IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам момчета, но аз за софийски президент на политбюро, нямам намерение да гласувам. А може и за Калфин да пусна глас, напук, щом ония в София подкрепят Кирил Йорданов, да си сърбат попарата после.

    Без разделяне на България като федерация или конфедерация няма да мине! Всяка жаба трябва да си знае гьола и не може някакъв си шоп да определя какво ще става в нашия град и да реди партийни листи и да прибира над 50 % от местните данъци, за да си строи метро. В краен случай максимум до 10 години ще се развие югославския вариант искаме или не. И той пак ще е по-добър от сегашната ситуация на столица и колонии.
    Last edited by Jay Gould; 24.10.2011, 16:42.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Сега остава да убедиш тези в Северна България да пътуват от Русе до Видин и обратно по Дунава, и колко са заблудени те да искат нормали пътища

      Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

      Нормалната логика е, че най-евтин е корабния транспорт, после железниците, после сухопътния и накрая въздушния ). Неслучайно развитите икономики наблъскаха луди средства, за да вдигнат средната скорост на влаковете си. Същото се случва и в Китай.

      .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
        Бат Пешо що не си гледаш земеделието ами се занимаваш с несвойствени неща. Тая магистрала не е за Софиянци само - тя свързва София, Пловдив, Стара Загора, Бургас а след това и Варна - толкова ли е трудно да се разбере това. И трафика не е само от София към морето, а и обратно. А събери сега населението на тези няколко града и сметни какъв процент са от всички в БГ
        Те са такъв процент щото народа избяга в Гърция Италия и Испания.Ако не е комплекса Марица Изток Стара Загора е кръгла нула.А за пръв път чувам че магистрала Тракия е до Варна.Ми за врачани плевенчани търновлии и русенци защо да няма магистрала.Да не би малко хора да живеят в тези градове.Ми Варна Шумен Разград Търговище да не са второ качество?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Щото сигурно е неизползваем!!!
          ЕЕЕЕ, защо дадоха 5 000 000 лв ???

          Коментар


          • И какво като свързва София, Пловдив, Стара Загора, Бургас а след това и Варна???
            Това Северна България какво я топли??

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              А сега какво е? Тирове на влакове........ ще видиш след 2 години де сме ?

              Въпроса е :
              Като го направиха и похарчиха толкова пари, защо не се ползва ?
              Щото сигурно е неизползваем!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Този рефрен е от 2 години.
                Преди това какво беше? Тирове на влакове, влакове на кораби и кораби на самолети и накрая - ей ни де сме.
                А сега какво е? Тирове на влакове........ ще видиш след 2 години де сме ?

                Въпроса е :
                Като го направиха и похарчиха толкова пари, защо не се ползва ?

                Коментар


                • Бат Пешо що не си гледаш земеделието ами се занимаваш с несвойствени неща. Тая магистрала не е за Софиянци само - тя свързва София, Пловдив, Стара Загора, Бургас а след това и Варна - толкова ли е трудно да се разбере това. И трафика не е само от София към морето, а и обратно. А събери сега населението на тези няколко града и сметни какъв процент са от всички в БГ

                  Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Гигов трафик там има през август.Другите 11 месеца няма.И не ме интересува как се изнервяли софиянци на път за море..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    ТИР транспортът никога няма да умре. Особено за бързоразвалящи се стоки. Още повече - ние и да направим железници, каква е ползата, ако румънците, сърбите или турците ги нямат?
                    Никой не иска тировете да умрат.Понеже не вдяваш ще ти напиша с главни букви какво искаме
                    1.ДАНЪК ОБЩ ДОХОД ДА СТАНЕ МЕСТЕН.ТОВА РАЗБИРАШ ЛИ ГО?
                    2.ПАРИТЕ В ДЪРЖАВАТА ДА СЕ РАЗПРЕДЕЛЯТ РАВНОМЕРНО.ДА СЕ РАЗВИВАТ ВСИЧКИ РЕГИОНИ А НЕ САМО СОФИЯ?
                    3.ДАНЪК ПЕЧАЛБА СЪЩО МЕСТЕН.ТАКИВА КАТО МЕТРО БИЛА МЕН ТЕЛ И ДРУГИ АКО НЕ ПЛАЩАТ НА СЪОТВЕТНАТА ОБЩИНА ДА СИ ОБИРАТ КРУШИТЕ И ДА ОСТАВАТ САМО В СОФИЯ.СОФИЯНЦИ ЩЕ ГОВОРЯТ ПО МОБИЛНИ ТЕЛЕГОНИ САМО КОГАТО СА СИ В СОФИЯ
                    4.НА СОФИЯНЦИ ДА СЕ ЗАБРАНИ СЪС ЗАКОН ДА ВЗЕМАТ РЕШЕНИЯ ЗА РАЗВИТИЕТО НА БЪЛГАРИЯ.ДА СИ РЕШАВАТ ЗА СОФИЯ.

                    Коментар


                    • Браво, на това му се вика с твоите камъни по твоята глава

                      Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      А ти чувал ли си за влак?! Или в твоя случай за теснолинейка. А защо не се възползваш и от сиромашкия съвет на маранди за велосипед?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Те това е Аноне....
                        И го има изградено .
                        На Драгоман за 200м паркинг (рампата и коловоза си бяха там) дадоха 5 млн в началото на годината !!!!!
                        Уж щяха да правят такъв превоз и после нищо....
                        Щото рефренът "Магистрали, магистрали...грандомани, грандомани " залива всичко....
                        Този рефрен е от 2 години.
                        Преди това какво беше? Тирове на влакове, влакове на кораби и кораби на самолети и накрая - ей ни де сме.

                        Коментар


                        • Хахаха ама че долна лъжа. Само да споменем че Доган дето уж щеше да подкрепи ГЕРБ подкрепи кого - ами червените разбира се. Въпреки всички платени писачи тук който твърдяха как имало договорка между бойко и доган

                          Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          не знам кой ги е дал тези данни, но ти съвсем ....през просото...

                          По-реалната истина е:

                          Около 3/3 от гласувалите цигани са гласували за ГЕРБ.

                          Поне така твърдят НЕгерберските медии... и логиката на "плащачите"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            И кво сега - Идва турския тир от Германия. На Калотина го товарим на влак до Свиленград ...
                            Те това е Аноне....
                            И го има изградено .
                            На Драгоман за 200м паркинг (рампата и коловоза си бяха там) дадоха 5 млн в началото на годината !!!!!
                            Уж щяха да правят такъв превоз и после нищо....
                            Щото рефренът "Магистрали, магистрали...грандомани, грандомани " залива всичко....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Гигов трафик там има през август.Другите 11 месеца няма.И не ме интересува как се изнервяли софиянци на път за море.Да ходят в Турция и Гърция.Хем по хубаво хем по евтино хем по бързо и по чисто.А шофьорите на север от балкана да не би да не се нервят.А тировете как ни газят.Ми румънските безумци?Ти виждал ли си румънски шофьор.Изпреварва колона от тир,бетоновоз,малко камионче и моя милост с голяма скорост и без никаква видимост щото има завой.Ми пътя до село е 10 км ма аз изминавам 15 щото карам на зиг заг заради дупки.Ще развиваш държавата равномерно и навсякъде.Като си почнал Тракия ще почнеш Хемус а не Струма. Парите ще се разпределят навсякъде за да има за всички.
                              А ти чувал ли си за влак?! Или в твоя случай за теснолинейка. А защо не се възползваш и от сиромашкия съвет на маранди за велосипед?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Тук си в голяма грешка. Не понасям пожарникаря, но магистрала от Стара Загора до Бургас е задължителна. Трафикът особено лятно време е огромен. А как се изнервят шофьорите от бавното движение след Стара Загора до Айтос.... И като се изнервят започват безумни изпреварвания. И катастрофи, и убийства...
                                Гигов трафик там има през август.Другите 11 месеца няма.И не ме интересува как се изнервяли софиянци на път за море.Да ходят в Турция и Гърция.Хем по хубаво хем по евтино хем по бързо и по чисто.А шофьорите на север от балкана да не би да не се нервят.А тировете как ни газят.Ми румънските безумци?Ти виждал ли си румънски шофьор.Изпреварва колона от тир,бетоновоз,малко камионче и моя милост с голяма скорост и без никаква видимост щото има завой.Ми пътя до село е 10 км ма аз изминавам 15 щото карам на зиг заг заради дупки.Ще развиваш държавата равномерно и навсякъде.Като си почнал Тракия ще почнеш Хемус а не Струма. Парите ще се разпределят навсякъде за да има за всички.

                                Коментар

                                Working...
                                X