IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • БСП са пътници - чакам резултатите по възраст и образование за да видя що за кретени гласуват за тях. Изненадан съм от високия им процент

    Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    "няма да гласувам" е любима мантра на БСП/ДПС, щото червените бабички и крепостните на доги, не четат вестници, форуми (те всъщност изобщо не могат да четат). Но те ще отидат под строй да гласуват, а тези дето се правят на умрели лисици и агитират за НЕгласуване, са най-подлите и гнусни плужеци.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Само вързах твоето мнение за Калфин с Куневица!!!
      А по отношение на гласуването ти,смятам че е несериозно!!!
      Но това е твое право!!!
      Ако е за шоу,што не!!!Но нещата в момента са доста сериозни,за да имаме такъв подход!!!
      Имаш право на мнение за моето гласуване.Те нещата в живота винаги са сериозни за разлика от политиката.Като видях кои са кандидатите за президент първата мисъл която ми мина беше Боже защо толкова много мразиш българите?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
        "Синята идея" тотално я компрометираха, изродите. Ако се бяха удържали да са принципни и да не краднат, сега щеше да е различно, НО това е положението.
        Язък, ние сега нямаме дясна партия. Болшевиките наистина са ни евали мамата!
        Синята идея както и идеята на ДПС са идеи на ДС и Луканов.Те бяха създадени за да може БКП никога да не губи и винаги да контролира България.Просто народа глупав не можа да проумее този факт дълги години.Да не говорим че и сега не вдява за ДПС.Явно в ДС са работили много умни хора.Синята идея беше създадена за да направи бившите комунисти капиталисти и по този начин да се компроментира.Сценария беше доста добре разигран от драгалевския мангал Костов.Синя идея е имало само в главите на простия народ.ДС му взе гласа информираше от Дарик радиото на доносника Радев и той вярваше че гони комунизма.Представям си как са се забавлявали другарите по онова време.Те оглавиха и СДС и ДПС и Зелените и всички гласувахме за тях.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Кефалче ти четеш ли какво съм писал за Куневица във форума или говориш без да мислиш.Гласувал съм за Светльо Витков.Щото ми харесва неговия девиз "Тея 20 годин се ебават с нас време е ние да се ебаваме с тях"
          Само вързах твоето мнение за Калфин с Куневица!!!
          А по отношение на гласуването ти,смятам че е несериозно!!!
          Но това е твое право!!!
          Ако е за шоу,што не!!!Но нещата в момента са доста сериозни,за да имаме такъв подход!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Хе,хе!!!Как си приличат с Мигленчето!!!Как сладко говорят!!!И никога не противоречат на електората!!!
            Кефалче ти четеш ли какво съм писал за Куневица във форума или говориш без да мислиш.Гласувал съм за Светльо Витков.Щото ми харесва неговия девиз "Тея 20 годин се ебават с нас време е ние да се ебаваме с тях"

            Коментар


            • Брат отдавна ти е прегряло релето май - просълзих се от смях

              Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Бате Пешо - Доган но и него после 500 години не можем да го махнем , не че Бойко ще можем.Тябва масово да се гласува и то за по СИНИЯ кандидат - Калфин.Пешка с погнуса разбира се че ще се гласува , ти да виждаш някой свестен човек за кандидат за президент , те са марионетка , до марионетка , производство на бившата ДС. Плевнелиев е и немска агентура , ама онези да го отпишат щото е повече ДС вече.И пак ти казвам - по добре да гласуваме за червените , щото иначе все едно избираме тъмночервените - още по зле.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Продължавам да се забавлявам с резултатите Ето например, двойката кандидати на великата СИНЯ КОАЛИЦИЯ, истинските десни, есенцията на демокрацията, любимците на нацията, цветът на Драгалевци, гордостта на Раковски 134 и т.н. и т.н имат ...... 52 910 гласа (при обработени 87.59% от протоколите в страната), а лудият човек на лудото Яне, пишман юриста, пишман преподавателя по право, гордоста на клиника "Св. Наум", човекът, който уволнява - 54682 гласа! Хвала на таквизи радетели на синята идея!

                П.С. Да не говорим , че някои си Стефан Георгиев Солаков и Галина Асенова Василева от някаква си ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ имат 74995 гласа!?!
                "Синята идея" тотално я компрометираха, изродите. Ако се бяха удържали да са принципни и да не краднат, сега щеше да е различно, НО това е положението.
                Язък, ние сега нямаме дясна партия. Болшевиките наистина са ни евали мамата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Не ме моли.Никога няма да се превърна в това което ненавиждам.Ако гласувам за тоя мазен апаратчик ще имам големи проблеми със съвестта ми.Повръща ми се от мазния му гласец.Вълк в овча кожа
                  Хе,хе!!!Как си приличат с Мигленчето!!!Как сладко говорят!!!И никога не противоречат на електората!!!

                  Коментар


                  • Продължавам да се забавлявам с резултатите Ето например, двойката кандидати на великата СИНЯ КОАЛИЦИЯ, истинските десни, есенцията на демокрацията, любимците на нацията, цветът на Драгалевци, гордостта на Раковски 134 и т.н. и т.н имат ...... 52 910 гласа (при обработени 87.59% от протоколите в страната), а лудият човек на лудото Яне, пишман юриста, пишман преподавателя по право, гордоста на клиника "Св. Наум", човекът, който уволнява - 54682 гласа! Хвала на таквизи радетели на синята идея!

                    П.С. Да не говорим , че някои си Стефан Георгиев Солаков и Галина Асенова Василева от някаква си ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ имат 74995 гласа!?!
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      В нашата страна от много време "нормалните ги смятат за луди ".....
                      А има и една пастмина от наслагачи и нагаждачи, които са винаги с новата власт и я потурчват....." Турчев, ти си бил по-голям турин , от турците бе....


                      Нещо да ти говари този абзац...???
                      Не бе Чиче,на Вас все някой друг ви пречи!!!Я класовия враг,я метео прогнозата ,я Б.Борисов,я снаа ми Гюрга....!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Бате Пешо - Доган но и него после 500 години не можем да го махнем , не че Бойко ще можем.Тябва масово да се гласува и то за по СИНИЯ кандидат - Калфин.Пешка с погнуса разбира се че ще се гласува , ти да виждаш някой свестен човек за кандидат за президент , те са марионетка , до марионетка , производство на бившата ДС. Плевнелиев е и немска агентура , ама онези да го отпишат щото е повече ДС вече.И пак ти казвам - по добре да гласуваме за червените , щото иначе все едно избираме тъмночервените - още по зле.
                        Не ме моли.Никога няма да се превърна в това което ненавиждам.Ако гласувам за тоя мазен апаратчик ще имам големи проблеми със съвестта ми.Повръща ми се от мазния му гласец.Вълк в овча кожа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Чиче,от вас има ли някой нормален???
                          В нашата страна от много време "нормалните ги смятат за луди ".....
                          А има и една пастмина от наслагачи и нагаждачи, които са винаги с новата власт и я потурчват....." Турчев, ти си бил по-голям турин , от турците бе....


                          Нещо да ти говари този абзац...???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Ти луд ли си бее?.....
                            Еби им ....на герберите и ходи се разходи.....
                            Чиче,от вас има ли някой нормален???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Не знам за вас но аз приех изборните резултати доста тежко и в момента имам температура и ме заболя главата.
                              Ти луд ли си бее?.....
                              Еби им ....на герберите и ходи се разходи.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Не сме и дали нищо. Тя си я ВЗЕ.
                                Ако не вярваш поинтересувай се за Русия и си помисли на Путин дали някой му дава властта.
                                Малиййй, колко си прав...
                                С учител Тато и последовател на "Брато", какво да очакваме ???
                                Скоро ще почнат с паметниците, след това спирките на метрото и после.......бах мама му...не ми се мисли...

                                Коментар

                                Working...
                                X