IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    не, не съм проверил, казах ти вече мнението си - предполагам, че и двете са верни, но не съм специалист по турска филология, за да знам със сигурност/ Забележи, че не ти падам до нивото да обяснявам, че знаеш, защото вероятно имаш връзка с ДПС

    Колкото до мантрата със Сдухан - тя втори път няма как да мине, падението на Атака, която реално отнесе негатовоте на съвметсното ви управление, напълно го доказва. Аз веднъж вече гласувах за вас, заради "случайно" изпусната фраза на Сопола (нали никой не вярва, че из тези села - аз лизно съм ходил там и знам, е възможно някой да снима реч на Дуаан и да я пусне в мрежата ей така, без той да разбере и да го е одобрил предватително). признавам, тогава се хванах на въдицата като шаран, но 2 пъти не кълва на едно и също - поне сменете малко тактиката, че стана еднообразно
    Абе изобщо не разбрах какво искаш да кажеш с червеното. Че съм от ДПС ли? Както кажеш - пикливо 25 годишно пиарче, без обща култура, член на ДПС. Отивам да си направя такава визитка.
    Чао, мюсУлманино!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Проблема не е Плевнелиев. Проблема е ББатко му. Ако Плевнелиев може и иска да отстоява мнението си и да се опълчва на Бойко добре е дошъл. Сигурно ще е прекрасен президент. Защото работата на президента е да е контра сила, макар и ограничена на парламента и на премиера. Които сега са всъщност едно лице Бойко.

      Е да, но Плевнелиев го играе като вече дресирано кученце. Скача по свирката на Бойко, че чак гледа да му познава желанията предварително. Къв президент ще е тогава. Ако Бойко е искал да е президент ами да бъде така добър да си напусне поста и да се кандитатира за президент, а не да излиза с картата, че той бил създал Плевнелиев и за това Плевнелиев е неговата кучка.

      Това са някакви отношение подходящи може би в мафията, но със сигурност не са подходящи за отношения между първия и втория човек в държавата
      Абе, равновесния, защо плещиш такива недомислици? Искаш Плевнелие да се противопостави на ББ. Ама нали преди това трябва да е избран, бе. А освен това ти искаш и сега Плевнелиев да псува всеки половин част министър-председателя, за да накара червените да гласуват за него ли. Та това, което искаш, е безумие, помисли.
      А искаш ли и Калфин да ругае Станишев, Първанов и Доган?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        уф, хайде стари лафове - едно време в петричко имаше малко по-умни хора, но явно и там са се поизродили нещата. Колкото до футбола - тебе има ли те във фентъзи лигата, за да си ги мерим или просто си лаеш за разнообразие.
        Аз не разбирам от футбол!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
          А, не е само той тук, има и други. Пишат като луди ругатни, лъжи, компромати и т.н. и реват, че ББ ги подслушва, цензурира и забранява. Медиите били тиранизирани от правителството.
          Жената и децата се спукват от смях,като ги слушат такива!!!Аз им казвам:Що бе ,може и да е!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Той и от футбол разбира,ама не знае от коя страна се рита топката!!!
            уф, хайде стари лафове - едно време в петричко имаше малко по-умни хора, но явно и там са се поизродили нещата. Колкото до футбола - тебе има ли те във фентъзи лигата, за да си ги мерим или просто си лаеш за разнообразие.
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
              Провери ли за мюсулманина или мюсюлманина?
              Абе гласувай за когото си искаш. То се е видяло, че си готов да пре-беш мамата на всичко, само да не спечели Плевнелиев, човек, доказал се в бизнеса и честен.
              И си наясно, че гласуваш заедно с Доган и ДПС, нали. Супер!. БСП, ДПС и обща култура! С това ли се гордееш бе, човеко от средната класа?
              не, не съм проверил, казах ти вече мнението си - предполагам, че и двете са верни, но не съм специалист по турска филология, за да знам със сигурност/ Забележи, че не ти падам до нивото да обяснявам, че знаеш, защото вероятно имаш връзка с ДПС

              Колкото до мантрата със Сдухан - тя втори път няма как да мине, падението на Атака, която реално отнесе негатовоте на съвметсното ви управление, напълно го доказва. Аз веднъж вече гласувах за вас, заради "случайно" изпусната фраза на Сопола (нали никой не вярва, че из тези села - аз лизно съм ходил там и знам, е възможно някой да снима реч на Дуаан и да я пусне в мрежата ей така, без той да разбере и да го е одобрил предватително). признавам, тогава се хванах на въдицата като шаран, но 2 пъти не кълва на едно и също - поне сменете малко тактиката, че стана еднообразно
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                Провери ли за мюсулманина или мюсюлманина?
                Абе гласувай за когото си искаш. То се е видяло, че си готов да пре-беш мамата на всичко, само да не спечели Плевнелиев, човек, доказал се в бизнеса и честен.
                И си наясно, че гласуваш заедно с Доган и ДПС, нали. Супер!. БСП, ДПС и обща култура! С това ли се гордееш бе, човеко от средната класа?
                Проблема не е Плевнелиев. Проблема е ББатко му. Ако Плевнелиев може и иска да отстоява мнението си и да се опълчва на Бойко добре е дошъл. Сигурно ще е прекрасен президент. Защото работата на президента е да е контра сила, макар и ограничена на парламента и на премиера. Които сега са всъщност едно лице Бойко.

                Е да, но Плевнелиев го играе като вече дресирано кученце. Скача по свирката на Бойко, че чак гледа да му познава желанията предварително. Къв президент ще е тогава. Ако Бойко е искал да е президент ами да бъде така добър да си напусне поста и да се кандитатира за президент, а не да излиза с картата, че той бил създал Плевнелиев и за това Плевнелиев е неговата кучка.

                Това са някакви отношение подходящи може би в мафията, но със сигурност не са подходящи за отношения между първия и втория човек в държавата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Той и от футбол разбира,ама не знае от коя страна се рита топката!!!
                  А, не е само той тук, има и други. Пишат като луди ругатни, лъжи, компромати и т.н. и реват, че ББ ги подслушва, цензурира и забранява. Медиите били тиранизирани от правителството.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                    Ами той така ми каза. Че е бил мидъл клас, а съм пикливо пиарче на 25-5 години, без опит в политиката и без обща култура. Обижда ме, ще го обадя на класната.
                    Той и от футбол разбира,ама не знае от коя страна се рита топката!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Каква средна класа,какви ЕнтЕлЕгенции бре!!!Тук е пълно с червенотиквеничковчета!!!
                      Ами той така ми каза. Че е бил мидъл клас, а съм пикливо пиарче на 25-5 години, без опит в политиката и без обща култура. Обижда ме, ще го обадя на класната.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Нали даваш брой гласували ....При 100 гласували ,45 иван и 20 за петкан не можеш да обявиш кмет въпреки че имаш над 50 % вот....за
                        Монти в изборите за кмет ако гласуват 100 човека и единия от кандидатите вземе 50 % + един глас става кмет НЕЗАВИСИМО избирателната активност...Това изискване ВАЖИ САМО за изборите за президент и вицепрезидент.( за избирателната активност ) и то САМО на първи тур

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                          Провери ли за мюсулманина или мюсюлманина?
                          Абе гласувай за когото си искаш. То се е видяло, че си готов да пре-беш мамата на всичко, само да не спечели Плевнелиев, човек, доказал се в бизнеса и честен.
                          И си наясно, че гласуваш заедно с Доган и ДПС, нали. Супер!. БСП, ДПС и обща култура! С това ли се гордееш бе, човеко от средната класа?
                          Каква средна класа,какви ЕнтЕлЕгенции бре!!!Тук е пълно с червенотиквеничковчета!!!

                          Коментар


                          • Еййй, герберчета. Ходете питайте бойко ще има ли среща утре или не. На маймуни ни напраиха у съседната тема

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                              Йосифе,
                              бяла бюлетина е тази, на която не е драснато или отбелязано нищо. Тя не е невалидна, а е валидна и поради туй тя влазя в изчисляването на процентите.
                              Да, разбира се, за избора на един от кандидатите важи съотношението на процентите им и бялата бюлетина не го променя.

                              Но представи си 60-70% бели бюлетини в урните...
                              Скандал, фиаско на цялата политическа камарила! Основно недоверие към "всичките маскари".
                              Това подчертавах.
                              спориш за неща , които очевидно не разбираш...Първо НЯМА БЯЛА бюлетина..Бюлетините са интегрални и на тях са отбелязани всички кандидати...
                              Второ ..всяка бюлетина , на която не е отбелязано със знак Х ЕДИН от кандидатите е НЕВАЛИДНА .. колко пъти да ти го обяснявам.....
                              Не разбирам дебели глави ли сте или просто не ме разбирате какво ви казвам.....Явно ти си ходил пак за гъби... ами разкажи поне за какви гъби , а казусите с бюлетините го остави на знаещите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Аноне, загубих си 5 минути да ровя из речници и да звъня на езикови справки към БАН, за да ми докажат очевидното - НЯМА ДУМА ПРОСЕК В БЪЛГАРСКИЯ КНИЖОВЕН ЕЗИК. Виж , ако речника ти от 1954 година, може и да е бил актуален към тогава, но в момента - НЯМА ТАКАВА ДУМА!!!!!!! Освен като средновековна крепост в сегашна Македония, де или като просека, което пък е съвсем друго

                                Софиянче, ако беше прав, щях да ти се извиня - аз мога да приема, че понякога греша, за разлика от you know who. А дали ще гласувам - най-вероятно бе, защото нещо ще се счупи в мен, ако гласувам за комуне, ама то май това е и целата на герб за тези избори - твърдото им ядро е по-силно от това на комунетата, а ядосаните от герб не харесват комунисти, но ако изобщо отидат да глсуват, биха гласували с отвращение в съотношение 2 или 3:1 за комунето
                                Провери ли за мюсулманина или мюсюлманина?
                                Абе гласувай за когото си искаш. То се е видяло, че си готов да пре-беш мамата на всичко, само да не спечели Плевнелиев, човек, доказал се в бизнеса и честен.
                                И си наясно, че гласуваш заедно с Доган и ДПС, нали. Супер!. БСП, ДПС и обща култура! С това ли се гордееш бе, човеко от средната класа?
                                Last edited by Софиянец80; 25.10.2011, 16:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X