IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски избори в България 2011

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
    Защо герберите не понасят позиции различни от техните?
    аз не съм гербер. досега винаги съм гласувал за СДС.
    пред перспективата , пенсиите и червената сган да определят как да живея , предпочитам герб и техните магистрали. поне нещо смислено правят, за разлика от всичките предишни .
    Last edited by NYSERookie; 25.10.2011, 19:08.
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
      ами гласуваш си за калфин и спиш спокойно..какво на занимаваш с мокрите си еротични сънища
      Защо герберите не понасят позиции различни от техните?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение


        Не така, не така. Ако се започне отстрел, привържениците на Тройната ламя ще пострадат най-много. Очевидно не си разбрал, че това е посланието на избирателите на тези избори. Така че недей дърпа дявола за опашката...

        Виж, Костов и Янето добре разбраха посланието....
        Не знам защо се правиш на луд
        Калфин 30 % , Кунева 15 % са с колко повече от вас....
        Лошото е че Прошко се изложи заради недоразуменията за единност. От Костов съм избягал когато почна да прави СДС партия и не само аз.
        Сега СДС призовава за гласуване по съвест какви глупости пишеш...
        Прошков също ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          герберите също са във фаза на отстрел...Даже и ловният сезон е продължен че се навъдиха много....
          Не така, не така. Ако се започне отстрел, привържениците на Тройната ламя ще пострадат най-много. Очевидно не си разбрал, че това е посланието на избирателите на тези избори. Така че недей дърпа дявола за опашката...

          Виж, Костов и Янето добре разбраха посланието....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
            по-добре пътища и магистрали, отколкото да трепе архари .......

            герберите също са във фаза на отстрел...Даже и ловният сезон е продължен че се навъдиха много....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
              Така ще е , защото той ще е президент на регионалното развитие и пътищата, а Калфин президент на България.
              ами гласуваш си за калфин и спиш спокойно..какво на занимаваш с мокрите си еротични сънища

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                Така ще е , защото той ще е президент на регионалното развитие и пътищата, а Калфин президент на България.

                Самият Плевнелиев днес е заявил :" Ще бъда президент на регионалното развитие и пътищата"
                http://www.mediapool.bg/-news185496.html
                по-добре пътища и магистрали, отколкото да трепе архари .......
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                  Ей, какъв плач, каква паника.

                  Когато реалността се изяви, много хора тук просто изпаднаха в истерия.

                  Спокойно, Плевнелиев ще бъде президент.
                  Така ще е , защото той ще е президент на регионалното развитие и пътищата, а Калфин президент на България.

                  Самият Плевнелиев днес е заявил :" Ще бъда президент на регионалното развитие и пътищата"
                  http://www.mediapool.bg/-news185496.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                    Абе, равновесния, защо плещиш такива недомислици? Искаш Плевнелие да се противопостави на ББ. Ама нали преди това трябва да е избран, бе. А освен това ти искаш и сега Плевнелиев да псува всеки половин част министър-председателя, за да накара червените да гласуват за него ли. Та това, което искаш, е безумие, помисли.
                    А искаш ли и Калфин да ругае Станишев, Първанов и Доган?
                    Изобщо не е безумие, има хора които могат да си отстояват мнението и хора, които не могат. Плевнелиев досега с нищо не е показал че може. Силно се надявам като го изберат да отебе Бат Бойко и да почне да си прави каквото вярва че е правилно, но просто не изглежда достатъчно силна личност за това. А Бат Бойко може да е всякакъв, но със сигурност е силна личност, дори прекалено.

                    Коментар


                    • Ей, какъв плач, каква паника.

                      Когато реалността се изяви, много хора тук просто изпаднаха в истерия.

                      Спокойно, Плевнелиев ще бъде президент.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Явно не разбираш какво казвам. След 15-20 години, ако все още се интересуваш от политика, може и да разбереш какво говоря.
                        Бе не разбира.Много добре разбира ма не му изнася.Аз без да се занимавам и интересувам от политика що те разбирам.Столичанина да не би да е малоумен?Грамотен младеж па се прави на .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Аз не разбирам от футбол!!!
                          супер, аз не разбирам от шах
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                            Абе изобщо не разбрах какво искаш да кажеш с червеното. Че съм от ДПС ли? Както кажеш - пикливо 25 годишно пиарче, без обща култура, член на ДПС. Отивам да си направя такава визитка.
                            Чао, мюсУлманино!
                            е, отказа ме, честно - опитах се да бъда добронамерен, но явно не може - да, 2/3 от горното искам да го кажа - пикливо 25 годишно пиарче със слаба обща култура си. А дали си турчин или си Турчев - не знам, а не ме и касае, Уф, остави, тази алегория най-вероятно няма да я разбереш
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Проблема не е Плевнелиев. Проблема е ББатко му. Ако Плевнелиев може и иска да отстоява мнението си и да се опълчва на Бойко добре е дошъл. ..............................

                              Е да, но Плевнелиев го играе като вече дресирано кученце. Скача по свирката на Бойко, че чак гледа да му познава желанията предварително. Къв президент ще е тогава. ....................
                              Вземи прочети за папа Йоан XXII
                              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Софиянец80 Разгледай мнение
                                А, не е само той тук, има и други. Пишат като луди ругатни, лъжи, компромати и т.н. и реват, че ББ ги подслушва, цензурира и забранява. Медиите били тиранизирани от правителството.

                                не бе, хич не са тероризирани медиите, ама грам, шъ знаиш. Той ББ хия не си призна, че е пускал смс-и на Бареков, когато беше в БТВ, за да го вика на интервюта. Смешно е за Пр-че като теб, да не знае кой държи медиите в Бг и каква е връзката им със сегашните управляващи? Странна е и промяната на вестници като Телеграф и Монитор, които от твърди привърженици на предишния кабинет, станаха ултра защитници на сегашния. Странно е това, което става в 24 часа, странни са супер много неща, но.....

                                Ще ти дам само един пример - днес, вместо да се обсъждат изборите, манипулациите и т.н. Пеевските вестници вадят на челни заглавия, как щели да вдигат минималната работна заплата - е, това ако не е скртита предизборна агитация, здраве му кажи. да не говорим, че е забранена каквато и да е агитация, докато не излязат официалните резултати от ЦИК.

                                А пък за смешника-депутата от ГЕРБ, дето го снимаха с чувала с бюлетина, дори няма и да отварям дума - то бива наглост, ама да те снимат как мъкнеш бю;етини с още един главоч, при абсолютна забрана на депутати да имат достъп до бюлетините по какъвто ида било начин и то да обясняваш, че си помагал на бременна жена Не знам, може и да е забременил другия главоч фо него, то нали опитите в Анадола продължавали В нормална държава, подобна тиква щеше веднага да е бламиран като депутат, но тук нашичкия си прави секуру и чака награда за доблестната си постъпка да помогна на иамгинерната бременна женица
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X