IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Йоско понамалете малко самочувствието и арогантността.Не е във ваша полза.Спомни си едни приказки на червения боклук Филип Боков дето вината ги поемали само с квалитетни мезета.И си припомни какво му се случи после.Не бъдете толкова оперени и самонадеяни.Радвайте се на победата си но имайте уважение към инакомислещите.
    Хайде, хайде! Какво значи да понамалиш самочувствието? Човек се радва като печели. Сега какво, да не се радваме ли?
    Що се касае до арогантност - тя е присъща на други хора във форума. Обърни се към тях.
    А що се отнася до инакомислещите, то тук има много малко истински такива.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      Електронните паспорти ще премахнат изборните секций и застъпниците!Всеки ще гласува от дома си или на съседа където ма компютър!Изборите стават безплатни за държавата и никога повече няма да има опашки и измами!ПЪЛНА ЗАЩИТА!Само едно не премахва...купуването на гласове.Отива Фандъкова или Фидоската в "махалата" с лап топ,събира 500 циганина в 2 шатри вади пачката и всеки мангал си дава паспорта тя да въведе данните.И вечерта е ясна...Кандидата на ГЕРБ с 48.7 % Но има едно НО...електроните паспорти отварят пътя на българите в чужбина да гласуват масово и 1.5 милиона гласа задушават тези на циганите!Ето защо досега бягат като от тамян управляващите да въведат Естонският модел!

      Партията майка и бащицата диктатор мислят за всичко вместо нас
      Как е коки ... предвкусваш ли времето на безплатното тролене... сега ще има да си драскаш на воля ..но като отидеш до банкомата ще получаваш кратко и ясно съобщение....по вашата сметка няма достатъчно пари , моля опитайте пак по късно ..А един ден ще ти се изпише на екрана : Ти толкова ли си тъпа ма ..не разбра ли че за тебе няма вече .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Ако не ви се гласува за никой от двамата гьотферени, пуснете невалидна бюлетина.
        Така дегенератите не могат да разпределят вашия глас. Ако не гласувате, по изборната ни система гласът задължително се разпределя.
        Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
        по глупаво мнение не бях чувал... имат значение пич само бюлетините с отбелязан някакъв вот ...просто и елементарно е ..Пуснати бюлетини 1000 ..от тях 700 празни 200 за единия и 100 за другия кандидат ...президент става този с повечето гласове... Не знам кой ти го дава този акъл , но явно и той толкова разбира.....
        Всички знаем, че си доста простичък, но прочети преди да пишеш глупости. Мен не ме интересува кой от вашите 2 хюмнета ще стане президент, а да не дам гласът си за нито един от двамата
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
          Ако не ви се гласува за никой от двамата гьотферени, пуснете невалидна бюлетина.
          Така дегенератите не могат да разпределят вашия глас. Ако не гласувате, по изборната ни система гласът задължително се разпределя.
          по глупаво мнение не бях чувал... имат значение пич само бюлетините с отбелязан някакъв вот ...просто и елементарно е ..Пуснати бюлетини 1000 ..от тях 700 празни 200 за единия и 100 за другия кандидат ...президент става този с повечето гласове... Не знам кой ти го дава този акъл , но явно и той толкова разбира.....

          Коментар


          • "Аз бях министър на регионалното развитие, искам и да съм президент на регионалното развитие, да ходя често в регионите".

            Това казва кандидатът на ГЕРБ за държавен глава Росен Плевнелиев, който отива на балотаж срещу Ивайло Калфин.

            "Аз съм "за" националния интерес и ще продължавам да работя за националния интерес. Например, за външна политика, която ще отговаря повече на нуждите на българската икономика, на "произведено в България", за да успеем да добавяме стойност", казва още той, цитиран от агенция "Фокус".

            "Аз съм "за" армията да бъде една добре въоръжена, достойна и работеща армия в 21 век. Да не гледаме на нея само като на една социална програма, както беше преди няколко години – със стотици хиляди работещи, които в петък ги пускаха и в понеделник сутринта трябваше да си идват закусили", допълва претентентът на управляващата партия...."

            Коментар


            • Ако не ви се гласува за никой от двамата гьотферени, пуснете невалидна бюлетина.
              Така дегенератите не могат да разпределят вашия глас. Ако не гласувате, по изборната ни система гласът задължително се разпределя.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Електронните паспорти ще премахнат изборните секций и застъпниците!Всеки ще гласува от дома си или на съседа където ма компютър!Изборите стават безплатни за държавата и никога повече няма да има опашки и измами!ПЪЛНА ЗАЩИТА!Само едно не премахва...купуването на гласове.Отива Фандъкова или Фидоската в "махалата" с лап топ,събира 500 циганина в 2 шатри вади пачката и всеки мангал си дава паспорта тя да въведе данните.И вечерта е ясна...Кандидата на ГЕРБ с 48.7 % Но има едно НО...електроните паспорти отварят пътя на българите в чужбина да гласуват масово и 1.5 милиона гласа задушават тези на циганите!Ето защо досега бягат като от тамян управляващите да въведат Естонският модел!

                Партията майка и бащицата диктатор мислят за всичко вместо нас
                Депутатът от ГЕРБ, сниман с чувал с бюлетини: Помагах на бременна жена
                http://www.dnevnik.bg/izbori2011/201...etini_pomagah/
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                  там е работата ,че не са умни, талантливи, широко скроени, интелигентни, разбиращи от финанси, борси, пари, икономика, политика, социология, земеделие, тежка промишленост, лека промишленост, хранителна промишленост, вкусова промишленост, пътища, култура, етноси, абе от всичко?
                  просто са едни многознайковци чакащи всичко да им дойде наготово , а те само да си свирукат...В това се изразява тяхното нещастие ..нарича се несъвпадане на очакване и реалност...Искам да съм милионер , но защо така става ,че съм обикновен прошляк.....И естествено за такива персони е виновен всеки друг , но не и те самите...Такива хора ги търси само из форумите да дават акъли и да се оплакват ..в реалния свят са свити мижитурки и просяци...
                  Напълно си прав. И пак бих искал да им повторя - "По-добре да злобеете тук, отколкото да пребиете сред изборната загуба приятелката, жената, децата, да сритате кучето, да не дадете милостиня на просяка, да си хвърлите боклука през прозореца, да се изхрачите на тротоара, да си хвърлите фаса през прозореца на колата."
                  Но пък отвреме-навреме човек се забавлява с тяхната злоба. Мен вече като нещо не ми е кеф и си пускам бисерите на природния феномен Гиговчо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Йоско понамалете малко самочувствието и арогантността.Не е във ваша полза.Спомни си едни приказки на червения боклук Филип Боков дето вината ги поемали само с квалитетни мезета.И си припомни какво му се случи после.Не бъдете толкова оперени и самонадеяни.Радвайте се на победата си но имайте уважение към инакомислещите.
                    бате Пешо не говоря за победи и поражения , просто искам да кажа ,че изборния процес е нито фалшифициран , нито манипулиран ... просто грешката е очевидно , че избори 2 в 1 е доста трудно упражнение и това ясно се видя....Както виждаш никъде не съм засягал радост или огорчение от изборните резултати... Ядосвам се ,че хора без познания говорят глупости и без аргументи само защото са чули нещо по телевизиите или са прочели във вестника....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                      Груйчо, Груйчо! Та как стана така, че ти и другите като теб - умни, талантливи, широко скроени, интелигентни, разбиращи от финанси, борси, пари, икономика, политика, социология, земеделие, тежка промишленост, лека промишленост, хранителна промишленост, вкусова промишленост, пътища, култура, етноси, абе от всичко? Та вие де, как допуснахте да ви управлява този, когото наричате с най-обидните имена и смятате, че той изобщо не може да управлява? Защо вие, гореспоменатите, не успяхте да спечелите миналите избори, сегашните избори, изборите в неделя, следващите парламентарни, следващите президентски?.Ще ти кажа - защото сте изостанали от времето, не разбирате от (всичко изброено по-горе), живеете живот на озлобени драскачи по форумите.
                      Но все пак ви прощавам. По-добре да злобеете тук, отколкото да пребиете сред изборната загуба приятелката, жената, децата, да сритате кучето, да не дадете милостиня на просека, да си хвърлите боклука през прозореца, да се изхрачите на тротоара, да си хвърлите фаса през прозореца на колата.
                      Адиос, мучачос! Бъдете твърди! Не тъжете, че ви чака още!
                      там е работата ,че не са умни, талантливи, широко скроени, интелигентни, разбиращи от финанси, борси, пари, икономика, политика, социология, земеделие, тежка промишленост, лека промишленост, хранителна промишленост, вкусова промишленост, пътища, култура, етноси, абе от всичко?
                      просто са едни многознайковци чакащи всичко да им дойде наготово , а те само да си свирукат...В това се изразява тяхното нещастие ..нарича се несъвпадане на очакване и реалност...Искам да съм милионер , но защо така става ,че съм обикновен прошляк.....И естествено за такива персони е виновен всеки друг , но не и те самите...Такива хора ги търси само из форумите да дават акъли и да се оплакват ..в реалния свят са свити мижитурки и просяци...

                      Коментар


                      • Йоско понамалете малко самочувствието и арогантността.Не е във ваша полза.Спомни си едни приказки на червения боклук Филип Боков дето вината ги поемали само с квалитетни мезета.И си припомни какво му се случи после.Не бъдете толкова оперени и самонадеяни.Радвайте се на победата си но имайте уважение към инакомислещите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          Това ти усещане произтича от изборната загуба, която се мъчиш да оправдаеш със създаването на стереотипи. ГЕРБ са милиционери, ерго те са фалшифицирали изборите. Тъпи и плоско....

                          Не можеш ли поне да измислиш нещо по-умно? В момента ти си като онези български футболисти, които редовно обясняват че са загубили заради съдията. Естествено те при първия мач в Европа губят катастрофално...

                          Не те ли е срам за подобни посредствени оправдания?
                          Пак ти казвам че не съм загубил нищо, просто защото не съм политик. Всъщност казвам че Герб са създали условия, в които могат да фалшифицират изборите. А тъй като не смятам, че се отличават с особена честност, особено когато става дума за егото на Вожда и Учителя, то приемам че фалшифицирането на изборите е напълно възможно.

                          Не виждам и никакъв стереотип. Стереотип се използва ако даден човек не се вписва в дадена нагласа за някаква група хора, но се прилага и към него. За мен Цецо и Бойко са си стереотипни милиционери, а не изключение от този стереотип.

                          Дори само държането на Бойко спрямо Плевнелиев в ноща на изборите говори че той просто не може да признае демократичните институции. Не можеш на прескоференцията на твоя почти успял кандидат за президент ти да го скастриш и да твърдиш че той е нищо без теб и че това че е възможно да стане Президент на всички българи по никакъв начин не променя че той е зависим от теб и твоите решения в твоята партия.

                          Какво е това ако не единоначалие типично за авторитарни структури като армията. Е да но ние се водим демокрация, а не военна хунта. но очевидно Бойко това не може да схване, защото му излиза извън възможностите на стереотипния начин на мислене.

                          та как да не приема че изборите може да са опорочени след като Бойко и Цветанов очевидно не зачитат дори такава институция като Президента на България. Което пък говори че може да са си мислели, какво е за нас някаква си манипулациика на изборите. Те хората и без това са щели да ги изберат, защо пък да не им помогнем на избора като ние изберем правилните бюлетини. Ами на мен този сценарии не ми се струва невероятен. А и забелязвам е изглежда така предимно на хора които са свързани с ГЕРБ.

                          Разбирам защо привържениците на ГЕРБ категорично отказвате да повярвате това. Със сигурност това противоречи и на вашата съвест. но може би е добре да се замислите след като това е масовата нагласа на български граждани може пък вие да си заблуждавате съвестта. Вие да приемате желаното за действително. Защото това което поне аз съм си взел за поука за българската политика е е че тук няма такова нещо като параноя - всичко което изглежда така е най-вероятно чиста реалност.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            "съгражданино" (пиша го в кавички, защото само селтик би написал просЕк и това гаранция не е стилистична грешка или натискане на грешен клавиш, а просто незнание и селски изказ), отговарям ти за последен път, зашото принципно не храня форумните тролове, още повече, че те си имат и партийна хранилка - ще ти цитирам само една мисъл Иречек, която би следвало да знаеш:

                            Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

                            Това е отговорът, който мога да дам на управляващите, защо все още я има България, въпреки огромните им малоумия. А колкото до мен - щастливо женен, материално осигурен човек съм, без притеснения от проверки на НАП, НОИ, ДАИ, На-Ти и т.н. Преживял съм комунизма, ще преживея и 2-те оставащи години управление на ББ, макар да имам една теория за Дянковата зима на 2012/13 - просто сте единствената партия, след комунистите от 94-95, която след победа в местни избори, печели със сериозно предимство и местните - знаем какво последва тогава, моля се същото да не последва и сега и единствената ми надежда е в цитата на Иречек......
                            Абе да ти отговоря, "съгражданино" Груйчо. Наистина съм сгрешил думата просяк. Извинявам се! Но я греша, защото никога не съм просил и тази дума по принцип не ми е позната. На теб изглежда много по-близка.
                            Това от Иречек не си го прехвърляй на себе си. Ако беше толкова умен и печеливш, нямаше да злобееш толкова от победата на ГЕРБ. А пък твърдиш, че си задоволен във всичко. Тогава какъв ти е проблемът? Богатите не плачат, моето момче!
                            А теорията ти за Дянковата зима 2012-2013 май си я копирал от Станишевите прокоби за зимата на 2010-2011. Като е така, сподели какво ще правиш с парите си, за да избегнеш зимната катастрофа.И друг път пиши по-логично, че не ти се разбира какво искаш да кажеш с: "...която след победа в местни избори, печели със сериозно предимство и местните ".
                            И пак завършвам със съвета си: Дръж се здраво, че те чакат още неспечелени избори! Със злоба избори не се печелят!

                            ПП А като си толкова вещ в правописа, я кажи как е правилно "мюсулмани" или "мюсюлмани"?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              не това е мнението на Борисов за такива като тебе , хора за които обществото трябва да се грижи защото сам за нищо не ставаш....
                              Говори си говори си но да си знаеш, че теб съвестта ти ще те изеде от вътре.
                              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                              Коментар


                              • йосиф - модела е ясно че е руски , обаче поне тези магистрали да направят че сме като някои идиоти в сравнение с всички в региона. И не знам какво толкова ги притеснява , България в сравнение с другите държави постъпва ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЧЕСТНО с чуждите инвестиции.Гърците си изнесоха от тук маса пари за да си купят с тях от техните ДЦК- та , от първа ръка и аз не съм чул някой да ги е спрял . Руснаците от какво толкова се притесняват , готови са да накупят какви ли не боклуци и там където инвестират ще ги прекарат. Глобална обезценка на парите ще има и дори и юана на китайците ще се обезценява барабар с другите валути , да си го избият от главите че няма да се случи.Вече изнемогват с Гърция , виж за дни как се променя плана и понеже е светотатство да забъркат ЕЦБ решиха да стабилизират гръцките и други книги със застрахователно обещание и застрахователната тежест да я поемат точно държавите на които банките са пробутали в хазните им да се търкалят гръцки кухи книги , които гръцките банки може и с 70% да взели от правителството си на акционите под масата..Май и руснаците имат такива книги , да бяха инвестирали в БГ в магистрали по добре. Да се върна към модела на управление , лошото му е че не е достоен и за какво му е на Бойко да се излага по този начин след като е показал че българите могат да го изберат напълно честно и почтенно. Лоша организация на изборите , ами това също уврежда доверието..а Сталин е казал - КПСС може да загуби всичко , но доверието не бива да го губи никога , и е бил прав.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X