IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Не е важно кой как гласува, а важно е кой как брои!
    +1
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Ето ти Бате Пешо:

      За периода от 2014 - 2020 г. ще представим проектите:
      лот 3 на магистрала „Струма" Благоевград - Сандански - 67.5 км за 500 млн. евро
      лот 6 на магистрала „Тракия" Варна - Бургас - 100 км за 350 млн. евро
      лот 0 на магистрала „Тракия" София - Калотина с дължина 50 км за 150 млн. евро
      София - Гюешево - дължина 85 км за 200 млн. евро
      скоростен път Русе - Шумен за 150 млн. евро
      скоростен път Русе - Велико Търново - Габрово, тунел Шипка - Стара Загора за 350 лн. евро
      магистрала „Хемус" , 245 км за 1.2 млрд. евро
      скоростен път „Рила" - 80 км за 200 млн. евро
      Софийски околовръстен път - 500 млн. евро
      Мостове на река Дунав при Силистра - Кълъраш и Оряхово - Бекет за 400 млн. евро.

      Коментар


      • Миранда докато такива като тебе са на държавна работа такива като мен ви плащат заплатите от данъците си. Да ти изкарам ли глупостите, които писа преди време за 10 % срив на БВП и другите простотии - ценза ти въобще не ме интересува, виж какво съм писал аз за икономиката и какво писа ти после виж реално какво е станало и ела да целуваш ръка.





        Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Пич,

        аз не ти говоря от партийна хранилка, а защото съм с подобен ценз и затова мога да си позволя да сравнявам. Разбирам ти плоския "мерак" да ме вкараш в "твоята" полемика, ама няма стане.

        Добре, такива като мен говорят, да си водите записки, а не да ми се дръвчите. Капиш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
          Нали ви правят дунав мост 2 - все едно аз да те питам южна България какво я топли той, а? или може би го правите с частни пари?
          Тоя мост го строят 15 години дано след още толкова го построят.Ако изобщо го построят дотогава у Видин няма да е останал никой.Това е безумие мост от никъде за никъде.Та друго освен тоя ненужен мост можеш ли да посочиш срещу
          1.Софийското метро
          2.Тракия
          3.Люлин
          4.Марица
          5.Струма
          6.Ж.П. магистралата Тракия
          7.Околовръстния път на София
          И сравни парите които се изсипват на север и на юг от Балкана.
          Че то по добре да минаваме към румънско или сръбско.А Бойко като го насвият резаните откъм Тракия и Марица да го видим накъде ще ходи.
          Last edited by Бате Пешо; 24.10.2011, 17:00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            ..И Варна ох там пълни безумци.Жалко за хубавия някога град.
            Абе ти добре ли си бе! 100 пъти писах вече как са правени изборите във Варна и как представителя на ГЕРБ Кирчо Ментата "стига" до балотаж. Реално не повече от максимум 5 % (само циганите във Варна и членовете на ГЕРБ) са гласували за тоя дебил с педалски и акохолен уклон. Максимум 10 % да има реално и то ако ГЕРБ са събрали всички цигани във Варна до един и са ги подкарали към урните!
            100 пъти обясних! След изборния ден, бюлетините заедно с протоколите отиват в колите да се карат.. Подмяната на протоколите и бюлетините става в колите! Протоколите се сменят с нови, фалшифицирани, вади се нужния брой бюлетини и се добавят тия за члена на ГЕРБ Кирчо Ментата. За всичко това са нужни не повече от 10 човека...
            Алоо, че във Варна при население 350 000 имаше напечатани 800 000 бюлетина! Пита ли се някой от вас що, или вярвате на медиите като ви говорят за Червената шапчица и Котаракът в чизми?!
            Не е важно кой как гласува, а важно е кой как брои!
            Last edited by Jay Gould; 24.10.2011, 17:01.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
              Нали ви правят дунав мост 2 - все едно аз да те питам южна България какво я топли той, а? или може би го правите с частни пари?
              Ще видиш Дунав мост2 га пръдне смоко... Я кажи колко милиарда са наляти в инфраструктура в Южна и Северна Българии, очевидно това не е една държава...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                На общия фон от безумия, не виждам какво те учудва и тоя нашенски "феномен", където Юг-а е толериран от държавата вече 20 години, за сметка на Севера.

                Ако някой ми даде световен аналог за подобна случка като нашенската, ще го черпя по избор. Понеже аз мога да мятам примери до утре с развити държави, където Севера е в пъти по-развит от Юга.

                П.П. Транспортните фирми на един господин дадоха тон за песен за "магистралите", плюс турския капитал при междуградските линии. Явно лобито е било перфектно и затова днес железниците са в колапс. Учудващо е защо "баламите" в развитите страни натрошиха толкова кинти за железници през тия 20 години, а ние пак "наобратно" на всякаква логика. Демек да наливаш средства в 3-тия по скъпотия вид транспорт, а не в първите два ( риторично ).

                Затова и в Софето все бучат, че им е скъпа храната, ами правете магистрали и търкаляйте стоката по тях, щот' в БГ-стан са от "умници" и нагоре. Е, накрая ще винаги ще има репликата "Ние тук в Софето и вие там в Провинцията и ще ви "олеква", ама надали ....?
                Ей затова не мога да разбера защо на Север от Балкана гласуват за пуяка от Банкя.И Русе и Плевен и Търново са на път да сложат герберасти.И Варна ох там пълни безумци.Жалко за хубавия някога град.Браво на Монтана и на Шумен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                  Сега остава да убедиш тези в Северна България да пътуват от Русе до Видин и обратно по Дунава, и колко са заблудени те да искат нормали пътища
                  Пич,

                  аз не ти говоря от партийна хранилка, а защото съм с подобен ценз и затова мога да си позволя да сравнявам. Разбирам ти плоския "мерак" да ме вкараш в "твоята" полемика, ама няма стане.

                  Добре, такива като мен говорят, да си водите записки, а не да ми се дръвчите. Капиш?

                  Коментар


                  • Нали ви правят дунав мост 2 - все едно аз да те питам южна България какво я топли той, а? или може би го правите с частни пари?



                    Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                    И какво като свързва София, Пловдив, Стара Загора, Бургас а след това и Варна???
                    Това Северна България какво я топли??

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                      ОК и коя от представените партий на изборите предлага да направи магистрала за врачани, плевенчани, търновлии и русенци?
                      То си има проект и се казва Хемус.А между Русе и Търново поне двоен път.Ма Бойко не ще да строи там.Той строи пътища за мутрите в Банско и бургаско.Мен няма да ме накара да им ходя по кирливите хотели.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                        И какво като свързва София, Пловдив, Стара Загора, Бургас а след това и Варна???
                        Това Северна България какво я топли??
                        На общия фон от безумия, не виждам какво те учудва и тоя нашенски "феномен", където Юг-а е толериран от държавата вече 20 години, за сметка на Севера.

                        Ако някой ми даде световен аналог за подобна случка като нашенската, ще го черпя по избор. Понеже аз мога да мятам примери до утре с развити държави, където Севера е в пъти по-развит от Юга.

                        П.П. Транспортните фирми на един господин дадоха тон за песен за "магистралите", плюс турския капитал при междуградските линии. Явно лобито е било перфектно и затова днес железниците са в колапс. Учудващо е защо "баламите" в развитите страни натрошиха толкова кинти за железници през тия 20 години, а ние пак "наобратно" на всякаква логика. Демек да наливаш средства в 3-тия по скъпотия вид транспорт, а не в първите два ( риторично ).

                        Затова и в Софето все бучат, че им е скъпа храната, ами правете магистрали и търкаляйте стоката по тях, щот' в БГ-стан са от "умници" и нагоре. Е, накрая ще винаги ще има репликата "Ние тук в Софето и вие там в Провинцията и ще ви "олеква", ама надали ....?

                        Коментар


                        • Е какво сега - никой не даде кинти за Светльо и ей го резултата: 2%
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
                            Сега остава да убедиш тези в Северна България да пътуват от Русе до Видин и обратно по Дунава, и колко са заблудени те да искат нормали пътища
                            Да, а тези желаещи да пътуват от от Плевен, Ловеч, Търново,Габрово и така нататък недуневски градове, ще стигат до Видин и Русе през Горно Токио, за по кратко...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              А ти чувал ли си за влак?! Или в твоя случай за теснолинейка. А защо не се възползваш и от сиромашкия съвет на маранди за велосипед?
                              О ти си научил че има влакове и вече ме поучаваш.Приемам съвета

                              Коментар


                              • ОК и коя от представените партий на изборите предлага да направи магистрала за врачани, плевенчани, търновлии и русенци?

                                Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Те са такъв процент щото народа избяга в Гърция Италия и Испания.Ако не е комплекса Марица Изток Стара Загора е кръгла нула.А за пръв път чувам че магистрала Тракия е до Варна.Ми за врачани плевенчани търновлии и русенци защо да няма магистрала.Да не би малко хора да живеят в тези градове.Ми Варна Шумен Разград Търговище да не са второ качество?

                                Коментар

                                Working...
                                X