава цялата власт на една партия, пък била и тя "най-каматната"......
                    Добре чиче!!!Ще го имам завит!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
                      И на мен не ми се гласува за партийци, но като си помисля какъв е избора - да се даде цялата власт в ръцете на хора, които и досега се опитваха да правят каквото си искат... На път сме едно вето на закон да няма кой да сложи!? Ще връщаме ли чл.1 от конституцията? Някои може да не са чели много книжки, но добре са се учили от живия пример!
                      Това що не го каза преди 5 год. или тогова беше в реда на нещата .По дяволите , не разбирате ли че това е следствие от това което са правили Доган, Станишев , Първанов ( най вече ) ,, доста от НДСВ ( начело с Велчев ) , някои отСДС и т.н.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
                        Ами то повече от това? " Вся власть советам!" и на чужди съветници(най вече на един-от американско)!?
                        Ти откъде ги знаеш тези лозунги момко!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Още аргументи може ли!!!Може и да се навия!!!
                          Едно трябва да ни е ясно като избиратели.
                          Никога не трябва да се дава цялата власт на една партия, пък била и тя "най-каматната"......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Още аргументи може ли!!!Може и да се навия!!!
                            Ами то повече от това? " Вся власть советам!" и на чужди съветници(най вече на един-от американско)!?
                            Last edited by citizen_bg; 24.10.2011, 13:09.

                            Коментар


                            • Бате Пешо - Доган но и него после 500 години не можем да го махнем , не че Бойко ще можем.Тябва масово да се гласува и то за по СИНИЯ кандидат - Калфин.Пешка с погнуса разбира се че ще се гласува , ти да виждаш някой свестен човек за кандидат за президент , те са марионетка , до марионетка , производство на бившата ДС. Плевнелиев е и немска агентура , ама онези да го отпишат щото е повече ДС вече.И пак ти казвам - по добре да гласуваме за червените , щото иначе все едно избираме тъмночервените - още по зле.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от citizen_bg Разгледай мнение
                                И на мен не ми се гласува за партийци, но като си помисля какъв е избора - да се даде цялата власт в ръцете на хора, които и досега се опитваха да правят каквото си искат... На път сме едно вето на закон да няма кой да сложи!? Ще връщаме ли чл.1 от конституцията? Някои може да не са чели много книжки, но добре са се учили от живия пример!
                                Още аргументи може ли!!!Може и да се навия!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X