IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много пикаене на газ тука бре!!!Някои май не са свикнали да губят!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение


      Станахме за посмешище с тия.

      Жалко за България.

      Истината ще излезне на яве.
      Цирк, Цирк, ходите ли на цирк ?
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
        Българският народ ясно, открито и демократично гласува доверие на ГЕРБ заради неговото добро управление. Всички останали комунистически приказки нас не ни интересуват и твърдо ги игнорираме.

        Следва да се отхвърлят антидемократичните ругатни относно избирателите - те най-добре знаят коя партия защитава и укрепва демокрацията, а това е ГЕРБ. Европа е с нас и потвърждава победата на демокрацията на изборите в България. Тя е много доволна от проявената висока избирателна активност.Маргиналните червени прояви на злоба и завист си остават маргинални.
        Това ли ви изказване ви пратиха по депешата от Цветанов за разпространение по форуми. Поне изглежда чисто милиционерски стил написана. Пълно отричане на всякакви обвинения. Нали това ви учат в Симеоново, поне би трябвало да ви учат така. Извъртяване на истината като се нарича черното бяло и същевременно нападение към личността на този който ви обвинява. След това намиране на някакъв външен високо ценен авторитет, който да застане зад думите ви и отново обезценяване на противника.

        Така като гледам само че ЕС още нищо не са казали, освен че има множество нарушения и че са били изгонени.

        Сори ама нито съм червен, нито се приемам за маргинал

        Коментар


        • Ето това е мнението ми за електората на ГЕРБ.

          Майката и детето от клипчето са типичен пример за умственото съдържание на гласоподавателите на Герб!

          http://vbox7.com/play:47ce9338
          Last edited by msimov; 25.10.2011, 12:34.
          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Не виждам какъв ти е проблема с касирането - ако сте спечелили честно пак ще спечелите. Виж ако победата ви е с милиционерски номера е разбираемо защо не искат да се повторят изборите но вече направени добре.
            Българският народ ясно, открито и демократично гласува доверие на ГЕРБ заради неговото добро управление. Всички останали комунистически приказки нас не ни интересуват и твърдо ги игнорираме.

            Следва да се отхвърлят антидемократичните ругатни относно избирателите - те най-добре знаят коя партия защитава и укрепва демокрацията, а това е ГЕРБ. Европа е с нас и потвърждава победата на демокрацията на изборите в България. Тя е много доволна от проявената висока избирателна активност.Маргиналните червени прояви на злоба и завист си остават маргинални.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
              Ако ми кажеш точно и с факти КАК могат да се фалшифицират изборите , ще ти кажа браво и лично аз ще застана на твоя страна...Но да ми прерзказваш приказките на станишевци и догановци и други видни "политици" НЕ го приемам за аргумент за МАСОВИ фалшификации..... Да вероятно на някои места е имало опити за някакво въздействие в/у изборния процес ..НО АЗ ти казвам пич ,че самия процес е така структуриран ,че ако ти си гласувал за лицето Х , това е и резултата... и няма никаква възможност в една урна да влязат бюлетини на "мъртви " души както някой се опитва да ни втълпи .... ( някакви кокита и гиговци )
              Хайде сега може да не съм наясно със самата технология на избора, но и аз гледам новини. В несебър някаква жена от избирателната комисия приказваше как целия хаос е бил направен за да се остави чувала с бюлетини без надзор. Във Фестивална хората скандираха МАФИЯ като видяха че е влязла камера. Така че очевидно твоето мнение за честността на изборите не се споделя от другите учестници в самия процес. За мен избори за които съществува съмнение за опорочаване трябва да бъдат касирани. Иначе в населението остава впечатлението че управляващите са откраднали победата си.

              Не виждам какъв ти е проблема с касирането - ако сте спечелили честно пак ще спечелите. Виж ако победата ви е с милиционерски номера е разбираемо защо не искат да се повторят изборите но вече направени добре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                тоест куража ти се поизпари ... е няма лошо , ще почакаме и до 2013 г. ...
                Чакам те на барикадите... можеш да почваш да се подготвяш, но да не забравиш ,че и тогава ще ти трябват топки , които към момента нямаш пич
                Пиши си пиши си но да си знаеш ти си срам за България!

                Срам за България е да се наричаш Българин!

                Ти си съучастник на Борисов това да ти е ясно!

                Толкова много Български народ пострада от Борисовото управление това всичкото ще тежи и на твоята съвест.

                Дано угризенията ти те ядат от вътре всеки ден

                А на Борисов му пожелавам съвестта да го разяде от вътре и да си докара рак. Дай Боже!

                Съсипахте народа и не ви е срам!
                Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                Коментар


                • Аз не знам как я смятате Вие, но според мен Герберските драскачи трябва да позамълчат. И така и така сме поставени пред много труден избор следващата неделя. Гербер или Комунист. И някакви си драскачи да ме убеждават, че трябвало да целувам ръка на ББ. Ай сиктир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                    Йосифчо нещата може да се позабавят но след парламентарните избори през 2013-та народа надали ще е толкова търпелив и благосклонен като сега.

                    Може да е след години но народа на България ще се освободи от Борисов!

                    Бъдете сигурни, че всички машинации на изборите ще излезнат на яве!
                    тоест куража ти се поизпари ... е няма лошо , ще почакаме и до 2013 г. ...
                    Чакам те на барикадите... можеш да почваш да се подготвяш, но да не забравиш ,че и тогава ще ти трябват топки , които към момента нямаш пич

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                      Ако това се случи (пази Боже), тогава значи помощ няма къде да се търси защото св.Нагъзаки ще да е застанал зад целият български народ !
                      Петърчо Ти ли си свети Нагазаки... поне с вазелин си намажи цвинктера , че да не ревеш много....

                      Коментар


                      • Стотици изхвърлени бюлетини се развяваха из улиците

                        http://cnyyk.blog.bg/novini/2011/10/...te-foto.841396

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                          Ти за какво зовеш пич ..за метежи и революции ли .. Да добре , но стиска ли ти да тръгнеш по тоя път... Стиска ли му на станишката или на доган да тръгнат по тоя път...И в крайна сметка от какво искаш да се "освободим" .......и да кажем ,че стане ...кои ще са освободителите според теб...Доган и станишев за Освободители ли ги приемаш и припознаваш....
                          Йосифчо нещата може да се позабавят но след парламентарните избори през 2013-та народа надали ще е толкова търпелив и благосклонен като сега.

                          Може да е след години но народа на България ще се освободи от Борисов!

                          Бъдете сигурни, че всички машинации на изборите ще излезнат на яве!
                          Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Не виждам да пиша никакви глупости. ГЕРБ са нарушили брутално изборното законодателство. Създали са основания да се смята че изборите е можело да бъдат опорочени и манипулирани. Създали са условия в които дори е трудно да се докаже дали това е така или не, тъй като всъщност манипулациите ако са се случили са станали там където се броят бюлетините. Всичко това е достатъчно основание да се иска касиране на изборите и наказване на виновните. Някъде да виждаш нещо неверно в това което съм писал. не създадоха ли ГЕРБ хаос, няма ли депутати на ГЕРБ там където се броят бюлетини, нямаше ли твърде много невалидни бюлетини. Всички ли които искаха успяха да гласуват, нямало ли е възможност за манипуларина на изборите при положение че очевидно доста чували с бюлетини или са стояли безнадзорни или са били поверени на грижата единствено и само на представители на ГЕРБ, не беше ли Цветанов едновременно отговорен за пазенето на бюлетините и за изборното представяне на ГЕРБ.

                            личното ми мнение е че дори само наличието на основателно съмнение че е напълно възможно изборите да са компрометирани да е достатъчно за касирането им. А компрометирането е очевидно и за слепите.
                            Ако ми кажеш точно и с факти КАК могат да се фалшифицират изборите , ще ти кажа браво и лично аз ще застана на твоя страна...Но да ми прерзказваш приказките на станишевци и догановци и други видни "политици" НЕ го приемам за аргумент за МАСОВИ фалшификации..... Да вероятно на някои места е имало опити за някакво въздействие в/у изборния процес ..НО АЗ ти казвам пич ,че самия процес е така структуриран ,че ако ти си гласувал за лицето Х , това е и резултата... и няма никаква възможност в една урна да влязат бюлетини на "мъртви " души както някой се опитва да ни втълпи .... ( някакви кокита и гиговци )

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
                              Напълно ясно е, че Борисов няма да пусне властта при никакви обстоятелства!

                              Напълно ясно е, че в България в близките няколко години няма да има честни избори.

                              И е напълно ясно, че може да отнеме години но народа в един момент няма да издържи и ще тръгне да се освобождава от Борисов така както тръгна да се освобождава и от Кадафи.
                              Ти за какво зовеш пич ..за метежи и революции ли .. Да добре , но стиска ли ти да тръгнеш по тоя път... Стиска ли му на станишката или на доган да тръгнат по тоя път...И в крайна сметка от какво искаш да се "освободим" .......и да кажем ,че стане ...кои ще са освободителите според теб...Доган и станишев за Освободители ли ги приемаш и припознаваш....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Отговора е елементарен, защото в България очевидно има твърде много тъпи, безхарактерни, с ниска култура и силно простеещи.
                                Какво повече искаш от народ,от който над 70 % слуша чалга ,единственото четиво е шоу,шок,жълтък и подобни и както каза един съфорумец неотдавна:

                                проблема на бг е,че се управява от некадърните българи,за това кадърните бягат.... в бг кадърността се измерва с партийни заслуги,роднински връзки и не на последно място доносничество-колко по голям доносник си бил,толкова по кадърен си в бг

                                и тия,които не са били доносници,нямат партийни заслуги,нито пък роднински връзки,бягат на места,където кадърността е дериват на знанието,а не на доносничеството.....
                                Че се превръщаме в едно силно разслоено, може би класически феодално общество, в което има един господар, няколко души свита, които живеят по-добре, и всичко друго са равнобедни крепостни, зависими, необразовани, облъчвани по всякакъв начин с глупост. И тази икономика естествено ще е непроизводителна, защото съвременната производителна икономика е икономика на знанието.

                                Затова наричам българската икономика "резерватна", като резерватите на индианците. Там си знаят кой е вождът, той взема повече от държавните помощи (тук от европейските), другите си живеят, плетат си нещо, майсторят сувенири, продават на туристите по нещо, там университети няма, няма високи цели...
                                http://milom.blog.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X