IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Темата е ГЕРББББББББББББББББББББББ

    Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    ако искаш можем да си премерим кой от какво разбира и то на каквато искаш тема .... Не ме познаваш , НО знаеш ,че бъкел от нищо не разбирам и че съм по тъп от тебе.... А аз само знам ,че ПО - ТЪП от тебе няма на света...


    та давай ..кажи по какво да си мерим знанията...глупако от сега ти казвам , че си нямаш на представа с кого се опитваш да си мериш хилавия салам в гащите....
    Само факта, че защитаваш едно от най-некадърните управления на България показва, че си от най-слабо интелигентната прослойка на обществото.

    Срам ме е от всички които са гласували за Герб.

    Вие сте срам за България.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Проблема е от едни малоумници дето им викат ГЕРБ Граждани за малоумно и арогантно развитие на държавата.Какво да очакваме от физкултурник и пожарникар.Тоя последния мисля че има инженерно образование доколкото Магнаурската школа може да осигурява такова.Толкова ли е трудно да се пресметне колко е времето за гласуване в изборния ден и да се раздели на времето необходимо за гласуване на един човек за да се провери могат ли толкова хора наистина да гласуват?В малките населени места се гласува с 4 бюлетини хората за възрастни със забавени реакции и мислене.Толкова ли е трудно да се сложат по две или три кабини за да може едновременно да гласуват по двама трима.Но то да си малоумен и да си гербаджия е диагноза.Е те това е основния проблем.Господ е проклел тази прекрасна територия да се управлява от бездарници и малоумници.Как един свестен и нормален човек не се кандидатира.Кандидатите все от бавноразвиващите се.А ГЕРБ е партия на бавноразвиващи се.Двайсе години след 1989г да се връщаме във времената на Гочоолу и Дочоолу.
      явно си вече на 5 ракии ,че ти е толкова несвързано говоренето.....

      иначе си прав ,че има много бездарници и малоумници , но ако се замислиш дали те имат партийна окраска....или са навсякъде

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        джоузи, искаш ли да си го "премериш" с мен? Че с номенклатурата Симов може и да се правиш на мъж, но с мен ....
        давай... нямаш грижи....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
          Вчера 1 281 786 избиратели гласуваха за ГЕРБ, което представлява 18,48 % от имащите право на глас. Тези хора определят и вашето бъдеще в държавата!
          а за комунистите гласуваха ДВА ПЪТИ ПО МАЛКО ... е според вас тези ли хора трябва да определят вашето бъдеще.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Да бе да технически проблеми. така ли ви инструктира Цветанов. Кви са тези технически проблеми преброяването да трае по-дълго гласуването
            не слизай на нивото на измекярите във форума... не ти отива..

            А ако се интересуваш кое как в изборите все един приятел ще имаш който е участвал и да ти обясни...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Поздрави
              Вие там в Шумен от раз решихте спора май?
              Само за кмет.
              Иначе за общински съветници резултатът БСП-ГЕРБ е равен.
              А за президент повечето шуменци са гласували са Росен Плевнелиев.
              Което още веднъж доказва, че изборите за кмет са си мажоритарни и се гласува за личност, а не за обещания.

              Ще ми се и изборите за депутати да са изцяло мажоритарни.
              За да мога да го питам в очите народния избраник "ТИ какво свърши в народното събрание? ТИ как гласува за този закон? ТИ какви питания имаше към министрите?"
              И когато "избраниците на народа" не могат да отговорят задоволително, народът да може да ги отзове.
              Тогава и само тогава, когато зависят от НАС, а не от партийната централа, депутатите ще бъдат истински народни избраници. Сега са слуги-едните на Бойко, други на Станишев, трети на Доган, четвърти..... Само не и на народа!!!!
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Слънчице хората в провинцията не са глупави и много добре знаят какво е в техен интерес.Казах да сме почтени.Бойко и Цецо ни ги натрапихте софиянците.Сега няма да се оплаквате и да се правите на невинни.Да формално парите за метрото идват от ЕС ама вноската на България в ЕС откъде идва.А съфинансирането на проектите откъде е ?Казах ясно че не желаем софиянци да определят къде и колко болници да има и кой да е шеф.Не желаем да чакаме милостиня от оня дето плаща.Ръка няма да му целуваме.За пушки и дума да не става.Имаме претенции да сме интелигентни.Виж чехите и словаците как си взеха сбогом.Така правим и ние.Източна Румелия не е България.Прочети и предсказанието на Слава Севрюкова докъде ще докарат Източна Румелия нашите управници.

                Коментар


                • Вчера 1 281 786 избиратели гласуваха за ГЕРБ, което представлява 18,48 % от имащите право на глас. Тези хора определят и вашето бъдеще в държавата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    След като разбрах, че геният с брадата е бил преброител, всичко е ясно......
                    А гениалността се мултиплицира......
                    чичо ,чичо ...не знам защо ,но хората винаги са мразели по умния и по способния от тях..Великодушно ти позволявам да ме мразиш колкото си искаш...Няма да станеш по умен или по способен пич...ще си останеш същата ряпа


                    А м/у другото в изборите "преброители" бяха от всички политически партии...

                    Коментар


                    • Ясно е че простотията трудно се удържа и търси поле за изява
                      ++++++
                      България е на първо място в света по брутен вътрешен продукт на глава на населението.Продукта е простотия...
                      Жалко,че я демонстрира министър-председателя ни...

                      въпреки това ,ако не ме карат да чакам 2 часа да гласувам,ще гласувам за Плевналиев-познавам го отпреди да стане министър и вярвам,че може да е достоен президент и да се отърси от опеката на боко.
                      Друг е въпроса,че боко трябваше да се кандидатира за президент-щеше да си реже лентички,да се дуе като пуяка на Пешо,а Плевналиев да стане министър-председател-изключително кадърен ръководител,който ще погуби таланта си в церемониалности.
                      p.s. Иначе не мога да я трая милиционерската партия
                      там, където се унижава умът, се поощрява глупостта. Няма нищо по-страшно от освободената от всякакви морални и нравствени табута глупост. Има агресивна глупост, има и пасивна глупост. Мнозина казват, че страшна е първата. Но пасивният глупак сложиш ли го малко на високо, веднага се превръща във високоговорител на глупостта си. И става агресивен.
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Абе къде е Мейси? Май Трактора я уволни. Мир на праха й!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          СЪНИ ще ти го кажа и аз и не го приемай лично.Вземайте си софията и се омитайте щото на много хора ни писна от вашата наглост.Време е наистина за Велико народно събрание и за промяна в конституцията.Не искаме от София да ни определят данъците и да ни отпускат милостиня.Не искаме да ни назначават генерал губернатори шефове на полицията окръжни прокурори и съдии шефове на училища и болници.Всичките тези длъжности ще се избират на местни избори.Да се изправят кандидатите за съдии и прокурори и полицейски шефове за да питам аз директно защо този и онзи не са в затвора и защо се прави така.Да се изправи кандидата за шеф на болница срещу хората за да обясни за даренията и рушветите на докторите.Системата е порочна и облагодетелствува една шепа тарикати.Затова няма да я променят.Че то ако я променят дали Бойко ще се надува като моя пуяк и ще ходи наперен.Едни избори не може да направи ма тръгнал да раздава акъл в Европа.Ясно е че простотията трудно се удържа и търси поле за изява.Да беше се потупал по гърдите па да каже булгар булгар
                          И от моя страна няма нищо лично, иначе да съм спряла и да чета...

                          Виждам, че идеята се харесва и се ядосвате....за неосъществими неща към този момент. И пренесено ...просто се хаби енергия и още по-зле, насочват се погледите за проблемите в грешна посока.

                          2 болднати пасажа са всъщност - желанието и отговорът. Едното е свързано с другото

                          И София не си избира всички тия изброени длъжности - избира ги централната власт.
                          Сещаш ли се за избора на шеф на софийския градски съд от Цв.Цветанов(формално от ВСС)
                          Парите за метрото на София в голямата си част идват от програмите на ЕС.
                          Няма смисъл да продължавам, защото за мен е абсурден спора - столица-провинция.
                          Това е друг проблем, който е удобен на управляващите, включително и на тези от местно ниво - "ония в софия са виновни", да де, а той лично какво е направил?!

                          И пак на болднатото - това, което търсиш е федерален начин на управление.
                          Само дето за целта трябва да се убедят хората, че това е в техен интерес и да гласуват за хората, прегърнали идеята(днес в управлението няма такива)....или да грабнат пушките

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Маркс бе колега!
                            Дядо Маркс, създателят на конюмунистическия манифест. Дето герберите толкова му се кефят, че си го слагат за аватар!
                            Ха ха ха,

                            колега, разбрах че става дума за тази брада,

                            ама исках някой да сложи едно джи-пегче да стане по-забавно

                            Поздрави
                            Вие там в Шумен от раз решихте спора май?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              СЪНИ ще ти го кажа и аз и не го приемай лично.Вземайте си софията и се омитайте щото на много хора ни писна от вашата наглост.Време е наистина за Велико народно събрание и за промяна в конституцията.Не искаме от София да ни определят данъците и да ни отпускат милостиня.Не искаме да ни назначават генерал губернатори шефове на полицията окръжни прокурори и съдии шефове на училища и болници.Всичките тези длъжности ще се избират на местни избори.Да се изправят кандидатите за съдии и прокурори и полицейски шефове за да питам аз директно защо този и онзи не са в затвора и защо се прави така.Да се изправи кандидата за шеф на болница срещу хората за да обясни за даренията и рушветите на докторите.Системата е порочна и облагодетелствува една шепа тарикати.Затова няма да я променят.Че то ако я променят дали Бойко ще се надува като моя пуяк и ще ходи наперен.Едни избори не може да направи ма тръгнал да раздава акъл в Европа.Ясно е че простотията трудно се удържа и търси поле за изява.Да беше се потупал по гърдите па да каже булгар булгар
                              ++++++++++++++
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Кой е този гений с брадата? Може ли вдно джи-пегчи да видя
                                Маркс бе колега!
                                Дядо Маркс, създателят на конюмунистическия манифест. Дето герберите толкова му се кефят, че си го слагат за аватар!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X