IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    Катастрофа с влак и камион край Ловеч, има ранени
    http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/...ch_ima_raneni/
    Не ми казвай, че влака е виновен щото е минал на червено или е отнел предимство!
    From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
    България Над Всичко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
      ГЕРБ уважава волята на българския народ, благодари за гласуваното доверие и ще положи всички усилия да го оправдае.

      А ти доказа, че не можеш да губиш. След поражението започна да измисляш глупави обвинения за да се оправдаеш. Къде ти е достойнството, как така не можеш след като паднеш да станеш? На такива хора нито българския народ, нито Европа могат да гласуват доверие.
      Аз не съм политик бе Стамболов. От тези избори нито мога да падна, нито да се кача някъде.

      Не съм загубил нищо освен усещането си за това, че в България демокрацията е необратима. И заради това си неприятно усещане не мога да простя на ГЕРБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        И Цветанов и Бойко не трябва да мълчат, а да изискват и те самите касиране на изборите за да няма спекулации с това че са ги манипулирали.
        ГЕРБ уважава волята на българския народ, благодари за гласуваното доверие и ще положи всички усилия да го оправдае.

        А ти доказа, че не можеш да губиш. След поражението започна да измисляш глупави обвинения за да се оправдаеш. Къде ти е достойнството, как така не можеш след като паднеш да станеш? На такива хора нито българския народ, нито Европа могат да гласуват доверие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
          http://www.dnes.bg/stranata/2011/10/...-sofiia.132206 туй по въпроса с ТИР-овете... че вчера някои хора им се кефеха много!!!
          Катастрофа с влак и камион край Ловеч, има ранени
          http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2011/...ch_ima_raneni/

          Велосипедист загина в катастрофа
          http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=633671

          Да потърся ли за аварии с кораби и самолети?
          Last edited by anon6706; 25.10.2011, 13:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Виж някой да те оправи ,малко да мирясаш!
            Командира май всички ви е оправил, та сега го пожелавате и на ближния. Де щастие, де.
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • http://www.dnes.bg/stranata/2011/10/...-sofiia.132206 туй по въпроса с ТИР-овете... че вчера някои хора им се кефеха много!!!
              From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
              България Над Всичко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Ами какъв е тоя огън и жупел?Ми позамълчете малко!Покажете малко уважение към временните победители!Крива ти козо опашката!Та демек това,демек онова!Ай сиктир!!!Не съм гербер!Ако питаш!
                Не мога да показвам уважение ако се съмнявам че някой е спечелил нечестно. Сори но в такъв случай уважението е последното което и искам да показвам. Не ме интересува какъв си и в какво вярваш. Не ми харесва политиката ни от демократична такава да се превръща в пародия от манипулации, измами и натъкмяване. След 1990 година едно нещо що годе работеше в тази държава и това бяха изборите, добри или лоши резлутати, купен или некупен вот, няма значение изборите работеха. ГЕРБ и лично Бойко Борисов и Цветан Цветанов са на път да затрият и това нещо.

                Н такъв случай не трябва да се мъли. И Цветанов и Бойко не трябва да мълчат, а да изискват и те самите касиране на изборите за да няма спекулации с това че са ги манипулирали. И следващия път да се опитат да ги организират както подобова на демократична страна от ЕС, а не на авторитарна псевдо монархия от близкия изток или средна азия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                  Kefale, да не си случайно подлога на командира ? Няма лошо де. Всички са били
                  Виж някой да те оправи ,малко да мирясаш!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                    Ами какъв е тоя огън и жупел?Ми позамълчете малко!Покажете малко уважение към временните победители!Крива ти козо опашката!Та демек това,демек онова!Ай сиктир!!!Не съм гербер!Ако питаш!
                    Kefale, да не си случайно подлога на командира ? Няма лошо де. Всички са били
                    Я всегда буду твоим поводом напиться.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Нищо не казвам, като ти харесва да си показваш емоциите с препинателни знаци, давай. Аз не съм от най-емоционалните и макар и да ми е трудно да разбера подобно отношение, не намирам нищо лошо в това
                      Ами какъв е тоя огън и жупел?Ми позамълчете малко!Покажете малко уважение към временните победители!Крива ти козо опашката!Та демек това,демек онова!Ай сиктир!!!Не съм гербер!Ако питаш!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                        А ти кво искаш,чуденки ли???????????
                        Нищо не казвам, като ти харесва да си показваш емоциите с препинателни знаци, давай. Аз не съм от най-емоционалните и макар и да ми е трудно да разбера подобно отношение, не намирам нищо лошо в това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Шест удивителни в един ред Ако вземеш случайно да напишеш нещо един абзац не знам колко ще станат.

                          А ти кво искаш,чуденки ли???????????

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Клатушкащия се,да не цъмбурнеш!!!Спокойно!!!
                            Шест удивителни в един ред Ако вземеш случайно да напишеш нещо един абзац не знам колко ще станат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Нали, като не могат да печелят честно и печелят чрез измами и манипулиране на вота
                              Клатушкащия се,да не цъмбурнеш!!!Спокойно!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                                Много пикаене на газ тука бре!!!Някои май не са свикнали да губят!!!
                                Нали, като не могат да печелят честно и печелят чрез измами и манипулиране на вота

                                Коментар

                                Working...
                                X