IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
    .. В северна България, не ни трябват пътища... "Струма" е по-важна!
    Ей за това е хубаво да се разведем и страната да се раздели. Всеки по пътя си ... Никога нищо общо не е имало между мисленето в София и източната част.
    Last edited by Jay Gould; 24.10.2011, 16:19.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Не съм гледала вчера пресконференции и днес набързо преглеждайки медиите, попаднах на фотосесийното им представяне )
      Някой, гледал представянето на ГЕРБ, може ли и малко текст да вкара в тези снимки



      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Бе ти за железница чувал ли си?Хем по чисто хем по евтино.Тирове там където няма влак.
        Трудно ще те "вдене" за какво шпрехаш

        Изследвал съм бегло проблема от любопитство. Към днешна дата средната скорост на влаковете в БГ-стан е с 20 км ...... надолЕ от по бай Тошово.

        Тия коридори ( медународни и за вътрешен туризъм ) спокойно могат да се дублират с железници при трафика ( качваш тир-а от границата на влака и готово ). Същото е и с контейнерите, които влизат от портовете Бургас/Варна.

        Нормалната логика е, че най-евтин е корабния транспорт, после железниците, после сухопътния и накрая въздушния ). Неслучайно развитите икономики наблъскаха луди средства, за да вдигнат средната скорост на влаковете си. Същото се случва и в Китай.

        Но ние сме богати в БГ-стан, а и комплексари. Ако някой не се е "костюмирал" с автомобила си, как някой ще го бръсне за слива, а пази Боже да се качи на велосипед примерно. Темата е дълга ....

        Чиърс на бебетата сладки!

        П.П. Та, да се налива в бездънна каца ( магистрали ), които после тир-овете съсипват за няма и година е просто смешно. Затова и поддръжката им я поема населението под формата на винетки и т.н.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
          Една железница може да бъде с пъти по-сигурна и по-бърза от който и да е ТИР! Това, че има малоумници, та не го проумяват ще е само в ощърб на България след време!
          ТИР транспортът никога няма да умре. Особено за бързоразвалящи се стоки. Още повече - ние и да направим железници, каква е ползата, ако румънците, сърбите или турците ги нямат?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
            ДО РУСЕ, РАЗГРАД,ПЛЕВЕН,ТЪРНОВО, ШУМЕН,СИЛИСТРА,ДОБРИЧ, МОНТАНА, ВИДИН, ЛОВЕЧ..... НЕ Е ЛИ НУЖНА!!!
            Мен си ме кефи да си пътувам 75 километра по магистрала до Плевен и после другите през селата да ме изпреварват румънски ТИР-ове! В северна България, не ни трябват пътища... "Струма" е по-важна!
            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
            България Над Всичко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Я като си такъв отворко вземи да ми кажеш от къде на къде пътуват турските тирове?И после сам ще се сетиш що са тирове а не влакове.Да си виждал турски тирове да пътуват за Бургас?От София примерно
              Е, па ти като си таксиджия, аз да не съм тираджия.
              Знам, че минават през наша територия - влизат или от Русе или през Калотина и пътуват главно към Свиленград.

              Коментар


              • А колко Тирове изобщо продължават да минават през Българска територия. Гърчолята направиха магистрала като слънце Някой пътувал ли е скоро от Истанбул към България. В близост до Истанбул Тировете са в 2-3 ленти на по 10 метра един от друг. По някое време - почти изчезват. В близост до Одрин са по 2-3 на километър

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Т.е. искаш да наредим на всички турски, иракски, ирански и други близкоизточни държави да забравят за превоз с тирове през наша територия? Само на контейнери?

                  Ти да не си селски на Бате Пешо??
                  Я като си такъв отворко вземи да ми кажеш от къде на къде пътуват турските тирове?И после сам ще се сетиш що са тирове а не влакове.Да си виждал турски тирове да пътуват за Бургас?От София примерно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    И кво сега - Идва турския тир от Германия. На Калотина го товарим на влак. От София до Пловдив го пускаме по магистралата и от Пловдив до Свиленград пак го товарим на влак...
                    Една железница може да бъде с пъти по-сигурна и по-бърза от който и да е ТИР! Това, че има малоумници, та не го проумяват ще е само в ощърб на България след време!
                    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                    България Над Всичко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      не знам кой ги е дал тези данни, но ти съвсем ....през просото...

                      По-реалната истина е:

                      Около 3/3 от гласувалите цигани са гласували за ГЕРБ.

                      Поне така твърдят НЕгерберските медии... и логиката на "плащачите"
                      Аз съм на 100% сигурен, че твоята истина е реалната. Няма как да е иначе.

                      Аз говоря за данни, които дадоха снощи по ТВ7. Не си спомням коя беше агенцията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                        Т.е. искаш да наредим на всички турски, иракски, ирански и други близкоизточни държави да забравят за превоз с тирове през наша територия? Само на контейнери?

                        Ти да не си селски на Бате Пешо??
                        Не съм, но искам...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          не идва ТИР, идва контейнер върху вагон...
                          Т.е. искаш да наредим на всички турски, иракски, ирански и други близкоизточни държави да забравят за превоз с тирове през наша територия? Само на контейнери?

                          Ти да не си селски на Бате Пешо??

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            И кво сега - Идва турския тир от Германия. На Калотина го товарим на влак. От София до Пловдив го пускаме по магистралата и от Пловдив до Свиленград пак го товарим на влак...
                            не идва ТИР, идва контейнер върху вагон...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Тук си в голяма грешка. Не понасям пожарникаря, но магистрала от Стара Загора до Бургас е задължителна. Трафикът особено лятно време е огромен. А как се изнервят шофьорите от бавното движение след Стара Загора до Айтос.... И като се изнервят започват безумни изпреварвания. И катастрофи, и убийства...
                              ДО РУСЕ, РАЗГРАД,ПЛЕВЕН,ТЪРНОВО, ШУМЕН,СИЛИСТРА,ДОБРИЧ, МОНТАНА, ВИДИН, ЛОВЕЧ..... НЕ Е ЛИ НУЖНА!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Бе ти за железница чувал ли си?Хем по чисто хем по евтино.Тирове там където няма влак.
                                И кво сега - Идва турския тир от Германия. На Калотина го товарим на влак. От София до Пловдив го пускаме по магистралата и от Пловдив до Свиленград пак го товарим на влак...

                                Коментар

                                Working...
                                X